Avaleht
otsing leidis 99 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: indrekp
Ice

vastuseid: 261
vaadatud: 102874

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2015 13:03:08   pealkiri: Kommenteerimine: indrekp
Igati korrektne ja usaldusväärne müüja. Ostsin posti vahendusel ühe kaamera. Kõik tip-top!
  teema: Kommenteerimine: Master593
Ice

vastuseid: 104
vaadatud: 22469

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.08.2012 14:51:28   pealkiri: Kommenteerimine: Master593
Tegime postiteel kaupa. Kõik igati tiptop thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: bemari
Ice

vastuseid: 339
vaadatud: 62473

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.07.2012 22:54:58   pealkiri: Kommenteerimine: bemari
Ostsin iPadi. Kõik igati OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: gj
Ice

vastuseid: 240
vaadatud: 139210

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.07.2012 20:48:28   pealkiri: Kommenteerimine: gj
Sai ostetud Vita. Kõik tiptop, igati usaldusväärne müüja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: LauriTed
Ice

vastuseid: 253
vaadatud: 64404

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2011 12:17:46   pealkiri: Kommenteerimine: LauriTed
Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ifeeldeadp
Ice

vastuseid: 85
vaadatud: 24124

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2010 20:18:36   pealkiri: Kommenteerimine: ifeeldeadp
Ostsin toiteploki. Kõik sujus nii nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Pokemon
Ice

vastuseid: 262
vaadatud: 55605

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.05.2010 07:05:41   pealkiri: Kommenteerimine: Pokemon
Ostsin emaplaadi ja prose. Kaup kiire ja korralik. Igati usaldusväärne müüja. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cheetahh
Ice

vastuseid: 30
vaadatud: 9656

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2010 22:32:09   pealkiri: Kommenteerimine: cheetahh
Ostis mõned PS3 mängud. Tip-top äri thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: frygor
Ice

vastuseid: 69
vaadatud: 26876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2010 23:54:21   pealkiri: Kommenteerimine: frygor
Ostsin kõvaketta välise karbi. Igati eeskujulik ärikogemus thumbs_up.gif
  teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
Ice

vastuseid: 2339
vaadatud: 643146

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.02.2010 13:11:32   pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
, tahame pilte näha...

Püüan siis organiseerida ka pildid...
  teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
Ice

vastuseid: 2339
vaadatud: 643146

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.02.2010 12:59:51   pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
  teema: Kommenteerimine: voltc
Ice

vastuseid: 1008
vaadatud: 338771

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2010 12:00:00   pealkiri: Kommenteerimine: voltc
Sai ostetud HDD. Positiivne ärikogemus! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: henri200
Ice

vastuseid: 61
vaadatud: 29297

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2010 11:58:21   pealkiri: Kommenteerimine: henri200
Sai ostetud üks vidin. Kogemus täiesti positiivne. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lembitv
Ice

vastuseid: 13
vaadatud: 5124

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2010 11:57:16   pealkiri: Kommenteerimine: lembitv
Igati positiivne ostukogemus! Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: raitl
Ice

vastuseid: 165
vaadatud: 49772

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2010 11:56:14   pealkiri: Kommenteerimine: raitl
Sai ostetud videokaart. Igati tip-top ärikogemus! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zahhar2
Ice

vastuseid: 90
vaadatud: 25545

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2010 00:05:39   pealkiri: Kommenteerimine: zahhar2
Ostsin arvuti. Igati eeskujulik ärikogemus! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jigsaw813
Ice

vastuseid: 366
vaadatud: 102209

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.09.2009 13:20:22   pealkiri: Kommenteerimine: jigsaw813
Eeskujulik ärikogemus. Tõi ise kauba kohale. Kõik väga OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
Ice

vastuseid: 634
vaadatud: 293759

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.04.2009 08:57:41   pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
Ostsin uue xboxi. Väga usaldusväärne ja positiivne ärikogemus. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: taurix
Ice

vastuseid: 171
vaadatud: 55547

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.10.2008 20:39:49   pealkiri: Kommenteerimine: taurix
Ostsin xboxi DVD puldi. Igati eeskujulik ärikogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: virx
Ice

vastuseid: 362
vaadatud: 113952

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2008 15:34:32   pealkiri: Kommenteerimine: virx
Ostsin xboxi jubinaid. Igati usaldusväärne ja vastutulelik äripartner thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rok1
Ice

vastuseid: 0
vaadatud: 1039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2008 21:52:36   pealkiri: Kommenteerimine: rok1
Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif Igati usaldusväärne müüja.
  teema: Kommenteerimine: Spekulant
Ice

vastuseid: 77
vaadatud: 28684

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.02.2008 19:39:50   pealkiri: Kommenteerimine: Spekulant
Igati positiivne ärikogemus. Ostsin KISSi mängija - tõi kauba ise kohale thumbs_up.gif
  teema: [PS3/X360] Assassins Creed
Ice

vastuseid: 126
vaadatud: 36885

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.01.2008 16:40:13   pealkiri: [PS3/X360] Assassins Creed
Ka DSile tuleb assassins creed.

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=24167

Tuleb DSi peale jah thumbs_up.gif http://www.gamespot.com/ds/action/assassinscreed/index.html?tag=result;title;4
  teema: Kommenteerimine: matt
Ice

vastuseid: 82
vaadatud: 22369

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2007 21:55:48   pealkiri: Kommenteerimine: matt
Ostsin PSone'i. Kaup kiire ja korralik! Kõik väga hea - eeskujulik müüja thumbs_up.gif
  teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
Ice

vastuseid: 2339
vaadatud: 643146

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.07.2007 13:41:56   pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
Panen siia kirja siis konsoolide nimekirja, mis kollektsioonis juba olemas.

Kolmas põlvkond:
Neljas põlvkond:
Viies põlvkond:
Kuues põlvkond:
Seitsmes põlvkond:
[url=http://en.wikipedia.o ...
  teema: Kommenteerimine: sepo
Ice

vastuseid: 69
vaadatud: 26419

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.07.2007 19:56:37   pealkiri: Kommenteerimine: sepo
Ostsin sepo'lt Sega Megadrive'i - kõik igati OK, eeskujulik ärikogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: volkar
Ice

vastuseid: 121
vaadatud: 30820

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2007 22:43:29   pealkiri: Kommenteerimine: volkar
Ostsin printserveri. Väga asjalik müüja - soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pavelnec
Ice

vastuseid: 187
vaadatud: 59964

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2007 22:17:50   pealkiri: Kommenteerimine: pavelnec
Ostsin PSP. Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: otsija
Ice

vastuseid: 127
vaadatud: 47805

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.10.2006 21:01:52   pealkiri: Kommenteerimine: otsija
Asjalik ja usaldusväärne! Soovitan äri ajada küll thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: asc
Ice

vastuseid: 51
vaadatud: 14322

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2006 20:53:34   pealkiri: Kommenteerimine: asc
Ostsin SEGA kassetid. Kaup igati korralik. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ants_k
Ice

vastuseid: 0
vaadatud: 1349

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.07.2006 19:39:33   pealkiri: Kommenteerimine: ants_k
Saatis kauba postiga. Kõik igati OK thumbs_up.gif Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: trainspot
Ice

vastuseid: 13
vaadatud: 7691

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2006 22:33:07   pealkiri: Kommenteerimine: trainspot
Saatis kauba cargoga. Kõik igati OK!
  teema: Kommenteerimine: Maailmadirektor
Ice

vastuseid: 3
vaadatud: 802

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2006 20:08:46   pealkiri: Kommenteerimine: Maailmadirektor
Ostsin projektsioonteleri - kokkulepped pidasid ilusti, kaup nii nagu lubatud, kõik väga OK. Väga positiivne kogemus. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: l2bukast
Ice

vastuseid: 129
vaadatud: 44798

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.06.2006 21:19:17   pealkiri: Kommenteerimine: l2bukast
Ostsin telekamängukassetid. Saatis kauba lubatud ajal Tallinnasse - kõik igati OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: VanHalen
Ice

vastuseid: 17
vaadatud: 8385

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.06.2006 21:18:22   pealkiri: Kommenteerimine: VanHalen
Ostsin telekamängukassetid. Pani kauba kiirelt cargosse - kõik igati OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sfx
Ice

vastuseid: 169
vaadatud: 47248

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.05.2006 22:38:01   pealkiri: Kommenteerimine: sfx
Ostsin SEGA Dreamcasti - kõik igati OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: HenZ
Ice

vastuseid: 0
vaadatud: 839

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.04.2006 12:50:55   pealkiri: Kommenteerimine: HenZ
Igati usaldusväärne thumbs_up.gif Ostsin xbox360 mängu - saatis postiga kohale nagu lubatud.
  teema: Kommenteerimine: muhelin
Ice

vastuseid: 210
vaadatud: 43298

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.03.2006 12:17:44   pealkiri: Kommenteerimine: muhelin
Ostsin ka puldi - saatis cargoga kohale. Kõik igati usaldusväärne ja OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lauriv
Ice

vastuseid: 3
vaadatud: 2573

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2006 22:40:39   pealkiri: Kommenteerimine: lauriv
Ostsin emaplaadi. Kõik väga OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rastix
Ice

vastuseid: 87
vaadatud: 28420

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2006 20:24:29   pealkiri: Kommenteerimine: rastix
Ostsin prose - kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: shelob
Ice

vastuseid: 294
vaadatud: 78245

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2006 09:43:03   pealkiri: Kommenteerimine: shelob
Ostsin xboxi mängu - igati positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Manivald
Ice

vastuseid: 9
vaadatud: 7983

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2006 08:46:16   pealkiri: Kommenteerimine: Manivald
Sai Xboxi puldid ostetud. Kõik väga OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jann0
Ice

vastuseid: 15
vaadatud: 6603

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2006 19:46:07   pealkiri: Kommenteerimine: jann0
Ostsin vindi - kõik korras. Asjalik ja usaldusväärne müüja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Prederik
Ice

vastuseid: 149
vaadatud: 41983

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.10.2005 14:19:41   pealkiri: Kommenteerimine: Prederik
Positiivne ostukogemus. Sai ostetud IBMi toitekas. Igati usaldust äratav müüja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: marxveix
Ice

vastuseid: 309
vaadatud: 102788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.10.2005 14:32:38   pealkiri: Kommenteerimine: marxveix
Asjalik müüja. Kaup igati korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: moonrabbit
Ice

vastuseid: 29
vaadatud: 8632

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2005 13:06:23   pealkiri: Kommenteerimine: moonrabbit
Ostsin kirjutaja. Töötab korralikult. Kõik igati positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mastert
Ice

vastuseid: 39
vaadatud: 14288

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2005 08:54:15   pealkiri: Kommenteerimine: mastert
Äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ferrum
Ice

vastuseid: 134
vaadatud: 37789

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.09.2005 10:53:00   pealkiri: Kommenteerimine: ferrum
Sai ostetud väike asi (vanad prosed), aga äri ajamine igati operatiivne - seega positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rait
Ice

vastuseid: 19
vaadatud: 9231

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.09.2005 08:16:37   pealkiri: Kommenteerimine: rait
Sai ostetud üks vent koos grilliga. Positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: raamat
Ice

vastuseid: 358
vaadatud: 91646

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.09.2005 08:15:46   pealkiri: Kommenteerimine: raamat
Sai ostetud veel pakendis olev 286. Igati positiivne thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.