|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: sanchos |
Dianatrix
vastuseid: 165
vaadatud: 66366
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.10.2019 15:24:40 pealkiri: Kommenteerimine: sanchos |
Sain hea asja hea hinnaga, lisaks tõi kauba ise mulle koju ära, väga lahe.  |
teema: Kommenteerimine: angel |
Dianatrix
vastuseid: 174
vaadatud: 80060
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2019 16:27:06 pealkiri: Kommenteerimine: angel |
Andis tasuta täiesti toimiva tööriista, super.  |
teema: Kommenteerimine: Diamont |
Dianatrix
vastuseid: 123
vaadatud: 34033
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2019 20:42:36 pealkiri: Kommenteerimine: Diamont |
Ostis telefoni. Õigel ajal õiges kohas ja äri sujus, positiivne!  |
teema: Kommenteerimine: frenzo |
Dianatrix
vastuseid: 24
vaadatud: 7175
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.10.2018 02:32:57 pealkiri: Kommenteerimine: frenzo |
Müüs hea telefoni hea hinnaga, kõik nagu lubatud.  |
teema: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) |
Dianatrix
vastuseid: 12722
vaadatud: 2152075
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.07.2018 17:52:26 pealkiri: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) |
Üle 20 euro pole proovinud maksta, terminalid on ka ikka viipega olnud (Tallinna kesklinnas minuarust kõik terminalid viipevõimalusega). Veel ideid?
Kohe lähen proovin "turning it off and then on ... |
teema: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) |
Dianatrix
vastuseid: 12722
vaadatud: 2152075
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.07.2018 11:40:48 pealkiri: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) |
| Panga enda klienditoega ühendust võttes on mulle kõik kolm korda vastanud mingid daamid, kes proovivad viisakalt öelda, et nemad ei tea, miks nii on. Pigem lootsin leida tehnikainimeste foorumist ... |
teema: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) |
Dianatrix
vastuseid: 12722
vaadatud: 2152075
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.07.2018 11:26:23 pealkiri: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) |
Mis seal ikka, kaart nähtavasti katki.
Kuidas see siis Kaubamajas töötab? |
teema: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) |
Dianatrix
vastuseid: 12722
vaadatud: 2152075
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.07.2018 11:02:11 pealkiri: Probleem Swedbank viipemaksega |
| Tere, olen asjast kirjutanud ka otse Swedbanki, aga sealt tuleb vastu sellist suvalist klienditeenindaja iba, kes asja tehnilise poolega kursis pole. Nimelt mul viimaste päevade jooksul pole viipemak ... |
teema: Kommenteerimine: nuustik85 |
Dianatrix
vastuseid: 4
vaadatud: 447
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2018 16:48:50 pealkiri: Kommenteerimine: nuustik85 |
Müüs hea ketta hea hinnaga, positiivne.  |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
Dianatrix
vastuseid: 1600
vaadatud: 166341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.05.2018 21:22:06 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Ostsin mälud, kõik korras ja kiirelt postitatud.  |
teema: Kommenteerimine: sander989 |
Dianatrix
vastuseid: 77
vaadatud: 20006
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2018 22:47:11 pealkiri: Kommenteerimine: sander989 |
Ostis arvuti "järelmaksuga" kahes osas, pidas ise meeles ja maksis õigel ajal, kõik positiivne.  |
teema: Kommenteerimine: HPTA374 |
Dianatrix
vastuseid: 184
vaadatud: 108125
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2018 10:26:56 pealkiri: Kommenteerimine: HPTA374 |
Viis toanurgas ruumi võtnud kasti ära, igati positiivne.  |
teema: Kommenteerimine: GPS+ |
Dianatrix
vastuseid: 19
vaadatud: 4826
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2018 01:42:27 pealkiri: Kommenteerimine: GPS+ |
Viis mõned asjad ära ega jätnud mindki tühjade kätega, kõik tore.  |
teema: Kommenteerimine: TPV |
Dianatrix
vastuseid: 29
vaadatud: 13402
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2018 01:39:23 pealkiri: Kommenteerimine: TPV |
Leiab vanadele asjadele kasutust, igati kiiduväärne.  |
teema: Kommenteerimine: time123 |
Dianatrix
vastuseid: 203
vaadatud: 159721
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2018 01:37:44 pealkiri: Kommenteerimine: time123 |
Aitas üleliigsest kraamist lahti saada.
Väga head kommid, aitäh.  |
teema: Kommenteerimine: adiskide |
Dianatrix
vastuseid: 14
vaadatud: 10063
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2018 10:49:23 pealkiri: Kommenteerimine: adiskide |
Topelt-positiivne.  |
teema: Kommenteerimine: p33rs6 |
Dianatrix
vastuseid: 448
vaadatud: 147515
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2017 20:52:04 pealkiri: Kommenteerimine: p33rs6 |
Ostis arvuti, meeldiv tehing.  |
teema: Uus arvuti ei lähe kõvaketastega käima... |
Dianatrix
vastuseid: 6
vaadatud: 4442
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 06.01.2017 09:16:28 pealkiri: Uus arvuti ei lähe kõvaketastega käima... |
Võin hiljem proovida seda toiteka aga mitte data juhtme asja.
Boonusküsimused: Kas see on mingi levinud asi, et emaplaat juba saabudes katki on, ja läheb garantii alla? Mingit nähtavat pauku ta ... |
teema: Uus arvuti ei lähe kõvaketastega käima... |
Dianatrix
vastuseid: 6
vaadatud: 4442
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 06.01.2017 08:08:56 pealkiri: Uus arvuti ei lähe kõvaketastega käima... |
| Ilma kettata tundub kõik täiesti korras olevat, saab minna BIOSt näppima jms. Kui mitte seda teha, siis tuleb mingi shell ja map jutt ette, aga ma arvan et see on ka üsna normaalne kui tal kuhugi ... |
teema: Uus arvuti ei lähe kõvaketastega käima... |
Dianatrix
vastuseid: 6
vaadatud: 4442
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 06.01.2017 07:18:50 pealkiri: Uus arvuti ei lähe kõvaketastega käima... |
Jupid:
BitFenix Nova Midi-Tower
DDR4 Crucial Ballistix Sport LT 16GB (4x4GB) 2400MHz CL16 1.2V
Intel Core™ i5-6500 Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz) Box
Gigabyte GeForce GTX 1060 6GB GDDR5
M ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Dianatrix
vastuseid: 7774
vaadatud: 1476910
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.04.2016 10:20:59 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
| [url=http://steamcommunity.com/id/dianatrix/]Palun kutset. |
teema: Kommenteerimine: stasher |
Dianatrix
vastuseid: 6
vaadatud: 3298
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2016 20:44:30 pealkiri: Kommenteerimine: stasher |
Ostis hiire, kõik hästi, soovitan!  |
teema: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"? |
Dianatrix
vastuseid: 24
vaadatud: 18001
|
foorum: Kujundamine postitatud: 23.05.2015 11:00:16 pealkiri: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"? |
| Seda imet ma ei arvanud, et mõni printer otse RGB-d trükiks, pigem muretsen selle üle, et kui mul on näiteks RGB fail, siis automaatne CMYK mis sellest tuleb on äkki sobivam masinale, kuna kui ma ... |
teema: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"? |
Dianatrix
vastuseid: 24
vaadatud: 18001
|
foorum: Kujundamine postitatud: 23.05.2015 10:44:17 pealkiri: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"? |
| , töötasin, aga see oli ainult 1 aasta ja see trükikoda ei tegelenud fotodega, vaid pigem tavalise trükikojavärgiga nagu visiitkaardid, firmakingitused jms. Isegi flaiereid ja plakateid oli ülim ... |
teema: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"? |
Dianatrix
vastuseid: 24
vaadatud: 18001
|
foorum: Kujundamine postitatud: 23.05.2015 10:32:16 pealkiri: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"? |
| No kui siit vastust ei saa, siis järgmisena teengi seda. Mõtlesin, et äkki on ikka mingisugune standard olemas ses osas, või keegi kes töötab mõnes fotopoes ja teab öelda, kuidas neil täpselt ... |
teema: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"? |
Dianatrix
vastuseid: 24
vaadatud: 18001
|
foorum: Kujundamine postitatud: 23.05.2015 10:26:10 pealkiri: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"? |
Tere.
Probleem selles, et joonistan just Illustratoris pilti, mille tahaks lasta printida kuskil fotopoes tavalise 15*10cm fotona. Pole üldse kindel tehnilise poole osas.
1. Mis värviprofiilis see ... |
teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Dianatrix
vastuseid: 951
vaadatud: 187688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 28.01.2013 15:53:07 pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Esimene laskumine tehtud
See mingi uus släng pohmelli kohta või?
Muidu äge pidu oli ja Tanel ja kõik teised olid ka toredad.
Aga neile paarile irisejale:
http://4.bp.blogspot.com/-Y ... |
teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Dianatrix
vastuseid: 951
vaadatud: 187688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 23.01.2013 11:16:16 pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Ehk siis tundub, et lisaks kõigele muule tuleb peol ka kõva paariheitmine
Tuli hea mõte, HV ja Buduaari ühispidu ilma kogu selle "naiskaaslane tasuta" teemata. Peaks ära tasakaalustama ... |
teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Dianatrix
vastuseid: 951
vaadatud: 187688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 22.01.2013 23:07:03 pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Läksin naisega selle peo puhuks lahku elagu Apelsin
Peolt leiad uue ja parema.  |
teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Dianatrix
vastuseid: 951
vaadatud: 187688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 19.01.2013 23:03:02 pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Diskrimineeriv mäng ju, ükski normaalne naisterahvas ei kanna oma vidinaid taskus. Kas käekotid läksid ka arvesse?  |
teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Dianatrix
vastuseid: 951
vaadatud: 187688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 18.01.2013 21:40:43 pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
| +1 @ ära põe. Ma ei tea ka kedagi, ikka ronin kohale. |
teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Dianatrix
vastuseid: 951
vaadatud: 187688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.01.2013 18:29:55 pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Diana, ära ole alati nii tõsine, kenal naisterahval murekortsud näos ei ole just kõige rõõmustavam vaatepilt
Mis puutub Taneli äravajumisse, siis sellega on nii ja naa, kui mõnele s ... |
teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Dianatrix
vastuseid: 951
vaadatud: 187688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.01.2013 12:43:40 pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
So, where's the difference? VÕi tahad öelda, et tunned kõiki Hinnavaatluse Foorumi kasutajaid?
Kaugel sellest, umbes 1 inimest tean, kes sinna tuleb. Aga jutt oli ju sõprade sünnipäevapidude ... |
teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Dianatrix
vastuseid: 951
vaadatud: 187688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.01.2013 06:14:57 pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
HV möllul tehakse sauna ja võetakse palju õllet, ning Tanel vajub poole peo pealt ära.
Sünnipäeval võetakse vaid palju õllet.
Ah sellepärast siis Tanel mainiski, et varem lahkuma peab. Moo ... |
teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Dianatrix
vastuseid: 951
vaadatud: 187688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.01.2013 05:32:04 pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Kui sõber kutsub sünnipäevale, kas arutate ka enne üksipulgi kõik detailid läbi?
Ei teagi, 15 aastat või rohkem pole juba kellegi sünnipäeval käinud, kui välja arvata võõraste inimest ... |
teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Dianatrix
vastuseid: 951
vaadatud: 187688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 10.01.2013 17:49:37 pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
| julm ikka, kui keeruliseks mõeldakse enda jaoks ühe niigi hästi orgunnitud sünnipäevapeost osavõtt. Kas ikka saab sisse või jäetakse välja lumehangedesse istuma, kas ikka on metalcooor muss v ... |
teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Dianatrix
vastuseid: 951
vaadatud: 187688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 09.01.2013 20:46:02 pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
| Ei tea kas nüüd jäi midagi kahe silma vahele, aga mis kellani see kestab? Hommikuni esimeste bussideni venitaks välja? |
teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Dianatrix
vastuseid: 951
vaadatud: 187688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 09.01.2013 16:13:07 pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
See on küll üllatus, et HV välja valis tähtpäeva tähistamiseks mu "koduklubi" http://www.hardrockclub.ee/_gfx/emoticonid/icnHail.gif . Ei arvanud, et mede päälik na metalliusku
Plu ... |
teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Dianatrix
vastuseid: 951
vaadatud: 187688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 08.01.2013 16:17:41 pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
, pane oma pilt siia - küll siis keegi kutsub
<- On juba ju.
Anyways, asi korras nüüd, aitäh Tanelile. Saan uhkes üksinduses tulla.  |
teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Dianatrix
vastuseid: 951
vaadatud: 187688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 08.01.2013 15:04:59 pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Aga misasja, ma sain nii aru, et naiskaaslastele on tasuta, aga nais-ahv peab plekkima. Ja kuhu see pärisnimi veel kirjutada, kui ID autentinud pole ja kellegi teise arvelt maksan?  |
teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Dianatrix
vastuseid: 951
vaadatud: 187688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 08.01.2013 14:58:12 pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Keegi ilma naiseta minemas, kellega tasuta kaasa tohiks tulla? 5 eur ka raha.
Ahjaa, et uksel tuleb oma HV kasutajastaatust tõestada.. aga kas kuuluvust naissoo hulka ka?  |
teema: Kommenteerimine: Reiks- |
Dianatrix
vastuseid: 6
vaadatud: 3118
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2012 21:27:10 pealkiri: Kommenteerimine: Reiks- |
Äri aetud.  |
teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
Dianatrix
vastuseid: 4216
vaadatud: 1306515
|
foorum: Kujundamine postitatud: 27.10.2012 14:23:46 pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
Oh, vägagi äge, aitäh!
Ja tal on suuremad tissid kui mul.  |
teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
Dianatrix
vastuseid: 4216
vaadatud: 1306515
|
foorum: Kujundamine postitatud: 27.10.2012 07:43:28 pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
Hey Flacko.
Oled mulle juba ~5 aastat tagasi ühe hundiplika joonistanud, väga äge oli.
Aga inimesed ikka arenevad, seega mõtlesin, et äkki prooviks midagi uut, kui leiad aega.
Eksmees ... |
teema: HV sügismöll |
Dianatrix
vastuseid: 164
vaadatud: 64436
|
foorum: HV üritused postitatud: 19.10.2012 11:54:28 pealkiri: HV sügismöll |
, otsekohesus pole kunagi viga. Aga jah, selline šokk tuleb vahel kasuks, täitsa nõus, kuigi enamasti olen isiklikult tundnud vähemalt ühte inimest seal seltskonnas, kuhu võõraks läinud... ... |
teema: Google Chrome üldteema |
Dianatrix
vastuseid: 3235
vaadatud: 795644
|
foorum: Tarkvara postitatud: 18.10.2012 23:47:36 pealkiri: Google Chrome üldteema |
, no problem.
Ja mu enda eelmisel lehel küsitud probleem läks ka iseenesest korda. Karma.  |
teema: Google Chrome üldteema |
Dianatrix
vastuseid: 3235
vaadatud: 795644
|
foorum: Tarkvara postitatud: 18.10.2012 22:14:14 pealkiri: Google Chrome üldteema |
| , chrome://plugins ja pane disable Chrome PDF viewer. |
teema: HV sügismöll |
Dianatrix
vastuseid: 164
vaadatud: 64436
|
foorum: HV üritused postitatud: 18.10.2012 17:47:53 pealkiri: HV sügismöll |
Ah olgu nii, ega väga ei lootnudki.  |
teema: HV sügismöll |
Dianatrix
vastuseid: 164
vaadatud: 64436
|
foorum: HV üritused postitatud: 18.10.2012 17:33:41 pealkiri: HV sügismöll |
, ma pole Tanelit kunagi näinud, rääkinud ka ainult nii palju kui see särkide tellimise värk 5 aastat tagasi. Ei saaks öelda, et tunnen.
Niisama läbihüppamine pole ka väga hea variant, k ... |
teema: Google Chrome üldteema |
Dianatrix
vastuseid: 3235
vaadatud: 795644
|
foorum: Tarkvara postitatud: 18.10.2012 14:11:14 pealkiri: Google Chrome üldteema |
| , see probleem on ainult Chrome ja FB ühine, kõik muud programmid ja browserid näitavad korralikult, Chrome näitab korralikult muudel saitidel (suvalistel pildihostimise omadel näiteks) aga mitte ... |
| |