|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Mõistliku hinna-kvaliteedi suhtega printeriparandus Tallinnas? |
4september
vastuseid: 4
vaadatud: 2781
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 07.08.2015 10:46:22 pealkiri: Mõistliku hinna-kvaliteedi suhtega printeriparandus Tallinnas? |
Kas keegi oskab soovitada kuhu Samsungi värviprinter parandusse viia? Internet pakub paranduskohti nii palju et silme eest kirju
Mingi riistvara viga. Võimalik et vaja miski jupp välja va ... |
teema: Kommenteerimine: rewer |
4september
vastuseid: 1309
vaadatud: 272755
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.06.2015 03:24:32 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Tänud  |
teema: Kommenteerimine: Craft |
4september
vastuseid: 40
vaadatud: 18538
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2014 00:32:12 pealkiri: Kommenteerimine: Craft |
Müüsin monitori  |
teema: Kommenteerimine: ricom2ger |
4september
vastuseid: 122
vaadatud: 38230
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2014 05:43:44 pealkiri: Kommenteerimine: ricom2ger |
Ostsin vanale sülearvutile suuremad mälud. Tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
4september
vastuseid: 329
vaadatud: 52461
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2014 23:31:10 pealkiri: Kommenteerimine: tiit26 |
Ostsin aku ja veel ühe  |
teema: Kommenteerimine: robema |
4september
vastuseid: 54
vaadatud: 15692
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2014 21:05:41 pealkiri: Kommenteerimine: robema |
Ostsin läpakale protsessori. Hea kiire tehing oli . Hea kiire protsessor on ka . |
teema: Kommenteerimine: sadakrooni |
4september
vastuseid: 4
vaadatud: 2551
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.10.2014 22:03:20 pealkiri: Kommenteerimine: sadakrooni |
Ostis posti teel vana sülearvuti. Kõik tiptop  |
teema: Kommenteerimine: karukas |
4september
vastuseid: 201
vaadatud: 38840
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.10.2014 02:07:02 pealkiri: Kommenteerimine: karukas |
Aitäh abi eest  |
teema: Kommenteerimine: tarc |
4september
vastuseid: 840
vaadatud: 143447
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.09.2014 23:41:53 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
| Aitäh! Loodan et käik läks asja ette. |
teema: Kommenteerimine: StanceW |
4september
vastuseid: 65
vaadatud: 16120
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.09.2014 23:39:28 pealkiri: Kommenteerimine: StanceW |
| Aitäh! |
teema: PCSTO |
4september
vastuseid: 183
vaadatud: 161791
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.06.2014 01:22:10 pealkiri: PCSTO |
| Olen neilt 7-8 korral erinevat kaupa tellinud, võimalik et kokku tuhande € eest vms. Tuuakse tasuta koju/kontorisse ära, hea mugav. Suhtumine on meeldiv. HV-s enamasti soodsamate hindade hulgas. I ... |
teema: Kommenteerimine: tarc |
4september
vastuseid: 840
vaadatud: 143447
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2014 23:17:43 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
Sain läpi sisse vajaliku kaabli  |
teema: Kommenteerimine: tarc |
4september
vastuseid: 840
vaadatud: 143447
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.06.2014 16:29:00 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
Ostsin mõned lambid ja Delli ekraani.  |
teema: Kommenteerimine: trigger |
4september
vastuseid: 23
vaadatud: 9381
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2014 20:01:52 pealkiri: Kommenteerimine: trigger |
Müüsin sülearvutile doki. Meeldiv tehing  |
teema: Kommenteerimine: tahanteada |
4september
vastuseid: 283
vaadatud: 156477
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.04.2014 18:32:21 pealkiri: Kommenteerimine: tahanteada |
Tänud välise kõvaketta erilahenduse eest. Juhtme pikkus on ekstra mugav   |
teema: Kommenteerimine: indre329 |
4september
vastuseid: 749
vaadatud: 304512
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2014 21:21:21 pealkiri: Kommenteerimine: indre329 |
Müüsin ThinkPadile doki. Töötas   |
teema: Kommenteerimine: itmynk |
4september
vastuseid: 74
vaadatud: 20829
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2014 12:56:17 pealkiri: Kommenteerimine: itmynk |
Tänan  |
teema: Kommenteerimine: tarc |
4september
vastuseid: 840
vaadatud: 143447
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.11.2013 07:15:14 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
Mälu kiirabi  |
teema: Kommenteerimine: kukke5 |
4september
vastuseid: 10
vaadatud: 2535
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.08.2013 11:15:55 pealkiri: Kommenteerimine: kukke5 |
Müüsin protsessori posti teel  |
teema: Kommenteerimine: amd phenom |
4september
vastuseid: 553
vaadatud: 81700
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2013 20:32:44 pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom |
Müüsin kontorikombaini  |
teema: Kommenteerimine: tarc |
4september
vastuseid: 840
vaadatud: 143447
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2013 02:34:33 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
Müüsin mõned katkised sülearvutid  |
teema: Kommenteerimine: svenman |
4september
vastuseid: 79
vaadatud: 19501
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2013 18:22:21 pealkiri: Kommenteerimine: svenman |
Ostsin CPU. Arvutil pilt eest  |
teema: Kommenteerimine: Raceboy |
4september
vastuseid: 318
vaadatud: 75495
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.10.2012 12:28:10 pealkiri: Kommenteerimine: Raceboy |
Ostsin läpakale laadija  |
teema: Kommenteerimine: rewer |
4september
vastuseid: 1309
vaadatud: 272755
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2012 20:15:13 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Müüsin mõni aeg tagasi mõned protsessorid  |
teema: Kommenteerimine: Joss |
4september
vastuseid: 240
vaadatud: 55788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2012 20:09:51 pealkiri: Kommenteerimine: Joss |
Ostsin tuttava läpakale uue ekraani. Kõik korras, sõidutas ise kohale ka  |
teema: Kommenteerimine: hqs |
4september
vastuseid: 448
vaadatud: 80738
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2012 20:06:15 pealkiri: Kommenteerimine: hqs |
Sain mõned seisma jäänud asjad ära müüdud. Tuli ise järgi, väga mugav  |
teema: Kommenteerimine: Mrx |
4september
vastuseid: 198
vaadatud: 69500
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.05.2012 18:52:11 pealkiri: Kommenteerimine: Mrx |
Ostsin läpaka ketta  |
teema: Kommenteerimine: PCman |
4september
vastuseid: 114
vaadatud: 98488
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.04.2012 21:30:31 pealkiri: Kommenteerimine: PCman |
Ostsin kasutatud läpaka kõvaketta. Ketas juba töötab oma uue arvuti sees Ekstra tänu eeskujuliku pakkimise eest  |
teema: Kommenteerimine: MEL666 |
4september
vastuseid: 49
vaadatud: 15667
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2012 23:40:25 pealkiri: Kommenteerimine: MEL666 |
Andsin mõni aeg tagasi ühe vana teadmata seisukorras UPSi ära. Kõik  |
teema: Kommenteerimine: senja007 |
4september
vastuseid: 463
vaadatud: 68158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2012 23:35:33 pealkiri: Kommenteerimine: senja007 |
Müüsin käest-kätte rikkega AMILO läpaka. Kõik  |
teema: Kommenteerimine: tarc |
4september
vastuseid: 840
vaadatud: 143447
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.10.2011 12:23:54 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
Müüsin mõned sülearvuti varuosad  |
teema: Kommenteerimine: antu14 |
4september
vastuseid: 192
vaadatud: 65293
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.09.2011 12:51:39 pealkiri: Kommenteerimine: antu14 |
Ostsin läpile jahuti  |
teema: Kommenteerimine: greaper |
4september
vastuseid: 24
vaadatud: 11476
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2011 15:09:18 pealkiri: Kommenteerimine: greaper |
Sain protsessori lõpuks arvutisse pandud. Kõik Aitäh! |
teema: Kommenteerimine: RaleStinre |
4september
vastuseid: 100
vaadatud: 8023
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2011 12:38:45 pealkiri: Kommenteerimine: RaleStinre |
Müüsin ühe koomas läpaka. Paistab et toodi koomast välja  |
teema: Kommenteerimine: dreamx |
4september
vastuseid: 373
vaadatud: 140021
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2011 12:26:40 pealkiri: Kommenteerimine: dreamx |
Müüsin läpaka klaviatuuri ja touchpadi
PS. Kui peaks uus morsiavarii juhtuma, siis üks komplekt on veel  |
teema: Kommenteerimine: metallika |
4september
vastuseid: 387
vaadatud: 65603
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2011 23:24:34 pealkiri: Kommenteerimine: metallika |
Ostsin protsessori. Tõi ise ära ja muidu ka väga viisakas inimene.  |
teema: Kommenteerimine: Malibu |
4september
vastuseid: 33
vaadatud: 10064
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.05.2011 11:32:48 pealkiri: Kommenteerimine: Malibu |
Müüsin posti teel sülearvuti.  |
teema: Kommenteerimine: rlv |
4september
vastuseid: 22
vaadatud: 9585
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2011 16:15:51 pealkiri: Kommenteerimine: rlv |
Müüsin kaks DVD-filmi. Positiivne  |
teema: Kommenteerimine: Marec |
4september
vastuseid: 61
vaadatud: 21635
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.04.2011 01:23:47 pealkiri: Kommenteerimine: Marec |
Müüsin paar DVD-filmi.  |
teema: Kommenteerimine: Kraaper |
4september
vastuseid: 22
vaadatud: 8713
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2011 23:59:29 pealkiri: Kommenteerimine: Kraaper |
Kaks graafikakaarti said uue omaniku. Kõik positiivne  |
teema: Kommenteerimine: Tom777 |
4september
vastuseid: 8
vaadatud: 2932
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2011 11:50:01 pealkiri: Kommenteerimine: Tom777 |
| Tegime postiäri. Kõik positiivne. |
teema: Kommenteerimine: Cyrus |
4september
vastuseid: 446
vaadatud: 77039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.04.2011 21:01:18 pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus |
| Müüsin kiirdiiliga mõned kettad. Positiivne. |
teema: Kommenteerimine: napoleon |
4september
vastuseid: 77
vaadatud: 103720
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.04.2011 20:57:33 pealkiri: Kommenteerimine: napoleon |
| Tegime diili. Müüsin juhtmevaba hiire. Kõik positiivne. |
teema: Kommenteerimine: amd phenom |
4september
vastuseid: 553
vaadatud: 81700
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2011 01:08:19 pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom |
Saatsin postiga arvutikraami. Jõudis kohale. Äri tehtud. Positiivne  |
teema: Kommenteerimine: Kivi345 |
4september
vastuseid: 186
vaadatud: 34809
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2011 23:34:35 pealkiri: Kommenteerimine: Kivi345 |
Sain mõned asjad ära anda mida endal vaja ei läinud. Tänud abi eest.  |
teema: Kommenteerimine: infoman123 |
4september
vastuseid: 198
vaadatud: 51395
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2011 23:27:50 pealkiri: Kommenteerimine: infoman123 |
Tegime postiäri. Kõik positiivne  |
teema: Kommenteerimine: maxfox04 |
4september
vastuseid: 300
vaadatud: 87534
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2011 20:12:44 pealkiri: Kommenteerimine: maxfox04 |
Aitas sahtlisse ruumi teha.   |
teema: Wacom digitaallaudade remont Eestis. Kas on miski firma? |
4september
vastuseid: 1
vaadatud: 2217
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 04.04.2011 14:58:06 pealkiri: Wacom digitaallaudade remont Eestis. Kas on miski firma? |
| Digitaallaud kaugelt välismaalt ostetud ja seetõttu oleks poodi tagasi saatmine suht suur vaev. Kas keegi teab mõnda firmat kes Eestis Wacom digilaudu remondib, kas siis garantiiremondina või raha ... |
teema: Tigma |
4september
vastuseid: 34
vaadatud: 18922
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.04.2011 14:08:56 pealkiri: Tigma |
Kas Tigma veel tegutseb? Üritasin täna sinna helistada hunnik kordi, aga kinnist annab koguaeg. Krediidiinfo näitab suht suurt maksuvõlga, mõtlesin et küsin kas keegi hiljuti seal käinud?
Mu ... |
teema: Kommenteerimine: Neffis |
4september
vastuseid: 97
vaadatud: 21792
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2011 10:11:52 pealkiri: Kommenteerimine: Neffis |
Korralik ja viisakas ostja. Ostis printeri.  |
| |