Avaleht
otsing leidis 140 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kui kiire hiireklõpsutaja oled Sina?
FuN

vastuseid: 280
vaadatud: 70933

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.12.2006 15:13:45   pealkiri: Kui kiire hiireklõpsutaja oled Sina?
aitab ! Sa kogusid 51 punkti.
  teema: Richard Burns Rally
FuN

vastuseid: 2886
vaadatud: 481759

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.07.2006 18:14:51   pealkiri: Richard Burns Rally
Sain kah just mängu kätte, juhutavusega on minuarust väga alt mindud, või on minus viga ja mäng on liiga realistlik.
Meenutab kangesti CMR3.
  teema: Kommenteerimine: ummy90
FuN

vastuseid: 40
vaadatud: 16331

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.06.2006 14:53:53   pealkiri: Kommenteerimine: ummy90
Läbustas müügiteemat.
  teema: Counter Strike
FuN

vastuseid: 1016
vaadatud: 220944

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.06.2006 17:04:02   pealkiri: Counter Strike
Kunagi olid valusad clannid Kunn, SneaK.
  teema: Kommenteerimine: mr.t
FuN

vastuseid: 22
vaadatud: 10935

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2006 21:36:14   pealkiri: Kommenteerimine: mr.t
raha, sai kiiresti ja ilusti kätte kõik OK
  teema: Need For Speed: Carbon
FuN

vastuseid: 3286
vaadatud: 521072

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.05.2006 18:40:15   pealkiri: Need For Speed: Carbon
Arvan, et siin on midagi huvitavat välja mõeldud?
Hoopis teine stiil kui siiamaani on olnud?
Muidugi jääb alles autode tuunimine jne. See ju ongi NFS tõmbenumber.
  teema: Lugedes Komtroniku garantiist.
FuN

vastuseid: 34
vaadatud: 7254

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 21.05.2006 10:04:23   pealkiri: Lugedes Komtroniku garantiist.
kust tuli mõte panna poele nimeks komtronik? icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: hype
FuN

vastuseid: 35
vaadatud: 18149

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2006 18:19:02   pealkiri: Kommenteerimine: hype
kandis raha üle thumbs_up.gif
homme panen posti.
  teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
FuN

vastuseid: 2003
vaadatud: 715311

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 05.05.2006 21:55:30   pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
http://www.leetcustomz.com/
Ok mulle aitab ma panen arvuti kinni.
  teema: Kommenteerimine: lagnull
FuN

vastuseid: 4
vaadatud: 4834

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.05.2006 09:46:29   pealkiri: Kommenteerimine: lagnull
csplayer
  teema: Counter Strike
FuN

vastuseid: 1016
vaadatud: 220944

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.05.2006 09:43:26   pealkiri: Counter Strike
Olnud olen: EXS, 1go, sP@.wN, 1337.swe
Praegu: mfive, meie server: a2.serverid.ee:27023 (mfive cl@nserver)
  teema: Mälukaart PHILIPS SA230-le
FuN

vastuseid: 1
vaadatud: 1351

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.04.2006 18:36:53   pealkiri: Mälukaart PHILIPS SA230-le
Pole vist just kõigeõigem teema aga äkki keegi oskab aidata?

Tegemist siis PHILIPS SA230 mp3 playeriga,
hetkel mälu kõigest 128, funksioneerivad SD kaartidega.
Mitmene kaart sinna on võim ...
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
FuN

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552610

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.04.2006 21:42:58   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
noQ mõistatus peaks olema : DoD
  teema: Counter Strike
FuN

vastuseid: 1016
vaadatud: 220944

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.04.2006 15:17:56   pealkiri: Counter Strike

andreasaru

äkki mälu klokkid paigast, see võib ka mõjutada.
  teema: Archlord
FuN

vastuseid: 107
vaadatud: 34092

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.04.2006 15:15:10   pealkiri: Archlord
link . https://foorum.hinnavaatlus.ee/www.archlordgame.com (ei tööta)
paranda ära icon_wink.gif
screenide poolest tundub muidu täitsa vinks-vonks mäng.
  teema: War Rock (Korea)
FuN

vastuseid: 130
vaadatud: 30862

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.04.2006 11:40:51   pealkiri: War Rock (Korea)
mis servudes ping on?
päris julm ma pakun.
  teema: mis monitori omate?
FuN

vastuseid: 881
vaadatud: 175527

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 20.04.2006 19:21:13   pealkiri: mis monitori omate?
ownin LG Flatron ez T710bh -' 8)
  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
FuN

vastuseid: 32989
vaadatud: 6137871

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.04.2006 18:57:02   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema

hentz88 kirjutas:
endal selline juhus et peale tööpäeva sai paar tunnikest ETd mängitud(julmalt sai panzeriga tapetud). läksin siis rõdule suitsetama ja mängu mõtted veel peas. vaatan et ho ...
  teema: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud?
FuN

vastuseid: 746
vaadatud: 181835

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.04.2006 19:23:13   pealkiri: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud?
Mingi 6k aastas ma pakun. (Uuendusi tuleb teha)
Oleks vaja veelrohkemki kuid, sissetulekuallikas ainult ema-isa icon_biggrin.gif
  teema: Counter Strike
FuN

vastuseid: 1016
vaadatud: 220944

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.04.2006 21:05:25   pealkiri: Counter Strike

mul on celeron 2.6
mälu 512
kaart 128 mb 128 bit radeon ja fps pole sadagi cs'is nagu stabiilselt, vahest on
a ma tahan nagu et üldse ei kõiguks, ja mingid isegi hullud fps konfid ei aita = ...
  teema: Kommenteerimine: Gahan
FuN

vastuseid: 2
vaadatud: 3085

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2006 20:34:11   pealkiri: Kommenteerimine: Gahan
soovitan äri ajada.
muidu ülimalt muhe mees 8)
  teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
FuN

vastuseid: 1017
vaadatud: 341462

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 06.04.2006 21:16:09   pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
kuulan su lugu praegu 96.6 mhz pro thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kickija
FuN

vastuseid: 61
vaadatud: 26891

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.03.2006 15:37:56   pealkiri: Kommenteerimine: kickija
jah, mhmmhh, normaalne siis
by: jonnu
  teema: ''KOPLI KESGGOOLI MATA EKSAM'' ja ''ERA KOOLI MATEMAATIKA EKSAM''
FuN

vastuseid: 29
vaadatud: 10864

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 29.03.2006 15:25:03   pealkiri: ''KOPLI KESGGOOLI MATA EKSAM'' ja ''ERA KOOLI MATEMAATIKA EKSAM''
pärs head ülessanded.
pani ikka suht kõvasti muigama. icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: hentz88
FuN

vastuseid: 31
vaadatud: 13215

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2006 18:36:28   pealkiri: Kommenteerimine: hentz88
sain raha ilusti kätte kõik ok, ise ainult natu venitasin.
  teema: Kommenteerimine: ozooner
FuN

vastuseid: 157
vaadatud: 50203

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.03.2006 08:59:01   pealkiri: Kommenteerimine: ozooner
hea kiire äri, lõikas isegi plexi ilusti mõõtude järgi välja.
  teema: naljakad lehed
FuN

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231092

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 19.03.2006 14:39:15   pealkiri: naljakad lehed
http://media.skoopy.com/misc/drunks/ icon_smile.gif
  teema: probleem mäludega (vaata siia)
FuN

vastuseid: 2
vaadatud: 879

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 17.03.2006 12:40:06   pealkiri: probleem mäludega (vaata siia)
no üritan siis stuffi tagant kiskuda. annan teadu kuda funkab.
  teema: probleem mäludega (vaata siia)
FuN

vastuseid: 2
vaadatud: 879

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.03.2006 20:03:06   pealkiri: probleem mäludega (vaata siia)
  teema: Deluxe Ski Jump 3
FuN

vastuseid: 46
vaadatud: 10246

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.03.2006 18:58:32   pealkiri: Deluxe Ski Jump 3
sommide toodang, thumbs_up.gif
mõnud, aga torino oma on ikka parem icon_biggrin.gif, suht graafikapoolest juba.
  teema: Kõik uus on ammuunustatud vana
FuN

vastuseid: 11
vaadatud: 4461

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 15.03.2006 18:43:01   pealkiri: Kõik uus on ammuunustatud vana
endal oli kunagi, analoogne Nokia. icon_biggrin.gif
  teema: Ordi
FuN

vastuseid: 4276
vaadatud: 977075

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.03.2006 20:55:25   pealkiri: Ordi
mul tellitud juba, teine ramm mul256 pc-2700 333, valik sai sellepärast tehtud.
identsus.
  teema: Ordi
FuN

vastuseid: 4276
vaadatud: 977075

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.03.2006 20:22:59   pealkiri: Ordi
Ei hakanud arvutifirmade alla küsimust esitama, äkki keegi ordi tegalane liigub siin.
Küsimus siis selline.
Et, kaua tuleb e-poest tellitud (mitte laos olev) toode kohale.
Ehk siis ettetelli ...
  teema: Milline videomängude tegelane sa oled?
FuN

vastuseid: 167
vaadatud: 74421

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 14.03.2006 19:58:35   pealkiri: Milline videomängude tegelane sa oled?
test 2: jill valentine from resident evil
test 1: I am a Defender-ship. ( bullshit )
  teema: Kommenteerimine: -vodafone-
FuN

vastuseid: 246
vaadatud: 81172

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2006 19:59:04   pealkiri: Kommenteerimine: -vodafone-
thumbs_up.gif sai grillid ostetud.
kiire, korralik.
  teema: naljakad lehed
FuN

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231092

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 12.03.2006 22:30:39   pealkiri: naljakad lehed
http://antwrp.gsfc.nasa.gov/apod/image/0504/WaterOnMars2_gcc.jpg
ma ei saanud aru? icon_confused.gif
  teema: Küsimus, Emaplaat+ddr2?
FuN

vastuseid: 5
vaadatud: 2024

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.03.2006 16:22:37   pealkiri: Küsimus, Emaplaat+ddr2?
no jah, seda arvasin minagi,et kõiki ddr2 saab panna?
  teema: Küsimus, Emaplaat+ddr2?
FuN

vastuseid: 5
vaadatud: 2024

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.03.2006 16:14:16   pealkiri: Küsimus, Emaplaat+ddr2?
Sõbral tekkis siis küsimus mille mina loll ei osanud vastata?
Äkki keegi ütleks, kas on tingimata vaja seda siinikiirust mis seal on w?

•LS | Training Hardly says:
õur kas emme vajab te ...
  teema: The Computer Knowledge Test
FuN

vastuseid: 84
vaadatud: 17875

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 12.03.2006 09:33:49   pealkiri: The Computer Knowledge Test
You are definitely above average when it comes to computer knowledge, and are an asset to your friends and family when they are in need of computer related help. However, there is still much to learn, ...
  teema: Kommenteerimine: Kingshark
FuN

vastuseid: 79
vaadatud: 20524

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2006 17:47:26   pealkiri: Kommenteerimine: Kingshark
väga abivalmis .
võib usaldada.
  teema: Kommenteerimine: Sovander
FuN

vastuseid: 22
vaadatud: 7013

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.03.2006 21:04:46   pealkiri: Kommenteerimine: Sovander
icon_evil.gif
PETTUR, ÄRGEBTEDA USALDAGE.
EI TAHA MULLE RAHA ÄRA SAATA
  teema: ÜRO hakkab vändaga arvuteid toetama
FuN

vastuseid: 45
vaadatud: 16461

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 21.02.2006 23:06:04   pealkiri: ÜRO hakkab vändaga arvuteid toetama
väga hea prussakas, pure fun ...
  teema: kuidas clockinda AMD XP 1700+
FuN

vastuseid: 22
vaadatud: 4938

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.02.2006 22:59:36   pealkiri: kuidas clockinda AMD XP 1700+
minul hetkel 1700+ keeratud 2,388 GHz peale
võiks äkki küsida ka mis mõte sellel on, jõudlus jääb ju enamvähem samaks.

LAHMAO icon_lol.gif
Vaata tee seda xtreem overclocki mis dumbass databas ...
  teema: naljakad lehed
FuN

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231092

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 21.02.2006 22:54:57   pealkiri: naljakad lehed
http://www.zone.ee/lisandus1/tere.htm
väga haige, pidipeal nad küll "normaalsed" ei paistnud.
  teema: Flash lingid
FuN

vastuseid: 1164
vaadatud: 277462

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 20.02.2006 21:25:25   pealkiri: Flash lingid
http://www.youtube.com/w/Dad-pranking-his-son-with-my-scary-maze-game?v=zn_-PUEauRg&feature=Views&page=2&t=t&f=b
endalgi viskas väiksed kümavärinad üle.
vaene laps, huvitav kui v ...
  teema: Haha.. Microsoft on naljakas :D
FuN

vastuseid: 11
vaadatud: 3982

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 20.02.2006 20:20:09   pealkiri: Haha.. Microsoft on naljakas :D
Haha.. Microsoft on naljakas ¤==-- Haha.. Microsoft on "lollakas" icon_biggrin.gif.
  teema: hiire kaart saadaval, kui keegi tahab!
FuN

vastuseid: 18
vaadatud: 4063

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 20.02.2006 20:18:04   pealkiri: hiire kaart saadaval, kui keegi tahab!
thumbs_up.gif
  teema: naljakad lehed
FuN

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231092

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 20.02.2006 20:07:52   pealkiri: naljakad lehed
pisa suur pilt Mafka, oleks võinud lingi anda icon_smile.gif
aga pildimõte on ikka supper, hi-tech thumbs_up.gif

edit: link thumbs_up.gif
  teema: naljakad lehed
FuN

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231092

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 16.02.2006 17:39:11   pealkiri: naljakad lehed

http://www.agromarket.ee/index.php?page=2

seda näidati vist "Ärapanijas" kah?
  teema: Helitehnika olulisus muusika kuulamisel
FuN

vastuseid: 231
vaadatud: 52958

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.02.2006 23:13:33   pealkiri: Helitehnika olulisus muusika kuulamisel

"Odavate kõlaritega kõlbab ainult mingi trance ja dnb ning taolist asja kuulata"

nõustun, et muusikat ikka täie mõnuga/nautida kuulata on ikka suht vajalikud head kalapid või kõlarid.
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.