Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: dac
avatar Kasutajast dac

HV kasutaja
liitunud:  16.07.2003
viimane külastus:  03.02.2026 23:37:52
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  321
[0.01% kõigist / 0.04 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja dac sõnumeid
kontakt dac
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: dac
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 39 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ dac ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Iföön
HV vaatleja
Iföön

liitunud: 28.07.2019


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.10.2023 16:16:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Ostsin klaviatuuri, klaviatuur tipp-topp ning kõik funkstioonid töötavad.

Dac väga abivalmis ja sõbralik. 5+
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homm
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.11.2014 18:17:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Ostsin headseti, müüja oli tore ja tehing oli kiire ning sujuv. 5+ icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.10.2011 17:01:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 469 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bantid
HV veteran
bantid

liitunud: 07.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.09.2011 14:17:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

väga hea
_________________
Kasutatud arvutivaruosade e-pood www.arvutiromula.ee
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hufebax
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2009



sõnumpostitatud: 30.12.2010 22:29:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Ostsin protsessori, kandsin raha ette ja järgmine päev oli prose postkastis!
soovitan!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kissu19
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004



sõnumpostitatud: 01.09.2010 21:31:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k0rq
HV vaatleja

liitunud: 18.08.2008



sõnumpostitatud: 25.08.2010 19:04:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. Kaup oli korralik ja tehing kulges probleemideta. Igati rahul thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elxx
Kreisi kasutaja
Elxx

liitunud: 18.01.2009



sõnumpostitatud: 18.03.2010 22:49:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Sai telefon ostetud.asjaga väga rahul.minu poolt soovitused thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Feerer
HV kasutaja
Feerer

liitunud: 01.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.05.2009 23:48:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Kõik sujus nii kuis pidi, igati positiivne.
Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dyzone
HV kasutaja
Dyzone

liitunud: 09.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.09.2008 23:49:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

temaga võib julgelt äri teha icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006



sõnumpostitatud: 19.09.2008 10:34:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Kõik ok, andis väikse võla peale ka.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004



sõnumpostitatud: 09.08.2008 21:29:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Korralik, usaldusväärne ja kiire tehing, kõik nii nagu lubatud. Soovitan soojalt!
_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004



sõnumpostitatud: 26.07.2008 09:52:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Sain lõpuks oma Fatal1ty, mida tahtsin s939 ajal juba. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vadimm
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.07.2008 21:00:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
idikas
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.06.2002



sõnumpostitatud: 05.07.2008 16:16:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

kõik käis nii nagu kokku lepitud thumbs_up.gif - tema müüs, mina ostsin
_________________
allkiri
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005



sõnumpostitatud: 02.07.2008 21:04:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Sai üks kiire tehing tehtud. thumbs_up.gif Igati positiivne.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MikeEST
HV veteran
MikeEST

liitunud: 23.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.02.2008 20:04:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Kõik nii nagu peab icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 425 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 349
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frapen
HV kasutaja
frapen

liitunud: 06.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.02.2008 17:37:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

thumbs_up.gif minu poolt
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laux
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2004



sõnumpostitatud: 29.12.2007 01:16:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Ostsin pihuarvuti, kauplemine oli kiire, konkreetne ning väga meeldiv! Soovitan!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Future1234
HV kasutaja
Future1234

liitunud: 10.07.2007



sõnumpostitatud: 25.11.2007 13:45:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

raha talle, mälu mulle, igati positiivne kogemus.Soovitan thumbs_up.gif
_________________
"Innovation distinguishes between a leader and a follower" -Steven Jobs
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smouker
HV vaatleja
smouker

liitunud: 29.05.2006



sõnumpostitatud: 15.11.2007 21:22:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Positiivne, tehing kulges kokkuleppitud ajal, kokkulepitud kohas ja probleemideta.
Tehnika mis sai soetatud, töötab!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus014
HV kasutaja
Margus014

liitunud: 02.12.2006



sõnumpostitatud: 19.10.2007 19:35:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

hea temaga äri teha!
teinekordki
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Kui keegi soovib veel minu kaudu LED'e tellida, siis aitan meeleldi. Kontakt PS teel.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehto08
Kreisi kasutaja
lehto08

liitunud: 15.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.08.2007 19:21:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

ostsin arvuti, kõik töötab ilusti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rts
HV kasutaja
rts

liitunud: 31.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.08.2007 11:29:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

indiid, zalmani-diil thumbs_up.gif icon_smile.gif
_________________
go create >>>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.06.2007 23:28:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

sain ilusad ja vaiksed FANid talt icon_smile.gif
beer_yum.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.02.2007 22:06:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Väga vastutulelik ja normaalne inimene. Toimetas videokaardi garantiisse mida ma tema käest ostnud polnud aga tal oli garantiipaber sellele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simmm
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2005



sõnumpostitatud: 23.10.2006 17:18:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.10.2006 20:38:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Ostis bigtoweri, väga kiire äri oli, igati meeldiv. SOOVITAN! thumbs_up.gif
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005



sõnumpostitatud: 27.09.2006 17:20:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

omandasin hüperklaveri. äri sujus kiirelt ja professionaalselt door2door deliveryga icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003



sõnumpostitatud: 18.09.2006 12:24:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Äri sujus kiirelt ja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002



sõnumpostitatud: 13.09.2006 22:46:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Ostsin Xaser korpuse. Rahul. Väga.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004



sõnumpostitatud: 13.09.2006 16:04:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Sai helikaart ostetud!
Sujus!
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beyond os
HV kasutaja
beyond os

liitunud: 19.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.09.2006 13:27:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

sai ketas soetatud, kaubaga igati rahul
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.09.2006 01:50:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Ostsin kõvaketta, äri sujus ilusti. Kuid kahjuks ei saanud ma hetkel seda installida, kuna olen vist ikka lootusetult ajast maha jäänud. Minu toitekal sobivat energiakaablit igatahes välja ei tulnud, ning emaplaadilt tulev IDE kaabel ka sinna andmeside auku ei läinud... icon_rolleyes.gif See ju SATA ketas icon_biggrin.gif

Aga no eks see ole vist märk, et ajast maas ja peab midagi veel uuendama komplektis...


Vahetasin ketta samasuguse ATA versiooni vastu ümber kasutajaga Anubis, lõpp hea, kõik hea


viimati muutis jaanjaapan 18.09.2006 23:31:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wunki
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.09.2006 10:16:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

ostsin xaserbag-i, oli nõus isegi tagasi ostma kui ei oleks sobinud
kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r4ido
HV kasutaja
r4ido

liitunud: 27.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.09.2006 16:02:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

Väga viis tehing thumbs_up.gif icon_smile.gif Asi tuli väga kiiresti kohale...Kandisn raha, laupäeval pani posti ja esmaspäeval enne kella 12-t oli pakk käes icon_razz1.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.08.2006 17:33:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weebee
HV vaatleja
weebee

liitunud: 15.02.2006



sõnumpostitatud: 21.08.2006 16:27:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

teeb head äri, mina olen rahul thumbs_up.gif
_________________
CampKillYourself! icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.02.2006 18:15:46    postituse pealkiri: Kommenteerimine: dac vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne

kiire ja korralik ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

dac arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 41 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.