| autor |
sõnum |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
postitatud: 06.08.2006 14:58:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
väga hea ärikogemus,võib usaldada soovitan. _________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy90
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.06.2004
|
postitatud: 08.06.2006 17:00:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Neutraalne |
|
Läbustas mu kommentaare. sisuka posti eest väänas nii kuis sai  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr.t
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2004
|
postitatud: 24.05.2006 14:40:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
Äri sujus positiivselt.  |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspark
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2006
|
postitatud: 21.05.2006 20:25:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
 _________________
Vähemasti üritan ! |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hype
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2004
|
postitatud: 19.05.2006 22:17:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gahan
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2006
|
postitatud: 05.04.2006 18:52:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
Casemoder  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz88
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
postitatud: 28.03.2006 13:14:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
| sai mälu ostetud. kandsin raha, saatis kauba. kahjuks ainult eesti post venitas saatmisega. muidu kõik sujus |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
postitatud: 19.03.2006 22:38:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
| nac ülbe käitumine,kuid usaldusväärne |
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
postitatud: 13.03.2006 19:56:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
Positiivne mees, kandis raha ennem üle. Ennem kui kauba kätte sai nõudis juba positiivset kommi  |
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wwwmaster
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.02.2005
|
postitatud: 07.02.2006 23:52:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
Sai mp3 player hea hinnaga müüdud, kandis raha ilusti ette Igati positiivne ärukogemus senimaani, homme läheb mp3 tema suunas teele  |
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
8 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
postitatud: 15.06.2005 00:52:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
kõik oli norm, kokkulepitud kohas ja ajal vahetasime raha ja kraami 8)  |
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FuN
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
postitatud: 02.06.2005 16:13:21 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ FuN ]: puudub |
|
No sinust ei saa ju aru mida sa räägid, sellise inimesega pole mõtet äri teha.
viimati muutis FuN 29.03.2006 11:29:26, muudetud 3 korda |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eprof
HV vaatleja
liitunud: 25.12.2003
|
postitatud: 22.05.2005 21:36:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Neutraalne |
|
Kirjutab segaselt.
Neutraalne ärikogemus. _________________ Kas jumal oli segi, et inimese tegi.
viimati muutis eprof 04.06.2005 22:41:58, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FuN
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
postitatud: 20.05.2005 12:03:58 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ FuN ]: puudub |
|
Hää uudis.
viimati muutis FuN 12.03.2006 18:29:06, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
postitatud: 19.05.2005 16:53:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
Poiss on juba hakkand näitama positiivsust ! nii et poisile positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmg
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.06.2004
|
postitatud: 19.05.2005 09:20:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
Diil sujus plaanip2raselt, niiet igati kogemus _________________ |V|355 VV17|-| 7}{3 |3357, [)13 (_1|<3 7]-[3 R357 |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Darkdog
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2005
|
postitatud: 16.05.2005 17:14:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
Pleksklaasi äri. Kiire ja meeldiv.  |
|
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
atari_
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004
|
postitatud: 16.05.2005 14:45:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
ostsin talt ühe gf2´e
maksin ette...
els küll venitas paar päeva selle toomisega..aga lõpuks sain kätte
 _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix122
HV kasutaja
liitunud: 15.01.2005
|
postitatud: 16.05.2005 11:37:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
Müüsin ventilaatoreid. Raha õigeaegselt kantud.
Soovitan soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lynxfelinae
HV veteran
liitunud: 07.11.2004
|
postitatud: 13.05.2005 15:46:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
Müüsin 52x Samsungi CD-ROMi. Saatsin Cargoga, tema kandis raha üle.
Veel nurus kohe positiivset kommentaari, mis siis ikka kirjutasin selle.  |
|
|
| Kommentaarid: 257 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
216 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mighty
HV veteran

liitunud: 14.01.2004
|
postitatud: 13.05.2005 13:22:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 140 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaubamaja
HV veteran

liitunud: 20.10.2004
|
postitatud: 13.05.2005 11:34:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
ostis vendi  |
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
postitatud: 06.05.2005 11:49:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
mingit pisiäri oleme ajanud.. muidu ärib ka kõvasti..
paraleelist  |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
postitatud: 30.04.2005 22:09:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
 _________________ raidi suu ei valeta! |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g2pard
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2004
|
postitatud: 30.04.2005 20:57:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
klassivend.. äge ärikas ja muidu FuN mees, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g2pard
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2004
|
postitatud: 30.04.2005 20:57:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
...sry...
a keegi saaks öelda kuidas seda posti kustudada, tuli kogemata kax tykki?
viimati muutis g2pard 30.04.2005 21:01:15, muudetud 3 korda |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exit
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2005
|
postitatud: 30.04.2005 19:01:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
| ärimees....kiire ärimees tegelikult... |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FuN
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
postitatud: 29.04.2005 13:42:28 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ FuN ]: puudub |
|
Algusaegadel sai jah igalekoole smailisid topitud 
viimati muutis FuN 12.03.2006 18:30:34, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4tec
HV veteran

liitunud: 24.07.2003
|
postitatud: 29.04.2005 13:36:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Neutraalne |
|
mõtle enne kui postitad-saad kiiremini guruks _________________ Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing! |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FuN
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
postitatud: 19.04.2005 08:45:43 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ FuN ]: puudub |
|
Suht Hi-Tech jah.
viimati muutis FuN 12.03.2006 18:31:28, muudetud 3 korda |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
postitatud: 18.04.2005 18:03:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
Kandis raha kenasti ette ära ...
Kahjuks aga tänu hi-tech Eesti Postile ei oodanud teda ees meeldivad asjad ...
Siiski, tegu väärt ärimehega 
viimati muutis StaticMoth 30.04.2005 17:16:11, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henrit
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2004
|
postitatud: 09.04.2005 12:18:11 postituse pealkiri: Kommenteerimine: FuN |
|
Arvamus kasutajast [ FuN ]: Positiivne |
|
Kiire ja hea myygikogemus
Ise ma aint veitsa venitasin  |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|