Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: frossy32
avatar Kasutajast frossy32

HV kasutaja
liitunud:  23.02.2009
viimane külastus:  17.09.2025 00:03:40
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  893
[0.02% kõigist / 0.14 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja frossy32 sõnumeid
arvuti:  HP Z400 : Xeon x5650 ,6x2gb triple channel ram ,240gb Samsung ssd ,1Tb 7200rpm Seagate , R9 270 ,BlueRay RW.

Dell Vostro 5459 laptop

Lenovo yoga tablet 2 10 windows

Iphone 6

...Ongi kogu praegune smart stuff
kontakt frossy32
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: frossy32
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 33 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 3% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ frossy32 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008



sõnumpostitatud: 29.04.2024 14:22:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Ostis GPU thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011



sõnumpostitatud: 27.06.2019 23:58:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frossy32
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2009



sõnumpostitatud: 02.08.2016 18:07:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: puudub

WoW milline komm..,ostab ostast katkise läppari ja laimab siin kuna pole ootustele vastand icon_confused.gif .Pole ammu profiili endal vaatanud.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.07.2015 21:46:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Negatiivne

Mingil p'hjusel on pilt ära kustutatud, millega üritati t'estada, et tal samasugune veel olemas. http://cache.osta.ee/iv2/auctions/1_1_16273099.jpg
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haljazme
HV vaatleja
haljazme

liitunud: 04.06.2002



sõnumpostitatud: 05.05.2014 11:49:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Ostis arvuti icon_smile.gif Kõik sujus, nagu vaja icon_smile.gif
_________________
Kui teil ei ole midagi teha, siis palun ärge tehke seda siin ! Tel: 51717null-seitse
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qingpool
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.10.2013 10:04:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Müüsin arvuti, raha kandis ette. Mugav ja edukas tehing.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anti555
Kreisi kasutaja
anti555

liitunud: 18.01.2003



sõnumpostitatud: 06.10.2013 10:42:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar666
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.09.2013 15:05:05    postituse pealkiri: Videokaardi vahetus. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Kõik OK!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SpYq
HV kasutaja
SpYq

liitunud: 17.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.08.2013 17:56:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Ostis prose, kõik sujus kiirelt ja korrektselt thumbs_up.gif soovitan icon_cool.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rabzer
HV kasutaja
rabzer

liitunud: 17.07.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.07.2013 17:59:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Ostis videokaarti. Kõik ok !
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.05.2013 12:20:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Negatiivne

Nüüd pean oma arvamust muutma.
frossy32 on pettur. Ettevaatust, võite saada kaasa sihilikult sisse pandud vigased asjad. Ja pärast valetab, et tema ei tea midagi. Soovitan sellest valetajast kaarega mööda käia.
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.04.2013 23:54:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Negatiivne

thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meelo
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.01.2013 21:05:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Kõik toimis nagu pidi thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ali3n88
HV kasutaja
ali3n88

liitunud: 14.06.2009



sõnumpostitatud: 30.11.2012 11:04:56    postituse pealkiri: DELL OPTIPLEX vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Kõik tip-top! thumbs_up.gif Soovitan!
_________________
[img:a8197af0c7]http://g.bfbcs.com/35498/pc_ali3n%5BRUS%5D.png[/img:a8197af0c7]
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jurajaan
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2010



sõnumpostitatud: 24.10.2012 13:01:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Järjekordne meeldiv tehing. Tänud!
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.08.2012 12:53:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Prose vahetas omanikku thumbs_up.gif
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fireplay
HV Guru
fireplay

liitunud: 03.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2012 22:52:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Kõik OK
_________________
Ost/müük/vahetus
Helista ja saame kokkuleppele.
+372 50 414 31
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.03.2012 07:58:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Korralik ostja thumbs_up.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonka
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2012 15:00:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Normaalne tegelane!
_________________
Veebimajutus.ee - 3 kuud tasuta teenust promokoodiga AHV3MON
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2012 19:24:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Müüsin HDD ja mälu. Vastutulelik ja mõistev tegelane. Usaldusväärne pealekauba icon_smile.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2012 21:33:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Sai video müüdud,kõik fine icon_cool.gif
_________________
Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist.
Kommentaarid: 190 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jurajaan
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2010



sõnumpostitatud: 09.01.2012 17:39:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Ostis kenasti aku. Usaldusväärne ja leidlik... lahendas kenasti väikse probleemi akuga. Tänud!
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.10.2011 14:02:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Müüsin posti teel mälud, kõik korras thumbs_up.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mumbles
HV kasutaja
Mumbles

liitunud: 08.02.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.09.2011 11:14:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Tehing kiire ja korralik, soovitan icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2011 00:04:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Vabastas mind ühest monitorist. Mingeid etteheiteid küll ei ole. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
presence
HV vaatleja
presence

liitunud: 21.06.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.07.2011 03:54:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Kandis raha ette ja tundub, et jäi saadetud pakiga rahule.

Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.06.2011 22:19:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Sai videokaart posti teel müüdud, tehing igati kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.03.2011 14:17:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Saatsin kauba ette ja varsti peale seda saabus ka raha. Positiivne ja kiire thumbs_up.gif
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.03.2011 13:18:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Müüsin graafika talle.
Saatsin postiga, ettemaksu ei võtnud
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
esskaa
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.03.2011 18:34:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Tegime posti teel kaupa, kõik käis korrektselt.
_________________
kui alla kirjutad, ära imesta...
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.01.2011 14:42:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Sai vist mingi vidin kunagi müüdud, kõik läks kenasti thumbs_up.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InZ
HV kasutaja
InZ

liitunud: 25.01.2004



sõnumpostitatud: 21.01.2011 13:58:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Ostis arvuti kasti, kandis raha ette ja kõik sujus väga kiiresti!!! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.08.2010 21:02:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Ostis videokaarti. Kiire tehing. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rohe
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2003



sõnumpostitatud: 23.07.2010 10:56:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Müüsin ketta. Korrektne ostja - kõik OK! icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
7a1v0
HV kasutaja
7a1v0

liitunud: 02.04.2007



sõnumpostitatud: 27.06.2010 10:56:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Ostis mälu. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.05.2010 06:37:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Sai postiga videokaart müüdud.
Väga meeldiv äri
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hypogenic
HV kasutaja
Hypogenic

liitunud: 03.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.05.2010 10:44:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Sai videokaart müüdud, tehing kiire ja korralik! thumbs_up.gif

Kusjuures tüüp modis kaardi nii heaks, et lausa kadedaks ajas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.07.2009 16:58:56    postituse pealkiri: Kommenteerimine: frossy32 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne

Aus ostja, kiire tehing. Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

frossy32 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 43 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.