|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: HTC One seeria |
Anc
vastuseid: 1799
vaadatud: 470318
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.11.2012 13:44:51 pealkiri: HTC One seeria |
One S: Mul on tohutult halb kõnekvaliteet. 4.0.4 updatega läks maagiliselt kõik korda. Superluks kõnekvaliteet!
Aga miskiprärast lükkab ta ka mul end aegajalt täitsa lambist välja.... |
teema: HTC One seeria |
Anc
vastuseid: 1799
vaadatud: 470318
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.10.2012 13:41:45 pealkiri: HTC One seeria |
| Kas asi on tele2-s või milles aga minu One S on endiselt 4.0.3. Ja uuendust ei leia. Kuidas see uuenduste asi üldse töötab? |
teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
Anc
vastuseid: 3397
vaadatud: 1003746
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.09.2012 13:24:27 pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
Popcorn tõmbab info ise alla aga paneb vahepeal paska.YAMJ-ga ei anna võrreldagi.Üldse see Popcorni jukebox on ilus ja armas ainult tutvustusvideodes,kasutada ta küll ei kõlba.
Tänud! Seda ... |
teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
Anc
vastuseid: 3397
vaadatud: 1003746
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 10.09.2012 12:31:46 pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
| tegelikult on mu muusikakogu isegi filmikogust suurem. huvitav kuidas need erinevad asjad saavad hakkama album arti ja metadata tõmbamisega? |
teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
Anc
vastuseid: 3397
vaadatud: 1003746
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 09.09.2012 21:52:14 pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
oot rääkige lähemalt mede8eri jukeboxist. mis mõttes "toimetab omale ise".
kiipide taktid aeglased, YAMJ näituseks ei kipu väga jooksma aeglasemate kivide peal. seda mõtlesin... |
teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
Anc
vastuseid: 3397
vaadatud: 1003746
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 09.09.2012 21:14:21 pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
| Mede8er riistvara tundub esmapilgil nõrguke. Ega ma nende kiipide hingeeelu muidugi sügavuti tunne. Popcorni poolt räägib see, et ta oskab ilma kolmanda partei abita meedia jukeboksi kokku panna. ... |
teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
Anc
vastuseid: 3397
vaadatud: 1003746
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 09.09.2012 13:48:56 pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
Mul on antud teemaga kaunis haakuvad mured - otsin head meediamängijat või HTPC-d alla 300EUR. On kellelgi ideid?
Teema algatasin algselt siin: http://www.elfafoorum.ee/threads/63687-Parim-meediam% ... |
teema: HTC Wildfire (S) |
Anc
vastuseid: 469
vaadatud: 143474
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.05.2011 09:15:59 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
|
teema: HTC Wildfire (S) |
Anc
vastuseid: 469
vaadatud: 143474
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.01.2011 18:34:28 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
| Eks ma ostsin teadlikult. Pigem loen e-maile, uudiseid ja RSS feede kui mängin telefoniga. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Anc
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682691
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.01.2011 01:15:58 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Milles võib probleem olla, xbox video library ei lae kõiki videosi sinna listi. Ütleme näiteks on mingi video cd1 ja cd2. CD1 saab vaadata aga CD2 ei ilmu isegi paari tunnipärast.
see on see k ... |
teema: HTC Wildfire (S) |
Anc
vastuseid: 469
vaadatud: 143474
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.01.2011 09:15:43 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
| angry birds on kaunis mängimatult aeglane ikka. siis kui lõpuks tööle saad. |
teema: HTC Wildfire (S) |
Anc
vastuseid: 469
vaadatud: 143474
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.12.2010 21:46:23 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
Avastasin eile Marketist ametliku Skype ka. Ei töötanud ta enne ja ajas ka nüüd pärast Froyo update'i asja pange. Eile pidi suisa restartima. Aga no küll nad selle kunagi stabiilseks saavad.
Ro ... |
teema: Kommenteerimine: pspboy333 |
Anc
vastuseid: 71
vaadatud: 16452
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2010 22:26:28 pealkiri: Kommenteerimine: pspboy333 |
Viis pluss! Mina müüsin, tema ostis. Täpselt nii nagu kokku lepitud  |
teema: HTC Wildfire (S) |
Anc
vastuseid: 469
vaadatud: 143474
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.12.2010 20:52:21 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
| mul on ka vahest. kuidagi nagu poolenisti oleks hangunud vms. Teinekord oma naine helistab siis näitab ainult numbrit - pilt jms tuleb viitega. Siukseid pisiasju ikka on aegajalt. See akna kraapimine ... |
teema: HTC Wildfire (S) |
Anc
vastuseid: 469
vaadatud: 143474
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.12.2010 19:24:25 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
| xda-dev. muuhulgas ka mujalt internetist. |
teema: HTC Wildfire (S) |
Anc
vastuseid: 469
vaadatud: 143474
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.12.2010 15:29:01 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
Ilmselge on see, et Android 2.2 on ikka väga kauge tulevik  |
teema: HTC Wildfire (S) |
Anc
vastuseid: 469
vaadatud: 143474
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.11.2010 22:36:15 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
| Mind huvitaks ka, et mis see reaalne kasu sealt võiks olla |
teema: HTC Wildfire (S) |
Anc
vastuseid: 469
vaadatud: 143474
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.09.2010 19:49:17 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
Samuti juba pool nädalat Wildfire omanik ja kommentaarid on järgnevad:
+Pea kogu nutitelefonilt eeldatav võimekus poole raha eest
+Aku eluiga on tänu kehvemale ekraanile ja vähem jõudsale pr ... |
teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
Anc
vastuseid: 376
vaadatud: 110581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.08.2010 16:20:12 pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
Müüs serveri, kaup aus. Hinn 5  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Anc
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682691
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.01.2010 15:20:59 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Seda küll jah, kuid prankotimenetluse käigus otsustatakse kes võtab üle garantiiasjad. Arvatavasti oskab pankrotihaldur suunata õige ettevõtte poole. Ühendust võib ikka võtta.
soovitavad m ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Anc
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682691
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.01.2010 16:43:54 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| jama on vist selles, et vanematel konsoolidel polnud müügi ajal seda 2a garantiid ja nüüd gnt lihtsalt lubab tegeleda ja uurida aga tegelikult ei muutu midagi. olen ise ka selles järjekorras. loo ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Anc
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682691
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.01.2010 14:55:19 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
http://www.onoff.com/online/se/inet.nsf/vProd/PMS32?opendocument&markID=40-35-10
1709SEK = 2650EEK |
teema: [X360] RRoD |
Anc
vastuseid: 374
vaadatud: 92861
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.12.2009 17:16:06 pealkiri: [X360] RRoD |
| , mis peale hakkasid siis? |
teema: [X360] RRoD |
Anc
vastuseid: 374
vaadatud: 92861
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.12.2009 11:36:52 pealkiri: [X360] RRoD |
| Minu oma pidas pärast Platooni fiksi vastu nädal aega. GNT ei saa midagi ette võtta. Uut normaalse hinnaga ei müüda. On elu... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Anc
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682691
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.12.2009 22:51:30 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Kas mulle tundub või ei ole arcade enam üldse saada. Vähemalt Eestis. Või kui siis on hinnad kõrgemad kui aasta tagasi (!?). |
teema: Kommenteerimine: seris7 |
Anc
vastuseid: 23
vaadatud: 9710
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2009 10:19:20 pealkiri: Kommenteerimine: seris7 |
Kõik viis pluss Tehing aus ja nagu lubatud! |
teema: Kommenteerimine: rlf |
Anc
vastuseid: 168
vaadatud: 44510
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2009 12:25:18 pealkiri: Kommenteerimine: rlf |
| kaup hea |
teema: Kommenteerimine: Coolest |
Anc
vastuseid: 142
vaadatud: 37519
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2009 12:23:03 pealkiri: Kommenteerimine: Coolest |
kaup hea tehing kiire. kõik klapib  |
teema: Kommenteerimine: sindonen |
Anc
vastuseid: 487
vaadatud: 135149
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2009 10:34:19 pealkiri: Kommenteerimine: sindonen |
| kaup sujus häste |
teema: Eesti Energia "KÕU" |
Anc
vastuseid: 9503
vaadatud: 1974751
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.05.2008 17:24:41 pealkiri: Eesti Energia "KÕU" |
| oskab keegi öelda millal uusi seadmeid oodata on? huvitab just mobiilne. |
teema: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
Anc
vastuseid: 53
vaadatud: 12414
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.11.2005 16:27:50 pealkiri: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
sama siin.
ja peatselt siis kolitakse välja ühikas. teatud poliitikute arvates on internet ju meil inimõigus  |
teema: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
Anc
vastuseid: 53
vaadatud: 12414
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.11.2005 12:11:46 pealkiri: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
sitta see alla turuhinna on!
14 korterit korrusel
9 korrust
igas korteris 1 ühendus
150eek kuu
20 000eek kuus
ja ma arvan, et ühendus on seal kuskil midagi alla 10mbit. hea kui 5 on aga ... |
teema: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
Anc
vastuseid: 53
vaadatud: 12414
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.11.2005 01:57:19 pealkiri: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
| eiei, iva on sama. tegu on ühikaga. ja mina ei saa sittagi aru kuidas nad trafficut monitoorivad. väidetavalt 1000 ühendust kliendi kohta. piirasin ära 300 ühendust torrenti kohta max ja max 2 to ... |
teema: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
Anc
vastuseid: 53
vaadatud: 12414
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 31.10.2005 00:35:36 pealkiri: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
macid ei ole samad
netti saab siis kui ootad paar tundi/helistad ISP-le.
netti soovitati minna ikka nii, et kahte arvutit siis omavahel võrku ei ühendaks, kui lauaarvuti teist võrkarit pidi n ... |
teema: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
Anc
vastuseid: 53
vaadatud: 12414
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.10.2005 23:12:19 pealkiri: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
niisama connection sharinguga avastataxegi 2 sekundiga ja lülitakse automaatsel välja.
neid ei huvita eriti kelle läpakas on.
läpaka mac adret küll konflikti viia ei taha
sellest siis ... |
teema: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
Anc
vastuseid: 53
vaadatud: 12414
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.10.2005 20:38:16 pealkiri: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
| mis on ics? sillatud pole, jagatud. |
teema: mis monitori omate? |
Anc
vastuseid: 881
vaadatud: 175527
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.10.2005 19:56:28 pealkiri: mis monitori omate? |
Samsung 913V 19"
1280 x 1024 punkter
12 ms
250 cd/m2
600:1
TCO-standard: TCO 99
Tilkoblinger: D-Sub / VGA |
teema: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
Anc
vastuseid: 53
vaadatud: 12414
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.10.2005 19:54:08 pealkiri: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
| ok, räägin kuidas asi on. On lauaarvuti ja on sülearvuti. Lauaarvuti on pidevalt sees ja laual, sülearvutit tahan teinekord voodisse/diivanile kaasa võtta. ja lihtsalt kahe arvuti vahel faile va ... |
teema: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
Anc
vastuseid: 53
vaadatud: 12414
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.10.2005 15:09:44 pealkiri: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
, sinu pakutud variandid ei tasuks ära.
aga muu seltskond on "äärmiselt lahe ja naljakas"
aga mingi vpnilahendus? pakettide liikumist ma ei usu et keegi väga hoolega vaatab. mingi lihtne mo ... |
teema: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
Anc
vastuseid: 53
vaadatud: 12414
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.10.2005 15:55:25 pealkiri: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
| idee oleks, et üldse ei näeks. ei ISP ega suvaline veebileht, millel olen käinud ühe arvuti tagant (mitte mõlema, mis samas võrgus on) |
teema: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
Anc
vastuseid: 53
vaadatud: 12414
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.10.2005 15:32:44 pealkiri: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
OFFF, täitsa tore koomik...
asi on nimelt selles, et wini tulemüür oli peal, midagi muud aga polnud ja ennäe imet - suudeti kuidagi tuvastada teine arvuti, mis esimes eküljes keerdkaablit pidi ... |
teema: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
Anc
vastuseid: 53
vaadatud: 12414
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.10.2005 14:53:48 pealkiri: Kohtvõrgu peitmine välissilma eest |
| Ehk siis kuidas peita kohtvõrk ära väliste uudistajate eest, kui nett saabub ühte arvutisse, sealt edasi hargnevad arvutit tahaks aga turvaliselt eemal hoida internetikirjamite karvaste käppade e ... |
teema: Kommenteerimine: reameez |
Anc
vastuseid: 42
vaadatud: 12352
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2005 13:04:15 pealkiri: Kommenteerimine: reameez |
| kõik korras, äri tehtud. |
teema: Kommenteerimine: kpihus |
Anc
vastuseid: 25
vaadatud: 17705
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.11.2004 19:45:25 pealkiri: Kommenteerimine: kpihus |
| Pihus täitsa asjalik vend. Tema juba tünga tegema ei kipu |
teema: 3DMark2005 skoorid |
Anc
vastuseid: 3210
vaadatud: 587340
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 02.10.2004 17:29:09 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
kuhu jäid tänusõnad multimeetri kohta
hull igatahes 2.2v gpu'le , isegi macci ei julgeks veega niipalju anda
seda teame juba ammu et platoon oma riistvarast ei hooli aga ... |
teema: Sempron Socket A Overclocking |
Anc
vastuseid: 140
vaadatud: 14823
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.10.2004 09:24:28 pealkiri: Sempron Socket A Overclocking |
cpu-z peaks aitama ädast välja  |
teema: Sempron Socket A Overclocking |
Anc
vastuseid: 140
vaadatud: 14823
|
foorum: Protsessorid postitatud: 01.10.2004 15:44:54 pealkiri: Sempron Socket A Overclocking |
| loll jora, kordajad kinni mis kinni... |
teema: Sempron Socket A Overclocking |
Anc
vastuseid: 140
vaadatud: 14823
|
foorum: Protsessorid postitatud: 01.10.2004 11:58:30 pealkiri: Sempron Socket A Overclocking |
| proovige keegi veel siis nüüd ruttu oma kordajaid |
teema: Sempron Socket A Overclocking |
Anc
vastuseid: 140
vaadatud: 14823
|
foorum: Protsessorid postitatud: 01.10.2004 11:17:57 pealkiri: Sempron Socket A Overclocking |
shit! mina pole tõesti uurinud mis seisus kordajad on... tean et kui selline kordaja valida mis kinni siis mu mobo tahab cmos resetti, ei ole viitsinud sellega riskida õhtul proovin 8)
edit - ... |
teema: 3DMark2005 skoorid |
Anc
vastuseid: 3210
vaadatud: 587340
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 01.10.2004 09:31:02 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
Keeratakse graafika maha ja vertex shader'it arvutatakse CPU peal, ehk asi, mida päris mängud kunagi ei tee.
ega seda mängud peagi tegema.. see mõõdab ju lihtsalt prose jõudlust. |
| |