Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: zerokas
avatar Kasutajast zerokas

Kreisi kasutaja
liitunud:  02.08.2002
viimane külastus:  01.07.2012 16:37:16
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1387
[0.03% kõigist / 0.16 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja zerokas sõnumeid
huvid:  gsm,photo
arvuti:  pc
kontakt zerokas
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: zerokas
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 38 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 3% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ zerokas ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
urandom
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.11.2009 23:15:04    postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ zerokas ]: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

kaup tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paulpihu
HV kasutaja


liitunud: 14.04.2003



sõnumpostitatud: 19.11.2007 22:06:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Väga hea ipod sain sult icon_smile.gif

ot: miks seal need elekroluxi jutud peal on?
_________________
Naudi päeva!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paulpihu
HV kasutaja


liitunud: 14.04.2003



sõnumpostitatud: 16.11.2007 23:45:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Ma tänan ilusa rohelise IPodi eest icon_smile.gif
_________________
Naudi päeva!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.10.2007 17:04:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Sai BLU RAY film ostetud ! Asjalik müüja ! thumbs_up.gif Soovitan icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005



sõnumpostitatud: 17.02.2007 13:18:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Positiivne ostja! Tuli isegi Mustamäele kohale, kuna endal oli väga kiire päev. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2006 00:14:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

telefon töötab icon_biggrin.gif
_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuuese
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.08.2006 13:30:30    postituse pealkiri: vastus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Negatiivne

selline siis oledki. algul lubad maad ja ilmad kokku ja lõpuks pole midagi
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zerokas
Kreisi kasutaja
zerokas

liitunud: 02.08.2002



sõnumpostitatud: 22.08.2006 11:42:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: puudub

kuuese kirjutas:
lubas saata nokia 3310 aga siiamaani ootan. kokkulepe oli, et proovin telefoni ära ja siis saadan raha. hea, et raha ette ei kandnud.
esimene väga ebameeldiv kogemus


Tule tln järgi kui vaja telefoni, ei ole aega olnud kahjuks postiga mässata. V6i siis unusta teema ära, raha sa nagunii ei maksnud. beer_yum.gif
_________________
M: HARULDASI RETRO VINTAGE MOBIILTELEFONE!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuuese
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.08.2006 20:07:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Negatiivne

lubas saata nokia 3310 aga siiamaani ootan. kokkulepe oli, et proovin telefoni ära ja siis saadan raha. hea, et raha ette ei kandnud.
esimene väga ebameeldiv kogemus
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snai
HV kasutaja
Snai

liitunud: 04.03.2005



sõnumpostitatud: 04.06.2006 16:10:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Aus 2rimees! icon_wink.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.03.2006 02:19:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Sai wifi kaart ostetud. Kõik thumbs_up.gif
_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005



sõnumpostitatud: 16.12.2005 13:23:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

sai telefon ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk777
HV veteran

liitunud: 14.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.12.2005 12:04:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Sai tehtud väike telefonide äri...
Kaup oli korralik ja vastas kirjeldusele...
Kiire ja tore vahetus oli... icon_wink.gif

Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Prederik
Kreisi kasutaja
Prederik

liitunud: 05.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.11.2005 21:26:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Abivalmis sell, aitas oma müüdud arvutit tassida. Arvutiga olen ka rahul icon_smile.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.10.2005 17:03:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

sai äri aetud. väike viivitust oli aga muidu okk icon_razz1.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emmennpee
HV Guru
emmennpee

liitunud: 01.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.10.2005 19:55:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Müüsin 19" DELL P991 thumbs_up.gif


28. okt, 2005: sai soetatud tasuta miski 15" kuvar. Vastutasuks täiendasin äriparteri mobiilikogu... icon_wink.gif


viimati muutis emmennpee 02.11.2005 16:59:05, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 509 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 423
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Minaka
Piiratud kasutaja


liitunud: 03.05.2005



sõnumpostitatud: 28.07.2005 17:57:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Tehing Oli Küll Väike, Kuid Sellegi Poolest Positiivne icon_smile.gif
Positiivne Ärimees thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004



sõnumpostitatud: 27.07.2005 23:52:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Ostsin kaardi, abiks oli post. Andis garantii ka kaasa sööma
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004



sõnumpostitatud: 23.07.2005 18:45:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

sain soodsa hinnaga vahva asjapulga.
icon_smile.gif oli meeldiv tehing
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.05.2005 09:12:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

juba mitu korda äri tehtud ja kõik OK.
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarts21
Kreisi kasutaja
tarts21

liitunud: 29.03.2004



sõnumpostitatud: 02.03.2005 00:16:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Täiesti Pos.Kõik laabus .
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
50W
HV kasutaja


liitunud: 31.12.2004



sõnumpostitatud: 28.02.2005 19:28:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

positiiivne....
_________________
Ahnus ajab upakile .
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darkdog
Kreisi kasutaja
Darkdog

liitunud: 11.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.02.2005 16:27:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Mitu äri tehtud! Kõik alati OK. (d)
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennuk
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2004



sõnumpostitatud: 12.02.2005 13:20:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

äri nagu kokku lepitud...
soovitan
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ums
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2004



sõnumpostitatud: 07.02.2005 04:41:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

thumbs_up.gif tasub küll
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ibrahim
HV kasutaja
Ibrahim

liitunud: 03.01.2002



sõnumpostitatud: 29.01.2005 00:28:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HSGold
HV veteran
HSGold

liitunud: 30.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.12.2004 18:45:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

väga meeldiv ostukogemus!
_________________
....tahan ütlen tahan ei ütle....
http://support.acer-euro.com/drivers/notebook/ex_4320.html
M:kast koos sisuga.
KODULEHTEDE VALMISTAMINE.
...:::LISAINFO PS:::...
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celion
HV kasutaja
Celion

liitunud: 31.10.2002



sõnumpostitatud: 01.09.2004 20:09:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Sain 3310 ostetud thumbs_up.gif
_________________
Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles).
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nemu
HV vaatleja
nemu

liitunud: 22.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.08.2004 22:34:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

telefon ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gsmz
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.06.2004 17:05:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Positiivne HV tegelane, säästis mu suurest ülepakkumisest icon_razz.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
resnick
Kreisi kasutaja
resnick

liitunud: 29.09.2003



sõnumpostitatud: 30.05.2004 17:14:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

...pisike tehing tehtud...paistab OK olevat...
_________________
kangekaelset on raske puua
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zx
Kreisi kasutaja
zx

liitunud: 14.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.04.2004 23:43:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

soovitan icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uudeber
HV vaatleja
uudeber

liitunud: 06.08.2003



sõnumpostitatud: 20.04.2004 22:21:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

äri aetud ja rohkemgi veel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002



sõnumpostitatud: 15.04.2004 19:13:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

k6ik laabus ilusti, nagu pidigi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hay01
HV kasutaja


liitunud: 06.08.2003



sõnumpostitatud: 09.03.2004 00:48:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

äri kiire ja korralik...kiusjuures tutav kuju ka(Y)
_________________
Elu on m6ttetu.
Europa Liit Blät'.icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rossa
HV Guru

liitunud: 13.02.2004



sõnumpostitatud: 08.03.2004 15:04:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Jo, pole midagi paha öelda, aparaat funktsioneerb ja uus omanik rahul icon_wink.gif

Olge terved.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mexxx
HV kasutaja
Mexxx

liitunud: 12.10.2003



sõnumpostitatud: 25.02.2004 17:57:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Lahe sell,usaldusväärne!!! icon_razz1.gif
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003



sõnumpostitatud: 23.02.2004 20:01:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Sai siis natuke asju talle müüdud, kõik vägagi OK thumbs_up.gif

Sry viivitamise pärast icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sepu
HV kasutaja
sepu

liitunud: 14.06.2003



sõnumpostitatud: 15.02.2004 11:13:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

võib diili teha icon_wink.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003



sõnumpostitatud: 11.02.2004 16:44:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

tehing sujus suurepäraselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sacker
HV veteran

liitunud: 04.11.2003



sõnumpostitatud: 24.01.2004 18:39:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

tuli ja andis mulle 100 EEK mingi nässi eest,mis muidu oleks prügimäelerännanud.
BROO icon_exclaim.gif
_________________
Clint Eastwood: "Opinions are like assholes, everybody has one"
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.12.2003 18:09:29    postituse pealkiri: Kommenteerimine: zerokas vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zerokas ]: Positiivne

Ma esimene icon_eek.gif
No egas midagi - normaalne - tuli õigel ajal kohale ja sain töötava Splitteri...
_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

zerokas arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 91% 32 häält
Neutraalne: 9% 3 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.