|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: krigut |
dac
vastuseid: 19
vaadatud: 3571
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.09.2023 16:53:27 pealkiri: Kommenteerimine: krigut |
| Tehing kiire ja korralik |
teema: Kommenteerimine: morchant |
dac
vastuseid: 0
vaadatud: 137
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.11.2014 00:09:16 pealkiri: Kommenteerimine: morchant |
| Äri kiire ja korralik! |
teema: Kommenteerimine: homm88 |
dac
vastuseid: 23
vaadatud: 7653
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2014 16:28:21 pealkiri: Siberia V2 |
| Äri korralik ja kiire, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: nSBlackout |
dac
vastuseid: 2
vaadatud: 259
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2012 14:59:19 pealkiri: Kommenteerimine: nSBlackout |
| Ostis teleka, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: vril |
dac
vastuseid: 119
vaadatud: 40963
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.10.2012 09:14:37 pealkiri: Positiivne |
Elus esimest korda tegin tallinna piires äri smartpostiga, toimis! Positiivne  |
teema: Kommenteerimine: bantid |
dac
vastuseid: 128
vaadatud: 36920
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.09.2011 13:36:01 pealkiri: lenovo klaviatuur |
Ostsin kasutatud lenovole klaviatuuri, hetkel töötab. maksin arve, pani smartposti  |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
dac
vastuseid: 3441
vaadatud: 708065
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.03.2011 13:21:11 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
| Sensega teise launcheri peale laskmisel jääb Sense ikka all tööle. Üldiselt ei jäänud muud üle kui ronisin Cyanogen peale ja ADW asemel LauncherPro. Küll aga hoiataks ette, et kõik kellel on ... |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
dac
vastuseid: 3441
vaadatud: 708065
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.03.2011 14:42:06 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
| Kas kellelgi on 2.2 Froyoga HTC Desirel õnnestunud lahti saada Sense UI'st ? 2.1 peal oli see hästi lihtne, 2.2 peal aga pole siiani suutnud lahendust leida. |
teema: Kommenteerimine: hufebax |
dac
vastuseid: 3
vaadatud: 2213
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2010 22:38:57 pealkiri: Kommenteerimine: hufebax |
Ostis prose, kandis raha ette. Järgmine päev sai kätte. Julgen soovitada  |
teema: Kommenteerimine: kissu19 |
dac
vastuseid: 12
vaadatud: 7512
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.09.2010 21:46:55 pealkiri: positiivne |
ostsin prose  |
teema: Kommenteerimine: k0rq |
dac
vastuseid: 1
vaadatud: 980
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2010 21:42:51 pealkiri: HD4870 |
Ostis videokaardi, pakkus OK hinna ning kandis raha koos postiga ette. Tehing probleemideta, soovitan!  |
teema: IT õppimine |
dac
vastuseid: 4402
vaadatud: 1321143
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 22.07.2010 12:39:31 pealkiri: IT õppimine |
| Põhimõtteliselt on eelmisel õigus, et kätte saada TTÜ paber tähendab et sa oled kas väga kõva tuupija või väga kõva nihverdaja - ehk siis teisest puust mees. Aga üldiselt esimene asi on ik ... |
teema: Kommenteerimine: Elxx |
dac
vastuseid: 93
vaadatud: 30581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2010 00:10:15 pealkiri: ostis telefoni |
Teadis mida ostsis ning loodame et jäi rahule ! positiivne tegelane |
teema: Heroes of Newerth |
dac
vastuseid: 1467
vaadatud: 270882
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.08.2009 23:06:29 pealkiri: Heroes of Newerth |
You can use the link provided below to get your beta key. You will then create your account using the key by visiting http://beta.heroesofnewerth.com/create_account.php
http://beta.heroesofnewerth. ... |
teema: Heroes of Newerth |
dac
vastuseid: 1467
vaadatud: 270882
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.07.2009 22:23:49 pealkiri: Heroes of Newerth |
kui kellelgi on veel üks key üle, siis annaks hea meelega sõbrale selle edasi
nüüd on dotal olemas ka see, mis varem puudu oli - silmailu. |
teema: Kommenteerimine: Outenter |
dac
vastuseid: 8
vaadatud: 12893
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.05.2009 14:56:27 pealkiri: positiivne |
tuli uksetaha järgi, andis täpse raha. kiire tehing. soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Feerer |
dac
vastuseid: 70
vaadatud: 19972
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2009 16:55:35 pealkiri: Kommenteerimine: Feerer |
avaldas soovi osta läppar. saime hinnas kokkuleppele ning kandis raha ette. mina panin paki posti ning tema sai selle kätte. väga kiire tehing. soovitan soojalt!  |
teema: HKHK Lanparty 1.-3. mai |
dac
vastuseid: 35
vaadatud: 16349
|
foorum: HV üritused postitatud: 04.05.2009 17:40:28 pealkiri: HKHK Lanparty 1.-3. mai |
TM'i võitis mingi kohalik tüüp, kes oli rajad saanud enne võistlust selgeks õppida.
Spyda jäi teiseks, kuna nägi radu alles võistlusel.
dota võitsime meie, nS ja rohkem ei tea. |
teema: HKHK Lanparty 1.-3. mai |
dac
vastuseid: 35
vaadatud: 16349
|
foorum: HV üritused postitatud: 04.05.2009 09:54:43 pealkiri: HKHK Lanparty 1.-3. mai |
Kiidan korraldajaid. lan oli kõvv, korraldusmeeskond oli suur ning see tegi ka korralduse heaks. ma soovitaks teil juba sügisel teha järgmise.
auhinnad olid head, küll aga keeruline oli jagada e ... |
teema: HKHK Lanparty 1.-3. mai |
dac
vastuseid: 35
vaadatud: 16349
|
foorum: HV üritused postitatud: 01.05.2009 17:54:26 pealkiri: HKHK Lanparty 1.-3. mai |
| olen kohal ja nett juba töötab. positiivne märk. |
teema: HKHK Lanparty 1.-3. mai |
dac
vastuseid: 35
vaadatud: 16349
|
foorum: HV üritused postitatud: 28.04.2009 10:07:39 pealkiri: HKHK Lanparty 1.-3. mai |
| sellisele üritusele on hea minna ja varakult maksta sest kuna tegu on koolis toimuvaga siis ei ole eriti kartust et asi ära jääb, toimub isegi siis kui on vähe inimesi 8) |
teema: HKHK Lanparty 1.-3. mai |
dac
vastuseid: 35
vaadatud: 16349
|
foorum: HV üritused postitatud: 13.04.2009 18:44:49 pealkiri: HKHK Lanparty 1.-3. mai |
Küsimus, miks lanni korraldajad ei pööra tähelepanu neile, kes on ürituse pilteid ära maksnud ?
Samuti koha valimisega, kõik sammud tuleb ükshaaval meili teel küsida. Kas lan ikka toimub, e ... |
teema: Kommenteerimine: pruunkaru |
dac
vastuseid: 9
vaadatud: 3573
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2008 22:00:56 pealkiri: Kommenteerimine: pruunkaru |
kiire äri, tuli ise maja ette järele, soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: estliiga |
dac
vastuseid: 59
vaadatud: 19724
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2008 23:28:02 pealkiri: Kommenteerimine: estliiga |
soovitan, positiivne!  |
teema: Kommenteerimine: aCe |
dac
vastuseid: 41
vaadatud: 16522
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.08.2008 17:57:19 pealkiri: Kommenteerimine: aCe |
pool ette, pool pärast koos postiga positiivne, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Evil1923 |
dac
vastuseid: 241
vaadatud: 80626
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.07.2008 10:23:16 pealkiri: Kommenteerimine: Evil1923 |
tahtis plaati osta, kandis raha ette ära ja jäi ootama kuni plaadi posti panen. soovitan  |
teema: Kommenteerimine: vadimm |
dac
vastuseid: 50
vaadatud: 11945
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.07.2008 16:33:13 pealkiri: Kommenteerimine: vadimm |
ostsin wii, töötab ja olen rahul enne ostu veel näitas enda juures, et asi töötab ja mismoodi käib. soovitan! |
teema: Kommenteerimine: idikas |
dac
vastuseid: 61
vaadatud: 27784
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2008 20:09:28 pealkiri: Kommenteerimine: idikas |
pool ette, pool pärast, positiivne, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: zipax |
dac
vastuseid: 14
vaadatud: 4528
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2008 20:08:29 pealkiri: Kommenteerimine: zipax |
positiivne, saime kokku andis raha üle ja sai kauba kätte. soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Smoking |
dac
vastuseid: 359
vaadatud: 97694
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.07.2008 09:30:53 pealkiri: Kommenteerimine: Smoking |
positiivne  |
teema: Kommenteerimine: MikeEST |
dac
vastuseid: 424
vaadatud: 84426
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2008 10:10:59 pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST |
ostsin printeri, esimese lehe määris ära, küll aga ülejäänud olid uuesti ilusad ja õiged. soovitan! |
teema: Kommenteerimine: frapen |
dac
vastuseid: 32
vaadatud: 12434
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2008 17:01:25 pealkiri: Kommenteerimine: frapen |
| tuli ise järgi ja maksis sulas. postiivne minu poolt! |
teema: Kommenteerimine: frapen |
dac
vastuseid: 32
vaadatud: 12434
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2008 22:15:02 pealkiri: Kommenteerimine: frapen |
| tahtis plaati, ütles et on kiire ja nagu näha, oli. korralik diil, tuli ise kohale ilma eriliste juhtnöörideta ja maksis raha kohe ära. soovitan! |
teema: Kommenteerimine: laux |
dac
vastuseid: 7
vaadatud: 4609
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2007 17:25:55 pealkiri: Kommenteerimine: laux |
väga positiivne, kandis 2/3 rahast ette, saatsin kauba ja kandis ülejäänud. soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: Future1234 |
dac
vastuseid: 68
vaadatud: 21624
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.11.2007 19:53:09 pealkiri: Kommenteerimine: Future1234 |
ostis mälu, pos.  |
teema: Kommenteerimine: smouker |
dac
vastuseid: 18
vaadatud: 7535
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2007 12:04:18 pealkiri: Kommenteerimine: smouker |
positiivne oli isegi varem kohal, kui kokkulepitud aeg |
teema: Kommenteerimine: Joosep8 |
dac
vastuseid: 157
vaadatud: 29199
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2007 15:55:15 pealkiri: 7 venti |
| postiviine, konkreetne ja kiire äri |
teema: Kommenteerimine: Margus014 |
dac
vastuseid: 168
vaadatud: 56467
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.10.2007 15:33:16 pealkiri: Kommenteerimine: Margus014 |
esmaspäeval nägin, et müüb leede, uurisin veits infot, kandsin raha, kolmap pani paki posti ja reedel sain juba kätte. väga viis julgen soovitada |
teema: Kommenteerimine: sbtainas |
dac
vastuseid: 75
vaadatud: 28754
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2007 19:39:41 pealkiri: Kommenteerimine: sbtainas |
väga positiivne, ostsin aasta tagasi talt kasti, nüüd avastasin, et paar juppi on puudu. otsis kapi läbi ning leidiski mõningad asjad mida vaja ning saime kokku, andis ära väga väär ... |
teema: Kommenteerimine: lehto08 |
dac
vastuseid: 123
vaadatud: 28040
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2007 04:43:58 pealkiri: Kommenteerimine: lehto08 |
| väga positiivne kogemus. tuli ise arvutile järele ja maksis sulas. soovitan! |
teema: Kommenteerimine: rts |
dac
vastuseid: 80
vaadatud: 22374
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.07.2007 08:56:02 pealkiri: Kommenteerimine: rts |
positiivne, tuli ise kaubale veel järele ka  |
teema: The Computer Knowledge Test |
dac
vastuseid: 84
vaadatud: 17892
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 16.01.2007 14:37:18 pealkiri: The Computer Knowledge Test |
Computer Guru
(Congratulations computer h4x0r! You scored 15!)
"You spend way too much time tinkering with computers and it's no guess why you're even visiting OKCupid. You already knew you we ... |
teema: Kommenteerimine: sbtainas |
dac
vastuseid: 75
vaadatud: 28754
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2006 20:42:29 pealkiri: Kommenteerimine: sbtainas |
ostsin korpuse, korpus oli ilus ja korras, kuigi mul polnud vahet, lõhkumisele läks niivõinaa  |
teema: Kommenteerimine: rainwall |
dac
vastuseid: 12
vaadatud: 4406
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2006 16:55:19 pealkiri: Kommenteerimine: rainwall |
läksin kohale, näitas töötavat monitori, viisin koju, ikka veel töötas positiivne  |
teema: Kommenteerimine: rat_013 |
dac
vastuseid: 27
vaadatud: 20194
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2006 16:23:46 pealkiri: Kommenteerimine: rat_013 |
Leppisime kokku, saime kokku ning tegi ülekande minu nina all ära positiivne! |
teema: Kommenteerimine: gnoom |
dac
vastuseid: 66
vaadatud: 25374
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2006 12:10:43 pealkiri: Kommenteerimine: gnoom |
ostsin printeri, tooneri täitmine/taastamine läks küll kallimaks kaks korda kui eeldasin kuid printer töötab ja äri oli hea, tõi lausa koju kätte  |
teema: Kommenteerimine: ronley |
dac
vastuseid: 53
vaadatud: 19401
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.09.2006 21:59:21 pealkiri: Kommenteerimine: ronley |
väga positiivne tegelane kaup oli konkreetne ja kiire |
teema: Kommenteerimine: jaanjaapan |
dac
vastuseid: 34
vaadatud: 13939
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2006 21:51:02 pealkiri: Kommenteerimine: jaanjaapan |
väga viis sõitis pool linna trolli ja trammiga läbi, saime kokku tegime tehingu käest kätte! vägapositiivne! |
teema: Kommenteerimine: beyond os |
dac
vastuseid: 18
vaadatud: 11663
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2006 06:53:03 pealkiri: Kommenteerimine: beyond os |
leppisime kokku, saime kokku, tegime tehingu, läksime oma teed kiire ja probleemivaba tehing |
teema: Kommenteerimine: r4ido |
dac
vastuseid: 73
vaadatud: 22693
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2006 21:09:14 pealkiri: Kommenteerimine: r4ido |
Leppisime hinnas kokku, kandis raha ette, panin järgmine päev posti ja sai ilusti paki kätte. Kiire ja konkreetne tehing Soovitan! |
| |