Avaleht
otsing leidis 70 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Mõistliku hinna-kvaliteedi suhtega printeriparandus Tallinnas?
4september

vastuseid: 4
vaadatud: 2781

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 07.08.2015 10:46:22   pealkiri: Mõistliku hinna-kvaliteedi suhtega printeriparandus Tallinnas?
Kas keegi oskab soovitada kuhu Samsungi värviprinter parandusse viia? Internet pakub paranduskohti nii palju et silme eest kirju kopp.gif
Mingi riistvara viga. Võimalik et vaja miski jupp välja va ...
  teema: Kommenteerimine: rewer
4september

vastuseid: 1309
vaadatud: 272755

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.06.2015 03:24:32   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Tänud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Craft
4september

vastuseid: 40
vaadatud: 18538

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2014 00:32:12   pealkiri: Kommenteerimine: Craft
Müüsin monitori thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ricom2ger
4september

vastuseid: 122
vaadatud: 38230

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2014 05:43:44   pealkiri: Kommenteerimine: ricom2ger
Ostsin vanale sülearvutile suuremad mälud. Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tiit26
4september

vastuseid: 329
vaadatud: 52461

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2014 23:31:10   pealkiri: Kommenteerimine: tiit26
Ostsin aku ja veel ühe thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: robema
4september

vastuseid: 54
vaadatud: 15692

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2014 21:05:41   pealkiri: Kommenteerimine: robema
Ostsin läpakale protsessori. Hea kiire tehing oli thumbs_up.gif. Hea kiire protsessor on ka thumbs_up.gif.
  teema: Kommenteerimine: sadakrooni
4september

vastuseid: 4
vaadatud: 2551

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.10.2014 22:03:20   pealkiri: Kommenteerimine: sadakrooni
Ostis posti teel vana sülearvuti. Kõik tiptop thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: karukas
4september

vastuseid: 201
vaadatud: 38840

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.10.2014 02:07:02   pealkiri: Kommenteerimine: karukas
Aitäh abi eest thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarc
4september

vastuseid: 840
vaadatud: 143447

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.09.2014 23:41:53   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Aitäh! Loodan et käik läks asja ette.
  teema: Kommenteerimine: StanceW
4september

vastuseid: 65
vaadatud: 16120

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.09.2014 23:39:28   pealkiri: Kommenteerimine: StanceW
Aitäh!
  teema: PCSTO
4september

vastuseid: 183
vaadatud: 161791

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.06.2014 01:22:10   pealkiri: PCSTO
Olen neilt 7-8 korral erinevat kaupa tellinud, võimalik et kokku tuhande € eest vms. Tuuakse tasuta koju/kontorisse ära, hea mugav. Suhtumine on meeldiv. HV-s enamasti soodsamate hindade hulgas. I ...
  teema: Kommenteerimine: tarc
4september

vastuseid: 840
vaadatud: 143447

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.06.2014 23:17:43   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Sain läpi sisse vajaliku kaabli thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarc
4september

vastuseid: 840
vaadatud: 143447

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.06.2014 16:29:00   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Ostsin mõned lambid ja Delli ekraani. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: trigger
4september

vastuseid: 23
vaadatud: 9381

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2014 20:01:52   pealkiri: Kommenteerimine: trigger
Müüsin sülearvutile doki. Meeldiv tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tahanteada
4september

vastuseid: 283
vaadatud: 156477

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.04.2014 18:32:21   pealkiri: Kommenteerimine: tahanteada
Tänud välise kõvaketta erilahenduse eest. Juhtme pikkus on ekstra mugav thumbs_up.gifthumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: indre329
4september

vastuseid: 749
vaadatud: 304512

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2014 21:21:21   pealkiri: Kommenteerimine: indre329
Müüsin ThinkPadile doki. Töötas thumbs_up.gificon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: itmynk
4september

vastuseid: 74
vaadatud: 20829

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.03.2014 12:56:17   pealkiri: Kommenteerimine: itmynk
Tänan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarc
4september

vastuseid: 840
vaadatud: 143447

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.11.2013 07:15:14   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Mälu kiirabi thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: kukke5
4september

vastuseid: 10
vaadatud: 2535

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2013 11:15:55   pealkiri: Kommenteerimine: kukke5
Müüsin protsessori posti teel thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: amd phenom
4september

vastuseid: 553
vaadatud: 81700

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2013 20:32:44   pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom
Müüsin kontorikombaini thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarc
4september

vastuseid: 840
vaadatud: 143447

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2013 02:34:33   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Müüsin mõned katkised sülearvutid thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: svenman
4september

vastuseid: 79
vaadatud: 19501

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2013 18:22:21   pealkiri: Kommenteerimine: svenman
Ostsin CPU. Arvutil pilt eest thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Raceboy
4september

vastuseid: 318
vaadatud: 75495

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2012 12:28:10   pealkiri: Kommenteerimine: Raceboy
Ostsin läpakale laadija thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rewer
4september

vastuseid: 1309
vaadatud: 272755

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2012 20:15:13   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Müüsin mõni aeg tagasi mõned protsessorid thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Joss
4september

vastuseid: 240
vaadatud: 55788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2012 20:09:51   pealkiri: Kommenteerimine: Joss
Ostsin tuttava läpakale uue ekraani. Kõik korras, sõidutas ise kohale ka thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: hqs
4september

vastuseid: 448
vaadatud: 80738

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2012 20:06:15   pealkiri: Kommenteerimine: hqs
Sain mõned seisma jäänud asjad ära müüdud. Tuli ise järgi, väga mugav thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mrx
4september

vastuseid: 198
vaadatud: 69500

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2012 18:52:11   pealkiri: Kommenteerimine: Mrx
Ostsin läpaka ketta thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: PCman
4september

vastuseid: 114
vaadatud: 98488

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.04.2012 21:30:31   pealkiri: Kommenteerimine: PCman
Ostsin kasutatud läpaka kõvaketta. Ketas juba töötab oma uue arvuti sees thumbs_up.gif Ekstra tänu eeskujuliku pakkimise eest thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: MEL666
4september

vastuseid: 49
vaadatud: 15667

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2012 23:40:25   pealkiri: Kommenteerimine: MEL666
Andsin mõni aeg tagasi ühe vana teadmata seisukorras UPSi ära. Kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: senja007
4september

vastuseid: 463
vaadatud: 68158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2012 23:35:33   pealkiri: Kommenteerimine: senja007
Müüsin käest-kätte rikkega AMILO läpaka. Kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarc
4september

vastuseid: 840
vaadatud: 143447

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.10.2011 12:23:54   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Müüsin mõned sülearvuti varuosad thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: antu14
4september

vastuseid: 192
vaadatud: 65293

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.09.2011 12:51:39   pealkiri: Kommenteerimine: antu14
Ostsin läpile jahuti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: greaper
4september

vastuseid: 24
vaadatud: 11476

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2011 15:09:18   pealkiri: Kommenteerimine: greaper
Sain protsessori lõpuks arvutisse pandud. Kõik thumbs_up.gif Aitäh!
  teema: Kommenteerimine: RaleStinre
4september

vastuseid: 100
vaadatud: 8023

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2011 12:38:45   pealkiri: Kommenteerimine: RaleStinre
Müüsin ühe koomas läpaka. Paistab et toodi koomast välja thumbs_up.gif icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: dreamx
4september

vastuseid: 373
vaadatud: 140021

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2011 12:26:40   pealkiri: Kommenteerimine: dreamx
Müüsin läpaka klaviatuuri ja touchpadi thumbs_up.gif

PS. Kui peaks uus morsiavarii juhtuma, siis üks komplekt on veel icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: metallika
4september

vastuseid: 387
vaadatud: 65603

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2011 23:24:34   pealkiri: Kommenteerimine: metallika
Ostsin protsessori. Tõi ise ära ja muidu ka väga viisakas inimene. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Malibu
4september

vastuseid: 33
vaadatud: 10064

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.05.2011 11:32:48   pealkiri: Kommenteerimine: Malibu
Müüsin posti teel sülearvuti. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rlv
4september

vastuseid: 22
vaadatud: 9585

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2011 16:15:51   pealkiri: Kommenteerimine: rlv
Müüsin kaks DVD-filmi. Positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Marec
4september

vastuseid: 61
vaadatud: 21635

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.04.2011 01:23:47   pealkiri: Kommenteerimine: Marec
Müüsin paar DVD-filmi. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kraaper
4september

vastuseid: 22
vaadatud: 8713

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2011 23:59:29   pealkiri: Kommenteerimine: Kraaper
Kaks graafikakaarti said uue omaniku. Kõik positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tom777
4september

vastuseid: 8
vaadatud: 2932

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2011 11:50:01   pealkiri: Kommenteerimine: Tom777
Tegime postiäri. Kõik positiivne.
  teema: Kommenteerimine: Cyrus
4september

vastuseid: 446
vaadatud: 77039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2011 21:01:18   pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus
Müüsin kiirdiiliga mõned kettad. Positiivne.
  teema: Kommenteerimine: napoleon
4september

vastuseid: 77
vaadatud: 103720

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2011 20:57:33   pealkiri: Kommenteerimine: napoleon
Tegime diili. Müüsin juhtmevaba hiire. Kõik positiivne.
  teema: Kommenteerimine: amd phenom
4september

vastuseid: 553
vaadatud: 81700

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2011 01:08:19   pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom
Saatsin postiga arvutikraami. Jõudis kohale. Äri tehtud. Positiivne icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Kivi345
4september

vastuseid: 186
vaadatud: 34809

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2011 23:34:35   pealkiri: Kommenteerimine: Kivi345
Sain mõned asjad ära anda mida endal vaja ei läinud. Tänud abi eest. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: infoman123
4september

vastuseid: 198
vaadatud: 51395

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2011 23:27:50   pealkiri: Kommenteerimine: infoman123
Tegime postiäri. Kõik positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: maxfox04
4september

vastuseid: 300
vaadatud: 87534

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2011 20:12:44   pealkiri: Kommenteerimine: maxfox04
Aitas sahtlisse ruumi teha. thumbs_up.gificon_smile.gif
  teema: Wacom digitaallaudade remont Eestis. Kas on miski firma?
4september

vastuseid: 1
vaadatud: 2217

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 04.04.2011 14:58:06   pealkiri: Wacom digitaallaudade remont Eestis. Kas on miski firma?
Digitaallaud kaugelt välismaalt ostetud ja seetõttu oleks poodi tagasi saatmine suht suur vaev. Kas keegi teab mõnda firmat kes Eestis Wacom digilaudu remondib, kas siis garantiiremondina või raha ...
  teema: Tigma
4september

vastuseid: 34
vaadatud: 18922

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.04.2011 14:08:56   pealkiri: Tigma
Kas Tigma veel tegutseb? Üritasin täna sinna helistada hunnik kordi, aga kinnist annab koguaeg. Krediidiinfo näitab suht suurt maksuvõlga, mõtlesin et küsin kas keegi hiljuti seal käinud?

Mu ...
  teema: Kommenteerimine: Neffis
4september

vastuseid: 97
vaadatud: 21792

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2011 10:11:52   pealkiri: Kommenteerimine: Neffis
Korralik ja viisakas ostja. Ostis printeri. thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.