Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: erkki
avatar Kasutajast erkki

Kreisi kasutaja
liitunud:  27.11.2003
viimane külastus:  10.07.2017 15:28:23
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1386
[0.03% kõigist / 0.17 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja erkki sõnumeid
kontakt erkki
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: erkki
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 29 häält
Neutraalne: 3% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ erkki ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.08.2008 14:23:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

kaup aus ja tõi ise kenasti kohale kah thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stereo2121
HV kasutaja
Stereo2121

liitunud: 02.03.2003



sõnumpostitatud: 18.11.2007 14:23:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

Tubli ostja icon_smile.gif
_________________
Tahad GoPro HERO3 kaamerat? Küsi pakkumist!
Aitan USA'st kaupa tellida (Eestisse tuua)
M: http://stereo2121.com/myyk
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zaddam
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2006



sõnumpostitatud: 19.03.2007 17:03:38    postituse pealkiri: normaalne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

Kaup selline, nagu lubatud, ostsin ipod nano
soovitan
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004



sõnumpostitatud: 27.02.2007 19:03:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

ostsin mõned adsl jubinad...lõpuks läks kõik hästi ja sain oma nodi paki teel kätte.
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002



sõnumpostitatud: 12.01.2007 18:26:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

Sain mõned kaablid ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.08.2006 18:35:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

tegime diili. meeldiv diil oli icon_biggrin.gif
5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.08.2006 21:00:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

Paari tunni jooksul sai diil kokku lepitud ja ellu viidud.
Positiivne thumbs_up.gif
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.03.2006 22:44:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

ketas suht viisakas ja äri kiire
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
71mo
HV vaatleja
71mo

liitunud: 28.06.2003



sõnumpostitatud: 10.11.2005 20:32:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

ipodi kaabli saatis koju kätte.
minumeelest hea hinnaga icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keramzit
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



sõnumpostitatud: 27.09.2005 13:52:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

Hea ostja. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spider707
HV veteran

liitunud: 11.12.2003



sõnumpostitatud: 19.08.2005 19:12:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

Kqik OK!Soovitan!!!! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 448 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 364
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.07.2005 20:53:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

aitas siis kui olin hädas.... ei tea kuda äriga tal on ..kuid arvan et hea tüüp
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.04.2005 21:41:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

usaldusväärne
_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002



sõnumpostitatud: 15.04.2005 22:30:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

Vahendas videokaardi tehingut.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blend
HV kasutaja
blend

liitunud: 29.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.04.2005 16:48:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

Ostis ATI videokaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oXiid
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2005



sõnumpostitatud: 09.04.2005 20:33:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

mees tõi vihmase ilmaga,jalgrattaga kauba koju kätte!thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.03.2005 22:03:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

väike äri tehtud nagu naksti
soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004



sõnumpostitatud: 26.01.2005 21:03:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

Hea kitarrist ja laulja ja niisma pullivend. icon_biggrin.gif
_________________
[img:1ba453eedb]http://www.hot.ee/brianfcf/jussusigna.PNG[/img:1ba453eedb]
Gott, hilf uns!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.01.2005 00:59:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

mulle ka clanmate icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mesilased
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2004



sõnumpostitatud: 20.12.2004 19:28:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

clanmate
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.11.2004 04:41:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

Lahe klannikaaslane thumbs_up.gif vahest isegi ownib mind icon_eek.gif icon_lol.gif
nalja kui palju temaga TS-is ja ircus thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.11.2004 00:22:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

hea tekstiga mees TS'is ning clanmate.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003



sõnumpostitatud: 13.11.2004 17:19:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: puudub

SCREAMER kirjutas:
icon_neutral.gif

njah, minust olenevatel asjaoludel jäi äri katki,kuigi olime ostu-müügi tehingus kokku leppinud, aga suutsin leida talle uue ostja niiet usun, et see korvas kahju või mis iganes icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.11.2004 18:10:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Neutraalne

icon_neutral.gif
_________________
WM PDA/föönide flashimine, taastamine
MCP, MCDST, 4xMCTS, 2xMCTIP, WMTS
[b:845bed8ad7]M: moditud Nintendo Wii+2puldikomplekti+2xM+ +Composite kaabla+2gb kaart softiga(media player,opera....) + ~50mängu 3.5k.-[/b:845bed8ad7]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.10.2004 21:13:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

Businessman icon_wink.gif thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hahaz
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.04.2004



sõnumpostitatud: 30.09.2004 20:07:09    postituse pealkiri: :P vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

kahtlane... mina sind ei tea, sina mind ei tea... positiivne järelikult icon_neutral.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 4 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003



sõnumpostitatud: 27.08.2004 23:34:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: puudub

hahaz kirjutas:
ka minu arvamus muutub, sa ise ka ei pea sõna... kurikaga ei tapnud venna ära... nii et müüsid mingi praagi mulle icon_razz.gif


kas sa ise ka aru saad mida sa räägid?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hahaz
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.04.2004



sõnumpostitatud: 27.08.2004 19:44:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

ka minu arvamus muutub, sa ise ka ei pea sõna... kurikaga ei tapnud venna ära... nii et müüsid mingi praagi mulle icon_razz.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 4 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.08.2004 01:02:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

lahe klemm & msn-i läbu üks aktiivsemaid icon_biggrin.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004



sõnumpostitatud: 04.08.2004 00:34:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

Positiivne kogemus olemas thumbs_up.gif
Soovitan, usaldusväärne
_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004



sõnumpostitatud: 28.07.2004 21:00:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

MatrixMan kirjutas:
Normaalne läbur icon_razz1.gif


ei vaidle vastu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003



sõnumpostitatud: 28.07.2004 20:41:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

Normaalne kasutaja thumbs_up.gif

viimati muutis MatrixMan 04.08.2004 00:29:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.07.2004 09:46:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

korralik ostja, võib äri teha küll
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003



sõnumpostitatud: 19.06.2004 16:23:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: puudub

aga pöögi eest on maksmata icon_evil.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hahaz
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.04.2004



sõnumpostitatud: 19.06.2004 16:15:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

Põhimõtteliselt olen mina siiamaani rahul.. suht head "pööki" müüb vend.. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 4 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001



sõnumpostitatud: 06.06.2004 20:24:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

äri eriti kiire ja korralik icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hahaz
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.04.2004



sõnumpostitatud: 06.06.2004 20:15:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

erkki kirjutas:
äri korras nagu norras icon_razz1.gif

Mis ma ikke selle peale kostan.. äri käis nagu rootsis icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 4 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.06.2004 20:12:14    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: erkki vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

Sai siis kah kaupa tehtud icon_wink.gif ka vahemaa ei olnud takistuseks icon_wink.gif

normaalne
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



sõnumpostitatud: 01.06.2004 13:37:28    postituse pealkiri: Kommenteerimine: erkki vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkki ]: Positiivne

äri korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

erkki arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 94% 37 häält
Neutraalne: 3% 1 häält
Negatiivne: 3% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.