| autor |
sõnum |
Erx15
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008
|
postitatud: 29.04.2024 14:22:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Ostis GPU  |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
postitatud: 27.06.2019 23:58:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frossy32
HV kasutaja
liitunud: 23.02.2009
|
postitatud: 02.08.2016 18:07:08 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: puudub |
|
WoW milline komm..,ostab ostast katkise läppari ja laimab siin kuna pole ootustele vastand .Pole ammu profiili endal vaatanud. |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
postitatud: 31.07.2015 21:46:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Negatiivne |
|
Mingil p'hjusel on pilt ära kustutatud, millega üritati t'estada, et tal samasugune veel olemas. http://cache.osta.ee/iv2/auctions/1_1_16273099.jpg _________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haljazme
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2002
|
postitatud: 05.05.2014 11:49:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Ostis arvuti Kõik sujus, nagu vaja  _________________ Kui teil ei ole midagi teha, siis palun ärge tehke seda siin ! Tel: 51717null-seitse |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qingpool
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2007
|
postitatud: 12.10.2013 10:04:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
| Müüsin arvuti, raha kandis ette. Mugav ja edukas tehing. |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti555
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2003
|
postitatud: 06.10.2013 10:42:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar666
HV vaatleja
liitunud: 27.03.2011
|
postitatud: 01.09.2013 15:05:05 postituse pealkiri: Videokaardi vahetus. |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SpYq
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
postitatud: 23.08.2013 17:56:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Ostis prose, kõik sujus kiirelt ja korrektselt soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rabzer
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2009
|
postitatud: 31.07.2013 17:59:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
| Ostis videokaarti. Kõik ok ! |
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
postitatud: 24.05.2013 12:20:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Negatiivne |
|
Nüüd pean oma arvamust muutma.
frossy32 on pettur. Ettevaatust, võite saada kaasa sihilikult sisse pandud vigased asjad. Ja pärast valetab, et tema ei tea midagi. Soovitan sellest valetajast kaarega mööda käia. _________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
postitatud: 30.04.2013 23:54:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Negatiivne |
|
 _________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meelo
HV kasutaja
liitunud: 17.12.2005
|
postitatud: 05.01.2013 21:05:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Kõik toimis nagu pidi . |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ali3n88
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2009
|
postitatud: 30.11.2012 11:04:56 postituse pealkiri: DELL OPTIPLEX |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jurajaan
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2010
|
postitatud: 24.10.2012 13:01:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
| Järjekordne meeldiv tehing. Tänud! |
|
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
postitatud: 28.08.2012 12:53:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Prose vahetas omanikku  _________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fireplay
HV Guru

liitunud: 03.07.2005
|
postitatud: 02.03.2012 22:52:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Kõik OK _________________ Ost/müük/vahetus
Helista ja saame kokkuleppele.
+372 50 414 31 |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
postitatud: 01.03.2012 07:58:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Korralik ostja  _________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonka
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2004
|
postitatud: 28.02.2012 15:00:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Normaalne tegelane! _________________ Veebimajutus.ee - 3 kuud tasuta teenust promokoodiga AHV3MON |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmz
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
postitatud: 09.02.2012 19:24:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Müüsin HDD ja mälu. Vastutulelik ja mõistev tegelane. Usaldusväärne pealekauba  |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXceed
HV veteran

liitunud: 28.11.2005
|
postitatud: 07.02.2012 21:33:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Sai video müüdud,kõik fine  _________________ Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist. |
|
|
| Kommentaarid: 190 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jurajaan
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2010
|
postitatud: 09.01.2012 17:39:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
| Ostis kenasti aku. Usaldusväärne ja leidlik... lahendas kenasti väikse probleemi akuga. Tänud! |
|
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
postitatud: 02.10.2011 14:02:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Müüsin posti teel mälud, kõik korras  _________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mumbles
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2007
|
postitatud: 20.09.2011 11:14:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Tehing kiire ja korralik, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
postitatud: 09.09.2011 00:04:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Vabastas mind ühest monitorist. Mingeid etteheiteid küll ei ole.  |
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
presence
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2009
|
postitatud: 29.07.2011 03:54:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Kandis raha ette ja tundub, et jäi saadetud pakiga rahule.
Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2001
|
postitatud: 08.06.2011 22:19:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Sai videokaart posti teel müüdud, tehing igati kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
216 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
postitatud: 31.03.2011 14:17:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Saatsin kauba ette ja varsti peale seda saabus ka raha. Positiivne ja kiire  _________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas. |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kunnar
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
postitatud: 22.03.2011 13:18:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Müüsin graafika talle.
Saatsin postiga, ettemaksu ei võtnud |
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
esskaa
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2005
|
postitatud: 12.03.2011 18:34:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Tegime posti teel kaupa, kõik käis korrektselt. _________________ kui alla kirjutad, ära imesta... |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
postitatud: 25.01.2011 14:42:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Sai vist mingi vidin kunagi müüdud, kõik läks kenasti  _________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InZ
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2004
|
postitatud: 21.01.2011 13:58:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Ostis arvuti kasti, kandis raha ette ja kõik sujus väga kiiresti!!!  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
postitatud: 24.08.2010 21:02:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Ostis videokaarti. Kiire tehing.  |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rohe
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2003
|
postitatud: 23.07.2010 10:56:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Müüsin ketta. Korrektne ostja - kõik OK!  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
7a1v0
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
postitatud: 27.06.2010 10:56:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Ostis mälu.  |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
postitatud: 20.05.2010 06:37:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hypogenic
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2003
|
postitatud: 12.05.2010 10:44:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Sai videokaart müüdud, tehing kiire ja korralik!
Kusjuures tüüp modis kaardi nii heaks, et lausa kadedaks ajas  |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
undead
HV Guru
liitunud: 04.02.2005
|
postitatud: 05.07.2009 16:58:56 postituse pealkiri: Kommenteerimine: frossy32 |
|
Arvamus kasutajast [ frossy32 ]: Positiivne |
|
Aus ostja, kiire tehing. Soovitan!  _________________ www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus. |
|
|
| Kommentaarid: 725 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|