| autor |
sõnum |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
postitatud: 27.12.2013 03:27:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus27
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2007
|
postitatud: 31.07.2011 11:00:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Müüdud videokaart, kõik toimis  |
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hrom
HV vaatleja
liitunud: 18.04.2004
|
postitatud: 07.06.2011 21:46:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Ostsin läpakat.
Kõik toimus kiiresti ja sujuvalt.
Väga positiivne _________________ What doesn't kill me, makes me stronger. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leopold
Kõige suurem sõber

liitunud: 19.04.2005
|
postitatud: 24.01.2010 17:48:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
tehing tehtud.
 _________________ NAS |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 08.01.2010 22:03:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Tegime suure vahemaa tagant kaupa, kõik sai kenasti ja sujuvalt aetud. Väga meeldiv ja positiivne kogemus.  |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freeloader
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2007
|
postitatud: 25.03.2009 20:52:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Sain juhtme, tema sai raha.
Kõik toimis ootamatult kiiresti ja konkreetselt!
Väga viis! |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
postitatud: 28.02.2009 22:08:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Sai LCD müüdud, mina rahul Diil kiire  _________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
postitatud: 20.02.2009 16:46:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Ostsin läpakale klaveri, kõik sujus väga kiirelt. Soovitan . |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dablju
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2006
|
postitatud: 05.02.2009 14:44:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
| Müüsin monitori ja kõik sujus kiirelt. Probleeme polnud. |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pandabeer
HV Guru

liitunud: 16.12.2006
|
postitatud: 23.01.2009 18:05:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Sai läpakale klaviatuur ostetud. Päris kiiresti toimus kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
2 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mrx
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 25.12.2008 20:22:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
| Müüsin helikaardi. Kõik kulges kenasti. |
|
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tume
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2002
|
postitatud: 23.12.2008 19:02:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lynxfelinae
HV veteran
liitunud: 07.11.2004
|
postitatud: 29.09.2008 23:36:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
| 21 - 25.08.2008 ostsin Intel 3945ABG PCI-Express mini WiFi kaardi sülearvutile. Mina kandsin raha üle, tema pani asja posti. |
|
|
| Kommentaarid: 257 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
216 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
postitatud: 19.09.2008 20:16:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Sai läpakale paar vidinat ostetud. Päris kiiresti toimus kõik.  |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ercy
HV vaatleja
liitunud: 20.01.2004
|
postitatud: 27.08.2008 13:14:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Kiitus!
Aitas tellida välismaalt läpaka klaviatuurile puuduolevad nupud. Maksin raha enne tellimuse tegemist ära. Kaup jõudis kenasti minuni ja kõik on OK.
Tänud!  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onuwoody
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2006
|
postitatud: 04.06.2008 12:52:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
| Müüsin läpaka klaviatuuri, kõik ok |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marxxx
HV veteran

liitunud: 12.01.2003
|
postitatud: 17.05.2008 11:26:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Ostetud Sony Vaio klaviatuur.
Tehing kiire ja korralik.
Tänan!  |
|
|
| Kommentaarid: 412 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
338 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vax
HV vaatleja
liitunud: 21.01.2008
|
postitatud: 23.04.2008 20:18:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Müüsin monitori, kõik laabus ladusalt,  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavilep
HV kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
postitatud: 04.04.2008 20:42:13 postituse pealkiri: Tipp topp |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Ostis arvuti ja kõik klappis. Soovitan  _________________ Olen ainult inimene. |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marion23
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
postitatud: 25.03.2008 23:41:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
| müüsin klaveri, kõik toimis, nagu lubatud |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2006
|
postitatud: 31.01.2008 22:29:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tennar
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.04.2007
|
postitatud: 31.01.2008 18:39:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Müüsin l2ppari klaveri SOOVITAN! |
|
|
| Kommentaarid: 301 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
0 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikatrey
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2007
|
postitatud: 29.01.2008 18:58:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
| ostsin arvuti, laabus kenasti |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
postitatud: 27.01.2008 00:25:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
| Müüs aku , äri käis kiirelt |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis253
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2005
|
postitatud: 16.01.2008 12:27:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
pani ruttu asjad teele
kandsin raha ja soovitan _________________ M: kasutatud laua- ja sülearvuteid, küsi PS-i kaudu |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
postitatud: 28.12.2007 03:20:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Tegime lõpuks ära ühe pikale veninud diili,kõik sujus laitmatult.
Korralik aus ärimees  |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
postitatud: 29.11.2007 09:39:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Müüsin läptopi klaviatuuri.
Kiire tehing, andis kohe täpse raha  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
undead
HV Guru
liitunud: 04.02.2005
|
postitatud: 24.11.2007 23:03:54 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: rynts21 |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Korralik kaup, kiire tehing, soovitan!  _________________ www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus. |
|
|
| Kommentaarid: 725 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NephiX
HV veteran
liitunud: 15.05.2005
|
postitatud: 24.11.2007 02:11:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Müüs videokaardi, alguses oli väike jama kaardiga, aga probleem sai lahendatud.(ainuke miinus, et müüja võiks ise vähe jutukam olla ning informeerida rohkem, aga see juba inviduaalne)
Igastahes äri õnnestus ja postitiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
postitatud: 06.12.2006 19:45:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Ostis toite.Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
power
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2003
|
postitatud: 03.12.2006 17:04:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
| ostis videokaardi. Probleeme ei tekkinud. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
postitatud: 14.09.2006 09:14:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
buer
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2004
|
postitatud: 05.11.2004 21:06:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
mingeid probleeme ei esinenud, soovitan!  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 05.11.2004 18:55:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
postitatud: 31.08.2004 16:45:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
postitatud: 09.07.2004 09:46:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raamat
HV Guru

liitunud: 28.11.2002
|
postitatud: 02.07.2004 21:51:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Ostis mult PII prose. Asjaajamine võttis aega, aga sai teoks  |
|
|
| Kommentaarid: 359 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
276 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 05.06.2004 20:03:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
Tehing temaga kiire ja korrektne
Julgen soovitada  |
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wasist
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2002
|
postitatud: 05.06.2004 10:59:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
| ostis kraami, kiirelt sai asi aetud soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
donRamses
HV veteran

liitunud: 02.11.2003
|
postitatud: 19.05.2004 22:47:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
ostis minult natuke asju, maksis isegi juurde, et kompenseerida üht ülepakkumist (kuigi ma seda ei nõudnud)
seega minu poolt küll  _________________ Ökomahvia: "Vana raud pole prügi!"
------------------------------------------ |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nayman
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2004
|
postitatud: 18.04.2004 14:49:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Negatiivne |
|
Ostsin ühe Athlon XP 1700+ arvutikomplekti. Arvuti hangub vähemalt korra tunni jooksul ilma seaduspärasusteta. Kõiki juppe ei ole veel testinud, et mis kalane on. Küsimuse peale, mille pärast arvuti kaks korda garantiis on käinud (kaks kleepsu korpusel), mees vaikib Maksab ettevaatlik olla temaga. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McSilmus
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
postitatud: 23.03.2004 11:47:47 postituse pealkiri: Kommenteerimine: rynts21 |
|
Arvamus kasutajast [ rynts21 ]: Positiivne |
|
| Diil sai tehtud, mingeid probleeme ei esinenud, soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|