|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: WildRanger |
rynts21
vastuseid: 25
vaadatud: 5992
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.02.2010 19:20:15 pealkiri: Kommenteerimine: WildRanger |
| Müüsin laadija. Kaup käis kiirelt. |
teema: Kommenteerimine: T2nel |
rynts21
vastuseid: 806
vaadatud: 158965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2010 21:48:11 pealkiri: Kommenteerimine: T2nel |
Ostsin monitori, kõik oK.
Meeldiv asju ajada. |
teema: Kommenteerimine: leonid |
rynts21
vastuseid: 59
vaadatud: 22083
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2010 21:47:10 pealkiri: Kommenteerimine: leonid |
| Müüsin läpaka vidinaid, kõik ok |
teema: Kommenteerimine: aigararu |
rynts21
vastuseid: 85
vaadatud: 49394
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2009 17:10:54 pealkiri: Kommenteerimine: aigararu |
| Paar korda abistatud ebayst asju tellida. Kõik Ok |
teema: Kommenteerimine: Tartu |
rynts21
vastuseid: 103
vaadatud: 39587
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2009 14:42:37 pealkiri: Kommenteerimine: Tartu |
Ostasin monitori, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: Dablju |
rynts21
vastuseid: 20
vaadatud: 6861
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2009 19:48:37 pealkiri: Kommenteerimine: Dablju |
| Kõik kulges kenasti. |
teema: Kommenteerimine: Factor |
rynts21
vastuseid: 8
vaadatud: 4148
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.02.2009 22:00:12 pealkiri: Kommenteerimine: Factor |
Ostis wifi.  |
teema: Kommenteerimine: eqzuw |
rynts21
vastuseid: 4
vaadatud: 6595
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.02.2009 21:58:35 pealkiri: Kommenteerimine: eqzuw |
Said mõned arvuti kastid ostetud.  |
teema: Kommenteerimine: Mrx |
rynts21
vastuseid: 198
vaadatud: 69500
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2008 19:37:05 pealkiri: Kommenteerimine: Mrx |
kiire ja korralik tehing!  |
teema: Kommenteerimine: Tume |
rynts21
vastuseid: 56
vaadatud: 17159
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2008 19:32:13 pealkiri: Kommenteerimine: Tume |
ostis mälu  |
teema: HV sügismöll 2008 Pärnumaal Viisnurga Puhkemajades 15.november |
rynts21
vastuseid: 528
vaadatud: 94156
|
foorum: HV üritused postitatud: 20.09.2008 03:44:10 pealkiri: HV sügismöll 2008 Pärnumaal Viisnurga Puhkemajades 15.november |
Kui Pärnu kandis siis võtaks osa küll.
Kuupäev pole oluline. |
teema: Kommenteerimine: ercy |
rynts21
vastuseid: 10
vaadatud: 4741
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2008 17:10:23 pealkiri: Kommenteerimine: ercy |
Tehing kiire ja korralik.
Tänan! |
teema: Kommenteerimine: SilQ |
rynts21
vastuseid: 250
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.07.2008 12:51:48 pealkiri: x |
| Kõik OK |
teema: Kommenteerimine: marxxx |
rynts21
vastuseid: 411
vaadatud: 88333
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2008 15:43:09 pealkiri: Kommenteerimine: marxxx |
| Äri kiire ja korralik |
teema: Kommenteerimine: taavilep |
rynts21
vastuseid: 14
vaadatud: 6237
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2008 02:28:52 pealkiri: ok |
| Kõik OK.Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: vax |
rynts21
vastuseid: 1
vaadatud: 1696
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2008 02:28:16 pealkiri: ok |
| Kõik OK.Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: tennar |
rynts21
vastuseid: 300
vaadatud: 73073
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2008 15:46:10 pealkiri: Kommenteerimine: tennar |
kiire tehing, soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: skulmars |
rynts21
vastuseid: 212
vaadatud: 62693
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2008 18:58:04 pealkiri: a |
| Kaup kiire ja korralik. |
teema: Kommenteerimine: tennar |
rynts21
vastuseid: 300
vaadatud: 73073
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.01.2008 16:18:28 pealkiri: H |
Diil käis kähku  |
teema: Kommenteerimine: dreamx |
rynts21
vastuseid: 373
vaadatud: 140021
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2008 21:44:54 pealkiri: Kommenteerimine: dreamx |
| Diil sai tehtud, mingeid probleeme ei esinenud, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: McSilmus |
rynts21
vastuseid: 103
vaadatud: 30497
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2008 21:43:42 pealkiri: Kommenteerimine: McSilmus |
| Diil sai tehtud, mingeid probleeme ei esinenud, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: pip |
rynts21
vastuseid: 43
vaadatud: 13545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2007 18:34:47 pealkiri: Kommenteerimine: pip |
Compaq Evo N800W
Natuke vale asi läks kirja
Pidin kirjutama hoopis Äri läks igati positiivselt  |
teema: Kommenteerimine: kaur23 |
rynts21
vastuseid: 348
vaadatud: 98366
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2007 18:32:31 pealkiri: Kommenteerimine: kaur23 |
Äri läks ilusti  |
teema: Kommenteerimine: pip |
rynts21
vastuseid: 43
vaadatud: 13545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2007 18:30:08 pealkiri: Kommenteerimine: pip |
Compaq Evo N800W  |
teema: Kommenteerimine: ivar80 |
rynts21
vastuseid: 39
vaadatud: 16402
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2007 18:24:38 pealkiri: Kommenteerimine: ivar80 |
Äri läks igati positiivselt  |
teema: Kommenteerimine: vspec |
rynts21
vastuseid: 23
vaadatud: 6693
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.11.2007 18:12:13 pealkiri: Kommenteerimine: vspec |
Ostis ühe tähe läppri klaviatuurile.
Äri käis kiirelt ja ilma probleemideta. |
teema: Kommenteerimine: undead |
rynts21
vastuseid: 724
vaadatud: 130402
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.11.2007 16:36:49 pealkiri: soovitan |
mingeid probleeme ei esinenud, soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: NephiX |
rynts21
vastuseid: 119
vaadatud: 47141
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.11.2007 16:35:47 pealkiri: soovitan! |
mingeid probleeme ei esinenud, soovitan!  |
teema: Skype üldteema |
rynts21
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490588
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.03.2007 19:54:08 pealkiri: Skype üldteema |
ei saa .NET Messenger Service'iga ühendust millegipärast.
PING messenger.msn.com -iga ei anna mingit tulemust.
E-messenger töötab ilusti , jama juba mitu 3 päeva ja keegi localvõrgust(6 masin ... |
teema: Online virusscanni lingid |
rynts21
vastuseid: 29
vaadatud: 113875
|
foorum: Turvalisus postitatud: 12.02.2007 19:42:14 pealkiri: Online virusscanni lingid |
| TrendMicro töötab ka Firefoxiga (1.5) tahtis ainult et java lahti keeraks. |
teema: Keylogger |
rynts21
vastuseid: 12
vaadatud: 4606
|
foorum: Turvalisus postitatud: 12.02.2007 18:57:12 pealkiri: Keylogger |
| Ise kasutan sellist asja nagu [url=http://www.qfxsoftware.com/products.htm]KeyScrambler |
teema: Serveri kaitsmine |
rynts21
vastuseid: 21
vaadatud: 4580
|
foorum: Turvalisus postitatud: 12.02.2007 18:32:02 pealkiri: Serveri kaitsmine |
Kui sa ise ei suuda oma servut turvaliseks teha siis kasuta mõnda serveri renti kus on kõik sinu eest ära tehtud ja kui siis veel keegi seda häkib saad asjakohast abi teenuse pakkujalt.
Eriti kui ... |
teema: Kommenteerimine: masterx |
rynts21
vastuseid: 177
vaadatud: 56597
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2006 21:23:21 pealkiri: Kommenteerimine: masterx |
sai väike diil tehtud
kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: power |
rynts21
vastuseid: 19
vaadatud: 7474
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2006 15:44:08 pealkiri: Kommenteerimine: power |
| Kaup kiire ja koralik. |
teema: Arvuti -to- TV mure |
rynts21
vastuseid: 35
vaadatud: 11518
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.11.2006 21:13:20 pealkiri: Arvuti -to- TV mure |
| Mul on jama et värve ei võta telekas ette ,kaabel s-video scart ja pilt ainult mustvalge , on küll b-pal-i peal ja ka kõik muud variandid proovitud |
teema: Kommenteerimine: vull |
rynts21
vastuseid: 45
vaadatud: 30262
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.09.2006 16:23:19 pealkiri: Kommenteerimine: vull |
| Diil sai tehtud, mingeid probleeme ei esinenud, soovitan! |
teema: Pikkade distantside repiitimine. (WiFi) |
rynts21
vastuseid: 44
vaadatud: 11861
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.06.2006 04:18:53 pealkiri: Pikkade distantside repiitimine. (WiFi) |
Mul nagu tulevad meelde mõnigad pildid kuda mägedes wifit jooksutati ja selleks kasutati läikivat/peegelduvat pleki tükki.
Olen ka ise lühema vahemaaga seda katsetanud ja töötas küll. Kui mid ... |
teema: Mobiili roamingkõnede hinna vähendamine |
rynts21
vastuseid: 7
vaadatud: 4421
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 16.02.2006 01:05:24 pealkiri: Mobiili roamingkõnede hinna vähendamine |
Nu ma lasen siis teisele nr-ile helistada  |
teema: Mobiili roamingkõnede hinna vähendamine |
rynts21
vastuseid: 7
vaadatud: 4421
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 14.02.2006 05:46:27 pealkiri: Mobiili roamingkõnede hinna vähendamine |
| Nu targem tegu oleks kõne vastuvõtuks inglise number ikka osta või nagu mul on kaks telefoni üks eesti teine inglise.(kas maksta 4 eeku või 0 on ikka ka vahe) |
teema: Miski ei lase katalooge vaadata |
rynts21
vastuseid: 7
vaadatud: 1893
|
foorum: Turvalisus postitatud: 23.01.2006 02:14:05 pealkiri: Miski ei lase katalooge vaadata |
Ei lase sellist asja üldse vaadata, paneb kohe kinni
Rebot tehes viskab ka üles tulles ette et explorer genereerib erroreid ja siuke tunne et exploreril on mingi kala sees.
Ei saa isegi control pa ... |
teema: Miski ei lase katalooge vaadata |
rynts21
vastuseid: 7
vaadatud: 1893
|
foorum: Turvalisus postitatud: 22.01.2006 09:43:47 pealkiri: Miski ei lase katalooge vaadata |
Pahalase kontroll näitas et kõik ok ja see on üks töö arvuti ja tarkvara mida seal kasutatkse ei toimi linuxi all
paistab et on mingi windowsi kala , äkki mõne win update-iga seoses |
teema: Miski ei lase katalooge vaadata |
rynts21
vastuseid: 7
vaadatud: 1893
|
foorum: Turvalisus postitatud: 15.01.2006 22:48:53 pealkiri: Miski ei lase katalooge vaadata |
| Veel pole |
teema: Miski ei lase katalooge vaadata |
rynts21
vastuseid: 7
vaadatud: 1893
|
foorum: Turvalisus postitatud: 15.01.2006 21:54:32 pealkiri: Miski ei lase katalooge vaadata |
masin win 2003 server (ordi maraton)
kui üritada avada my documents või mõnda muud kataloogi siis teeb nagu desktopile refreshi ja ei ava midagi.
kui programmist faili avada siis saab.
peal nod3 ... |
teema: Tahaks programmi, mis kaitseks kausta parooliga, ka LAN-st sisenedes |
rynts21
vastuseid: 6
vaadatud: 2524
|
foorum: Turvalisus postitatud: 11.05.2005 12:46:03 pealkiri: Tahaks programmi, mis kaitseks kausta parooliga, ka LAN-st sisenedes |
| Selline asi et kas oleks võimalik ka kuidagi piirata katalogi mahtu et kui suurex saab vastav kasutaja selle teha? |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
rynts21
vastuseid: 1392
vaadatud: 226269
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2004 17:32:00 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
Sai veel paar masinat ostetud ja kõik  |
teema: Skype üldteema |
rynts21
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490588
|
foorum: Microsoft postitatud: 17.11.2004 17:42:43 pealkiri: Skype üldteema |
| Ise ei saa juba kodu masinast nädal aega sisse.Algul arvasin ka et msn paneb tala kuid siis sai peale lastud jmsn - töötas 1 päeva ja kõik ,enam sisse ei saa ja siis sai peale lastud gaim ja jäl ... |
teema: Kommenteerimine: Tbit |
rynts21
vastuseid: 264
vaadatud: 86245
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2004 12:42:16 pealkiri: Kommenteerimine: Tbit |
| Sai üks veebikaamera ostetud ja kõik OK |
teema: Kommenteerimine: wasist |
rynts21
vastuseid: 14
vaadatud: 7951
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2004 23:25:03 pealkiri: re |
| Saatsid läppari reede.Asjaga jõudsin tutvuda alles esmaspäev või teisipäev.Ja nagu mainitud sai olen ma täiesti kindel et sa olid sellest veast teadlik ja seda sa ei maininud ka.Miks muidu sa se ... |
teema: Kommenteerimine: kännuämmelg |
rynts21
vastuseid: 242
vaadatud: 136618
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.08.2004 15:39:58 pealkiri: OK |
Ostsin automaki ja kõik sujus  |
teema: Kommenteerimine: wasist |
rynts21
vastuseid: 14
vaadatud: 7951
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2004 17:00:29 pealkiri: Müüs ühe pooldiduse läppari |
| Müüs ühe pooldiduse läppari.Tagasi ei olnud ka nõus ostma.Ja seda asja ka ei usu et transpordiga midagi juhtus. Nii et minu arvates ta oli teadlik et see läppar selliseid trikke teeb ja seega mi ... |
| |