Avaleht
otsing leidis 58 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: krigut
dac

vastuseid: 19
vaadatud: 3571

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2023 16:53:27   pealkiri: Kommenteerimine: krigut
Tehing kiire ja korralik
  teema: Kommenteerimine: morchant
dac

vastuseid: 0
vaadatud: 137

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.11.2014 00:09:16   pealkiri: Kommenteerimine: morchant
Äri kiire ja korralik!
  teema: Kommenteerimine: homm88
dac

vastuseid: 23
vaadatud: 7653

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2014 16:28:21   pealkiri: Siberia V2
Äri korralik ja kiire, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: nSBlackout
dac

vastuseid: 2
vaadatud: 259

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2012 14:59:19   pealkiri: Kommenteerimine: nSBlackout
Ostis teleka, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: vril
dac

vastuseid: 119
vaadatud: 40963

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.10.2012 09:14:37   pealkiri: Positiivne
Elus esimest korda tegin tallinna piires äri smartpostiga, toimis! Positiivne icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: bantid
dac

vastuseid: 128
vaadatud: 36920

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.09.2011 13:36:01   pealkiri: lenovo klaviatuur
Ostsin kasutatud lenovole klaviatuuri, hetkel töötab. maksin arve, pani smartposti thumbs_up.gif
  teema: HTC Desire (HD, Z, S)
dac

vastuseid: 3441
vaadatud: 708065

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.03.2011 13:21:11   pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S)
Sensega teise launcheri peale laskmisel jääb Sense ikka all tööle. Üldiselt ei jäänud muud üle kui ronisin Cyanogen peale ja ADW asemel LauncherPro. Küll aga hoiataks ette, et kõik kellel on ...
  teema: HTC Desire (HD, Z, S)
dac

vastuseid: 3441
vaadatud: 708065

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.03.2011 14:42:06   pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S)
Kas kellelgi on 2.2 Froyoga HTC Desirel õnnestunud lahti saada Sense UI'st ? 2.1 peal oli see hästi lihtne, 2.2 peal aga pole siiani suutnud lahendust leida.
  teema: Kommenteerimine: hufebax
dac

vastuseid: 3
vaadatud: 2213

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2010 22:38:57   pealkiri: Kommenteerimine: hufebax
Ostis prose, kandis raha ette. Järgmine päev sai kätte. Julgen soovitada thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kissu19
dac

vastuseid: 12
vaadatud: 7512

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.09.2010 21:46:55   pealkiri: positiivne
ostsin prose thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: k0rq
dac

vastuseid: 1
vaadatud: 980

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.08.2010 21:42:51   pealkiri: HD4870
Ostis videokaardi, pakkus OK hinna ning kandis raha koos postiga ette. Tehing probleemideta, soovitan! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: IT õppimine
dac

vastuseid: 4402
vaadatud: 1321143

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.07.2010 12:39:31   pealkiri: IT õppimine
Põhimõtteliselt on eelmisel õigus, et kätte saada TTÜ paber tähendab et sa oled kas väga kõva tuupija või väga kõva nihverdaja - ehk siis teisest puust mees. Aga üldiselt esimene asi on ik ...
  teema: Kommenteerimine: Elxx
dac

vastuseid: 93
vaadatud: 30581

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2010 00:10:15   pealkiri: ostis telefoni
Teadis mida ostsis ning loodame et jäi rahule thumbs_up.gif! positiivne tegelane
  teema: Heroes of Newerth
dac

vastuseid: 1467
vaadatud: 270882

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.08.2009 23:06:29   pealkiri: Heroes of Newerth
You can use the link provided below to get your beta key. You will then create your account using the key by visiting http://beta.heroesofnewerth.com/create_account.php

http://beta.heroesofnewerth. ...
  teema: Heroes of Newerth
dac

vastuseid: 1467
vaadatud: 270882

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.07.2009 22:23:49   pealkiri: Heroes of Newerth
kui kellelgi on veel üks key üle, siis annaks hea meelega sõbrale selle edasi thumbs_up.gif
nüüd on dotal olemas ka see, mis varem puudu oli - silmailu.
  teema: Kommenteerimine: Outenter
dac

vastuseid: 8
vaadatud: 12893

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.05.2009 14:56:27   pealkiri: positiivne
tuli uksetaha järgi, andis täpse raha. kiire tehing. soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Feerer
dac

vastuseid: 70
vaadatud: 19972

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2009 16:55:35   pealkiri: Kommenteerimine: Feerer
avaldas soovi osta läppar. saime hinnas kokkuleppele ning kandis raha ette. mina panin paki posti ning tema sai selle kätte. väga kiire tehing. soovitan soojalt! beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: HKHK Lanparty 1.-3. mai
dac

vastuseid: 35
vaadatud: 16349

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 04.05.2009 17:40:28   pealkiri: HKHK Lanparty 1.-3. mai
TM'i võitis mingi kohalik tüüp, kes oli rajad saanud enne võistlust selgeks õppida.
Spyda jäi teiseks, kuna nägi radu alles võistlusel.

dota võitsime meie, nS ja rohkem ei tea.
  teema: HKHK Lanparty 1.-3. mai
dac

vastuseid: 35
vaadatud: 16349

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 04.05.2009 09:54:43   pealkiri: HKHK Lanparty 1.-3. mai
Kiidan korraldajaid. lan oli kõvv, korraldusmeeskond oli suur ning see tegi ka korralduse heaks. ma soovitaks teil juba sügisel teha järgmise.
auhinnad olid head, küll aga keeruline oli jagada e ...
  teema: HKHK Lanparty 1.-3. mai
dac

vastuseid: 35
vaadatud: 16349

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 01.05.2009 17:54:26   pealkiri: HKHK Lanparty 1.-3. mai
olen kohal ja nett juba töötab. positiivne märk.
  teema: HKHK Lanparty 1.-3. mai
dac

vastuseid: 35
vaadatud: 16349

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 28.04.2009 10:07:39   pealkiri: HKHK Lanparty 1.-3. mai
sellisele üritusele on hea minna ja varakult maksta sest kuna tegu on koolis toimuvaga siis ei ole eriti kartust et asi ära jääb, toimub isegi siis kui on vähe inimesi 8)
  teema: HKHK Lanparty 1.-3. mai
dac

vastuseid: 35
vaadatud: 16349

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 13.04.2009 18:44:49   pealkiri: HKHK Lanparty 1.-3. mai
Küsimus, miks lanni korraldajad ei pööra tähelepanu neile, kes on ürituse pilteid ära maksnud ?
Samuti koha valimisega, kõik sammud tuleb ükshaaval meili teel küsida. Kas lan ikka toimub, e ...
  teema: Kommenteerimine: pruunkaru
dac

vastuseid: 9
vaadatud: 3573

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2008 22:00:56   pealkiri: Kommenteerimine: pruunkaru
kiire äri, tuli ise maja ette järele, soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: estliiga
dac

vastuseid: 59
vaadatud: 19724

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2008 23:28:02   pealkiri: Kommenteerimine: estliiga
soovitan, positiivne! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aCe
dac

vastuseid: 41
vaadatud: 16522

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2008 17:57:19   pealkiri: Kommenteerimine: aCe
pool ette, pool pärast koos postiga thumbs_up.gif positiivne, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Evil1923
dac

vastuseid: 241
vaadatud: 80626

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.07.2008 10:23:16   pealkiri: Kommenteerimine: Evil1923
tahtis plaati osta, kandis raha ette ära ja jäi ootama kuni plaadi posti panen. soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: vadimm
dac

vastuseid: 50
vaadatud: 11945

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.07.2008 16:33:13   pealkiri: Kommenteerimine: vadimm
ostsin wii, töötab ja olen rahul thumbs_up.gif enne ostu veel näitas enda juures, et asi töötab ja mismoodi käib. soovitan!
  teema: Kommenteerimine: idikas
dac

vastuseid: 61
vaadatud: 27784

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2008 20:09:28   pealkiri: Kommenteerimine: idikas
pool ette, pool pärast, positiivne, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zipax
dac

vastuseid: 14
vaadatud: 4528

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2008 20:08:29   pealkiri: Kommenteerimine: zipax
positiivne, saime kokku andis raha üle ja sai kauba kätte. soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Smoking
dac

vastuseid: 359
vaadatud: 97694

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.07.2008 09:30:53   pealkiri: Kommenteerimine: Smoking
positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: MikeEST
dac

vastuseid: 424
vaadatud: 84426

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2008 10:10:59   pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST
ostsin printeri, esimese lehe määris ära, küll aga ülejäänud olid uuesti ilusad ja õiged. thumbs_up.gif soovitan!
  teema: Kommenteerimine: frapen
dac

vastuseid: 32
vaadatud: 12434

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.02.2008 17:01:25   pealkiri: Kommenteerimine: frapen
tuli ise järgi ja maksis sulas. postiivne minu poolt!
  teema: Kommenteerimine: frapen
dac

vastuseid: 32
vaadatud: 12434

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2008 22:15:02   pealkiri: Kommenteerimine: frapen
tahtis plaati, ütles et on kiire ja nagu näha, oli. korralik diil, tuli ise kohale ilma eriliste juhtnöörideta ja maksis raha kohe ära. soovitan!
  teema: Kommenteerimine: laux
dac

vastuseid: 7
vaadatud: 4609

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2007 17:25:55   pealkiri: Kommenteerimine: laux
väga positiivne, kandis 2/3 rahast ette, saatsin kauba ja kandis ülejäänud. soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Future1234
dac

vastuseid: 68
vaadatud: 21624

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.11.2007 19:53:09   pealkiri: Kommenteerimine: Future1234
ostis mälu, pos. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: smouker
dac

vastuseid: 18
vaadatud: 7535

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.11.2007 12:04:18   pealkiri: Kommenteerimine: smouker
positiivne thumbs_up.gif oli isegi varem kohal, kui kokkulepitud aeg
  teema: Kommenteerimine: Joosep8
dac

vastuseid: 157
vaadatud: 29199

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.11.2007 15:55:15   pealkiri: 7 venti
postiviine, konkreetne ja kiire äri
  teema: Kommenteerimine: Margus014
dac

vastuseid: 168
vaadatud: 56467

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2007 15:33:16   pealkiri: Kommenteerimine: Margus014
esmaspäeval nägin, et müüb leede, uurisin veits infot, kandsin raha, kolmap pani paki posti ja reedel sain juba kätte. väga viis thumbs_up.gif julgen soovitada
  teema: Kommenteerimine: sbtainas
dac

vastuseid: 75
vaadatud: 28754

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2007 19:39:41   pealkiri: Kommenteerimine: sbtainas
väga positiivne, ostsin aasta tagasi talt kasti, nüüd avastasin, et paar juppi on puudu. otsis kapi läbi ning leidiski mõningad asjad mida vaja ning saime kokku, andis ära thumbs_up.gif thumbs_up.gif väga väär ...
  teema: Kommenteerimine: lehto08
dac

vastuseid: 123
vaadatud: 28040

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2007 04:43:58   pealkiri: Kommenteerimine: lehto08
väga positiivne kogemus. tuli ise arvutile järele ja maksis sulas. soovitan!
  teema: Kommenteerimine: rts
dac

vastuseid: 80
vaadatud: 22374

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.07.2007 08:56:02   pealkiri: Kommenteerimine: rts
positiivne, tuli ise kaubale veel järele ka thumbs_up.gif
  teema: The Computer Knowledge Test
dac

vastuseid: 84
vaadatud: 17892

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 16.01.2007 14:37:18   pealkiri: The Computer Knowledge Test
Computer Guru
(Congratulations computer h4x0r! You scored 15!)

"You spend way too much time tinkering with computers and it's no guess why you're even visiting OKCupid. You already knew you we ...
  teema: Kommenteerimine: sbtainas
dac

vastuseid: 75
vaadatud: 28754

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2006 20:42:29   pealkiri: Kommenteerimine: sbtainas
ostsin korpuse, korpus oli ilus ja korras, kuigi mul polnud vahet, lõhkumisele läks niivõinaa icon_razz1.gif
  teema: Kommenteerimine: rainwall
dac

vastuseid: 12
vaadatud: 4406

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2006 16:55:19   pealkiri: Kommenteerimine: rainwall
läksin kohale, näitas töötavat monitori, viisin koju, ikka veel töötas icon_biggrin.gif positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rat_013
dac

vastuseid: 27
vaadatud: 20194

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2006 16:23:46   pealkiri: Kommenteerimine: rat_013
Leppisime kokku, saime kokku ning tegi ülekande minu nina all ära thumbs_up.gif positiivne!
  teema: Kommenteerimine: gnoom
dac

vastuseid: 66
vaadatud: 25374

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2006 12:10:43   pealkiri: Kommenteerimine: gnoom
ostsin printeri, tooneri täitmine/taastamine läks küll kallimaks kaks korda kui eeldasin kuid printer töötab ja äri oli hea, tõi lausa koju kätte thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ronley
dac

vastuseid: 53
vaadatud: 19401

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.09.2006 21:59:21   pealkiri: Kommenteerimine: ronley
väga positiivne tegelane thumbs_up.gif kaup oli konkreetne ja kiire
  teema: Kommenteerimine: jaanjaapan
dac

vastuseid: 34
vaadatud: 13939

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2006 21:51:02   pealkiri: Kommenteerimine: jaanjaapan
väga viis thumbs_up.gif sõitis pool linna trolli ja trammiga läbi, saime kokku tegime tehingu käest kätte! vägapositiivne!
  teema: Kommenteerimine: beyond os
dac

vastuseid: 18
vaadatud: 11663

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2006 06:53:03   pealkiri: Kommenteerimine: beyond os
leppisime kokku, saime kokku, tegime tehingu, läksime oma teed thumbs_up.gif kiire ja probleemivaba tehing
  teema: Kommenteerimine: r4ido
dac

vastuseid: 73
vaadatud: 22693

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2006 21:09:14   pealkiri: Kommenteerimine: r4ido
Leppisime hinnas kokku, kandis raha ette, panin järgmine päev posti ja sai ilusti paki kätte. Kiire ja konkreetne tehing thumbs_up.gif Soovitan!
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.