| autor |
sõnum |
Iföön
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2019
|
postitatud: 14.10.2023 16:16:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
Ostsin klaviatuuri, klaviatuur tipp-topp ning kõik funkstioonid töötavad.
Dac väga abivalmis ja sõbralik. 5+ |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
homm
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2011
|
postitatud: 10.11.2014 18:17:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
Ostsin headseti, müüja oli tore ja tehing oli kiire ning sujuv. 5+  |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunci
HV Guru
liitunud: 02.12.2007
|
postitatud: 07.10.2011 17:01:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 469 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
404 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bantid
HV veteran

liitunud: 07.03.2006
|
postitatud: 30.09.2011 14:17:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hufebax
HV vaatleja
liitunud: 19.11.2009
|
postitatud: 30.12.2010 22:29:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
Ostsin protsessori, kandsin raha ette ja järgmine päev oli prose postkastis!
soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kissu19
HV kasutaja
liitunud: 27.05.2004
|
postitatud: 01.09.2010 21:31:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k0rq
HV vaatleja
liitunud: 18.08.2008
|
postitatud: 25.08.2010 19:04:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi. Kaup oli korralik ja tehing kulges probleemideta. Igati rahul . |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2009
|
postitatud: 18.03.2010 22:49:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
Sai telefon ostetud.asjaga väga rahul.minu poolt soovitused  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Feerer
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2006
|
postitatud: 22.05.2009 23:48:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
Kõik sujus nii kuis pidi, igati positiivne.
Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dyzone
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2005
|
postitatud: 28.09.2008 23:49:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
temaga võib julgelt äri teha  |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estliiga
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006
|
postitatud: 19.09.2008 10:34:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
| Kõik ok, andis väikse võla peale ka. |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
postitatud: 09.08.2008 21:29:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
Korralik, usaldusväärne ja kiire tehing, kõik nii nagu lubatud. Soovitan soojalt! _________________ viktorkiik.blogspot.com |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
postitatud: 26.07.2008 09:52:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
Sain lõpuks oma Fatal1ty, mida tahtsin s939 ajal juba.  |
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vadimm
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2007
|
postitatud: 07.07.2008 21:00:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
Äri kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
postitatud: 05.07.2008 16:16:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
kõik käis nii nagu kokku lepitud - tema müüs, mina ostsin _________________ allkiri |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
postitatud: 02.07.2008 21:04:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
Sai üks kiire tehing tehtud. Igati positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MikeEST
HV veteran

liitunud: 23.12.2005
|
postitatud: 27.02.2008 20:04:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
Kõik nii nagu peab  |
|
|
| Kommentaarid: 425 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
349 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frapen
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2006
|
postitatud: 19.02.2008 17:37:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
minu poolt |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laux
HV vaatleja
liitunud: 02.10.2004
|
postitatud: 29.12.2007 01:16:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
| Ostsin pihuarvuti, kauplemine oli kiire, konkreetne ning väga meeldiv! Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Future1234
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2007
|
postitatud: 25.11.2007 13:45:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
raha talle, mälu mulle, igati positiivne kogemus.Soovitan  _________________ "Innovation distinguishes between a leader and a follower" -Steven Jobs |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smouker
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2006
|
postitatud: 15.11.2007 21:22:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
Positiivne, tehing kulges kokkuleppitud ajal, kokkulepitud kohas ja probleemideta.
Tehnika mis sai soetatud, töötab! |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus014
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
postitatud: 19.10.2007 19:35:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
hea temaga äri teha!
teinekordki
 _________________ Kui keegi soovib veel minu kaudu LED'e tellida, siis aitan meeleldi. Kontakt PS teel. |
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehto08
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.09.2005
|
postitatud: 23.08.2007 19:21:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
ostsin arvuti, kõik töötab ilusti  |
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rts
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2002
|
postitatud: 20.08.2007 11:29:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
indiid, zalmani-diil  _________________ go create >>> |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
explode
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.12.2005
|
postitatud: 28.06.2007 23:28:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
sain ilusad ja vaiksed FANid talt
 _________________ E30 |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
postitatud: 02.02.2007 22:06:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
Väga vastutulelik ja normaalne inimene. Toimetas videokaardi garantiisse mida ma tema käest ostnud polnud aga tal oli garantiipaber sellele  |
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simmm
HV vaatleja
liitunud: 20.01.2005
|
postitatud: 23.10.2006 17:18:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
postitatud: 03.10.2006 20:38:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
Ostis bigtoweri, väga kiire äri oli, igati meeldiv. SOOVITAN!  _________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rat_013
HV veteran

liitunud: 09.01.2005
|
postitatud: 27.09.2006 17:20:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
omandasin hüperklaveri. äri sujus kiirelt ja professionaalselt door2door deliveryga  _________________ rat_013
#foursnow (winter driving experience) // •
013 Graphics (design / prepress / production) // • |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
postitatud: 18.09.2006 12:24:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
Äri sujus kiirelt ja  |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronley
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2002
|
postitatud: 13.09.2006 22:46:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
| Ostsin Xaser korpuse. Rahul. Väga. |
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristoka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2004
|
postitatud: 13.09.2006 16:04:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
Sai helikaart ostetud!
Sujus!
Kristo |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beyond os
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2005
|
postitatud: 13.09.2006 13:27:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
| sai ketas soetatud, kaubaga igati rahul |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
postitatud: 13.09.2006 01:50:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
Ostsin kõvaketta, äri sujus ilusti. Kuid kahjuks ei saanud ma hetkel seda installida, kuna olen vist ikka lootusetult ajast maha jäänud. Minu toitekal sobivat energiakaablit igatahes välja ei tulnud, ning emaplaadilt tulev IDE kaabel ka sinna andmeside auku ei läinud... See ju SATA ketas
Aga no eks see ole vist märk, et ajast maas ja peab midagi veel uuendama komplektis...
Vahetasin ketta samasuguse ATA versiooni vastu ümber kasutajaga Anubis, lõpp hea, kõik hea
viimati muutis jaanjaapan 18.09.2006 23:31:51, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wunki
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.02.2006
|
postitatud: 10.09.2006 10:16:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
ostsin xaserbag-i, oli nõus isegi tagasi ostma kui ei oleks sobinud
kaup kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r4ido
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2006
|
postitatud: 04.09.2006 16:02:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
Väga viis tehing Asi tuli väga kiiresti kohale...Kandisn raha, laupäeval pani posti ja esmaspäeval enne kella 12-t oli pakk käes  |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
postitatud: 24.08.2006 17:33:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weebee
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2006
|
postitatud: 21.08.2006 16:27:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
teeb head äri, mina olen rahul  _________________ CampKillYourself!  |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 21.02.2006 18:15:46 postituse pealkiri: Kommenteerimine: dac |
|
Arvamus kasutajast [ dac ]: Positiivne |
|
kiire ja korralik ostja  |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|