| autor |
sõnum |
urandom
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2004
|
postitatud: 05.11.2009 23:15:04 postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ zerokas ]: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
kaup tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paulpihu
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
postitatud: 19.11.2007 22:06:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
Väga hea ipod sain sult
ot: miks seal need elekroluxi jutud peal on? _________________ Naudi päeva! |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paulpihu
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
postitatud: 16.11.2007 23:45:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
Ma tänan ilusa rohelise IPodi eest  _________________ Naudi päeva! |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
postitatud: 02.10.2007 17:04:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
Sai BLU RAY film ostetud ! Asjalik müüja ! Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
postitatud: 17.02.2007 13:18:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
Positiivne ostja! Tuli isegi Mustamäele kohale, kuna endal oli väga kiire päev.  |
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaemka
HV Guru

liitunud: 28.03.2004
|
postitatud: 09.09.2006 00:14:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
telefon töötab  _________________ GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0 |
|
|
| Kommentaarid: 333 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
263 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuuese
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.10.2005
|
postitatud: 22.08.2006 13:30:30 postituse pealkiri: vastus |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Negatiivne |
|
| selline siis oledki. algul lubad maad ja ilmad kokku ja lõpuks pole midagi |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zerokas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
postitatud: 22.08.2006 11:42:59 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ zerokas ]: puudub |
|
| kuuese kirjutas: |
lubas saata nokia 3310 aga siiamaani ootan. kokkulepe oli, et proovin telefoni ära ja siis saadan raha. hea, et raha ette ei kandnud.
esimene väga ebameeldiv kogemus |
Tule tln järgi kui vaja telefoni, ei ole aega olnud kahjuks postiga mässata. V6i siis unusta teema ära, raha sa nagunii ei maksnud.  _________________ M: HARULDASI RETRO VINTAGE MOBIILTELEFONE! |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuuese
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.10.2005
|
postitatud: 21.08.2006 20:07:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Negatiivne |
|
lubas saata nokia 3310 aga siiamaani ootan. kokkulepe oli, et proovin telefoni ära ja siis saadan raha. hea, et raha ette ei kandnud.
esimene väga ebameeldiv kogemus |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snai
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005
|
postitatud: 04.06.2006 16:10:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
Aus 2rimees!  |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raamat
HV Guru

liitunud: 28.11.2002
|
postitatud: 08.03.2006 02:19:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
Sai wifi kaart ostetud. Kõik  _________________ M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR |
|
|
| Kommentaarid: 359 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
276 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
postitatud: 16.12.2005 13:23:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
sai telefon ostetud  |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk777
HV veteran
liitunud: 14.10.2004
|
postitatud: 01.12.2005 12:04:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
Sai tehtud väike telefonide äri...
Kaup oli korralik ja vastas kirjeldusele...
Kiire ja tore vahetus oli...
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 222 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prederik
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.05.2003
|
postitatud: 03.11.2005 21:26:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
Abivalmis sell, aitas oma müüdud arvutit tassida. Arvutiga olen ka rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
postitatud: 22.10.2005 17:03:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
sai äri aetud. väike viivitust oli aga muidu okk  |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emmennpee
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
postitatud: 18.10.2005 19:55:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
Müüsin 19" DELL P991
28. okt, 2005: sai soetatud tasuta miski 15" kuvar. Vastutasuks täiendasin äriparteri mobiilikogu... 
viimati muutis emmennpee 02.11.2005 16:59:05, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 509 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
423 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minaka
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.05.2005
|
postitatud: 28.07.2005 17:57:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
Tehing Oli Küll Väike, Kuid Sellegi Poolest Positiivne
Positiivne Ärimees  |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
postitatud: 27.07.2005 23:52:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
Ostsin kaardi, abiks oli post. Andis garantii ka kaasa sööma _________________ ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░ |
|
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
postitatud: 23.07.2005 18:45:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
sain soodsa hinnaga vahva asjapulga.
oli meeldiv tehing |
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martl
HV veteran
liitunud: 20.02.2005
|
postitatud: 19.05.2005 09:12:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
| juba mitu korda äri tehtud ja kõik OK. |
|
|
| Kommentaarid: 245 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarts21
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2004
|
postitatud: 02.03.2005 00:16:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
| Täiesti Pos.Kõik laabus . |
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
50W
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004
|
postitatud: 28.02.2005 19:28:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
positiiivne.... _________________ Ahnus ajab upakile . |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Darkdog
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2005
|
postitatud: 17.02.2005 16:27:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
| Mitu äri tehtud! Kõik alati OK. (d) |
|
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lennuk
HV kasutaja
liitunud: 23.03.2004
|
postitatud: 12.02.2005 13:20:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
äri nagu kokku lepitud...
soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ums
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2004
|
postitatud: 07.02.2005 04:41:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
tasub küll |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ibrahim
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2002
|
postitatud: 29.01.2005 00:28:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HSGold
HV veteran

liitunud: 30.06.2002
|
postitatud: 22.12.2004 18:45:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celion
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2002
|
postitatud: 01.09.2004 20:09:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
Sain 3310 ostetud  _________________ Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles). |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nemu
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2002
|
postitatud: 25.08.2004 22:34:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
telefon ostetud  |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gsmz
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
postitatud: 05.06.2004 17:05:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
Positiivne HV tegelane, säästis mu suurest ülepakkumisest  |
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
resnick
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2003
|
postitatud: 30.05.2004 17:14:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
...pisike tehing tehtud...paistab OK olevat... _________________ kangekaelset on raske puua |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zx
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.12.2002
|
postitatud: 24.04.2004 23:43:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uudeber
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2003
|
postitatud: 20.04.2004 22:21:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
äri aetud ja rohkemgi veel  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
postitatud: 15.04.2004 19:13:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
k6ik laabus ilusti, nagu pidigi  |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hay01
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2003
|
postitatud: 09.03.2004 00:48:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
äri kiire ja korralik...kiusjuures tutav kuju ka(Y) _________________ Elu on m6ttetu.
Europa Liit Blät'. . |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rossa
HV Guru
liitunud: 13.02.2004
|
postitatud: 08.03.2004 15:04:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
Jo, pole midagi paha öelda, aparaat funktsioneerb ja uus omanik rahul
Olge terved. |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mexxx
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2003
|
postitatud: 25.02.2004 17:57:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
Lahe sell,usaldusväärne!!!
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
postitatud: 23.02.2004 20:01:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
Sai siis natuke asju talle müüdud, kõik vägagi OK
Sry viivitamise pärast  _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sepu
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2003
|
postitatud: 15.02.2004 11:13:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
võib diili teha  |
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
postitatud: 11.02.2004 16:44:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
tehing sujus suurepäraselt  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sacker
HV veteran
liitunud: 04.11.2003
|
postitatud: 24.01.2004 18:39:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
tuli ja andis mulle 100 EEK mingi nässi eest,mis muidu oleks prügimäelerännanud.
BROO  _________________ Clint Eastwood: "Opinions are like assholes, everybody has one" |
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sektor1
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.01.2003
|
postitatud: 14.12.2003 18:09:29 postituse pealkiri: Kommenteerimine: zerokas |
|
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne |
|
Ma esimene
No egas midagi - normaalne - tuli õigel ajal kohale ja sain töötava Splitteri... _________________ AMD VS INTEL |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|