praegune kellaaeg 27.06.2026 05:56:37
::
KKK
::
otsing
::
statistika
::
kasutajate nimekiri
::
kasutajate grupid
::
registreeri
profiil
::
lemmikud
::
logi sisse, et näha oma privaatsõnumeid
::
logi sisse
otsing leidis 99 vastet
Avaleht
mine lehele
1
,
2
järgmine
Hinnavaatlus
::
Foorum
::
Uudised
::
Ärifoorumid
::
HV F1 ennustusvõistlus
::
Pangalink
::
Telekavad
::
HV toote otsing
Mänguri läpakate allahindlus kuni -20%
Kvaliteetsed Klipsch kõlarid Klickist!
Samsung 65" QE65QN70FA / 649,00 €
autor
sõnum
teema:
Kommenteerimine: indrekp
Ice
vastuseid:
261
vaadatud:
102874
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 31.12.2015 13:03:08 pealkiri:
Kommenteerimine: indrekp
Igati korrektne ja usaldusväärne müüja. Ostsin posti vahendusel ühe kaamera. Kõik tip-top!
teema:
Kommenteerimine: Master593
Ice
vastuseid:
104
vaadatud:
22469
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 16.08.2012 14:51:28 pealkiri:
Kommenteerimine: Master593
Tegime postiteel kaupa. Kõik igati tiptop
teema:
Kommenteerimine: bemari
Ice
vastuseid:
339
vaadatud:
62473
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 24.07.2012 22:54:58 pealkiri:
Kommenteerimine: bemari
Ostsin iPadi. Kõik igati OK
teema:
Kommenteerimine: gj
Ice
vastuseid:
240
vaadatud:
139210
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 12.07.2012 20:48:28 pealkiri:
Kommenteerimine: gj
Sai ostetud Vita. Kõik tiptop, igati usaldusväärne müüja
teema:
Kommenteerimine: LauriTed
Ice
vastuseid:
253
vaadatud:
64404
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 13.03.2011 12:17:46 pealkiri:
Kommenteerimine: LauriTed
Kaup kiire ja korralik
teema:
Kommenteerimine: ifeeldeadp
Ice
vastuseid:
85
vaadatud:
24124
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 17.10.2010 20:18:36 pealkiri:
Kommenteerimine: ifeeldeadp
Ostsin toiteploki. Kõik sujus nii nagu peab
teema:
Kommenteerimine: Pokemon
Ice
vastuseid:
262
vaadatud:
55605
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 25.05.2010 07:05:41 pealkiri:
Kommenteerimine: Pokemon
Ostsin emaplaadi ja prose. Kaup kiire ja korralik. Igati usaldusväärne müüja.
teema:
Kommenteerimine: cheetahh
Ice
vastuseid:
30
vaadatud:
9656
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 05.05.2010 22:32:09 pealkiri:
Kommenteerimine: cheetahh
Ostis mõned PS3 mängud. Tip-top äri
teema:
Kommenteerimine: frygor
Ice
vastuseid:
69
vaadatud:
26876
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 07.04.2010 23:54:21 pealkiri:
Kommenteerimine: frygor
Ostsin kõvaketta välise karbi. Igati eeskujulik ärikogemus
teema:
[MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
Ice
vastuseid:
2339
vaadatud:
643146
foorum:
Mängukonsoolid ja konsoolimängud
postitatud: 05.02.2010 13:11:32 pealkiri:
[MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
, tahame pilte näha...
Püüan siis organiseerida ka pildid...
teema:
[MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
Ice
vastuseid:
2339
vaadatud:
643146
foorum:
Mängukonsoolid ja konsoolimängud
postitatud: 05.02.2010 12:59:51 pealkiri:
[MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
teema:
Kommenteerimine: voltc
Ice
vastuseid:
1008
vaadatud:
338771
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 19.01.2010 12:00:00 pealkiri:
Kommenteerimine: voltc
Sai ostetud HDD. Positiivne ärikogemus!
teema:
Kommenteerimine: henri200
Ice
vastuseid:
61
vaadatud:
29297
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 19.01.2010 11:58:21 pealkiri:
Kommenteerimine: henri200
Sai ostetud üks vidin. Kogemus täiesti positiivne.
teema:
Kommenteerimine: lembitv
Ice
vastuseid:
13
vaadatud:
5124
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 19.01.2010 11:57:16 pealkiri:
Kommenteerimine: lembitv
Igati positiivne ostukogemus! Soovitan
teema:
Kommenteerimine: raitl
Ice
vastuseid:
165
vaadatud:
49772
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 19.01.2010 11:56:14 pealkiri:
Kommenteerimine: raitl
Sai ostetud videokaart. Igati tip-top ärikogemus!
teema:
Kommenteerimine: zahhar2
Ice
vastuseid:
90
vaadatud:
25545
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 08.01.2010 00:05:39 pealkiri:
Kommenteerimine: zahhar2
Ostsin arvuti. Igati eeskujulik ärikogemus!
teema:
Kommenteerimine: jigsaw813
Ice
vastuseid:
366
vaadatud:
102209
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 06.09.2009 13:20:22 pealkiri:
Kommenteerimine: jigsaw813
Eeskujulik ärikogemus. Tõi ise kauba kohale. Kõik väga OK
teema:
Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
Ice
vastuseid:
634
vaadatud:
293759
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 21.04.2009 08:57:41 pealkiri:
Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
Ostsin uue xboxi. Väga usaldusväärne ja positiivne ärikogemus.
teema:
Kommenteerimine: taurix
Ice
vastuseid:
171
vaadatud:
55547
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 06.10.2008 20:39:49 pealkiri:
Kommenteerimine: taurix
Ostsin xboxi DVD puldi. Igati eeskujulik ärikogemus
teema:
Kommenteerimine: virx
Ice
vastuseid:
362
vaadatud:
113952
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 03.10.2008 15:34:32 pealkiri:
Kommenteerimine: virx
Ostsin xboxi jubinaid. Igati usaldusväärne ja vastutulelik äripartner
teema:
Kommenteerimine: rok1
Ice
vastuseid:
0
vaadatud:
1039
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 21.02.2008 21:52:36 pealkiri:
Kommenteerimine: rok1
Kaup kiire ja korralik
Igati usaldusväärne müüja.
teema:
Kommenteerimine: Spekulant
Ice
vastuseid:
77
vaadatud:
28684
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 08.02.2008 19:39:50 pealkiri:
Kommenteerimine: Spekulant
Igati positiivne ärikogemus. Ostsin KISSi mängija - tõi kauba ise kohale
teema:
[PS3/X360] Assassins Creed
Ice
vastuseid:
126
vaadatud:
36885
foorum:
Mängukonsoolid ja konsoolimängud
postitatud: 20.01.2008 16:40:13 pealkiri:
[PS3/X360] Assassins Creed
Ka DSile tuleb assassins creed.
http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=24167
Tuleb DSi peale jah
http://www.gamespot.com/ds/action/assassinscreed/index.html?tag=result;title;4
teema:
Kommenteerimine: matt
Ice
vastuseid:
82
vaadatud:
22369
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 07.09.2007 21:55:48 pealkiri:
Kommenteerimine: matt
Ostsin PSone'i. Kaup kiire ja korralik! Kõik väga hea - eeskujulik müüja
teema:
[MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
Ice
vastuseid:
2339
vaadatud:
643146
foorum:
Mängukonsoolid ja konsoolimängud
postitatud: 27.07.2007 13:41:56 pealkiri:
[MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
Panen siia kirja siis konsoolide nimekirja, mis kollektsioonis juba olemas.
Kolmas põlvkond:
Neljas põlvkond:
Viies põlvkond:
Kuues põlvkond:
Seitsmes põlvkond:
[url=http://en.wikipedia.o ...
teema:
Kommenteerimine: sepo
Ice
vastuseid:
69
vaadatud:
26419
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 24.07.2007 19:56:37 pealkiri:
Kommenteerimine: sepo
Ostsin sepo'lt Sega Megadrive'i - kõik igati OK, eeskujulik ärikogemus
teema:
Kommenteerimine: volkar
Ice
vastuseid:
121
vaadatud:
30820
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 27.01.2007 22:43:29 pealkiri:
Kommenteerimine: volkar
Ostsin printserveri. Väga asjalik müüja - soovitan
teema:
Kommenteerimine: pavelnec
Ice
vastuseid:
187
vaadatud:
59964
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 27.01.2007 22:17:50 pealkiri:
Kommenteerimine: pavelnec
Ostsin PSP. Kaup kiire ja korralik
teema:
Kommenteerimine: otsija
Ice
vastuseid:
127
vaadatud:
47805
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 10.10.2006 21:01:52 pealkiri:
Kommenteerimine: otsija
Asjalik ja usaldusväärne! Soovitan äri ajada küll
teema:
Kommenteerimine: asc
Ice
vastuseid:
51
vaadatud:
14322
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 27.07.2006 20:53:34 pealkiri:
Kommenteerimine: asc
Ostsin SEGA kassetid. Kaup igati korralik. Soovitan
teema:
Kommenteerimine: ants_k
Ice
vastuseid:
0
vaadatud:
1349
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 15.07.2006 19:39:33 pealkiri:
Kommenteerimine: ants_k
Saatis kauba postiga. Kõik igati OK
Soovitan.
teema:
Kommenteerimine: trainspot
Ice
vastuseid:
13
vaadatud:
7691
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 10.07.2006 22:33:07 pealkiri:
Kommenteerimine: trainspot
Saatis kauba cargoga. Kõik igati OK!
teema:
Kommenteerimine: Maailmadirektor
Ice
vastuseid:
3
vaadatud:
802
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 05.07.2006 20:08:46 pealkiri:
Kommenteerimine: Maailmadirektor
Ostsin projektsioonteleri - kokkulepped pidasid ilusti, kaup nii nagu lubatud, kõik väga OK. Väga positiivne kogemus.
teema:
Kommenteerimine: l2bukast
Ice
vastuseid:
129
vaadatud:
44798
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 08.06.2006 21:19:17 pealkiri:
Kommenteerimine: l2bukast
Ostsin telekamängukassetid. Saatis kauba lubatud ajal Tallinnasse - kõik igati OK
teema:
Kommenteerimine: VanHalen
Ice
vastuseid:
17
vaadatud:
8385
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 08.06.2006 21:18:22 pealkiri:
Kommenteerimine: VanHalen
Ostsin telekamängukassetid. Pani kauba kiirelt cargosse - kõik igati OK
teema:
Kommenteerimine: sfx
Ice
vastuseid:
169
vaadatud:
47248
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 31.05.2006 22:38:01 pealkiri:
Kommenteerimine: sfx
Ostsin SEGA Dreamcasti - kõik igati OK
teema:
Kommenteerimine: HenZ
Ice
vastuseid:
0
vaadatud:
839
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 15.04.2006 12:50:55 pealkiri:
Kommenteerimine: HenZ
Igati usaldusväärne
Ostsin xbox360 mängu - saatis postiga kohale nagu lubatud.
teema:
Kommenteerimine: muhelin
Ice
vastuseid:
210
vaadatud:
43298
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 29.03.2006 12:17:44 pealkiri:
Kommenteerimine: muhelin
Ostsin ka puldi - saatis cargoga kohale. Kõik igati usaldusväärne ja OK
teema:
Kommenteerimine: lauriv
Ice
vastuseid:
3
vaadatud:
2573
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 26.03.2006 22:40:39 pealkiri:
Kommenteerimine: lauriv
Ostsin emaplaadi. Kõik väga OK
teema:
Kommenteerimine: rastix
Ice
vastuseid:
87
vaadatud:
28420
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 19.03.2006 20:24:29 pealkiri:
Kommenteerimine: rastix
Ostsin prose - kaup kiire ja korralik
teema:
Kommenteerimine: shelob
Ice
vastuseid:
294
vaadatud:
78245
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 11.03.2006 09:43:03 pealkiri:
Kommenteerimine: shelob
Ostsin xboxi mängu - igati positiivne ärikogemus
teema:
Kommenteerimine: Manivald
Ice
vastuseid:
9
vaadatud:
7983
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 13.02.2006 08:46:16 pealkiri:
Kommenteerimine: Manivald
Sai Xboxi puldid ostetud. Kõik väga OK
teema:
Kommenteerimine: jann0
Ice
vastuseid:
15
vaadatud:
6603
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 09.02.2006 19:46:07 pealkiri:
Kommenteerimine: jann0
Ostsin vindi - kõik korras. Asjalik ja usaldusväärne müüja
teema:
Kommenteerimine: Prederik
Ice
vastuseid:
149
vaadatud:
41983
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 12.10.2005 14:19:41 pealkiri:
Kommenteerimine: Prederik
Positiivne ostukogemus. Sai ostetud IBMi toitekas. Igati usaldust äratav müüja
teema:
Kommenteerimine: marxveix
Ice
vastuseid:
309
vaadatud:
102788
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 11.10.2005 14:32:38 pealkiri:
Kommenteerimine: marxveix
Asjalik müüja. Kaup igati korralik
teema:
Kommenteerimine: moonrabbit
Ice
vastuseid:
29
vaadatud:
8632
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 19.09.2005 13:06:23 pealkiri:
Kommenteerimine: moonrabbit
Ostsin kirjutaja. Töötab korralikult. Kõik igati positiivne
teema:
Kommenteerimine: mastert
Ice
vastuseid:
39
vaadatud:
14288
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 14.09.2005 08:54:15 pealkiri:
Kommenteerimine: mastert
Äri kiire ja korralik
teema:
Kommenteerimine: ferrum
Ice
vastuseid:
134
vaadatud:
37789
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 08.09.2005 10:53:00 pealkiri:
Kommenteerimine: ferrum
Sai ostetud väike asi (vanad prosed), aga äri ajamine igati operatiivne - seega positiivne
teema:
Kommenteerimine: rait
Ice
vastuseid:
19
vaadatud:
9231
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 08.09.2005 08:16:37 pealkiri:
Kommenteerimine: rait
Sai ostetud üks vent koos grilliga. Positiivne
teema:
Kommenteerimine: raamat
Ice
vastuseid:
358
vaadatud:
91646
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 08.09.2005 08:15:46 pealkiri:
Kommenteerimine: raamat
Sai ostetud veel pakendis olev 286. Igati positiivne
mine lehele
1
,
2
järgmine
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:
vali foorum
Hinnavaatlus
----------------
Üldfoorum
Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum
StartUp/ IT ettevõtluse foorum
Andmeside ja kõnelevi
Naljakad juhtumised arvutimaailmast
Kasulikud näpunäited
Multimeedia- ja helifoorum
HV üritused
Sülearvutid
Tahvelarvutid ja e-lugerid
Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika
Mac/Apple
Microsoft
Fotograafia
Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid
Bitcoin ja muud krüptorahad
Seadusega pahuksis
HV kardisõit
Vaba Mikrofon
Tarkvara
----------------
Tarkvara
Turvalisus
Linux & UNIX
Arvutimängude foorum
Kujundamine
WWW
Programmeerimine
Raud
----------------
Protsessorid
Videokaardid / Monitorid / TV
Kõvad kettad
Jahutus
Kast / Toide / Casemod
TSI (TeeSeeIse)
Rauafoorum
Mängukonsoolid ja konsoolimängud
Ärifoorumid
----------------
Ostuabi/hinnapäring
Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Arvutitehnika ost
Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Lisaseadmed ja varuosad süle- ja tahvelarvutitele
Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost
Apple toodete ost/müük/vahetus
Mobiiltelefonide, kantavate nutiseadmete ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus
Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake
Töövahendus
Vaidlused
----------------
Võitlustanner
Parem HV
Keelefoorum
Administratiivsed foorumid
----------------
Arhiiv
Ärifoorumite arhiiv
Uudisvihjed
Uudised
----------------
Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...
Arvuti ja internet
Riistvara
Varia
Ülevaated, kasutajate hinnangud
Pressiteated
Sisuturundus
Hinnavaatluse uudised
Tarkvara ja arvutimängud
Eesti IT ja tehnikaalased uudised
Mobiiltelefonid ja fototehnika
Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)
Turvalisus ja privaatsus
Hinnad
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
(X)
otsing
laiendatud otsing
(X)
otsing
laiendatud otsing