Avaleht
otsing leidis 347 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: sanchos
Dianatrix

vastuseid: 165
vaadatud: 66366

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.10.2019 15:24:40   pealkiri: Kommenteerimine: sanchos
Sain hea asja hea hinnaga, lisaks tõi kauba ise mulle koju ära, väga lahe. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: angel
Dianatrix

vastuseid: 174
vaadatud: 80060

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2019 16:27:06   pealkiri: Kommenteerimine: angel
Andis tasuta täiesti toimiva tööriista, super. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Diamont
Dianatrix

vastuseid: 123
vaadatud: 34033

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2019 20:42:36   pealkiri: Kommenteerimine: Diamont
Ostis telefoni. Õigel ajal õiges kohas ja äri sujus, positiivne! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: frenzo
Dianatrix

vastuseid: 24
vaadatud: 7175

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.10.2018 02:32:57   pealkiri: Kommenteerimine: frenzo
Müüs hea telefoni hea hinnaga, kõik nagu lubatud. thumbs_up.gif
  teema: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?)
Dianatrix

vastuseid: 12722
vaadatud: 2152075

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.07.2018 17:52:26   pealkiri: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?)
Üle 20 euro pole proovinud maksta, terminalid on ka ikka viipega olnud (Tallinna kesklinnas minuarust kõik terminalid viipevõimalusega). Veel ideid?
Kohe lähen proovin "turning it off and then on ...
  teema: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?)
Dianatrix

vastuseid: 12722
vaadatud: 2152075

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.07.2018 11:40:48   pealkiri: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?)
Panga enda klienditoega ühendust võttes on mulle kõik kolm korda vastanud mingid daamid, kes proovivad viisakalt öelda, et nemad ei tea, miks nii on. Pigem lootsin leida tehnikainimeste foorumist ...
  teema: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?)
Dianatrix

vastuseid: 12722
vaadatud: 2152075

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.07.2018 11:26:23   pealkiri: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?)
Mis seal ikka, kaart nähtavasti katki.
Kuidas see siis Kaubamajas töötab?
  teema: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?)
Dianatrix

vastuseid: 12722
vaadatud: 2152075

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.07.2018 11:02:11   pealkiri: Probleem Swedbank viipemaksega
Tere, olen asjast kirjutanud ka otse Swedbanki, aga sealt tuleb vastu sellist suvalist klienditeenindaja iba, kes asja tehnilise poolega kursis pole. Nimelt mul viimaste päevade jooksul pole viipemak ...
  teema: Kommenteerimine: nuustik85
Dianatrix

vastuseid: 4
vaadatud: 447

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2018 16:48:50   pealkiri: Kommenteerimine: nuustik85
Müüs hea ketta hea hinnaga, positiivne. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Miccer
Dianatrix

vastuseid: 1600
vaadatud: 166341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.05.2018 21:22:06   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Ostsin mälud, kõik korras ja kiirelt postitatud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sander989
Dianatrix

vastuseid: 77
vaadatud: 20006

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.04.2018 22:47:11   pealkiri: Kommenteerimine: sander989
Ostis arvuti "järelmaksuga" kahes osas, pidas ise meeles ja maksis õigel ajal, kõik positiivne. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: HPTA374
Dianatrix

vastuseid: 184
vaadatud: 108125

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2018 10:26:56   pealkiri: Kommenteerimine: HPTA374
Viis toanurgas ruumi võtnud kasti ära, igati positiivne. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: GPS+
Dianatrix

vastuseid: 19
vaadatud: 4826

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2018 01:42:27   pealkiri: Kommenteerimine: GPS+
Viis mõned asjad ära ega jätnud mindki tühjade kätega, kõik tore. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: TPV
Dianatrix

vastuseid: 29
vaadatud: 13402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2018 01:39:23   pealkiri: Kommenteerimine: TPV
Leiab vanadele asjadele kasutust, igati kiiduväärne. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: time123
Dianatrix

vastuseid: 203
vaadatud: 159721

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2018 01:37:44   pealkiri: Kommenteerimine: time123
Aitas üleliigsest kraamist lahti saada.
Väga head kommid, aitäh. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: adiskide
Dianatrix

vastuseid: 14
vaadatud: 10063

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2018 10:49:23   pealkiri: Kommenteerimine: adiskide
Topelt-positiivne. icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: p33rs6
Dianatrix

vastuseid: 448
vaadatud: 147515

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2017 20:52:04   pealkiri: Kommenteerimine: p33rs6
Ostis arvuti, meeldiv tehing. thumbs_up.gif
  teema: Uus arvuti ei lähe kõvaketastega käima...
Dianatrix

vastuseid: 6
vaadatud: 4442

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 06.01.2017 09:16:28   pealkiri: Uus arvuti ei lähe kõvaketastega käima...
Võin hiljem proovida seda toiteka aga mitte data juhtme asja.

Boonusküsimused: Kas see on mingi levinud asi, et emaplaat juba saabudes katki on, ja läheb garantii alla? Mingit nähtavat pauku ta ...
  teema: Uus arvuti ei lähe kõvaketastega käima...
Dianatrix

vastuseid: 6
vaadatud: 4442

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 06.01.2017 08:08:56   pealkiri: Uus arvuti ei lähe kõvaketastega käima...
Ilma kettata tundub kõik täiesti korras olevat, saab minna BIOSt näppima jms. Kui mitte seda teha, siis tuleb mingi shell ja map jutt ette, aga ma arvan et see on ka üsna normaalne kui tal kuhugi ...
  teema: Uus arvuti ei lähe kõvaketastega käima...
Dianatrix

vastuseid: 6
vaadatud: 4442

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 06.01.2017 07:18:50   pealkiri: Uus arvuti ei lähe kõvaketastega käima...
Jupid:
BitFenix Nova Midi-Tower
DDR4 Crucial Ballistix Sport LT 16GB (4x4GB) 2400MHz CL16 1.2V
Intel Core™ i5-6500 Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz) Box
Gigabyte GeForce GTX 1060 6GB GDDR5
M ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Dianatrix

vastuseid: 7774
vaadatud: 1476910

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.04.2016 10:20:59   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
[url=http://steamcommunity.com/id/dianatrix/]Palun kutset.
  teema: Kommenteerimine: stasher
Dianatrix

vastuseid: 6
vaadatud: 3298

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.01.2016 20:44:30   pealkiri: Kommenteerimine: stasher
Ostis hiire, kõik hästi, soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"?
Dianatrix

vastuseid: 24
vaadatud: 18001

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 23.05.2015 11:00:16   pealkiri: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"?
Seda imet ma ei arvanud, et mõni printer otse RGB-d trükiks, pigem muretsen selle üle, et kui mul on näiteks RGB fail, siis automaatne CMYK mis sellest tuleb on äkki sobivam masinale, kuna kui ma ...
  teema: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"?
Dianatrix

vastuseid: 24
vaadatud: 18001

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 23.05.2015 10:44:17   pealkiri: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"?
, töötasin, aga see oli ainult 1 aasta ja see trükikoda ei tegelenud fotodega, vaid pigem tavalise trükikojavärgiga nagu visiitkaardid, firmakingitused jms. Isegi flaiereid ja plakateid oli ülim ...
  teema: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"?
Dianatrix

vastuseid: 24
vaadatud: 18001

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 23.05.2015 10:32:16   pealkiri: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"?
No kui siit vastust ei saa, siis järgmisena teengi seda. Mõtlesin, et äkki on ikka mingisugune standard olemas ses osas, või keegi kes töötab mõnes fotopoes ja teab öelda, kuidas neil täpselt ...
  teema: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"?
Dianatrix

vastuseid: 24
vaadatud: 18001

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 23.05.2015 10:26:10   pealkiri: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"?
Tere.
Probleem selles, et joonistan just Illustratoris pilti, mille tahaks lasta printida kuskil fotopoes tavalise 15*10cm fotona. Pole üldse kindel tehnilise poole osas.
1. Mis värviprofiilis see ...
  teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Dianatrix

vastuseid: 951
vaadatud: 187688

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 28.01.2013 15:53:07   pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Esimene laskumine tehtud beer_yum.gif
See mingi uus släng pohmelli kohta või? icon_smile.gif

Muidu äge pidu oli ja Tanel ja kõik teised olid ka toredad.

Aga neile paarile irisejale:
http://4.bp.blogspot.com/-Y ...
  teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Dianatrix

vastuseid: 951
vaadatud: 187688

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 23.01.2013 11:16:16   pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Ehk siis tundub, et lisaks kõigele muule tuleb peol ka kõva paariheitmine thumbs_up.gif beer_yum.gif
Tuli hea mõte, HV ja Buduaari ühispidu ilma kogu selle "naiskaaslane tasuta" teemata. Peaks ära tasakaalustama ...
  teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Dianatrix

vastuseid: 951
vaadatud: 187688

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.01.2013 23:07:03   pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Läksin naisega selle peo puhuks lahku beer_yum.gif elagu Apelsin
Peolt leiad uue ja parema. thumbs_up.gif
  teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Dianatrix

vastuseid: 951
vaadatud: 187688

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.01.2013 23:03:02   pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Diskrimineeriv mäng ju, ükski normaalne naisterahvas ei kanna oma vidinaid taskus. Kas käekotid läksid ka arvesse? icon_biggrin.gif
  teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Dianatrix

vastuseid: 951
vaadatud: 187688

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 18.01.2013 21:40:43   pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
+1 @ ära põe. Ma ei tea ka kedagi, ikka ronin kohale.
  teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Dianatrix

vastuseid: 951
vaadatud: 187688

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 11.01.2013 18:29:55   pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Diana, ära ole alati nii tõsine, kenal naisterahval murekortsud näos ei ole just kõige rõõmustavam vaatepilt icon_wink.gif

Mis puutub Taneli äravajumisse, siis sellega on nii ja naa, kui mõnele s ...
  teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Dianatrix

vastuseid: 951
vaadatud: 187688

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 11.01.2013 12:43:40   pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
So, where's the difference? VÕi tahad öelda, et tunned kõiki Hinnavaatluse Foorumi kasutajaid? icon_eek.gif
Kaugel sellest, umbes 1 inimest tean, kes sinna tuleb. Aga jutt oli ju sõprade sünnipäevapidude ...
  teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Dianatrix

vastuseid: 951
vaadatud: 187688

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 11.01.2013 06:14:57   pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
HV möllul tehakse sauna ja võetakse palju õllet, ning Tanel vajub poole peo pealt ära.
Sünnipäeval võetakse vaid palju õllet.
Ah sellepärast siis Tanel mainiski, et varem lahkuma peab. Moo ...
  teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Dianatrix

vastuseid: 951
vaadatud: 187688

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 11.01.2013 05:32:04   pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Kui sõber kutsub sünnipäevale, kas arutate ka enne üksipulgi kõik detailid läbi? icon_razz.gif
Ei teagi, 15 aastat või rohkem pole juba kellegi sünnipäeval käinud, kui välja arvata võõraste inimest ...
  teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Dianatrix

vastuseid: 951
vaadatud: 187688

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 10.01.2013 17:49:37   pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
julm ikka, kui keeruliseks mõeldakse enda jaoks ühe niigi hästi orgunnitud sünnipäevapeost osavõtt. Kas ikka saab sisse või jäetakse välja lumehangedesse istuma, kas ikka on metalcooor muss v ...
  teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Dianatrix

vastuseid: 951
vaadatud: 187688

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 09.01.2013 20:46:02   pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Ei tea kas nüüd jäi midagi kahe silma vahele, aga mis kellani see kestab? Hommikuni esimeste bussideni venitaks välja?
  teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Dianatrix

vastuseid: 951
vaadatud: 187688

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 09.01.2013 16:13:07   pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
See on küll üllatus, et HV välja valis tähtpäeva tähistamiseks mu "koduklubi" beer_yum.gif http://www.hardrockclub.ee/_gfx/emoticonid/icnHail.gif . Ei arvanud, et mede päälik na metalliusku icon_lol.gif
Plu ...
  teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Dianatrix

vastuseid: 951
vaadatud: 187688

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 08.01.2013 16:17:41   pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
, pane oma pilt siia - küll siis keegi kutsub icon_biggrin.gif
<- On juba ju.

Anyways, asi korras nüüd, aitäh Tanelile. Saan uhkes üksinduses tulla. icon_smile.gif
  teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Dianatrix

vastuseid: 951
vaadatud: 187688

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 08.01.2013 15:04:59   pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Aga misasja, ma sain nii aru, et naiskaaslastele on tasuta, aga nais-ahv peab plekkima. Ja kuhu see pärisnimi veel kirjutada, kui ID autentinud pole ja kellegi teise arvelt maksan? icon_smile.gif
  teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Dianatrix

vastuseid: 951
vaadatud: 187688

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 08.01.2013 14:58:12   pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID!
Keegi ilma naiseta minemas, kellega tasuta kaasa tohiks tulla? 5 eur ka raha. icon_biggrin.gif
Ahjaa, et uksel tuleb oma HV kasutajastaatust tõestada.. aga kas kuuluvust naissoo hulka ka? icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Reiks-
Dianatrix

vastuseid: 6
vaadatud: 3118

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2012 21:27:10   pealkiri: Kommenteerimine: Reiks-
Äri aetud. thumbs_up.gif
  teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
Dianatrix

vastuseid: 4216
vaadatud: 1306515

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 27.10.2012 14:23:46   pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
Oh, vägagi äge, aitäh! thumbs_up.gif
Ja tal on suuremad tissid kui mul. icon_lol.gif
  teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
Dianatrix

vastuseid: 4216
vaadatud: 1306515

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 27.10.2012 07:43:28   pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
Hey Flacko. icon_smile.gif
Oled mulle juba ~5 aastat tagasi ühe hundiplika joonistanud, väga äge oli. thumbs_up.gif
Aga inimesed ikka arenevad, seega mõtlesin, et äkki prooviks midagi uut, kui leiad aega.

Eksmees ...
  teema: HV sügismöll
Dianatrix

vastuseid: 164
vaadatud: 64436

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 19.10.2012 11:54:28   pealkiri: HV sügismöll
, otsekohesus pole kunagi viga. icon_smile.gif Aga jah, selline šokk tuleb vahel kasuks, täitsa nõus, kuigi enamasti olen isiklikult tundnud vähemalt ühte inimest seal seltskonnas, kuhu võõraks läinud... ...
  teema: Google Chrome üldteema
Dianatrix

vastuseid: 3235
vaadatud: 795644

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 18.10.2012 23:47:36   pealkiri: Google Chrome üldteema
, no problem. icon_smile.gif
Ja mu enda eelmisel lehel küsitud probleem läks ka iseenesest korda. Karma. icon_lol.gif
  teema: Google Chrome üldteema
Dianatrix

vastuseid: 3235
vaadatud: 795644

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 18.10.2012 22:14:14   pealkiri: Google Chrome üldteema
, chrome://plugins ja pane disable Chrome PDF viewer.
  teema: HV sügismöll
Dianatrix

vastuseid: 164
vaadatud: 64436

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 18.10.2012 17:47:53   pealkiri: HV sügismöll
Ah olgu nii, ega väga ei lootnudki. icon_biggrin.gif
  teema: HV sügismöll
Dianatrix

vastuseid: 164
vaadatud: 64436

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 18.10.2012 17:33:41   pealkiri: HV sügismöll
, ma pole Tanelit kunagi näinud, rääkinud ka ainult nii palju kui see särkide tellimise värk 5 aastat tagasi. Ei saaks öelda, et tunnen. icon_biggrin.gif
Niisama läbihüppamine pole ka väga hea variant, k ...
  teema: Google Chrome üldteema
Dianatrix

vastuseid: 3235
vaadatud: 795644

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 18.10.2012 14:11:14   pealkiri: Google Chrome üldteema
, see probleem on ainult Chrome ja FB ühine, kõik muud programmid ja browserid näitavad korralikult, Chrome näitab korralikult muudel saitidel (suvalistel pildihostimise omadel näiteks) aga mitte ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.