|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: xupak |
frossy32
vastuseid: 11
vaadatud: 3055
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.08.2025 14:35:10 pealkiri: Kommenteerimine: xupak |
Sai vanem video legacy toega ostetud, abimees uuema riistvara seadistamisel. Omniva tegi meile väikse saaga, kuid saime kõik lahendatud. Kõik 5+ nagu ikka!  |
teema: Kommenteerimine: Erx15 |
frossy32
vastuseid: 16
vaadatud: 9334
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2024 13:40:00 pealkiri: Rx560 |
| Sai kast kokku pandud, see kuu limiit täis, sai soodsalt rx560 muretsetud👍 |
teema: Kommenteerimine: Mehikene |
frossy32
vastuseid: 93
vaadatud: 26445
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2022 22:28:09 pealkiri: Lenovo M93P |
Kõik A+, 5db antenn vedeles mul ka kodus, panin Ubuntu Studio peale ja töötab vanema suure lcd teleka küljes. Pelab emulaatoris ps1/2 mänge ka:D
Soovitan müüjat!  |
teema: Windows XP probleem uuemate mälupulkadega |
frossy32
vastuseid: 7
vaadatud: 6065
|
foorum: Microsoft postitatud: 10.08.2022 22:27:21 pealkiri: Re: Windows XP probleem uuemate mälupulkadega |
| xp sp3 ikka? Ma vanas ibm t60 tahvlis veel praegugi aegajalt jooksutan ja tunneb usb3 toega pulgad ka ära. Firefox 52esr lihtsalt veits vana juba, kuid enamasti piisav. Juhul kui juba on sp3ga, siis ... |
teema: Kommenteerimine: Lauri_s |
frossy32
vastuseid: 26
vaadatud: 12955
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.07.2019 21:22:20 pealkiri: R9 270 |
Kõik väga pro  |
teema: Kommenteerimine: JRISETH |
frossy32
vastuseid: 231
vaadatud: 53902
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2019 17:28:44 pealkiri: ostsin hp z400 serveri |
| täiesti 5+ |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
frossy32
vastuseid: 1600
vaadatud: 166341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.08.2016 19:13:15 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
 |
teema: Kommenteerimine: frossy32 |
frossy32
vastuseid: 37
vaadatud: 10971
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.08.2016 18:07:08 pealkiri: Kommenteerimine: frossy32 |
WoW milline komm..,ostab ostast katkise läppari ja laimab siin kuna pole ootustele vastand .Pole ammu profiili endal vaatanud. |
teema: Kommentaar artiklile: Kas Apple tuleks maha kanda? |
frossy32
vastuseid: 34
vaadatud: 16527
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 23.07.2016 19:00:47 pealkiri: Re: Kommentaar artiklile: Kas Apple tuleks maha kanda? |
| Endal siiani iphone 4s,pole meelitanud uut ostma:),samas veel siiani t61 läppar:uuendasin mälu 8gb peale ja 256 ssd sisse.Head asja niisama juba välja ei vaheta kui just ajahambale liialt jalgu ei ... |
teema: Kommenteerimine: tarc |
frossy32
vastuseid: 840
vaadatud: 143446
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2014 10:52:06 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
| Alles nüüd panin tähele,et sittus negatiivse mulle. Ostis minult katkise sülearvuti osta.ee-st ning polnud kaubaga rahul ning osta.ee isegi mõistis mind õigeks kuna kõik oli õigelt ja ausalt k ... |
teema: Kommenteerimine: haljazme |
frossy32
vastuseid: 17
vaadatud: 4652
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2014 10:35:59 pealkiri: Kommenteerimine: haljazme |
Ostssin arvuti.  |
teema: Kommenteerimine: pajuinz |
frossy32
vastuseid: 46
vaadatud: 12785
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2014 00:14:20 pealkiri: Kommenteerimine: pajuinz |
Kiire müügitehing, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: chesm6mmi |
frossy32
vastuseid: 108
vaadatud: 41812
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2014 07:40:07 pealkiri: Kommenteerimine: chesm6mmi |
Ostsin arvuti  |
teema: Kommenteerimine: Murdoc |
frossy32
vastuseid: 15
vaadatud: 3516
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2013 17:08:00 pealkiri: Kommenteerimine: Murdoc |
| Ostsin video,kõik 5+ |
teema: Kommenteerimine: zarc |
frossy32
vastuseid: 218
vaadatud: 54565
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.10.2013 18:56:56 pealkiri: Kommenteerimine: zarc |
Ostsin hd 4850 graafika.Kõik 5+ ja viskas toiteülemineku ka pealekauba.Kõik 5+  |
teema: Kommenteerimine: qingpool |
frossy32
vastuseid: 9
vaadatud: 3894
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.10.2013 01:09:25 pealkiri: Kommenteerimine: qingpool |
| 5++++++++++++++ |
teema: Kommenteerimine: totuke |
frossy32
vastuseid: 60
vaadatud: 22852
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2013 13:16:47 pealkiri: Kommenteerimine: totuke |
Ostsin Hd 3870. Nüüdseks tehtud ka voltmodid 1100/2750 3dmark06 16756 Stock 11543. Peab kuni hd 8770ne saabumiseni vastu pidama.  |
teema: Kommenteerimine: janar666 |
frossy32
vastuseid: 12
vaadatud: 4586
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.09.2013 17:55:35 pealkiri: Kommenteerimine: janar666 |
Ostsin video  |
teema: Kommenteerimine: SpYq |
frossy32
vastuseid: 40
vaadatud: 13020
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2013 17:51:04 pealkiri: Kommenteerimine: SpYq |
Diil!  |
teema: Kommenteerimine: SpYq |
frossy32
vastuseid: 40
vaadatud: 13020
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2013 17:50:24 pealkiri: Re: 6670 |
Ostsin cpu!  |
teema: Kommenteerimine: rabzer |
frossy32
vastuseid: 74
vaadatud: 19619
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.08.2013 17:01:40 pealkiri: Kommenteerimine: rabzer |
| video 5+ |
teema: Kommenteerimine: tarc |
frossy32
vastuseid: 840
vaadatud: 143446
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.04.2013 23:26:09 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
| Prose |
teema: Kommenteerimine: lolloom |
frossy32
vastuseid: 243
vaadatud: 67163
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2013 14:27:23 pealkiri: Re: +1 |
Sai celeron 3400 ostetud ! Tegin prosele fsb ja volt modi ning jookseb default nüüd 3.46ghz vabalt ja alla 40C. Loadis. Paneb teise arvuti e8400 higistama. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Carlsson |
frossy32
vastuseid: 4
vaadatud: 1270
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.12.2012 22:36:22 pealkiri: Re: MacBook5.2 |
Ostsin läpaka ,5+  |
teema: Kommenteerimine: ali3n88 |
frossy32
vastuseid: 66
vaadatud: 12978
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2012 05:25:12 pealkiri: Kommenteerimine: ali3n88 |
Ostsin dell arvuti. [/quote] |
teema: Kommenteerimine: ali3n88 |
frossy32
vastuseid: 66
vaadatud: 12978
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2012 05:24:47 pealkiri: Kommenteerimine: ali3n88 |
Ostsin dell arvuti.  |
teema: Kommenteerimine: kylaline |
frossy32
vastuseid: 163
vaadatud: 36168
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.11.2012 16:01:50 pealkiri: Kommenteerimine: kylaline |
klavar ja cpu.  |
teema: Kommenteerimine: jurajaan |
frossy32
vastuseid: 230
vaadatud: 41035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.11.2012 15:11:33 pealkiri: Kommenteerimine: jurajaan |
| aku ibm |
teema: Kommenteerimine: jurajaan |
frossy32
vastuseid: 230
vaadatud: 41035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2012 05:53:43 pealkiri: Kommenteerimine: jurajaan |
aku  |
teema: Kommenteerimine: kikass |
frossy32
vastuseid: 288
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.09.2012 22:08:42 pealkiri: Kommenteerimine: kikass |
Ja viies  |
teema: Kommenteerimine: kikass |
frossy32
vastuseid: 288
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.09.2012 22:07:55 pealkiri: Kommenteerimine: kikass |
protsessor4 [/quote][/quote][/quote] |
teema: Kommenteerimine: kikass |
frossy32
vastuseid: 288
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.09.2012 22:07:11 pealkiri: Kommenteerimine: kikass |
protsessor3  |
teema: Kommenteerimine: kikass |
frossy32
vastuseid: 288
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.09.2012 22:06:37 pealkiri: Kommenteerimine: kikass |
protsessor2  |
teema: Kommenteerimine: kikass |
frossy32
vastuseid: 288
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.09.2012 22:06:05 pealkiri: Kommenteerimine: kikass |
protsessor1  |
teema: Kommenteerimine: lolloom |
frossy32
vastuseid: 243
vaadatud: 67163
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.08.2012 01:44:47 pealkiri: Kommenteerimine: lolloom |
| 5+ proze |
teema: Kommenteerimine: maednurm |
frossy32
vastuseid: 1
vaadatud: 281
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.08.2012 15:18:22 pealkiri: Kommenteerimine: maednurm |
Sai arvuti ostetud ,kõik 5+ !  |
teema: Kommenteerimine: l0kki |
frossy32
vastuseid: 0
vaadatud: 189
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.05.2012 23:16:40 pealkiri: Kommenteerimine: l0kki |
 |
teema: Kommenteerimine: fireplay |
frossy32
vastuseid: 196
vaadatud: 52411
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.02.2012 16:50:37 pealkiri: Kommenteerimine: fireplay |
ostsin arvuti nr:3 |
teema: Kommenteerimine: fireplay |
frossy32
vastuseid: 196
vaadatud: 52411
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.02.2012 16:50:04 pealkiri: Kommenteerimine: fireplay |
ostsin arvuti  |
teema: Kommenteerimine: fireplay |
frossy32
vastuseid: 196
vaadatud: 52411
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.02.2012 16:49:31 pealkiri: Kommenteerimine: fireplay |
ostsin arvuti  |
teema: Kommenteerimine: mazdagti |
frossy32
vastuseid: 153
vaadatud: 49939
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.02.2012 16:48:34 pealkiri: Kommenteerimine: mazdagti |
ostsin mingid kaablid  |
teema: Kommenteerimine: mazdagti |
frossy32
vastuseid: 153
vaadatud: 49939
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.02.2012 16:48:06 pealkiri: Kommenteerimine: mazdagti |
5+ ostsin video  |
teema: Kommenteerimine: pontus |
frossy32
vastuseid: 7
vaadatud: 4169
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.02.2012 16:46:57 pealkiri: Kommenteerimine: pontus |
5+  |
teema: Kommenteerimine: rmz |
frossy32
vastuseid: 107
vaadatud: 22376
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2012 21:07:09 pealkiri: Kommenteerimine: rmz |
| ostsin kõvaketta |
teema: Kommenteerimine: rmz |
frossy32
vastuseid: 107
vaadatud: 22376
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2012 21:06:41 pealkiri: Kommenteerimine: rmz |
| ostsin mälu |
teema: Kommenteerimine: eXceed |
frossy32
vastuseid: 189
vaadatud: 49664
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2012 19:34:34 pealkiri: Kommenteerimine: eXceed |
| Sai videokaart ostetud, kõik sujus.Soovitan |
teema: Kommenteerimine: eXceed |
frossy32
vastuseid: 189
vaadatud: 49664
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2012 19:33:54 pealkiri: Kommenteerimine: eXceed |
Sai videokaart ostetud, kõik sujus.Soovitan . |
teema: Kommenteerimine: jurajaan |
frossy32
vastuseid: 230
vaadatud: 41035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2012 22:23:36 pealkiri: Kommenteerimine: jurajaan |
Aku soetatud.
Kaubaga oli väikseid probleeme, aga mitte küll jurajaani süül, kes tuli igati vastu ja diil sai mind rahuldava tulemuse. |
teema: Kommenteerimine: jurajaan |
frossy32
vastuseid: 230
vaadatud: 41035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2012 22:21:13 pealkiri: Kommenteerimine: jurajaan |
| AKU |
teema: Kommenteerimine: jurajaan |
frossy32
vastuseid: 230
vaadatud: 41035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2012 22:19:22 pealkiri: Kommenteerimine: jurajaan |
| AKU |
| |