Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: ElDiablo
avatar Kasutajast ElDiablo

Kreisi kasutaja
liitunud:  02.07.2006
viimane külastus:  12.02.2018 17:20:14
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1074
[0.02% kõigist / 0.15 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja ElDiablo sõnumeid
www:  http://www.kirilldremljuga.net
amet:  Tudeng
huvid:  Arvuti ja BMW (Big Mercedes Wannabe)
arvuti:  ASUS K53U-SX329D
[b]CPU :
AMD Dual Core E-450 1,65GHz
RAM : 6GB DDRIII
VGA : ATI(R) Mobility Radeon(R) HD6320
HDD : 750 GB
LCD : 15,6"
OS : Windows 7 Ultimate 64bit
kontakt ElDiablo
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: ElDiablo
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 52 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 2% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Rax.
HV kasutaja
Rax.

liitunud: 09.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.03.2010 22:20:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Ostsin klaviatuuri ja hiire. Korralik müüja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.03.2010 16:29:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Müüs Hea jahutuse:)
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dumbu-jumbu
HV vaatleja
dumbu-jumbu

liitunud: 05.06.2005



sõnumpostitatud: 04.03.2010 11:38:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

kaup aus ja nagu oodatud. kiire.
_________________
neli siili kõndisid kolmekesi metsarajal, mõlemad olid nii täis, et ta kukkus pikali:D
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2010 16:23:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Sujuv toiteploki ost. Positiivne icon_smile.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
max86
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.04.2009 17:10:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

positiivne kogemus
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aMsaaL
HV kasutaja
aMsaaL

liitunud: 18.11.2003



sõnumpostitatud: 31.03.2009 21:25:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

mina kandsin raha, tema saatis arvuti, kõik nagu lubatud icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.03.2009 23:54:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Negatiivne

Kui kokkulepe juba saavutatud siis tasub üle küsida kas asi ikka kindel. Vähemalt aus inimene ja ei hakka keerutama.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rax.
HV kasutaja
Rax.

liitunud: 09.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2009 12:13:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Ostsin mõned ledid. Positiivne. Soovitan thumbs_up.gif
_________________
3D print 200x200x190mm.
Elektroonika remont, sh. SMD, BGA, jm. jootetööd. PS.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2009 20:42:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Sai kasutatud tema krediitkaardi võlusid thumbs_up.gif
Kõik kiire ning korrektne.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.10.2008 20:04:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Müüsin paar asja! Korralik ostja! Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.09.2008 22:57:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Sai kasutatud tema abi internetist millegi ostmisel thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kõik tip-top.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.09.2008 18:26:36    postituse pealkiri: 6300 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

thumbs_up.gif Kiire ja korralik ostja!
Positiivne kogemus thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seguplönn
HV kasutaja
seguplönn

liitunud: 20.03.2008



sõnumpostitatud: 17.09.2008 12:27:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

ostsin hdd. Postiivne kogemus.
_________________
fallaces sunt rerum species
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kAmiKaZe
HV veteran
kAmiKaZe

liitunud: 23.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.09.2008 22:56:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Ostsin videokaardi.
Suhtles ilusti, postitas kah, ei kibelenud rahaga...
ideaalne müüja icon_smile.gif
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 294 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 254
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.09.2008 19:53:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Ostis videokaarti, raha kanti ette, väga konkreetne ja asjalik ostja, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 21.08.2008 09:18:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Sain arvutile sisu. Aega võttis aga asja sai thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004



sõnumpostitatud: 16.08.2008 18:08:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Oli kiire äri. Müüsin rooli. Tuli vastu, oli kiire ning igati muhe.

Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.07.2008 18:31:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Müüsin prose, raha kanti kiirelt üle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MikeEST
HV veteran
MikeEST

liitunud: 23.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.07.2008 03:33:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Sai posti teel äri aetud, kõik väga mõnus, soovitan thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 425 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 349
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006



sõnumpostitatud: 06.07.2008 23:48:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Igati abivalmis kasutaja thumbs_up.gif
Mõistlik ja usaldusväärne.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004



sõnumpostitatud: 10.06.2008 09:26:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Igati jutukas ja asjalik tegelane. Soovisin veidike abi Vistaga ja ta aitas mind hea meelega. Tegime ka väikest viisi äri. Kandsin posti ära ja tema pani posti järgmine päev. Kohale jõudis nagu valatult.

Aus müüja thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Windslore
HV veteran

liitunud: 09.09.2006



sõnumpostitatud: 23.09.2007 15:41:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Hea kaupleja ja ärimees. Aus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.07.2007 16:19:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Ostsin videokaardi ,kandsin raha ette....kaart tuli järgi. Väga usaldusväärne tüüp. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
7a1v0
HV kasutaja
7a1v0

liitunud: 02.04.2007



sõnumpostitatud: 17.07.2007 22:27:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Müüsin rooli, tasus kiiresti. Kui äri vaja teha, siis soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EPROM
HV kasutaja
EPROM

liitunud: 19.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.03.2007 22:53:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Ostis minu poolt TV/FM kaart.
Super kasutaja icon_wink.gif Soovitan icon_wink.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003



sõnumpostitatud: 13.03.2007 20:06:23    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Ostis mälu, kandis raha eelmine õhtu üle. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003



sõnumpostitatud: 09.03.2007 16:55:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Kõik läks nii nagu kokku lepitud beer_yum.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miltec
HV kasutaja


liitunud: 07.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.03.2007 19:05:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Tehing laabus kenasti
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miltec
HV kasutaja


liitunud: 07.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.03.2007 19:05:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Tehing laabus kenasti
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renxner
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2002



sõnumpostitatud: 03.03.2007 17:54:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Ühe mehe vana on teise mehe uus - sai siis toide ostetud, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tecra
HV kasutaja
tecra

liitunud: 19.04.2006



sõnumpostitatud: 26.02.2007 19:43:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

mina kandsin raha ette, tema saatis videokaardi järgi. Võib äri teha küll thumbs_up.gif
_________________
Raske töö pole veel kedagi tapnud, aga milleks riskida?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waf
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2006



sõnumpostitatud: 19.02.2007 17:06:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Ostis siis prose kõik oli OK nii nagu kokku leppisime sai ka äri aetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivi89
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.02.2007 14:31:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

kiire diil kodulinnas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002



sõnumpostitatud: 06.02.2007 00:24:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Järjekordne positiivne diil thumbs_up.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002



sõnumpostitatud: 03.02.2007 02:23:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Cargo vahendamas, sai kenasti kaupa tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002



sõnumpostitatud: 29.01.2007 21:24:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Sai üks mõttetu vidin ostetud... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002



sõnumpostitatud: 28.01.2007 18:07:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Sai äri tehtud, kõik laabus thumbs_up.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
killr0y
Kreisi kasutaja


liitunud: 23.02.2003



sõnumpostitatud: 23.01.2007 14:31:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Sai paar arvutijuppi ostetud, kandsin raha ette ja saatis õigel ajal postiga kauba kohale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkd0g
HV kasutaja
pinkd0g

liitunud: 05.05.2004



sõnumpostitatud: 15.01.2007 22:24:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Väga positiivne ärikogemus. Päeval kandsin raha, õhtuks oli videokaart olemas. Usaldusväärne inimene icon_wink.gif
Hinda annab ka kaubelda, kui oskad kaubelda, if you know what i mean ... icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gertsylm
HV vaatleja
gertsylm

liitunud: 04.02.2005



sõnumpostitatud: 15.01.2007 17:07:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Ostis paar juppi . Kõik ilusasti korras thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeTzZz
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



sõnumpostitatud: 03.01.2007 19:57:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Müüsin armsaks saanud prose radika. Pärast päevi kestnud läbirääkimisi olin nõus selle siiski loovutama. Kirjavahetus töötas laitmatult.

>0 ehk thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreas123
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005



sõnumpostitatud: 03.01.2007 10:46:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Müüsin kaks mobiili datakaablit, kõik sujus hästi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spekulant
Piiratud kasutaja
Spekulant

liitunud: 30.04.2004



sõnumpostitatud: 29.12.2006 18:52:32    postituse pealkiri: ostsin vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Müüs mulle videokaardi mida mul vaja oli
_________________
Aitan tellida EBAY'st stuffi thumbs_up.gif beer_yum.gif
M:Parkimisandurid autole (4 andurit,Displei koos summeriga,3-värviline tabloo,Raadius 0,3 - 1,5m) 700.-
M:IBM THINKPAD T43 1,73, 1024, 60GB HDD,WIFI,BT,COMBO, 14" (1400X150),X300, 9000.- (GAR 01.2009)
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ryytel
HV kasutaja

liitunud: 25.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.12.2006 17:38:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

veel üks positiivne kogemus , ning õnnelik video kaardi omanik.
_________________
Elu on karm aga EBAÕIGLANE !
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nax
HV kasutaja
nax

liitunud: 30.06.2003



sõnumpostitatud: 06.12.2006 00:18:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Sai videokaardiga äri aetud.
Super.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pavelnec
HV Guru
pavelnec

liitunud: 06.11.2002



sõnumpostitatud: 22.11.2006 19:44:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

Igati tore tehing, mees ootas 2 päeva, kuni sain otsustada, ning videokaart sai ilusti soetatud, soovitan!
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 176
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003



sõnumpostitatud: 21.11.2006 12:29:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Neutraalne

Ainult head kogemused. ostsin videokaardi ja kõik läks nagu leppase reega. Vähem kui 12h oli kaart võrust tallinnas kohal.
Ainult positiivsed sõnad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003



sõnumpostitatud: 10.11.2006 02:08:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

naiss!

Samuti ostsin videokaardi. hind hea ja suhtumine igati super.
Väga ilusasti pakitud ja maksmisega samal päeval cargos.

teeks teine kordki äri hea meelega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003



sõnumpostitatud: 07.11.2006 19:17:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Neutraalne

Was pleasure doing business!
ca 12 tunni jooksul sain videokaardi kätte olgugi et vahemaa 250km.
Võib usaldada
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuul
HV kasutaja
kuul

liitunud: 18.09.2005



sõnumpostitatud: 28.10.2006 18:32:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne

hmm, peaaegu nädal hiljem sain asja kätte kui lubatud, kuid see ei olenenud temast vaid eesti postist niisiis andestus ja postiviine, tegi isegi alet sellepärast, et ma hiljem kätte sain.!

Positiivne, pakk oli postiga saadetud, kenalt jõudis minuni
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

ElDiablo arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 53 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.