Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Bumer
avatar Kasutajast Bumer

HV veteran
liitunud:  16.10.2004
postitusi:  2198
[0.04% kõigist / 0.28 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Bumer sõnumeid
kontakt Bumer
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Bumer
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 48 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Bumer ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.07.2019 23:46:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Ostsin CPU, 20 min peale makse tegemist oli pakiautomaadis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ultrraz
HV veteran
Ultrraz

liitunud: 04.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.07.2014 21:53:29    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

tellis ühe emaplaadi, tegi ettemaksu, asjaga läks küll natuke kauem planeeritust aga asi tuli lõpuks kohale. kannatlikkuse eest thumbs_up.gif
julgen soovitada.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 208
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BUBA
HV kasutaja
BUBA

liitunud: 28.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.10.2013 21:55:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Sai GTA4 ps3-le ostetud, kõik ok beer_yum.gif .
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007



sõnumpostitatud: 11.09.2013 18:46:28    postituse pealkiri: Awesome vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

THIS!:
Bumer kirjutas:
Ma tahaks ka mõnda "konsoolikummardajat" näha. PC mehed näitavad kohe välja, et maailmas ei ole ühtegi muud asja peale nende kullakalli PC. Samas ei ole küll tähele pannud ühtegi konsooli peal mängijat, kes räägiks, et PC võiks olemata olla ja pistku see endale p**se. Ainult PC mehed paistavad olevat samasugused nagu Androidi ja Apple-peded, kes ei tunnista et maailmas muid asju ka. Seda oli algusest peale teada milliseks see teema kujuneb kui tehakse teema asjast, mida ei ole nüüd juba pea kaks aastat hiljem ikka veel teadustatud.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006



sõnumpostitatud: 15.12.2012 06:47:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

ostsin plate, prose, mälud. kõik ok
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2012 20:50:23    postituse pealkiri: euro truck sim 2 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

korras beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.10.2011 16:56:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Ostsin Nokia N8 ja kõik sujus lõpuks suurepäraselt! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejott
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2004



sõnumpostitatud: 02.09.2011 12:04:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Kiire tehing, kõik tip-top. Teinekordki.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006



sõnumpostitatud: 20.12.2010 17:39:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Eeskujulik ärimees thumbs_up.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.11.2010 16:27:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Ostis telefonile invisibleSHIELD'i. Probleemidevaba tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007



sõnumpostitatud: 25.11.2010 15:16:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Müüsin Eyepet ja GT5. Oli meeldiv thumbs_up.gif
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.10.2010 15:17:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

ostis korraliku telefoni, kõik läks sujuvalt.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosin
HV kasutaja
rosin

liitunud: 07.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.10.2010 17:30:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Ostsin läpaka. Hea kiire tehing. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry1992
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2010 15:48:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Ostsin telefoni, väga rahul
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005



sõnumpostitatud: 08.02.2010 10:42:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Kiire ja positiivne tehing käest-kätte thumbs_up.gif
_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus
Navigatsiooniseadmete müük ja rent, IT toodete müük
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j6ukur
Kreisi kasutaja
j6ukur

liitunud: 16.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.09.2009 19:32:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Müüsin monitori, kõik laabus õlitatult.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.09.2009 16:24:32    postituse pealkiri: G25 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Kaup oli nagu kirjeldatud ja toimis nagu õlitatult, ausmees
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raunop
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.07.2009 12:48:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Positiivne tehing, pani kauba kiiresti teele. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.06.2009 13:35:54    postituse pealkiri: Re: al klar vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Kõik nii nagu peab, soovitan! thumbs_up.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
estownya
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2007



sõnumpostitatud: 21.10.2008 12:19:28    postituse pealkiri: al klar vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Sai sis läpakas ostetud, ta oli vist vahendaja rollis aga k6ik sujust ilusti!

Positiivne!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.07.2008 17:26:43    postituse pealkiri: ettevaatust - see mees on suli! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Negatiivne

Ostsin siis sellelt petturilt läppari, andis ainult käimamineku garantii, tahtsin nädalat aga ei andnud(tõenäoliselt teadlikult), arvutil oli emaplaat vigane mis vahepeal lambist käima ei läinud, kasutaja bumer teadis seda ja müüs ikkagi nagu tervet pilli(väites et külmas olles ei tulnud 1x display taha muidu täiesti stabiilne masin), minu silmis on see mees korralik pisisuli kes üritas seda viga varjata ja nii oma vigasest kaubast lihtsalt kiiresti lahti sai, vastuseks, et mis nüüd siis saab? vastas ta, et "lahendust polegi" icon_eek.gif

OLGE TEMAGA ETTEVAATLIKUD!!! VÕIB MÜÜA VARJATUD VIGADEGA ASJU, ÄRG TEHKE TALLE ÜHTEGI ETTEMAKSET ENNE KUI POLE KAUBA KVALITEEDIS 100% KINDLAD!!!
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.07.2008 13:17:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Ostsin ka Nokia telefoni. No problems. 8)
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-jk-
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2006



sõnumpostitatud: 14.04.2008 14:53:35    postituse pealkiri: (Y) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

raha talle, mobla mulle. perfect business;) icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.10.2007 19:55:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Sai äriaetud Tallinn-Kuressaare liinil ja sujus.
Teinegi kord teen temaga veel kaupa kui vaja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freelander
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2006



sõnumpostitatud: 03.03.2007 18:43:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

sai soetatud telefon. kõik nii nagu olema peab. kiire tehing. oli meeldiv!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xlammer
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2007 00:07:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Sai momo rool ostetud, kõik paistab töötavat ja korras olevat. Positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Refused
Kreisi kasutaja
Refused

liitunud: 30.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.11.2006 16:26:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Sai ostetud tehnikat tema käest, kaup käes... ja varsti testin ära ka. Positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nugis
Kreisi kasutaja
nugis

liitunud: 28.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.11.2006 00:20:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Müüsin talle telefoni... kandis raha ilusti ära.. kõik sujus probleemideta. Jäin ainult mata tundi hiljaks kui pidin teise linna otsa autoga rallima, et telefon Cargosse visata.

Arvamus täiesti positiivne
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.09.2006 14:46:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

nimi Ausmees ütleb juba palju icon_smile.gif
saatis ilusti laptopi ära Cargoga ja asi igati aus thumbs_up.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rahzel
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.08.2006 11:51:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

kandsin summa ära ja sain paki kätte.
kõik korrektne.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004



sõnumpostitatud: 21.06.2006 20:06:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Sai diil tehtud, kiirelt ja korrektselt, väikesest arusaamatusest sai ka üle, võib soovitada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendu
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.06.2006 11:49:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Sai tehing tehtud, väga kiire ja abivalmis oli thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004



sõnumpostitatud: 07.04.2006 15:07:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: puudub

ok
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
notmy
HV kasutaja
notmy

liitunud: 17.08.2004



sõnumpostitatud: 07.04.2006 14:55:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

tundub mõistlik olevat.

viimati muutis notmy 07.04.2006 20:33:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ctx
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2005



sõnumpostitatud: 16.03.2006 23:21:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Kaup tehtud ja kõik on rahul !
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005



sõnumpostitatud: 18.02.2006 16:00:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Ostsin PS2 ja kõik oli korras,ainult ise viivitasin alguses natuke icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005



sõnumpostitatud: 15.02.2006 19:58:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

ostsin kalveri ja hiire ja maxin raha ette ja usaldusväärne inimene saaatiski mulle soovitu vastu thumbs_up.gif ei tekkinud mingit probleemi ja kõik sujus hästi...Soovitan
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
frippo
Bännitud
frippo

liitunud: 01.06.2005



sõnumpostitatud: 06.02.2006 19:16:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

OK!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 4 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.01.2006 21:34:59    postituse pealkiri: SOOVITAN! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Tegin ettemaksu. Pani asja siis posti ja kõik oli nii nagu lubatud. Nati paremini isegi. Igati usaldusväärne ja soovitan!

P.S Käekiri on ka kena :D
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.01.2006 16:42:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Tegime väikse vahetuse. Kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-sSs-
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2006 16:06:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

ostsin videokaardi thumbs_up.gif thumbs_up.gif
soovitan
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005



sõnumpostitatud: 20.12.2005 01:08:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

äri oli väga positiivne teha, teeks teinekord veelgi. Ainuke asi millepärast nuriseda võiks on tema asukoht icon_razz.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bikertim
HV kasutaja
bikertim

liitunud: 30.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.12.2005 18:47:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

teist korda juba positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bikertim
HV kasutaja
bikertim

liitunud: 30.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.11.2005 17:56:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

tegime kaupa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsolgoman1
HV vaatleja
tsolgoman1

liitunud: 26.09.2005



sõnumpostitatud: 08.11.2005 21:49:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Olin ostja rollis, kõik läks hästi ja probleemideta, ka kaubaga jäin rahule. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meelis63
HV Guru

liitunud: 17.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.11.2005 21:59:46    postituse pealkiri: laadija vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Kõik nii nagu peab...Asjad sujusid probleemide vabalt!

Edu edaspidiseks!
Kommentaarid: 336 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.10.2005 10:37:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Korrektne ja asjalik, sõltumata vahemaast saime kiiresti kaubale ja asjaga ühele poole, soovitan julgelt. Oli meeldiv kaupa teha! 8)
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005



sõnumpostitatud: 29.09.2005 15:44:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Muidu ikka niisama positiivset ei pane aga et vennal selline kasutajanimi ja avatar ei saa khe positiivset panemata jätta. icon_smile.gif

icon_biggrin.gif

thumbs_up.gif Positiivne
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Liitlane-
HV veteran
-Liitlane-

liitunud: 12.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.09.2005 16:40:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

Olin ostja rollis ja sai kiire tehing tehtud !!! Soovitan julgelt thumbs_up.gif
_________________
www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal!
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullmeez
HV veteran

liitunud: 19.08.2002



sõnumpostitatud: 07.08.2005 12:16:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne

ostis läpi ei liigset piina ega kisa
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Bumer arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 58 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.