| autor |
sõnum |
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008
|
postitatud: 18.10.2019 16:12:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
Müüsin väikse ekraani  |
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fr3nzy
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2008
|
postitatud: 11.10.2018 23:45:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
Ostis telefoni, tuli ise järgi  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
postitatud: 06.04.2018 19:48:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
Ostsin sülearvuti.
Maksin kahes osas (vastutulelik kodanik)  _________________ Origin/Steam: [b:97a4143c53]CaptainAssRash[/b:97a4143c53]
Social Club: [b:97a4143c53]Cpt.AssRash[/b:97a4143c53]
[b:97a4143c53]Ostan PS4 mänge[/b:97a4143c53] |
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
postitatud: 26.03.2018 13:48:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
sain ühe arvutikasti. _________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GPS+
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2015
|
postitatud: 18.03.2018 21:08:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
Lahke südamega annetaja  |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
postitatud: 17.03.2018 17:53:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
| Andis, ilma midagi vastu küsimata. Õilis. |
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
postitatud: 09.02.2018 21:46:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
Jälle positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p33rs6
HV Guru

liitunud: 05.03.2009
|
postitatud: 01.03.2017 11:56:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
Sain hea asja hea hinnaga.
Soovitan igati ! =) |
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
379 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stasher
HV vaatleja
liitunud: 21.03.2006
|
postitatud: 29.01.2016 02:23:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
| Kõik nagu reklaamitud. Pretensioone pole. |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reiks-
HV vaatleja
liitunud: 28.01.2009
|
postitatud: 02.12.2012 12:11:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
postitatud: 07.10.2012 15:31:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
Oli lahkesti nõus pisikese tasu eest tegema minu ettevõttele uue logo. Jäin tulemusega väga rahule!
Meeldiv koostöö Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
e-Thug
HV Guru

liitunud: 26.02.2005
|
postitatud: 03.10.2012 20:37:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
Sain konkursi kaudu endale asjaliku logo Teinekordki telliks |
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
postitatud: 17.01.2011 18:52:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
postitatud: 02.03.2008 22:08:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
ärinaine
ravime enne vanu veritsevaid haavu , seejärel mõtleme edasi ja arutame _________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muusik
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2007
|
postitatud: 14.11.2007 23:05:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
postitatud: 18.09.2007 13:19:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
Ei, ma ei suuda...
Alati kui ma Diana tekste loen, siis on ikka näha, et mis tõsiduse ja konkreetse jutuga ta selle taas on kirja pannud.
Kuid kui hakkad laskuma detailidesse, siis manab inimaju selle juttu peale kohe hopsti ühe pildi ka silme ette ja taas on naer kõrvuni ja kõht krampis
Ai, pane samas vaimus edasi  _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
postitatud: 12.09.2007 20:48:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
Aga minu arust on Scrasy väga tark, andekas, humoorikas ja pervo mõtteviisiga neiu. And I like that ^^
Toob siia ahvidest noliferite karja veidi vaheldust ja huvitavaid teemasid  |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
postitatud: 06.09.2007 16:13:19 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: puudub |
|
Mul juba häbi, et sellest soost olen... nii lihtsalt käib see positiivsete teenimine.  |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
postitatud: 05.09.2007 20:38:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
| Paneme tsikkidele ikka positiivse.... võiks rohkem selliseid olla |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
postitatud: 21.08.2007 14:20:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
| H!tman kirjutas: |
naine Hvs minu meelest uskumatu  |
Samad sõnad, see uskumatus väärib positiivset |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
postitatud: 14.08.2007 04:41:00 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: puudub |
|
| carl0 kirjutas: |
mingi väga ülbe naine tundub. kui ma teen enda otsin tööd teema siis ma ei taha et minu töid hakataks kommenteerima. Sulle ei piisanud ühest postist et minu teemat solkida, tegid igaks-juhuks kaks. Foorumi reeglitest ei tea ka midagi. NEGATIIVNE  |
Mitte ülbe naine, vaid ülbe disainer. Seal on vaks vahet ja tegemist mu ametliku tiitliga, vaja taset hoida. Niiet pane siia veel üks kuradike, kui see Su päeva heaks teeb.
Siiski, pidasin vajalikuks sõna sekka öelda, eriti teise postituse puhul. Äkki mõni inimene tõesti ei tea, et halvast disainist ei saa head disaini ainuüksi raha juurde makstes. :ülbe-nägu: |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carl0
HV vaatleja
liitunud: 12.08.2007
|
postitatud: 13.08.2007 19:48:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Negatiivne |
|
mingi väga ülbe naine tundub. kui ma teen enda otsin tööd teema siis ma ei taha et minu töid hakataks kommenteerima. Sulle ei piisanud ühest postist et minu teemat solkida, tegid igaks-juhuks kaks. Foorumi reeglitest ei tea ka midagi. NEGATIIVNE  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
postitatud: 19.07.2007 01:47:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
| Panen positiivse selle eest et Skeptik pani minuarust mõttetu asja eest sulle negatiivse.. Ja muidu üldse tubli kasutaja! |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
postitatud: 19.07.2007 01:43:47 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: puudub |
|
Palun ära löö.  |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
postitatud: 19.07.2007 00:56:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Negatiivne |
|
AITÄH, ET TEGID HV PEALEHEL OLEVASSE TASULISSE MINU MÜÜGITEEMASSE OMA MÜÜGIPAKKUMISE!  |
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
postitatud: 06.07.2007 21:24:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
Respect ning kõi muu. Tõeline eeskuju teisele naistele, võtke eeskuju, liituga HinnaVaatlusega, ning tehke midagi head. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
outcast
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2003
|
postitatud: 25.06.2007 15:14:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
tubli disainipreili
siiamaani pole midagi maksmata jäänud(st mina pole talle midagi maksmata jäänud)
ja see, et ta sekundi hilineb, ei tähenda, et ta tunnikese veel otsa hilineb, eks ikka päeva:P _________________ www.lemps.pri.ee |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eser
HV veteran

liitunud: 22.11.2003
|
postitatud: 10.02.2007 07:51:29 postituse pealkiri: hmm |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Neutraalne |
|
Ara usu hülge loba _________________ Must, ja karvane ! |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
postitatud: 06.02.2007 12:28:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
naine Hvs minu meelest uskumatu  |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomson
HV veteran

liitunud: 22.08.2003
|
postitatud: 04.02.2007 00:29:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
postitatud: 22.01.2007 17:48:46 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: puudub |
|
| Sammer kirjutas: |
| ebaviisakas |
n00b! Kitukas!  |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
postitatud: 19.01.2007 14:35:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Negatiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meph
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2003
|
postitatud: 28.12.2006 18:56:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
võib ka nii öelda jah....  |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
postitatud: 28.12.2006 16:50:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
maiasmokk 8) _________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meph
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2003
|
postitatud: 15.12.2006 15:00:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
hqs: mina käisin ka sinu juures!
Aga tütarlapsele positiivset, võttis mult ka üleliigseid prosesid ära. |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
postitatud: 12.12.2006 12:28:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
Tõi mulle , selle eest paneks kohe positiivse
+ võttis kotitäie mälu oma hoolealla  _________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
contramort
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2004
|
postitatud: 10.12.2006 18:29:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
Mulle üleliigseks osutunud asjad leidsid uue omaniku kes oskab ilmselt nendest rõõmu tunda. Õigel ajal õiges kohas, ei andnud mulle võimalust oodata. Igati tore tüdruk  _________________ ... |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 08.12.2006 22:44:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 05.12.2006 19:43:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
igati broo banaan _________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
postitatud: 30.11.2006 11:58:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
postitatud: 24.11.2006 11:28:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
v6ttis vastu m6ned ruumiv6tvad prosed...naisahvid v6iksid rohkem esindatud olla, kui ainult antud isendiga...
ja auto kiitmise eest ka + _________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sõber
HV veteran

liitunud: 13.12.2003
|
postitatud: 20.11.2006 21:21:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sõber
HV veteran

liitunud: 13.12.2003
|
postitatud: 20.11.2006 00:55:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
andsin 3 pleikkari mängu ära elab kõrval majas niiet palju probleeme polnud  |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
postitatud: 18.11.2006 01:16:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
asjalik kasutaja, teab millest räägib.
isegi oma meheau uksevahele peksnud ja talt abi küsinud, hetkel küll ei mäleta millega seoses, aga midagi huvitavat kindlasti oli...
EDIT: kirjavead _________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
viimati muutis mTim 20.12.2006 15:31:01, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bmwgangste
HV kasutaja
liitunud: 27.09.2005
|
postitatud: 11.11.2006 12:13:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
Äri sujus normalselt, norm . |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
postitatud: 04.11.2006 11:40:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
Aitas hädast välja. Ja väga konkreetse jutuga kah. St. räägib ainult seda mida teab. Ja alati õiges kohas kah. Positiivne.
 |
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
postitatud: 01.11.2006 23:40:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
..silma jäänud väga positiivsest küljest
Mida muud, kui positiivne  _________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk777
HV veteran
liitunud: 14.10.2004
|
postitatud: 29.10.2006 15:03:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
Neiu lihtsalt võttis minu käest kõik ära, isegi vihm polnud takistuseks
Õigel ajal õiges kohas  |
|
|
| Kommentaarid: 222 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
postitatud: 24.10.2006 22:56:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
Sain talt 16 MB SD kaardi - tänud  _________________ Tere hommikust!  |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
postitatud: 24.10.2006 20:29:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne |
|
oli õigel ajal ka juhuslikult väga õiges kohas ja sai soovitud prosed kätte ilusti  |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|