| autor |
sõnum |
Rax.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007
|
postitatud: 17.03.2010 22:20:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Ostsin klaviatuuri ja hiire. Korralik müüja.  |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
postitatud: 05.03.2010 16:29:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dumbu-jumbu
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2005
|
postitatud: 04.03.2010 11:38:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
kaup aus ja nagu oodatud. kiire. _________________ neli siili kõndisid kolmekesi metsarajal, mõlemad olid nii täis, et ta kukkus pikali:D |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
postitatud: 02.03.2010 16:23:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Sujuv toiteploki ost. Positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
max86
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2007
|
postitatud: 06.04.2009 17:10:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aMsaaL
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2003
|
postitatud: 31.03.2009 21:25:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
mina kandsin raha, tema saatis arvuti, kõik nagu lubatud  |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
postitatud: 27.03.2009 23:54:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Negatiivne |
|
Kui kokkulepe juba saavutatud siis tasub üle küsida kas asi ikka kindel. Vähemalt aus inimene ja ei hakka keerutama. _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rax.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007
|
postitatud: 19.01.2009 12:13:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Ostsin mõned ledid. Positiivne. Soovitan  _________________ 3D print 200x200x190mm.
Elektroonika remont, sh. SMD, BGA, jm. jootetööd. PS. |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
postitatud: 13.01.2009 20:42:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Sai kasutatud tema krediitkaardi võlusid
Kõik kiire ning korrektne. _________________ |
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
postitatud: 16.10.2008 20:04:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Müüsin paar asja! Korralik ostja! Soovitan!  _________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
postitatud: 24.09.2008 22:57:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Sai kasutatud tema abi internetist millegi ostmisel
Kõik tip-top. _________________ |
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZeD
HV Guru
liitunud: 21.07.2006
|
postitatud: 24.09.2008 18:26:36 postituse pealkiri: 6300 |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 872 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
628 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seguplönn
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2008
|
postitatud: 17.09.2008 12:27:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
ostsin hdd. Postiivne kogemus. _________________ fallaces sunt rerum species |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kAmiKaZe
HV veteran

liitunud: 23.09.2003
|
postitatud: 03.09.2008 22:56:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi.
Suhtles ilusti, postitas kah, ei kibelenud rahaga...
ideaalne müüja
 |
|
|
| Kommentaarid: 294 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
254 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
postitatud: 02.09.2008 19:53:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Ostis videokaarti, raha kanti ette, väga konkreetne ja asjalik ostja, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
postitatud: 21.08.2008 09:18:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Sain arvutile sisu. Aega võttis aga asja sai  _________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
postitatud: 16.08.2008 18:08:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Oli kiire äri. Müüsin rooli. Tuli vastu, oli kiire ning igati muhe.
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
postitatud: 31.07.2008 18:31:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Müüsin prose, raha kanti kiirelt üle  |
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MikeEST
HV veteran

liitunud: 23.12.2005
|
postitatud: 08.07.2008 03:33:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Sai posti teel äri aetud, kõik väga mõnus, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 425 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
349 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defeee
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
postitatud: 06.07.2008 23:48:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Igati abivalmis kasutaja
Mõistlik ja usaldusväärne. |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
postitatud: 10.06.2008 09:26:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Igati jutukas ja asjalik tegelane. Soovisin veidike abi Vistaga ja ta aitas mind hea meelega. Tegime ka väikest viisi äri. Kandsin posti ära ja tema pani posti järgmine päev. Kohale jõudis nagu valatult.
Aus müüja . |
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Windslore
HV veteran
liitunud: 09.09.2006
|
postitatud: 23.09.2007 15:41:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Hea kaupleja ja ärimees. Aus.  |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
postitatud: 18.07.2007 16:19:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi ,kandsin raha ette....kaart tuli järgi. Väga usaldusväärne tüüp.  |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
7a1v0
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
postitatud: 17.07.2007 22:27:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Müüsin rooli, tasus kiiresti. Kui äri vaja teha, siis soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EPROM
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2006
|
postitatud: 29.03.2007 22:53:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Ostis minu poolt TV/FM kaart.
Super kasutaja Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connor
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
postitatud: 13.03.2007 20:06:23 postituse pealkiri: Positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Ostis mälu, kandis raha eelmine õhtu üle. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
postitatud: 09.03.2007 16:55:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Kõik läks nii nagu kokku lepitud  |
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miltec
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2002
|
postitatud: 05.03.2007 19:05:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miltec
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2002
|
postitatud: 05.03.2007 19:05:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renxner
HV kasutaja
liitunud: 24.07.2002
|
postitatud: 03.03.2007 17:54:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Ühe mehe vana on teise mehe uus - sai siis toide ostetud, kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tecra
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2006
|
postitatud: 26.02.2007 19:43:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
mina kandsin raha ette, tema saatis videokaardi järgi. Võib äri teha küll  _________________ Raske töö pole veel kedagi tapnud, aga milleks riskida? |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waf
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2006
|
postitatud: 19.02.2007 17:06:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Ostis siis prose kõik oli OK nii nagu kokku leppisime sai ka äri aetud  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kivi89
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2005
|
postitatud: 11.02.2007 14:31:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
kiire diil kodulinnas  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
postitatud: 06.02.2007 00:24:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Järjekordne positiivne diil  _________________ Apple business solution partner. |
|
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
postitatud: 03.02.2007 02:23:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Cargo vahendamas, sai kenasti kaupa tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rastafari
HV Guru

liitunud: 24.06.2002
|
postitatud: 29.01.2007 21:24:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Sai üks mõttetu vidin ostetud...  |
|
|
| Kommentaarid: 511 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
432 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
postitatud: 28.01.2007 18:07:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Sai äri tehtud, kõik laabus  _________________ Apple business solution partner. |
|
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
killr0y
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.02.2003
|
postitatud: 23.01.2007 14:31:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Sai paar arvutijuppi ostetud, kandsin raha ette ja saatis õigel ajal postiga kauba kohale  |
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkd0g
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2004
|
postitatud: 15.01.2007 22:24:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Väga positiivne ärikogemus. Päeval kandsin raha, õhtuks oli videokaart olemas. Usaldusväärne inimene
Hinda annab ka kaubelda, kui oskad kaubelda, if you know what i mean ...  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gertsylm
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2005
|
postitatud: 15.01.2007 17:07:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Ostis paar juppi . Kõik ilusasti korras . |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeTzZz
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
postitatud: 03.01.2007 19:57:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Müüsin armsaks saanud prose radika. Pärast päevi kestnud läbirääkimisi olin nõus selle siiski loovutama. Kirjavahetus töötas laitmatult.
>0 ehk  |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreas123
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
postitatud: 03.01.2007 10:46:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Müüsin kaks mobiili datakaablit, kõik sujus hästi.  |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spekulant
Piiratud kasutaja

liitunud: 30.04.2004
|
postitatud: 29.12.2006 18:52:32 postituse pealkiri: ostsin |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Müüs mulle videokaardi mida mul vaja oli _________________ Aitan tellida EBAY'st stuffi
M:Parkimisandurid autole (4 andurit,Displei koos summeriga,3-värviline tabloo,Raadius 0,3 - 1,5m) 700.-
M:IBM THINKPAD T43 1,73, 1024, 60GB HDD,WIFI,BT,COMBO, 14" (1400X150),X300, 9000.- (GAR 01.2009) |
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ryytel
HV kasutaja
liitunud: 25.08.2003
|
postitatud: 13.12.2006 17:38:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
veel üks positiivne kogemus , ning õnnelik video kaardi omanik. _________________ Elu on karm aga EBAÕIGLANE ! |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nax
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2003
|
postitatud: 06.12.2006 00:18:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
Sai videokaardiga äri aetud.
Super. |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pavelnec
HV Guru

liitunud: 06.11.2002
|
postitatud: 22.11.2006 19:44:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
| Igati tore tehing, mees ootas 2 päeva, kuni sain otsustada, ning videokaart sai ilusti soetatud, soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
176 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiriE
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003
|
postitatud: 21.11.2006 12:29:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Neutraalne |
|
Ainult head kogemused. ostsin videokaardi ja kõik läks nagu leppase reega. Vähem kui 12h oli kaart võrust tallinnas kohal.
Ainult positiivsed sõnad  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
postitatud: 10.11.2006 02:08:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
naiss!
Samuti ostsin videokaardi. hind hea ja suhtumine igati super.
Väga ilusasti pakitud ja maksmisega samal päeval cargos.
teeks teine kordki äri hea meelega  |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiriE
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003
|
postitatud: 07.11.2006 19:17:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Neutraalne |
|
Was pleasure doing business!
ca 12 tunni jooksul sain videokaardi kätte olgugi et vahemaa 250km.
Võib usaldada |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuul
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2005
|
postitatud: 28.10.2006 18:32:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ElDiablo ]: Positiivne |
|
hmm, peaaegu nädal hiljem sain asja kätte kui lubatud, kuid see ei olenenud temast vaid eesti postist niisiis andestus ja postiviine, tegi isegi alet sellepärast, et ma hiljem kätte sain.!
Positiivne, pakk oli postiga saadetud, kenalt jõudis minuni |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|