|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
LauriMae
vastuseid: 803
vaadatud: 126904
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.11.2015 20:52:13 pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007 |
Müüs kasti mulle.Väga vastutulelik.Soovitan !  |
teema: Kommenteerimine: laurx |
LauriMae
vastuseid: 1155
vaadatud: 368113
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.11.2015 21:08:51 pealkiri: Kommenteerimine: laurx |
Ostsin ühe kasti koos monitoriga.Tuli tõi kodulinna ära ka.Väga viis  |
teema: Kommenteerimine: kermo144 |
LauriMae
vastuseid: 116
vaadatud: 81091
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2015 09:00:02 pealkiri: Kommenteerimine: kermo144 |
Kõik sujus hästi  |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
LauriMae
vastuseid: 1513
vaadatud: 188892
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.08.2015 20:02:33 pealkiri: Tagasiside. |
 |
teema: Kommenteerimine: siim-k |
LauriMae
vastuseid: 25
vaadatud: 10356
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2014 23:28:28 pealkiri: Arvamus |
Ostsin mõned jupid,soovitan.  |
teema: CPU kasutus 100% isegi idles,abi ? |
LauriMae
vastuseid: 2
vaadatud: 1573
|
foorum: Tarkvara postitatud: 26.02.2014 19:18:21 pealkiri: CPU kasutus 100% isegi idles,abi ? |
Tervist
Selline mure et avastasin täna et CPU on kogu aeg 100% peal,protsessoriks on i5-2500k 3,3Mhz @ 3,6Mhz ja windowsiks on windows 7 ultimate 64-bit versioon.(ram 8GB)
Keegi oskaks aidata ? Mai ... |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
LauriMae
vastuseid: 1841
vaadatud: 264974
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2014 20:50:57 pealkiri: Arvamus |
| Kiire ja korralik tehing,soovitan ! |
teema: Vana kõvaketas uude arvuti,windows 7 crashib laadimisel,abi ? |
LauriMae
vastuseid: 5
vaadatud: 2762
|
foorum: Tarkvara postitatud: 09.02.2014 21:49:19 pealkiri: Vana kõvaketas uude arvuti,windows 7 crashib laadimisel,abi ? |
Aitäh abi eest kõigile kes nägid vaevu aidata ,ega muud üle ei jäänud jah kui format ja uus install. |
teema: Vana kõvaketas uude arvuti,windows 7 crashib laadimisel,abi ? |
LauriMae
vastuseid: 5
vaadatud: 2762
|
foorum: Tarkvara postitatud: 09.02.2014 14:25:09 pealkiri: Vana kõvaketas uude arvuti,windows 7 crashib laadimisel,abi ? |
Tervist
Selline mure et sai kõvem ja võimsam lauaarvuti sebitud(ilma kettata) ja sai vana kõvaketas sisse visatud,aga kui windows laadima hakkab crashib ja arvuti teeb restarti(windows 7)
Peale r ... |
teema: Kommenteerimine: erik71284 |
LauriMae
vastuseid: 82
vaadatud: 20378
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2014 22:42:03 pealkiri: arvamus |
| Ostis mängu,kõik nii nagu lubatud |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
LauriMae
vastuseid: 21795
vaadatud: 3920163
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.10.2013 14:24:33 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
firemark:tänud sulle,sain hakkama  |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
LauriMae
vastuseid: 21795
vaadatud: 3920163
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.10.2013 13:52:36 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
keegi aidata oskab kuidas ps3 online accounti teha vms,just selles osas kui pean tänava aadressi jne panema,eestit pole valikus ju,ise välja mõelda ei saa tänava nimetusi jne ,kuida ... |
teema: Lauaaruvti ei leia Wifi ühendus,keegi oskab aidata ? |
LauriMae
vastuseid: 7
vaadatud: 2932
|
foorum: Tarkvara postitatud: 03.10.2013 16:21:12 pealkiri: Lauaaruvti ei leia Wifi ühendus,keegi oskab aidata ? |
Arvasin et on aga tundub et pole siiski eraldi kaarti arvutil wifi jaoks
Arvuti näitab et ainult Network Card: Realtek Semiconductor RLT8101 PCIe Fast Ethernet Adapter |
teema: Lauaaruvti ei leia Wifi ühendus,keegi oskab aidata ? |
LauriMae
vastuseid: 7
vaadatud: 2932
|
foorum: Tarkvara postitatud: 03.10.2013 12:10:48 pealkiri: Lauaaruvti ei leia Wifi ühendus,keegi oskab aidata ? |
Hei
Selline probleem et lauaaruvti ei leia wifi ühendust ehk ruuterit.Tarkvara on Windows 7 mis peaks ju ise leidma ? All nurgas neti tabelis vms näitab ainut broadband connection ja connections ar ... |
teema: Heade hindade teema |
LauriMae
vastuseid: 4893
vaadatud: 1272582
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.09.2013 08:08:00 pealkiri: Heade hindade teema |
Vbla teemast natuke mööda,aga kas keegi teab kust saaks hea hinnaga Call of Duty Black Ops 1 või Medal of Honor Warfigterit ? Keegi müüb cd keyd ?  |
teema: Oleks abi vaja ! |
LauriMae
vastuseid: 2
vaadatud: 2494
|
foorum: Turvalisus postitatud: 28.03.2013 21:06:13 pealkiri: Oleks abi vaja ! |
| jep,sama jama,turvaküsimust ei olnud,täitsin selle info ära et saaks taastada selle msni emaili konto,aga tuli kiri teise emaili peale ehk hoti peale et Me oleme saanud sinu Microsofti kontotaastet ... |
teema: Oleks abi vaja ! |
LauriMae
vastuseid: 2
vaadatud: 2494
|
foorum: Turvalisus postitatud: 28.03.2013 17:08:56 pealkiri: Oleks abi vaja ! |
Tervist
Mure selline et msn.com emaili konto annab sellise errori kui sisse tahan logida (Tundub, et keegi teine kasutab teie kontot)
Annab valiku et kuhu saata turbekood siis on emaili valikus ming ... |
teema: Kommenteerimine: loomet |
LauriMae
vastuseid: 23
vaadatud: 7404
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2012 20:02:32 pealkiri: arvamus |
Ostis kõlari,positiivne  |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
LauriMae
vastuseid: 8072
vaadatud: 1437078
|
foorum: Microsoft postitatud: 04.11.2012 22:08:22 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
kellelgi veel sama mure et Windows 8 ei tunnista USB ühendusi ? Telefoni või mp3 üritan järgi ühendada siis viskab errori ette:usb device not reconized.
Olen draivereid jne installinud ja uuenda ... |
teema: CPU probleem. |
LauriMae
vastuseid: 38
vaadatud: 7444
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 27.06.2012 12:55:43 pealkiri: CPU probleem. |
kahjuks tartusse seda kasti ei saa ,peab vist uue kasti ostmisele mõtlema,kuna see Celeron on väga protsessori jõudlus on 100% enamus aja. |
teema: CPU probleem. |
LauriMae
vastuseid: 38
vaadatud: 7444
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 26.06.2012 12:26:03 pealkiri: CPU probleem. |
Mäludse poole pealt näitab arvuti selliseid andmeid:
1,50 GB Dual-Channel DDR2 @ 266MHz (5-6-6-18) |
teema: CPU probleem. |
LauriMae
vastuseid: 38
vaadatud: 7444
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 26.06.2012 01:28:10 pealkiri: CPU probleem. |
Arvuti näitab selliseid andmeid prose poolest Cores 1
Threads 1
Name Intel Celeron 336
Code Name Prescott
Package Socket 775 LGA
Technology 90nm
Specification Intel(R) Celeron(R) CPU 2.80GHz
... |
teema: CPU probleem. |
LauriMae
vastuseid: 38
vaadatud: 7444
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 25.06.2012 14:52:40 pealkiri: CPU probleem. |
Vana prosega võtab pildi ette ja Praegu töötab arvuti vana prosega selle Intel Celeron R 2,8Ghz
laurx:mingi 15 euriga annaks ära. |
teema: CPU probleem. |
LauriMae
vastuseid: 38
vaadatud: 7444
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 25.06.2012 14:06:04 pealkiri: CPU probleem. |
Testisin vennase juures seda protsessorit,vennase juures läks prose tööle ilusti,Ei tea kas siis minu emaplaat ei toeta seda prose või tegin ise midagi valesti.
Igastahes ei viitsi enam jamada ja ... |
teema: CPU probleem. |
LauriMae
vastuseid: 38
vaadatud: 7444
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 25.06.2012 12:37:22 pealkiri: CPU probleem. |
| Proovisin just uuesti seda Core 2 installida,ikka ei midagi,panin uue termopasta ja jahuti sai ka korralikult peale,võtsin patarei ka umbes 5minutiks välja pesast,siis panin tagasi,ikka sama asi pil ... |
teema: CPU probleem. |
LauriMae
vastuseid: 38
vaadatud: 7444
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 24.06.2012 23:38:27 pealkiri: CPU probleem. |
| Pastat kohe kindlasti teisele küljele ei sattunud,kuna protsessori socketist välja võtsin siis oli teine külg puhas,ma ise arvan et asi võiski selles olla et jahuti sai lohakalt peale.See stock j ... |
teema: CPU probleem. |
LauriMae
vastuseid: 38
vaadatud: 7444
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 24.06.2012 14:21:47 pealkiri: CPU probleem. |
| Eks ma proovin millalgi uuesti seda Core 2 Duo installimist ja siis vaatab kas saab tööle või ei saa.Protsessor pidi eelnevalt töötama ja kosmeetiliselt ka midagi viga pole. |
teema: CPU probleem. |
LauriMae
vastuseid: 38
vaadatud: 7444
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 24.06.2012 13:54:17 pealkiri: CPU probleem. |
| mm...seda siis ennem protsessori installimist või pärast ? Ikka ennem jah ? |
teema: CPU probleem. |
LauriMae
vastuseid: 38
vaadatud: 7444
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 24.06.2012 13:47:52 pealkiri: CPU probleem. |
| Kast ei ole kahjuks tartus,kast on viljandis ja ma ise ka viljandis.Clear cmos pole teinud,prose sain kasutatult.Ja kuidas seda Clear Cmos tehakse ? |
teema: CPU probleem. |
LauriMae
vastuseid: 38
vaadatud: 7444
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 24.06.2012 13:40:44 pealkiri: CPU probleem. |
Biosit ma uuendama ei pea,näitab antud emaplaadi lehekülg,näitab seda revisionit et vajab revision 307,mul emaplaat näitab et peal on revision 407.Vist nagu ei pea uuendama.
Emaplaat on P5KPL-SE
... |
teema: CPU probleem. |
LauriMae
vastuseid: 38
vaadatud: 7444
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 24.06.2012 11:45:23 pealkiri: CPU probleem. |
Tervist
Nimelt selline probleem et ostsin omale Intel Core 2 Duo e4400 protsessori,pärast protsessori installimist ei võta arvuti enam pilti ette,ventikad kõik töötavad aga monitor pilti ette ei ... |
teema: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ? |
LauriMae
vastuseid: 20
vaadatud: 5278
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.06.2012 20:54:42 pealkiri: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ? |
mm....tegelt oleks hea küll kui saaksite arvuti üle vaadata .Prose kasutus on jah 100% peal,alla ka ei viska. |
teema: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ? |
LauriMae
vastuseid: 20
vaadatud: 5278
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.06.2012 18:01:59 pealkiri: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ? |
| Ma ise arvan et prose teema,protsessor lihtsalt vana ja kuna tegu 1 tuumalise prosega siis võib asi selles ka olla.Aga raske on kõvaketast otsida samasugust nagu vana,nagu nende ühenduste poolest. |
teema: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ? |
LauriMae
vastuseid: 20
vaadatud: 5278
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.06.2012 16:29:00 pealkiri: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ? |
| Scannisin arvuti läbi ESET Nod 32,ei leidnud viirust,vaatab saan lähipäevil omale uue prose,Core 2 Duo ja uue kõvaketta ka siis vaatab kas midagi muutub või mitte.Kui aus olla siis see Celeron pole ... |
teema: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ? |
LauriMae
vastuseid: 20
vaadatud: 5278
|
foorum: Protsessorid postitatud: 01.06.2012 20:58:56 pealkiri: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ? |
sealt taskmanagerist svchost.exe see kasutab kõige rohkem,näitab et kasutab 90% cpu jõudlusest.Kui see kinni panna ei muuda eriti midagi,ikka cpu kasutus 100% omal mõistus tõesti otsas.  |
teema: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ? |
LauriMae
vastuseid: 20
vaadatud: 5278
|
foorum: Protsessorid postitatud: 01.06.2012 20:22:32 pealkiri: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ? |
Selge,ostan uue HDD-sisse ja vaatab mis edasi saab.Lasin HDtunega üle kõvaketta,0,8 % leidis neid vigaseid sectoreid.
EDIT:jälle sama probleem,cpu kasutus 100% isegi idles,asi on ka siis protsessoris ... |
teema: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ? |
LauriMae
vastuseid: 20
vaadatud: 5278
|
foorum: Protsessorid postitatud: 31.05.2012 15:56:30 pealkiri: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ? |
| Prosekasutus langes jah,aga imelik jõnks on ikka windowsis sees,näiteks youtubes videot vaadates tõmbab korra nagu kinni,ja siis käib video edasi,siis saab jälle mingi 30s videot vaadata siis joo ... |
teema: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ? |
LauriMae
vastuseid: 20
vaadatud: 5278
|
foorum: Protsessorid postitatud: 30.05.2012 23:03:44 pealkiri: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ? |
| Vahetasin pasta ära ja puhastasin jahutuse ka tolmust puhtaks,läks paremaks küll,temp on idles 45-50 kraadi. |
teema: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ? |
LauriMae
vastuseid: 20
vaadatud: 5278
|
foorum: Protsessorid postitatud: 29.05.2012 23:19:40 pealkiri: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ? |
| jep,idles on ka 100% kasutus,vahest korra langeb 90% vni,homme panen uue termopasta vahele,vaatab mis siis saab. |
teema: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ? |
LauriMae
vastuseid: 20
vaadatud: 5278
|
foorum: Protsessorid postitatud: 29.05.2012 21:21:46 pealkiri: Abi ?CPU kasutus 100%,millest tuleneb ? |
Tervist
Nimelt selline probleem et prose kasutus on 100% kogu aeg ja jahuti undab ka suht k6vasti.
Keegi oskab aidata ?
Prose on Intel® Celeron® Processor 2.80 GHz |
teema: Kommenteerimine: tsap |
LauriMae
vastuseid: 2
vaadatud: 2384
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.05.2012 19:01:28 pealkiri: Kommenteerimine: tsap |
Ostis arvuti,tuli ise kohale,Soovitan 5+  |
teema: STALKER 2 |
LauriMae
vastuseid: 886
vaadatud: 183345
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.04.2012 08:45:41 pealkiri: STALKER 2 |
| http://www.gamespot.com/news/stalker-2-canceled-6373393 |
teema: Ordi arvuti ei lähe tööle.Milles viga ? |
LauriMae
vastuseid: 3
vaadatud: 1410
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 09.04.2012 13:46:40 pealkiri: Ordi arvuti ei lähe tööle.Milles viga ? |
Tere
Nimelt selline probleem et ühel päeval ei läinud enam ordi arvuti tööle(tegu lauaarvutiga),kõik juhtmed jne asjad on ilusti ühenduses,kui power nuppu vajutan siis ei juhtu midagi.Tempid o ... |
teema: STALKER 2 |
LauriMae
vastuseid: 886
vaadatud: 183345
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.04.2012 10:24:36 pealkiri: STALKER 2 |
Keegi selle stalker 2 teise video lugu teab mis KuriVaiM1 postitas ?  |
teema: Army Rage Free to play Online FPS |
LauriMae
vastuseid: 1
vaadatud: 1050
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.03.2012 17:31:24 pealkiri: Army Rage Free to play Online FPS |
Leidsin netist sellise huvitava mängu nagu Army Rage.Mis on Free to Play Online FPS.Kuna teemat pole tehtud selle mängu kohta siis otsustasin ise teha.
Mängu trailer:http://www.youtube.com/wat ... |
teema: Sniper Elite V2 |
LauriMae
vastuseid: 120
vaadatud: 31242
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.03.2012 16:49:52 pealkiri: Sniper Elite V2 |
siit võib midagi head tulla ,igastahes jään ootama. |
teema: Resident Evil: Operation Raccoon City |
LauriMae
vastuseid: 46
vaadatud: 9178
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.03.2012 14:12:52 pealkiri: Resident Evil: Operation Raccoon City |
Ei tea kui arvuti peale välja tuleb,kas siis esineb samu vigu ? või suudavad nad ära fixida.  |
teema: Far Cry 3 |
LauriMae
vastuseid: 1185
vaadatud: 231452
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.03.2012 20:54:12 pealkiri: Far Cry 3 |
seda deltaplaani nähes seal kalju otsas,traileris, tuli täitsa Far Cry 1 tunne peale  |
teema: DiRT: Showdown |
LauriMae
vastuseid: 94
vaadatud: 16024
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.03.2012 21:42:31 pealkiri: DiRT: Showdown |
Dirt Showdown Massive damage trailer.
http://www.youtube.com/watch?v=uMW3ehklPUc&feature=g-all-u&context=G24d2df4FAAAAAAAAAAA |
teema: WARFACE |
LauriMae
vastuseid: 96
vaadatud: 30697
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.03.2012 11:22:48 pealkiri: WARFACE |
graafika tundub päris hea olevat  |
| |