|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kui kiire hiireklõpsutaja oled Sina? |
FuN
vastuseid: 280
vaadatud: 70933
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.12.2006 15:13:45 pealkiri: Kui kiire hiireklõpsutaja oled Sina? |
| aitab ! Sa kogusid 51 punkti. |
teema: Richard Burns Rally |
FuN
vastuseid: 2886
vaadatud: 481759
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.07.2006 18:14:51 pealkiri: Richard Burns Rally |
Sain kah just mängu kätte, juhutavusega on minuarust väga alt mindud, või on minus viga ja mäng on liiga realistlik.
Meenutab kangesti CMR3. |
teema: Kommenteerimine: ummy90 |
FuN
vastuseid: 40
vaadatud: 16331
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.06.2006 14:53:53 pealkiri: Kommenteerimine: ummy90 |
| Läbustas müügiteemat. |
teema: Counter Strike |
FuN
vastuseid: 1016
vaadatud: 220944
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.06.2006 17:04:02 pealkiri: Counter Strike |
| Kunagi olid valusad clannid Kunn, SneaK. |
teema: Kommenteerimine: mr.t |
FuN
vastuseid: 22
vaadatud: 10935
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2006 21:36:14 pealkiri: Kommenteerimine: mr.t |
| raha, sai kiiresti ja ilusti kätte kõik OK |
teema: Need For Speed: Carbon |
FuN
vastuseid: 3286
vaadatud: 521072
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.05.2006 18:40:15 pealkiri: Need For Speed: Carbon |
Arvan, et siin on midagi huvitavat välja mõeldud?
Hoopis teine stiil kui siiamaani on olnud?
Muidugi jääb alles autode tuunimine jne. See ju ongi NFS tõmbenumber. |
teema: Lugedes Komtroniku garantiist. |
FuN
vastuseid: 34
vaadatud: 7254
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 21.05.2006 10:04:23 pealkiri: Lugedes Komtroniku garantiist. |
kust tuli mõte panna poele nimeks komtronik?  |
teema: Kommenteerimine: hype |
FuN
vastuseid: 35
vaadatud: 18149
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2006 18:19:02 pealkiri: Kommenteerimine: hype |
kandis raha üle
homme panen posti. |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
FuN
vastuseid: 2003
vaadatud: 715311
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 05.05.2006 21:55:30 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
http://www.leetcustomz.com/
Ok mulle aitab ma panen arvuti kinni. |
teema: Kommenteerimine: lagnull |
FuN
vastuseid: 4
vaadatud: 4834
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.05.2006 09:46:29 pealkiri: Kommenteerimine: lagnull |
| csplayer |
teema: Counter Strike |
FuN
vastuseid: 1016
vaadatud: 220944
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.05.2006 09:43:26 pealkiri: Counter Strike |
Olnud olen: EXS, 1go, sP@.wN, 1337.swe
Praegu: mfive, meie server: a2.serverid.ee:27023 (mfive cl@nserver) |
teema: Mälukaart PHILIPS SA230-le |
FuN
vastuseid: 1
vaadatud: 1351
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.04.2006 18:36:53 pealkiri: Mälukaart PHILIPS SA230-le |
Pole vist just kõigeõigem teema aga äkki keegi oskab aidata?
Tegemist siis PHILIPS SA230 mp3 playeriga,
hetkel mälu kõigest 128, funksioneerivad SD kaartidega.
Mitmene kaart sinna on võim ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
FuN
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552610
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.04.2006 21:42:58 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| noQ mõistatus peaks olema : DoD |
teema: Counter Strike |
FuN
vastuseid: 1016
vaadatud: 220944
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.04.2006 15:17:56 pealkiri: Counter Strike |
andreasaru
äkki mälu klokkid paigast, see võib ka mõjutada. |
teema: Archlord |
FuN
vastuseid: 107
vaadatud: 34092
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.04.2006 15:15:10 pealkiri: Archlord |
link . https://foorum.hinnavaatlus.ee/www.archlordgame.com (ei tööta)
paranda ära
screenide poolest tundub muidu täitsa vinks-vonks mäng. |
teema: War Rock (Korea) |
FuN
vastuseid: 130
vaadatud: 30862
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.04.2006 11:40:51 pealkiri: War Rock (Korea) |
mis servudes ping on?
päris julm ma pakun. |
teema: mis monitori omate? |
FuN
vastuseid: 881
vaadatud: 175527
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 20.04.2006 19:21:13 pealkiri: mis monitori omate? |
| ownin LG Flatron ez T710bh -' 8) |
teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
FuN
vastuseid: 32989
vaadatud: 6137871
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 20.04.2006 18:57:02 pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
hentz88 kirjutas:
endal selline juhus et peale tööpäeva sai paar tunnikest ETd mängitud(julmalt sai panzeriga tapetud). läksin siis rõdule suitsetama ja mängu mõtted veel peas. vaatan et ho ... |
teema: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud? |
FuN
vastuseid: 746
vaadatud: 181835
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.04.2006 19:23:13 pealkiri: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud? |
Mingi 6k aastas ma pakun. (Uuendusi tuleb teha)
Oleks vaja veelrohkemki kuid, sissetulekuallikas ainult ema-isa  |
teema: Counter Strike |
FuN
vastuseid: 1016
vaadatud: 220944
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.04.2006 21:05:25 pealkiri: Counter Strike |
mul on celeron 2.6
mälu 512
kaart 128 mb 128 bit radeon ja fps pole sadagi cs'is nagu stabiilselt, vahest on
a ma tahan nagu et üldse ei kõiguks, ja mingid isegi hullud fps konfid ei aita = ... |
teema: Kommenteerimine: Gahan |
FuN
vastuseid: 2
vaadatud: 3085
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2006 20:34:11 pealkiri: Kommenteerimine: Gahan |
soovitan äri ajada.
muidu ülimalt muhe mees 8) |
teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
FuN
vastuseid: 1017
vaadatud: 341462
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.04.2006 21:16:09 pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
kuulan su lugu praegu 96.6 mhz pro  |
teema: Kommenteerimine: kickija |
FuN
vastuseid: 61
vaadatud: 26891
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.03.2006 15:37:56 pealkiri: Kommenteerimine: kickija |
jah, mhmmhh, normaalne siis
by: jonnu |
teema: ''KOPLI KESGGOOLI MATA EKSAM'' ja ''ERA KOOLI MATEMAATIKA EKSAM'' |
FuN
vastuseid: 29
vaadatud: 10864
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 29.03.2006 15:25:03 pealkiri: ''KOPLI KESGGOOLI MATA EKSAM'' ja ''ERA KOOLI MATEMAATIKA EKSAM'' |
pärs head ülessanded.
pani ikka suht kõvasti muigama.  |
teema: Kommenteerimine: hentz88 |
FuN
vastuseid: 31
vaadatud: 13215
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2006 18:36:28 pealkiri: Kommenteerimine: hentz88 |
| sain raha ilusti kätte kõik ok, ise ainult natu venitasin. |
teema: Kommenteerimine: ozooner |
FuN
vastuseid: 157
vaadatud: 50203
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2006 08:59:01 pealkiri: Kommenteerimine: ozooner |
| hea kiire äri, lõikas isegi plexi ilusti mõõtude järgi välja. |
teema: naljakad lehed |
FuN
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231092
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 19.03.2006 14:39:15 pealkiri: naljakad lehed |
http://media.skoopy.com/misc/drunks/  |
teema: probleem mäludega (vaata siia) |
FuN
vastuseid: 2
vaadatud: 879
|
foorum: Protsessorid postitatud: 17.03.2006 12:40:06 pealkiri: probleem mäludega (vaata siia) |
| no üritan siis stuffi tagant kiskuda. annan teadu kuda funkab. |
teema: probleem mäludega (vaata siia) |
FuN
vastuseid: 2
vaadatud: 879
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.03.2006 20:03:06 pealkiri: probleem mäludega (vaata siia) |
|
teema: Deluxe Ski Jump 3 |
FuN
vastuseid: 46
vaadatud: 10246
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.03.2006 18:58:32 pealkiri: Deluxe Ski Jump 3 |
sommide toodang,
mõnud, aga torino oma on ikka parem , suht graafikapoolest juba. |
teema: Kõik uus on ammuunustatud vana |
FuN
vastuseid: 11
vaadatud: 4461
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 15.03.2006 18:43:01 pealkiri: Kõik uus on ammuunustatud vana |
endal oli kunagi, analoogne Nokia.  |
teema: Ordi |
FuN
vastuseid: 4276
vaadatud: 977075
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.03.2006 20:55:25 pealkiri: Ordi |
mul tellitud juba, teine ramm mul256 pc-2700 333, valik sai sellepärast tehtud.
identsus. |
teema: Ordi |
FuN
vastuseid: 4276
vaadatud: 977075
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.03.2006 20:22:59 pealkiri: Ordi |
Ei hakanud arvutifirmade alla küsimust esitama, äkki keegi ordi tegalane liigub siin.
Küsimus siis selline.
Et, kaua tuleb e-poest tellitud (mitte laos olev) toode kohale.
Ehk siis ettetelli ... |
teema: Milline videomängude tegelane sa oled? |
FuN
vastuseid: 167
vaadatud: 74421
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 14.03.2006 19:58:35 pealkiri: Milline videomängude tegelane sa oled? |
test 2: jill valentine from resident evil
test 1: I am a Defender-ship. ( bullshit ) |
teema: Kommenteerimine: -vodafone- |
FuN
vastuseid: 246
vaadatud: 81172
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2006 19:59:04 pealkiri: Kommenteerimine: -vodafone- |
sai grillid ostetud.
kiire, korralik. |
teema: naljakad lehed |
FuN
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231092
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 12.03.2006 22:30:39 pealkiri: naljakad lehed |
http://antwrp.gsfc.nasa.gov/apod/image/0504/WaterOnMars2_gcc.jpg
ma ei saanud aru?  |
teema: Küsimus, Emaplaat+ddr2? |
FuN
vastuseid: 5
vaadatud: 2024
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.03.2006 16:22:37 pealkiri: Küsimus, Emaplaat+ddr2? |
| no jah, seda arvasin minagi,et kõiki ddr2 saab panna? |
teema: Küsimus, Emaplaat+ddr2? |
FuN
vastuseid: 5
vaadatud: 2024
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.03.2006 16:14:16 pealkiri: Küsimus, Emaplaat+ddr2? |
Sõbral tekkis siis küsimus mille mina loll ei osanud vastata?
Äkki keegi ütleks, kas on tingimata vaja seda siinikiirust mis seal on w?
LS | Training Hardly says:
õur kas emme vajab te ... |
teema: The Computer Knowledge Test |
FuN
vastuseid: 84
vaadatud: 17875
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 12.03.2006 09:33:49 pealkiri: The Computer Knowledge Test |
| You are definitely above average when it comes to computer knowledge, and are an asset to your friends and family when they are in need of computer related help. However, there is still much to learn, ... |
teema: Kommenteerimine: Kingshark |
FuN
vastuseid: 79
vaadatud: 20524
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2006 17:47:26 pealkiri: Kommenteerimine: Kingshark |
väga abivalmis .
võib usaldada. |
teema: Kommenteerimine: Sovander |
FuN
vastuseid: 22
vaadatud: 7013
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2006 21:04:46 pealkiri: Kommenteerimine: Sovander |
PETTUR, ÄRGEBTEDA USALDAGE.
EI TAHA MULLE RAHA ÄRA SAATA |
teema: ÜRO hakkab vändaga arvuteid toetama |
FuN
vastuseid: 45
vaadatud: 16461
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 21.02.2006 23:06:04 pealkiri: ÜRO hakkab vändaga arvuteid toetama |
| väga hea prussakas, pure fun ... |
teema: kuidas clockinda AMD XP 1700+ |
FuN
vastuseid: 22
vaadatud: 4938
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.02.2006 22:59:36 pealkiri: kuidas clockinda AMD XP 1700+ |
minul hetkel 1700+ keeratud 2,388 GHz peale
võiks äkki küsida ka mis mõte sellel on, jõudlus jääb ju enamvähem samaks.
LAHMAO
Vaata tee seda xtreem overclocki mis dumbass databas ... |
teema: naljakad lehed |
FuN
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231092
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 21.02.2006 22:54:57 pealkiri: naljakad lehed |
http://www.zone.ee/lisandus1/tere.htm
väga haige, pidipeal nad küll "normaalsed" ei paistnud. |
teema: Flash lingid |
FuN
vastuseid: 1164
vaadatud: 277462
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 20.02.2006 21:25:25 pealkiri: Flash lingid |
http://www.youtube.com/w/Dad-pranking-his-son-with-my-scary-maze-game?v=zn_-PUEauRg&feature=Views&page=2&t=t&f=b
endalgi viskas väiksed kümavärinad üle.
vaene laps, huvitav kui v ... |
teema: Haha.. Microsoft on naljakas :D |
FuN
vastuseid: 11
vaadatud: 3982
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 20.02.2006 20:20:09 pealkiri: Haha.. Microsoft on naljakas :D |
Haha.. Microsoft on naljakas ¤==-- Haha.. Microsoft on "lollakas" . |
teema: hiire kaart saadaval, kui keegi tahab! |
FuN
vastuseid: 18
vaadatud: 4063
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 20.02.2006 20:18:04 pealkiri: hiire kaart saadaval, kui keegi tahab! |
 |
teema: naljakad lehed |
FuN
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231092
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 20.02.2006 20:07:52 pealkiri: naljakad lehed |
pisa suur pilt Mafka, oleks võinud lingi anda
aga pildimõte on ikka supper, hi-tech
edit: link  |
teema: naljakad lehed |
FuN
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231092
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 16.02.2006 17:39:11 pealkiri: naljakad lehed |
http://www.agromarket.ee/index.php?page=2
seda näidati vist "Ärapanijas" kah? |
teema: Helitehnika olulisus muusika kuulamisel |
FuN
vastuseid: 231
vaadatud: 52958
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.02.2006 23:13:33 pealkiri: Helitehnika olulisus muusika kuulamisel |
"Odavate kõlaritega kõlbab ainult mingi trance ja dnb ning taolist asja kuulata"
nõustun, et muusikat ikka täie mõnuga/nautida kuulata on ikka suht vajalikud head kalapid või kõlarid. |
| |