Avaleht
otsing leidis 131 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Slaava007
LauriMae

vastuseid: 803
vaadatud: 126904

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2015 20:52:13   pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007
Müüs kasti mulle.Väga vastutulelik.Soovitan ! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: laurx
LauriMae

vastuseid: 1155
vaadatud: 368113

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.11.2015 21:08:51   pealkiri: Kommenteerimine: laurx
Ostsin ühe kasti koos monitoriga.Tuli tõi kodulinna ära ka.Väga viis thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kermo144
LauriMae

vastuseid: 116
vaadatud: 81091

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2015 09:00:02   pealkiri: Kommenteerimine: kermo144
Kõik sujus hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
LauriMae

vastuseid: 1513
vaadatud: 188892

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.08.2015 20:02:33   pealkiri: Tagasiside.
thumbs_up.gif icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: siim-k
LauriMae

vastuseid: 25
vaadatud: 10356

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2014 23:28:28   pealkiri: Arvamus
Ostsin mõned jupid,soovitan. thumbs_up.gif
  teema: CPU kasutus 100% isegi idles,abi ?
LauriMae

vastuseid: 2
vaadatud: 1573

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 26.02.2014 19:18:21   pealkiri: CPU kasutus 100% isegi idles,abi ?
Tervist
Selline mure et avastasin täna et CPU on kogu aeg 100% peal,protsessoriks on i5-2500k 3,3Mhz @ 3,6Mhz ja windowsiks on windows 7 ultimate 64-bit versioon.(ram 8GB)
Keegi oskaks aidata ? Mai ...
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
LauriMae

vastuseid: 1841
vaadatud: 264974

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2014 20:50:57   pealkiri: Arvamus
Kiire ja korralik tehing,soovitan !
  teema: Vana kõvaketas uude arvuti,windows 7 crashib laadimisel,abi ?
LauriMae

vastuseid: 5
vaadatud: 2762

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 09.02.2014 21:49:19   pealkiri: Vana kõvaketas uude arvuti,windows 7 crashib laadimisel,abi ?
Aitäh abi eest kõigile kes nägid vaevu aidata icon_smile.gif ,ega muud üle ei jäänud jah kui format ja uus install.
  teema: Vana kõvaketas uude arvuti,windows 7 crashib laadimisel,abi ?
LauriMae

vastuseid: 5
vaadatud: 2762

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 09.02.2014 14:25:09   pealkiri: Vana kõvaketas uude arvuti,windows 7 crashib laadimisel,abi ?
Tervist
Selline mure et sai kõvem ja võimsam lauaarvuti sebitud(ilma kettata) ja sai vana kõvaketas sisse visatud,aga kui windows laadima hakkab crashib ja arvuti teeb restarti(windows 7)
Peale r ...
  teema: Kommenteerimine: erik71284
LauriMae

vastuseid: 82
vaadatud: 20378

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2014 22:42:03   pealkiri: arvamus
Ostis mängu,kõik nii nagu lubatud
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
LauriMae

vastuseid: 21795
vaadatud: 3920163

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.10.2013 14:24:33   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
firemark:tänud sulle,sain hakkama icon_wink.gif
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
LauriMae

vastuseid: 21795
vaadatud: 3920163

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.10.2013 13:52:36   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
keegi aidata oskab kuidas ps3 online accounti teha vms,just selles osas kui pean tänava aadressi jne panema,eestit pole valikus ju,ise välja mõelda ei saa tänava nimetusi jne icon_lol.gif icon_rolleyes.gif,kuida ...
  teema: Lauaaruvti ei leia Wifi ühendus,keegi oskab aidata ?
LauriMae

vastuseid: 7
vaadatud: 2932

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 03.10.2013 16:21:12   pealkiri: Lauaaruvti ei leia Wifi ühendus,keegi oskab aidata ?
Arvasin et on aga tundub et pole siiski eraldi kaarti arvutil wifi jaoks icon_rolleyes.gif


Arvuti näitab et ainult Network Card: Realtek Semiconductor RLT8101 PCIe Fast Ethernet Adapter
  teema: Lauaaruvti ei leia Wifi ühendus,keegi oskab aidata ?
LauriMae

vastuseid: 7
vaadatud: 2932

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 03.10.2013 12:10:48   pealkiri: Lauaaruvti ei leia Wifi ühendus,keegi oskab aidata ?
Hei
Selline probleem et lauaaruvti ei leia wifi ühendust ehk ruuterit.Tarkvara on Windows 7 mis peaks ju ise leidma ? All nurgas neti tabelis vms näitab ainut broadband connection ja connections ar ...
  teema: Heade hindade teema
LauriMae

vastuseid: 4893
vaadatud: 1272582

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.09.2013 08:08:00   pealkiri: Heade hindade teema
Vbla teemast natuke mööda,aga kas keegi teab kust saaks hea hinnaga Call of Duty Black Ops 1 või Medal of Honor Warfigterit ? Keegi müüb cd keyd ? icon_smile.gif
  teema: Oleks abi vaja !
LauriMae

vastuseid: 2
vaadatud: 2494

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 28.03.2013 21:06:13   pealkiri: Oleks abi vaja !
jep,sama jama,turvaküsimust ei olnud,täitsin selle info ära et saaks taastada selle msni emaili konto,aga tuli kiri teise emaili peale ehk hoti peale et Me oleme saanud sinu Microsofti kontotaastet ...
  teema: Oleks abi vaja !
LauriMae

vastuseid: 2
vaadatud: 2494

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 28.03.2013 17:08:56   pealkiri: Oleks abi vaja !
Tervist
Mure selline et msn.com emaili konto annab sellise errori kui sisse tahan logida (Tundub, et keegi teine kasutab teie kontot)
Annab valiku et kuhu saata turbekood siis on emaili valikus ming ...
  teema: Kommenteerimine: loomet
LauriMae

vastuseid: 23
vaadatud: 7404

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2012 20:02:32   pealkiri: arvamus
Ostis kõlari,positiivne thumbs_up.gif
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
LauriMae

vastuseid: 8072
vaadatud: 1437078

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 04.11.2012 22:08:22   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
kellelgi veel sama mure et Windows 8 ei tunnista USB ühendusi ? Telefoni või mp3 üritan järgi ühendada siis viskab errori ette:usb device not reconized.
Olen draivereid jne installinud ja uuenda ...
  teema: CPU probleem.
LauriMae

vastuseid: 38
vaadatud: 7444

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 27.06.2012 12:55:43   pealkiri: CPU probleem.
kahjuks tartusse seda kasti ei saa icon_sad.gif ,peab vist uue kasti ostmisele mõtlema,kuna see Celeron on väga thumbs_down.gif protsessori jõudlus on 100% enamus aja.
  teema: CPU probleem.
LauriMae

vastuseid: 38
vaadatud: 7444

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 26.06.2012 12:26:03   pealkiri: CPU probleem.
Mäludse poole pealt näitab arvuti selliseid andmeid:
1,50 GB Dual-Channel DDR2 @ 266MHz (5-6-6-18)
  teema: CPU probleem.
LauriMae

vastuseid: 38
vaadatud: 7444

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 26.06.2012 01:28:10   pealkiri: CPU probleem.
Arvuti näitab selliseid andmeid prose poolest Cores 1
Threads 1
Name Intel Celeron 336
Code Name Prescott
Package Socket 775 LGA
Technology 90nm
Specification Intel(R) Celeron(R) CPU 2.80GHz
...
  teema: CPU probleem.
LauriMae

vastuseid: 38
vaadatud: 7444

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 25.06.2012 14:52:40   pealkiri: CPU probleem.
Vana prosega võtab pildi ette ja Praegu töötab arvuti vana prosega selle Intel Celeron R 2,8Ghz

laurx:mingi 15 euriga annaks ära.
  teema: CPU probleem.
LauriMae

vastuseid: 38
vaadatud: 7444

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 25.06.2012 14:06:04   pealkiri: CPU probleem.
Testisin vennase juures seda protsessorit,vennase juures läks prose tööle ilusti,Ei tea kas siis minu emaplaat ei toeta seda prose või tegin ise midagi valesti.
Igastahes ei viitsi enam jamada ja ...
  teema: CPU probleem.
LauriMae

vastuseid: 38
vaadatud: 7444

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 25.06.2012 12:37:22   pealkiri: CPU probleem.
Proovisin just uuesti seda Core 2 installida,ikka ei midagi,panin uue termopasta ja jahuti sai ka korralikult peale,võtsin patarei ka umbes 5minutiks välja pesast,siis panin tagasi,ikka sama asi pil ...
  teema: CPU probleem.
LauriMae

vastuseid: 38
vaadatud: 7444

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 24.06.2012 23:38:27   pealkiri: CPU probleem.
Pastat kohe kindlasti teisele küljele ei sattunud,kuna protsessori socketist välja võtsin siis oli teine külg puhas,ma ise arvan et asi võiski selles olla et jahuti sai lohakalt peale.See stock j ...
  teema: CPU probleem.
LauriMae

vastuseid: 38
vaadatud: 7444

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 24.06.2012 14:21:47   pealkiri: CPU probleem.
Eks ma proovin millalgi uuesti seda Core 2 Duo installimist ja siis vaatab kas saab tööle või ei saa.Protsessor pidi eelnevalt töötama ja kosmeetiliselt ka midagi viga pole.
  teema: CPU probleem.
LauriMae

vastuseid: 38
vaadatud: 7444

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 24.06.2012 13:54:17   pealkiri: CPU probleem.
mm...seda siis ennem protsessori installimist või pärast ? Ikka ennem jah ?
  teema: CPU probleem.
LauriMae

vastuseid: 38
vaadatud: 7444

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 24.06.2012 13:47:52   pealkiri: CPU probleem.
Kast ei ole kahjuks tartus,kast on viljandis ja ma ise ka viljandis.Clear cmos pole teinud,prose sain kasutatult.Ja kuidas seda Clear Cmos tehakse ?
  teema: CPU probleem.
LauriMae

vastuseid: 38
vaadatud: 7444

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 24.06.2012 13:40:44   pealkiri: CPU probleem.
Biosit ma uuendama ei pea,näitab antud emaplaadi lehekülg,näitab seda revisionit et vajab revision 307,mul emaplaat näitab et peal on revision 407.Vist nagu ei pea uuendama.
Emaplaat on P5KPL-SE ...
  teema: CPU probleem.
LauriMae

vastuseid: 38
vaadatud: 7444

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 24.06.2012 11:45:23   pealkiri: CPU probleem.
Tervist
Nimelt selline probleem et ostsin omale Intel Core 2 Duo e4400 protsessori,pärast protsessori installimist ei võta arvuti enam pilti ette,ventikad kõik töötavad aga monitor pilti ette ei ...
  teema: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ?
LauriMae

vastuseid: 20
vaadatud: 5278

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.06.2012 20:54:42   pealkiri: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ?
mm....tegelt oleks hea küll kui saaksite arvuti üle vaadata icon_smile.gif .Prose kasutus on jah 100% peal,alla ka ei viska.
  teema: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ?
LauriMae

vastuseid: 20
vaadatud: 5278

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.06.2012 18:01:59   pealkiri: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ?
Ma ise arvan et prose teema,protsessor lihtsalt vana ja kuna tegu 1 tuumalise prosega siis võib asi selles ka olla.Aga raske on kõvaketast otsida samasugust nagu vana,nagu nende ühenduste poolest.
  teema: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ?
LauriMae

vastuseid: 20
vaadatud: 5278

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.06.2012 16:29:00   pealkiri: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ?
Scannisin arvuti läbi ESET Nod 32,ei leidnud viirust,vaatab saan lähipäevil omale uue prose,Core 2 Duo ja uue kõvaketta ka siis vaatab kas midagi muutub või mitte.Kui aus olla siis see Celeron pole ...
  teema: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ?
LauriMae

vastuseid: 20
vaadatud: 5278

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 01.06.2012 20:58:56   pealkiri: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ?
sealt taskmanagerist svchost.exe see kasutab kõige rohkem,näitab et kasutab 90% cpu jõudlusest.Kui see kinni panna ei muuda eriti midagi,ikka cpu kasutus 100% omal mõistus tõesti otsas. icon_rolleyes.gif
  teema: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ?
LauriMae

vastuseid: 20
vaadatud: 5278

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 01.06.2012 20:22:32   pealkiri: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ?
Selge,ostan uue HDD-sisse ja vaatab mis edasi saab.Lasin HDtunega üle kõvaketta,0,8 % leidis neid vigaseid sectoreid.
EDIT:jälle sama probleem,cpu kasutus 100% isegi idles,asi on ka siis protsessoris ...
  teema: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ?
LauriMae

vastuseid: 20
vaadatud: 5278

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 31.05.2012 15:56:30   pealkiri: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ?
Prosekasutus langes jah,aga imelik jõnks on ikka windowsis sees,näiteks youtubes videot vaadates tõmbab korra nagu kinni,ja siis käib video edasi,siis saab jälle mingi 30s videot vaadata siis joo ...
  teema: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ?
LauriMae

vastuseid: 20
vaadatud: 5278

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 30.05.2012 23:03:44   pealkiri: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ?
Vahetasin pasta ära ja puhastasin jahutuse ka tolmust puhtaks,läks paremaks küll,temp on idles 45-50 kraadi.
  teema: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ?
LauriMae

vastuseid: 20
vaadatud: 5278

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 29.05.2012 23:19:40   pealkiri: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ?
jep,idles on ka 100% kasutus,vahest korra langeb 90% vni,homme panen uue termopasta vahele,vaatab mis siis saab.
  teema: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ?
LauriMae

vastuseid: 20
vaadatud: 5278

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 29.05.2012 21:21:46   pealkiri: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ?
Tervist
Nimelt selline probleem et prose kasutus on 100% kogu aeg ja jahuti undab ka suht k6vasti.
Keegi oskab aidata ?
Prose on Intel® Celeron® Processor 2.80 GHz
  teema: Kommenteerimine: tsap
LauriMae

vastuseid: 2
vaadatud: 2384

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.05.2012 19:01:28   pealkiri: Kommenteerimine: tsap
Ostis arvuti,tuli ise kohale,Soovitan 5+ thumbs_up.gif icon_cool.gif
  teema: STALKER 2
LauriMae

vastuseid: 886
vaadatud: 183345

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.04.2012 08:45:41   pealkiri: STALKER 2
http://www.gamespot.com/news/stalker-2-canceled-6373393
  teema: Ordi arvuti ei lähe tööle.Milles viga ?
LauriMae

vastuseid: 3
vaadatud: 1410

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 09.04.2012 13:46:40   pealkiri: Ordi arvuti ei lähe tööle.Milles viga ?
Tere
Nimelt selline probleem et ühel päeval ei läinud enam ordi arvuti tööle(tegu lauaarvutiga),kõik juhtmed jne asjad on ilusti ühenduses,kui power nuppu vajutan siis ei juhtu midagi.Tempid o ...
  teema: STALKER 2
LauriMae

vastuseid: 886
vaadatud: 183345

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.04.2012 10:24:36   pealkiri: STALKER 2
Keegi selle stalker 2 teise video lugu teab mis KuriVaiM1 postitas ? icon_rolleyes.gif
  teema: Army Rage Free to play Online FPS
LauriMae

vastuseid: 1
vaadatud: 1050

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.03.2012 17:31:24   pealkiri: Army Rage Free to play Online FPS
Leidsin netist sellise huvitava mängu nagu Army Rage.Mis on Free to Play Online FPS.Kuna teemat pole tehtud selle mängu kohta siis otsustasin ise teha. icon_smile.gif
Mängu trailer:http://www.youtube.com/wat ...
  teema: Sniper Elite V2
LauriMae

vastuseid: 120
vaadatud: 31242

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.03.2012 16:49:52   pealkiri: Sniper Elite V2
siit võib midagi head tulla icon_smile.gif thumbs_up.gif ,igastahes jään ootama.
  teema: Resident Evil: Operation Raccoon City
LauriMae

vastuseid: 46
vaadatud: 9178

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.03.2012 14:12:52   pealkiri: Resident Evil: Operation Raccoon City
Ei tea kui arvuti peale välja tuleb,kas siis esineb samu vigu ? või suudavad nad ära fixida. icon_rolleyes.gif
  teema: Far Cry 3
LauriMae

vastuseid: 1185
vaadatud: 231452

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.03.2012 20:54:12   pealkiri: Far Cry 3
seda deltaplaani nähes seal kalju otsas,traileris, tuli täitsa Far Cry 1 tunne peale icon_cool.gif thumbs_up.gif
  teema: DiRT: Showdown
LauriMae

vastuseid: 94
vaadatud: 16024

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.03.2012 21:42:31   pealkiri: DiRT: Showdown
Dirt Showdown Massive damage trailer.
http://www.youtube.com/watch?v=uMW3ehklPUc&feature=g-all-u&context=G24d2df4FAAAAAAAAAAA
  teema: WARFACE
LauriMae

vastuseid: 96
vaadatud: 30697

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.03.2012 11:22:48   pealkiri: WARFACE
graafika tundub päris hea olevat icon_smile.gif
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.