Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Ice
avatar Kasutajast Ice

HV kasutaja
liitunud:  07.03.2003
viimane külastus:  28.04.2020 23:22:46
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  562
[0.01% kõigist / 0.07 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Ice sõnumeid
arvuti:  CPU: AMD Athlon 64 3500+
Mobo: ASUS A8V-E Deluxe
RAM: 2x512 MB PC3200
Video: Radeon X850XT 256MB
HDD: 160GB WD & 200GB WD
DVD: NEC 3520
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt Ice
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Ice
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 83 häält
Neutraalne: 1% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Ice ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009



sõnumpostitatud: 07.11.2019 03:11:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Positiivne äritehing beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.12.2015 17:05:33    postituse pealkiri: Dlink kaamera vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Ostis kaamera, posti teel kaup tehtud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d2n
HV kasutaja
d2n

liitunud: 25.03.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2012 16:13:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Posti teel tegime äri. Kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.07.2012 10:00:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

kõik täpselt nagu kokku lepitud
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.07.2012 22:25:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Väga konkreetne ostja, tehing käis välgukiirusel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.03.2011 22:15:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Mina sain kasutuna seisvast tuunerist lahti, tema sai kasutuses olevast rahast lahti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ifeeldeadp
Kreisi kasutaja
ifeeldeadp

liitunud: 06.09.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.10.2010 17:16:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

kiire ja konkreetne ostja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.10.2010 16:28:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Kiire thumbs_up.gif
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006



sõnumpostitatud: 24.06.2010 22:55:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Kiire ja korralik thumbs_up.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amadest
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2007



sõnumpostitatud: 31.05.2010 22:50:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Ostis kaks ketta. Tuli ilusti ise järele.
Kiir ja positiivne äri. Soovitan thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008



sõnumpostitatud: 05.05.2010 23:28:14    postituse pealkiri: PS3 mängud vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Ostsin 3 PS3 mängu. Kõik laabus suurepäraselt.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.04.2010 20:41:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Müüsin kõvaketta!
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frygor
Kreisi kasutaja
frygor

liitunud: 07.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.04.2010 10:34:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

HDD box'i ostis kiirelt ja korralikult! Soovitan! beer_yum.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mart63
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2006



sõnumpostitatud: 24.03.2010 18:32:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Ostis ruuteri, tuli ise järgi, kõik OK! Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2010 12:45:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Kiire ja korralik ostja. Soovitan
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lembitv
HV kasutaja
lembitv

liitunud: 21.05.2007



sõnumpostitatud: 19.01.2010 00:32:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Äri tehtud. Soovitan.
Mina müüsin, tema ostis.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.01.2010 13:29:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zahhar2
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2010 20:16:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Ostis arvuti, kõik sujus hästi. thumbs_up.gif .Soovitan
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2009 09:45:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

kiire ja korralik diil thumbs_up.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007



sõnumpostitatud: 04.09.2009 13:13:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurix
Piiratud kasutaja
taurix

liitunud: 16.08.2004



sõnumpostitatud: 07.10.2008 07:55:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

v2ike 2ri posti teel, mis rahuldas loodetavasti m6lemaid pooli beer_yum.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.10.2008 14:17:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

ostis ühe vidina, aus mees, meeldiv äri.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spekulant
Piiratud kasutaja
Spekulant

liitunud: 30.04.2004



sõnumpostitatud: 09.02.2008 20:22:57    postituse pealkiri: ostis kissi vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

ostis kunnon divx mängija...
_________________
Aitan tellida EBAY'st stuffi thumbs_up.gif beer_yum.gif
M:Parkimisandurid autole (4 andurit,Displei koos summeriga,3-värviline tabloo,Raadius 0,3 - 1,5m) 700.-
M:IBM THINKPAD T43 1,73, 1024, 60GB HDD,WIFI,BT,COMBO, 14" (1400X150),X300, 9000.- (GAR 01.2009)
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matt
HV kasutaja
matt

liitunud: 19.02.2003



sõnumpostitatud: 08.09.2007 20:36:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

PSone vahetas omanikku, kiirelt ja korralikult! Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sepo
HV kasutaja
sepo

liitunud: 24.02.2004



sõnumpostitatud: 25.07.2007 10:42:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Kõik oli hea! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pavelnec
HV Guru
pavelnec

liitunud: 06.11.2002



sõnumpostitatud: 28.01.2007 13:43:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Ostsis Sony PSP sobiva hinnaga, asjast oli huvitatud ning tuli kaubale järgi kiiresti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 176
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wapper
HV kasutaja
wapper

liitunud: 08.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.12.2006 10:55:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Eeskujulik ärikogemus ja asjalikku juttu sai ka rääkida, väga soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otsija
HV veteran
otsija

liitunud: 12.06.2003



sõnumpostitatud: 10.10.2006 21:59:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Väga mõistlik ja korrektne asjade ajamine. Meeldiv oli äri teha, tänud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asc
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2006



sõnumpostitatud: 05.08.2006 20:24:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

ostis sega kassetid. tuli ise kohale, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trainspot
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.07.2006 16:01:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Ostis megadrive'i, raha kandis enne üle kui pakk käes.
Loodan, et jääd kaubaga rahule. Edu! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.06.2006 20:35:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

müüsin talle kassette. Korrektne HV-lane!
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VanHalen
HV kasutaja
VanHalen

liitunud: 26.08.2005



sõnumpostitatud: 08.06.2006 17:27:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Sai siis väga kiire äri tehtud, tund aega ja panin kauba Tallinna poole juba teele. Ta ei ole isegi neid kassette kätte saanud, aga tegi ülekande ära ja usaldas mind, nii et peale positiivse ei saa midagi panna. thumbs_up.gif icon_wink.gif
_________________
flickr.com/karlhaljasmets
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfx
HV veteran

liitunud: 20.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.06.2006 16:29:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Tuli, andis raha ja läks. Igati viis.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HenZ
HV vaatleja

liitunud: 09.04.2006



sõnumpostitatud: 15.04.2006 00:00:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Kõik väga kena. Soovitus. icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
him
HV vaatleja
him

liitunud: 25.03.2006



sõnumpostitatud: 12.04.2006 17:55:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

soovitan...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauriv
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2006



sõnumpostitatud: 22.03.2006 20:06:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Igati OK ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastix
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001



sõnumpostitatud: 19.03.2006 19:38:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

vinks-vonks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.03.2006 01:07:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

ostis xboxi mängu ära, tuli ise järgi, pidi minu apsaka tõttu 2x sõitma aga arusaaja inimene ja väga positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002



sõnumpostitatud: 26.02.2006 22:06:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Müüs väärt kaarti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jann0
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2005



sõnumpostitatud: 15.02.2006 00:18:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Asjalik ja kiire ostja.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004



sõnumpostitatud: 15.10.2005 18:10:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

äri tehtud soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004



sõnumpostitatud: 11.10.2005 17:39:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Sai IBM 300 seeria maha müüdud.
Tuli ise järgi, soovitan.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.10.2005 02:57:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

ostis paar klaverit, käis ise järgi kah, igati bro thumbs_up.gif
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mastert
HV kasutaja
mastert

liitunud: 08.12.2004



sõnumpostitatud: 16.09.2005 09:53:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

thumbs_up.gif igati meeldiv äri teha beer_yum.gif
_________________
nonii
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moonrabbit
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



sõnumpostitatud: 15.09.2005 16:08:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

ostis cd-kirjutaja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DaneL
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2002



sõnumpostitatud: 11.09.2005 22:54:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

äri läks libedalt, pakkus kiirelt sobiva hinna ja tuli lubatud ajal kaubale järgi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004



sõnumpostitatud: 08.09.2005 21:51:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

bro thumbs_up.gif
_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 08.09.2005 16:17:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

Igati positiivne thumbs_up.gif
_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ferrum
HV veteran
ferrum

liitunud: 21.01.2004



sõnumpostitatud: 08.09.2005 14:47:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

et siis positiivne thumbs_up.gif
müüsin paar juppi,käis järel ´ja kõik ok !
_________________
JOHHOHAIA!
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madsoaper
HV kasutaja
madsoaper

liitunud: 03.12.2002



sõnumpostitatud: 03.09.2005 23:09:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ice ]: Positiivne

ostis vanapaberit icon_razz.gif ja tuli ise järgi , kuigi mind ennast polnud icon_rolleyes.gif
_________________
<i have spoken>
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Ice arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 87 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.