Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Anc
avatar Kasutajast Anc

Kreisi kasutaja
liitunud:  29.07.2002
viimane külastus:  16.12.2016 15:25:36
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1589
[0.03% kõigist / 0.18 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Anc sõnumeid
amet:  Konsultant
arvuti:  Latitude 6420
kontakt Anc
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Anc
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 94% 31 häält
Neutraalne: 6% 2 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
pspboy333
HV kasutaja
pspboy333

liitunud: 04.02.2010



sõnumpostitatud: 06.12.2010 22:21:02    postituse pealkiri: Müüs Xboxi vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

Super, 5+++ thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2010 16:21:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

Anc kirjutas:
Müüs serveri, kaup aus. Hinn 5 icon_wink.gif

Sai kaupa tehtud thumbs_up.gif
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MihkeLaan
HV vaatleja
MihkeLaan

liitunud: 29.06.2007



sõnumpostitatud: 03.12.2009 20:34:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

müüsin xboxi mängu thumbs_up.gif
_________________
xbox live: ARRAK15
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seris7
HV kasutaja
seris7

liitunud: 09.04.2007



sõnumpostitatud: 26.11.2009 18:32:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

ostis COD: MW2 xbox360i jaoks! Tuli ise järgi!

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Coolest
HV veteran

liitunud: 04.07.2006



sõnumpostitatud: 18.01.2009 18:52:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

ostis xboxi hdd
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rlf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.01.2009 23:21:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

Viis mu xboxi puldi minema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samurai_Jack
HV Guru
Samurai_Jack

liitunud: 21.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2009 22:51:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

kõik sujus hästi


thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.09.2006 15:26:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.09.2004 00:24:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

oli meeldiv äri ajada..icon_razz.gif 8)
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.08.2004 23:08:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

Lahe äri toimus icon_biggrin.gif
Kauplesime sentidega icon_biggrin.gif
Muidu oli sõnapidaja mees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002



sõnumpostitatud: 27.07.2004 13:10:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

Einoh jah, ostis siis minult ühe G420ne thumbs_up.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomacce
HV kasutaja
tomacce

liitunud: 02.09.2002



sõnumpostitatud: 25.04.2004 12:46:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

thumbs_up.gif sain oma vanarauast lahti jah icon_wink.gif
_________________
icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monk
Kreisi kasutaja
monk

liitunud: 31.08.2002



sõnumpostitatud: 13.03.2004 22:53:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

Erimeelsusi oli ,aga kõik sai ikkagist lahendatud ja tehing oli positiivne . thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 27.01.2004 18:43:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub

põhjenda ikka millega ma selle ära teeninud ka olen. ma viimasel ajal küll kedagi sõimanud ei ole icon_razz.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.01.2004 18:05:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Neutraalne

läheb allapoole...ei tia 2kki norm 2kki mitte...praegu igatahes natuke thumbs_down.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomacce
HV kasutaja
tomacce

liitunud: 02.09.2002



sõnumpostitatud: 14.01.2004 21:13:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002



sõnumpostitatud: 10.01.2004 22:29:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

sai natuke äri aetud
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 08.01.2004 20:11:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub

tegemist ei ole mitte exceli-teemalise foorumiga. ent kui soovi on siis teeme vastavateemalise threadi. sa ei saa muidu vist hakkama.

ja tõsi, olen 20. kui arvad et vanus arvutimaailmas mingit tähtsust omab sinu jaoks. väga masendav tekst sul. nagu jututoast välja karanud - noorem? järelikult loll ja alaväärne.. muig...


viimati muutis Anc 16.06.2005 12:37:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 08.01.2004 19:48:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Neutraalne

Sa vist vaatad ,et avavad ent kas sa midagi välja ka loed näit. wordiga.Sa ikka üldse ei mõtle mida räägid-oled mingi 18a vist.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 08.01.2004 16:41:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub

soodent kirjutas:
Anc kirjutas:
kurat hakka või ropendama - kui mõttetu saab olla. tuled teise profiili ka veel solkima oma pasaga. sulle ei või vist keegi midagi öelda? sina kriitikat ei kannata igatähes. mõni ime ka - ma pole esimene kellega sul probleeme on olnud. ja mida ma ütlesin täpsemalt? seda et mõttetu jutt et exceli failide avamiseks peab legaalse ecxeli ostma.

phhh... mine maanda ennast kuskil mujal peale minu profiili ja HV foorumi.
Sa ikka ei saa aru ,et jutt oli selliste failide kasutamisest firma hinnakirjas.Pasanda oma kommentaaridega rohkem ja siis imesta miks sulle negatiivse panin.Ürita mõelda ka vahel.


kes sul üldse käskis minu kohta arvamust avaldada? mis on exceli formaadil viga? 99% arvutitest suudab exceli faile avada ilma mingigi lisaprogrammi installeerimiseta. ma isiklikult ei teagi ühtegi inimest, kellel pole miskist programmi arvutis mis exceli suudab avada. mina rohkem antud teemal vaielda ei viitsi. nagu seinaga räägiks. lihtsalt ajad oma jora vastu jne
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2004 20:07:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

icon_biggrin.gif beer_yum.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 07.01.2004 18:17:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Neutraalne

Anc kirjutas:
kurat hakka või ropendama - kui mõttetu saab olla. tuled teise profiili ka veel solkima oma pasaga. sulle ei või vist keegi midagi öelda? sina kriitikat ei kannata igatähes. mõni ime ka - ma pole esimene kellega sul probleeme on olnud. ja mida ma ütlesin täpsemalt? seda et mõttetu jutt et exceli failide avamiseks peab legaalse ecxeli ostma.

phhh... mine maanda ennast kuskil mujal peale minu profiili ja HV foorumi.
Sa ikka ei saa aru ,et jutt oli selliste failide kasutamisest firma hinnakirjas.Pasanda oma kommentaaridega rohkem ja siis imesta miks sulle negatiivse panin.Ürita mõelda ka vahel.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 07.01.2004 14:32:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub

väga meeldiv kui rahvas rahul on;)
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pavelnec
HV Guru
pavelnec

liitunud: 06.11.2002



sõnumpostitatud: 07.01.2004 11:45:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

duron 1600 ostetud, kaup kiiresti kohal ja korras
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 176
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2004 00:01:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

täitsa normaalne vend tundub olema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.01.2004 20:20:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

Asjalik inimene jutu poolest.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 06.01.2004 20:00:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub

-.-

viimati muutis Anc 16.06.2005 12:38:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 06.01.2004 19:59:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub

-.-

viimati muutis Anc 16.06.2005 12:38:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 06.01.2004 19:59:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub

kurat hakka või ropendama. tuled teise profiili ka veel solkima. sulle ei või vist keegi midagi öelda? sina kriitikat ei kannata igatähes.

mis kommentaare? üks post, mis arvamuse ümber lükkas ja nüüd justkui ma kirjutakski pidevalt mõttetuid kommentaare. loe veidi minu postide sisu ja äkki märkad et siinseal on väike iva ka...


viimati muutis Anc 06.01.2004 20:12:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 05.01.2004 17:21:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Neutraalne

Kirjutab mõttetuid kommentaare teemades.

viimati muutis soodent 23.09.2006 19:24:26, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 04.01.2004 03:03:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub

ma tean et sai meeldiva tulemuse, ma maksin üle;)
rääkisin ennast ise sisse niiet v7+ hinnaks tuli orienteeruvalt kokku 275eek ja seda ilma regulaatorita icon_razz.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002



sõnumpostitatud: 03.01.2004 15:15:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

Pärast põhjalikke läbirääkimisi thumbs_up.gif sai asi ootamatult meeldiva lõpptulemuse 8)
Kindlalt positiivne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2003 20:27:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2003 20:05:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

täitsa ponx vend icon_smile.gif Tegime äri ja kõik ok thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
argo
HV kasutaja
argo

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.12.2003 18:31:04    postituse pealkiri: Ei jah... vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

Ei minuarust kah norm vend icon_smile.gif . Aitas ja õpetas clockimisel...Thnx icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 12.12.2003 21:14:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub

kaup on tegelikult kõige korralikum pc2100 pulk mida ma elusees üldse näinud olen! 175mhz siinikiirust ja cl2,5 kannatas stabiilselt ära!!
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zolo
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2003



sõnumpostitatud: 12.12.2003 18:51:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

ostsin ddr 256 mb, kaup korralik, müüa täpne
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003



sõnumpostitatud: 05.12.2003 15:37:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

Karm mees-Karm bizniz
kaup korralik,isegi töötab
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspektor
HV kasutaja
Inspektor

liitunud: 23.04.2002



sõnumpostitatud: 03.12.2003 20:20:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

Võttis kiiresti ühendust ning kaup vastas kirjeldusele. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 27.11.2003 18:30:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub

selle virvenduse kohta niipalju et asi võib olla isolatsioonis. ma proovisin omal ka miskist kevasti isoleeritud kaablit (st RCA helikaablit) ja oli ka tugev virvendus sees. ma ei tiagi millega sellest jagu saab. ferriit vms?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.11.2003 02:38:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

igati thumbs_up.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.11.2003 21:05:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

Norm mees... lubas maksta kui asja kindlalt korda saan aga ei saanud (leidsime ainult vea) aga raha maksis ikka veidi icon_smile.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.11.2003 20:08:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

Igati usaldusväärne. Minu ütlemise ja sõna peale, et juhtmetel viga küljes oli nõus osa raha tagasi maksma.
(see muidugi ei tähenda, et ma valetasin)
Hea suhtleja ja igati posiitivset kommi väärt thumbs_up.gif

EDIT: Muide sain need juhtmed väikese raha/aja ja närvidekuluga 99% kenaste tööle...üks kondekas oli vahele vaja joota. Nüüd pilt täiesti hea vaid üsna väike virvendus icon_smile.gif
_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 01.11.2003 21:54:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub

muig...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.11.2003 21:12:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

:)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.10.2003 18:10:01    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

K6ik ok - kaup raha vastu vahetatud hoolimata sellest et kaart mingil kuradi p6hjusel 15 mhz madalamal taktil k2is :0
_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laevus
HV kasutaja
laevus

liitunud: 29.10.2003



sõnumpostitatud: 30.10.2003 21:22:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

usaldusväärne inimene igasuguste äriasjade ajamisel. 8)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 30.10.2003 21:20:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub

ometi langesid sa samale tasemele ja tulid kiuste mulle negatiivset kinkima. pealegi põhjendasin miks mina sind nii hindasin. kahtlemata mitte müügitehingute pärast vaid ikka selle pärast, et pärast korduvad minupoolset soovi selline asi sinu poolt lõpetada, jätkasid ikka teema solkimist. ole nüüd õnnelik siis sellega ,)
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.10.2003 23:08:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne

Ma võisin ju sinu teemat "sinuarust" raskete faktidega solkida, aga ma poleks iial tulnud sinu müügimehe hindamist sittuma, nagu sina seda tegid!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 27.10.2003 22:51:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub

hehehe.. mõni ime et ma negatiivse suhtumisega olen kui sa mu müügiteemat offtopicu ja icon_evil.gif face'idega solkima hakkad. ja kui mees korduvate manitsuste peale järele ei jäta ja ma teda kommenteerin, siis kohe vaja mind mustata. dziisas...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Anc arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 86% 30 häält
Neutraalne: 11% 4 häält
Negatiivne: 3% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.