Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: 4september
avatar Kasutajast 4september

HV kasutaja
liitunud:  04.09.2006
viimane külastus:  05.07.2017 16:13:14
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  295
[0.01% kõigist / 0.04 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja 4september sõnumeid
kontakt 4september
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: 4september
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 45 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ 4september ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
i8080
Kreisi kasutaja
i8080

liitunud: 15.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.07.2015 22:09:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

jagas lahkelt ära ühe kellraadio thumbs_up.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.01.2015 20:32:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Auur tänu kasti eest icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009



sõnumpostitatud: 22.12.2014 13:39:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Ostis mälu ja oli linna piires postiga nõus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robema
HV kasutaja

liitunud: 20.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.12.2014 16:55:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Ostis vana CPU. Tehing kiire ja korrektne. Maksis raha ette.
_________________
1+1=0
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karukas
HV veteran
karukas

liitunud: 31.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.10.2014 18:58:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Võttis vaevaks ja saatis postiga nänni. Mulje positiivne thumbs_up.gif
_________________
Torgin vanarauda erinevate asjadega ja suviti sõidan jalgrattaga.
Kommentaarid: 202 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TPV
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.10.2014 16:11:13    postituse pealkiri: IPod Nano ja muud nänni. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Väega rahul nänniga!!! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StanceW
HV kasutaja
StanceW

liitunud: 08.05.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.09.2014 17:00:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Jagas minuga oma vanu 775 ventilaatoreid. Tänan veelkord!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.06.2014 20:40:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Taas. thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trigger
HV kasutaja
trigger

liitunud: 11.07.2003



sõnumpostitatud: 27.04.2014 16:06:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Doki tehing tehtud. Väga positiivne kogemus. Soovitan soojalt thumbs_up.gif
_________________
Suunan elektrone aastast 2003
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.04.2014 14:37:14    postituse pealkiri: ThinkPadi dokk vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Ostsin ThinkPadile doki. Töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008



sõnumpostitatud: 23.03.2014 00:20:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Nii oligi nagu sai kokku lepitud. Sain ruuteri. Usaldusväärne asjaajamine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.11.2013 11:26:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Taas. thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TPV
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.09.2013 01:11:18    postituse pealkiri: Diktofon. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Väega positiivne tegelane!!! thumbs_up.gif
Jagas tasuta nänni!!! icon_cool.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.08.2013 16:30:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Loovutas veidikene juhtmeid,tänud! icon_wink.gif
_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FullHC
HV Guru

liitunud: 26.05.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.08.2013 17:56:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Jagas kaks rikkis mobo juppide jaoks. Väga positiivne! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TPV
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.06.2013 14:15:19    postituse pealkiri: MP3 / 4! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Väega positiivne tegelane!!! thumbs_up.gif
Jagas tasuta nänni!!! icon_cool.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.05.2013 15:35:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Sheeris veitsa arvutikraami,tänud!
_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.05.2013 16:55:11    postituse pealkiri: Samsungi telefon vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Suured tänud asjaliku vidina eest.
Leian sellele reaalset kasutust thumbs_up.gif

K.
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd phenom
HV Guru

liitunud: 07.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.04.2013 20:42:26    postituse pealkiri: +1 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

kaup väga hea icon_wink.gif
Kommentaarid: 554 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2013 00:05:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Taas thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svenman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.02.2013 17:24:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Ülikiire protsessori müük. Soovitan!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luur
HV vaatleja
Luur

liitunud: 12.04.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.10.2012 19:27:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

ÄÄ toimis nagu kokku lepitud icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joss
HV veteran
Joss

liitunud: 16.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.09.2012 03:40:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

★★★★★
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002



sõnumpostitatud: 06.09.2012 21:35:35    postituse pealkiri: sain kruvi ;) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

positiivne, täiega thumbs_up.gif
_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003



sõnumpostitatud: 30.08.2012 22:29:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Antud edukas panus kunstielu endamisse thumbs_up.gif
Lauri Kreutzwald
_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.08.2012 11:42:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Kaup kiirelt tehtud, kõik ok icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Joss
HV veteran
Joss

liitunud: 16.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2012 16:35:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

★★★★★
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.06.2012 20:11:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Ostsin mõned vanad protsessorid, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.05.2012 16:06:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Aitäh raamatute ja vidinate eest. Meeldivalt konkreetne asjaajamine.
_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.04.2012 22:10:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Sai läpaka ketas müüdud. Mina rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senja007
HV veteran
senja007

liitunud: 25.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.01.2012 16:43:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Üks katkine amilo ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 370
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MEL666
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2006



sõnumpostitatud: 07.01.2012 03:28:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

meeldiv ja kiire tehing. loodan et saan kunagi samaga vastata icon_smile.gif
_________________
tallinnas nõmmel rehvivahetus. siinsetele hea hind ja kokkuleppel võimalik igal ajal.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.10.2011 14:51:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Sai juppe ostetud.
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaleStinre
külaline





sõnumpostitatud: 04.09.2011 19:04:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: puudub

Leppisime hinnas kokku, saatis ühe mittetöötava läpaka posti teel ette ja ootas kannatlikult raha kuni olin läpaka tööle saanud ning maha müünud. Väga positiivne. thumbs_up.gif icon_smile.gif
tagasi üles
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.08.2011 16:37:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

müüsin protsessori ja kõik sujus hästi!

Soovitan! thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.08.2011 20:19:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Mul pole sõnu, uber deal igast vaatevinklist bow.gif
Aitäh thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Malibu
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.05.2011 22:43:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Väga kiire tehing ja kaup ülikorralikult ja ilusti pakitud. Väga rahul. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rlv
HV kasutaja
rlv

liitunud: 13.08.2003



sõnumpostitatud: 09.05.2011 14:46:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Ostsin mõistliku hinnaga kaks väga head head filmi DVD-l, 4september ei pidanud paljuks need ka ise kätte toimetada.
Väga kena temast, aitäh!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marec
HV kasutaja
Marec

liitunud: 06.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.04.2011 21:42:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kraaper
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2005



sõnumpostitatud: 11.04.2011 23:07:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Tehing kiire, mina väga rahul.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom777
HV vaatleja


liitunud: 14.09.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2011 14:00:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Väga positiivne diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.04.2011 11:06:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Ostsin juhtmeta hiire, kiirelt ja korrektselt sai tehing tehtud:)
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyrus
HV veteran
Cyrus

liitunud: 23.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.04.2011 00:50:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Kiire ja korralik tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 447 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 403
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kivi345
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2007



sõnumpostitatud: 06.04.2011 11:25:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

jagas üleliigset icon_smile.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009



sõnumpostitatud: 04.04.2011 23:02:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

ostsin mõningaid juppe, kõik korras
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.04.2011 18:09:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Hea lahke mees. Andis mitu korda vaja minevaid asju!
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Neffis
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.10.2003



sõnumpostitatud: 04.04.2011 10:03:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Hea ja korralik müüja! Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaxxy
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2011 21:19:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

Sai peotäie laptop'i varuosi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ende
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.01.2011 10:58:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

kiire ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.06.2010 08:08:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 4september ]: Positiivne

0stis dvd kribaja thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

4september arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 44 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.