| autor |
sõnum |
martinez1
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2012
|
postitatud: 15.02.2023 15:49:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
| Ostis PS5 Mängu. Soovitan! 5+! |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
postitatud: 26.11.2021 09:42:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Ostsin PS4 mängu. Kõik suurepärases korras.  |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 31.10.2021 23:02:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Positiivne tehing! _________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
|
| Kommentaarid: 1513 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1017 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
postitatud: 23.10.2021 21:52:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Aitas tooli värisema panna  |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andu122
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2013
|
postitatud: 22.10.2021 10:03:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
| Soetasin posti teel kaupa, kõik sujus |
|
|
| Kommentaarid: 136 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leet-Priit
HV vaatleja
liitunud: 26.05.2005
|
postitatud: 11.10.2021 20:28:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Ostsin projektori. Kõik sujus üle ootuste kiiresti! _________________ kaup ainult käest kätte, postiga ei saada |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
postitatud: 11.10.2021 20:23:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 03.01.2020 16:21:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zipzic
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2007
|
postitatud: 16.08.2019 08:05:25 postituse pealkiri: S8 |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Soetas telefoni, tehing kiire ja positiivne  _________________ the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt! |
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexup
HV Guru

liitunud: 24.04.2010
|
postitatud: 20.12.2018 09:53:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Mis siin ikka, soovitab  |
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
297 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
postitatud: 19.09.2018 23:22:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Müüsin videokaardi - saime kenasti kaubale.  |
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
postitatud: 28.09.2017 16:50:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
ostsin klaveri.  _________________ pWn |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010
|
postitatud: 15.04.2016 14:49:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Sai video sebitud.
Kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
postitatud: 13.04.2016 09:11:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Kõik aus ja nii nagu peab  |
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RagnarKahr
HV veteran

liitunud: 25.02.2004
|
postitatud: 08.04.2016 00:14:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Tip top ostja  |
|
|
| Kommentaarid: 264 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
220 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slaava007
HV Guru

liitunud: 02.08.2013
|
postitatud: 13.12.2015 18:51:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Müüs protsessori ja emaplaadi. Meeldiv tehing  _________________ Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu |
|
|
| Kommentaarid: 804 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
690 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
postitatud: 02.12.2015 13:54:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
| Müüsin telefoni, kõik sujus hästi. |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toffka
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2013
|
postitatud: 12.11.2015 10:12:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
| Sain mängu ostetud. Kõik OK! |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RR9
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2014
|
postitatud: 28.04.2015 15:40:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
| Müüsin mängu, soovitan ostjat!! |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
postitatud: 13.02.2015 18:00:02 postituse pealkiri: Ostsin PS4 mängu ! Soovitan ! |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
| Kaup kiire ja korralik soovitan !! |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rebane09
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.09.2010
|
postitatud: 07.01.2015 22:15:45 postituse pealkiri: ps4 |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Ostis PS4 puldi ja Rayman Legendsi.
Kandis raha ette, panin paki teele  |
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S:s:S
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2004
|
postitatud: 29.11.2014 11:56:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
| Ostis mängu PS4 peale, kõik ok. |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
postitatud: 17.11.2014 19:01:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Müüsin mängu  |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sorokin
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2011
|
postitatud: 18.10.2014 14:47:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
| Hea ostja, kõik sujus kiirelt. |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
postitatud: 29.09.2014 12:56:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Aus ostja!  |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
postitatud: 18.03.2010 15:23:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
aitasin siis mängu soetamisel ja kõik klappis sujuvalt!
mängu üle õnnelik ning kõik on  |
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 05.03.2010 19:43:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Kiire ja korralik ostja, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ain158
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2006
|
postitatud: 14.03.2009 17:59:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
selle mehega tasub äri ajada;)
kaup käes ja kõik OK! |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HerrErx
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2006
|
postitatud: 27.12.2006 22:23:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Ostsin powerballi, kaup tuli kohale nagu lubatud, usaldatav vend  |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kenaj
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2005
|
postitatud: 18.12.2006 16:53:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Kõik OK. Sai Ps2 ostetud, tõi koju kätte.  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
postitatud: 23.10.2006 14:28:28 postituse pealkiri: Positiivne! |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Sain vennaga äri aetud.Raha kandis siis üle, kui lubatud!
Kandis lubatust natuke rohkemgi!
Väga pro!  |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisoo
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2006
|
postitatud: 11.10.2006 21:43:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Äri sai aetud. Kõik nii nagu lubatud.  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
postitatud: 05.09.2006 17:02:43 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: puudub |
|
sa oled ikka väga pro vend ma ütlen, kõik oleks korralikult läinud kui sa poleks mingit lollust leiutama hakanud, Tõesti kui vana sa vend oled, su Kihvti
Pmi järgi ja selle postituse järgi võiks arvata et oled mingi 12 max:
Saatis sellise ägeda pmi,
Tubli poiss, kirjutasid negatiivse, said ka vastu. Homsest hakkan iga öö, kui Arest mööda sõidan Sulle helistama, nii kodusel kui mobiilinumbril. Lisaks toon Sulle lennukipiletite kontsud näha ja näitan neid koos minu kohta kirjutatud kommentaaridega Su vanematele. Ja ju leiame miskit veel. Seniks siis tervisi. Priit
Mida sa sellise linna pomo kohta ütled ? nagu oled ratest väga sõltuvuses ?? "Sina panid mulle 1 panen vastu ka !!" Niigi pidin su ülbust kannatama, tuled egotsed mul kodus siin, hiljem ülbitsed siis ka kui mina sinu järgi jooksen, Kes oled sina ja hakkad mul käskima, tuled ostad mult video ja siis hakkad mingit paska puhuma, murrad lubadust ja hakkad käsklusi jagama !!!
Tegu oli puhtalt sinu idootsuse pärast, sina ei viitsinud paarimindist kõrvalepõiget teha. Räägid vaimupuudest, Mine ego koolitusele, saa üle oma pomost, Käid siis käid välismaal, mul suva, Fakt oli see et sa rikkusid leppet, ja sellele ei ole vabandusi !!! |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pri:t
HV Guru

liitunud: 16.05.2003
|
postitatud: 05.09.2006 00:26:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Negatiivne |
|
Lapsidioot maakohas.
Tsitaat: Aga mina loll lammas olin ostutseki ära kaotanud ja Isa oli Karbi minema viinud, sellest tõmbas 200 kr hinnast alla, ok olin nõus rääkis et kui karbi saad, kõlla ja tulen järgi ja saad........
Oledki lammas, kui tahad midagi müüa, valmista asjad ette nii nagu vaja. Paljudel ei ole aega sõita mingi Sulle muret tegeva 100 krooni pärast Tingisingi, kuna garantii kehtib ostutekiga ja seda Sul polnud.
Tsitaat: Siis hakkas nõudma et mina Võtaksin oma ratta ja teeksin ühe kiire 40 km otsa et see karp talle ära viia ja 100 kr saada.
Vastus vale: distants 24 km edasi tagasi ja lapsel suvevaheaeg, hinga värsket õhku, ehk aitab Su vaimupuude puhul. _________________ priit |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
5 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
postitatud: 04.08.2006 13:22:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Oli probleem. Tema aitas: probleemi enam polnud  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
postitatud: 04.07.2006 19:31:00 postituse pealkiri: Positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Väga positiivne kasutaja.Ostisn mängu.Mees pidas enda sõna ja asi tuli ilusti kohele.Pakitud oli väga hästi!
Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
postitatud: 01.05.2006 15:21:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Algus HV-s oli suts konarlik, kui nüüdseks on asjad paika loksunud ja minu arvamus mehest pole midagi vähemat, kui positiivne 
viimati muutis Ernits 06.07.2006 00:14:50, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martenpalm
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2005
|
postitatud: 14.03.2006 12:44:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Ostsin mängu, kõik nagu lubatud ja pakitud oli ka  |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
postitatud: 13.02.2006 22:11:02 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: puudub |
|
Minupoolt on HoHo-ga kõik korras 
viimati muutis JediMihkel 10.12.2006 13:04:13, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
postitatud: 08.01.2006 23:18:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
[edit]
tundub, et inimene õppis
Põhjus miks oli enne negatiivne:
[/edit]
Vähe sellest et tüüp on piraat, ta ei suuda ka inimese moodi suhelda
"JediMihkel": <b>piix</b> nahh küll see ei ole mingi fooking pira
Mis te saate kaifi kui käite teistele pinda ve
kui ei meeldi tõmmake hui peale
Meeldib kohe pugeda adminnidele ve
et omg üks räägib kahtlast juttu seal vaate kohe kindlasti
Arghhh
"JediMihkel":mul on mäng alla laetud torust aga rari passwordi pole _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
viimati muutis Ho Ho 11.12.2006 00:50:15, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
postitatud: 17.12.2005 01:08:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
On muutunud nähtavalt!
viimati muutis EvilKatarn 10.12.2006 13:17:05, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylovoitka
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2001
|
postitatud: 12.11.2005 23:19:28 postituse pealkiri: Kommenteerimine: JediMihkel |
|
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne |
|
Ostsin venna käest paar arvutimängu. Kaup korralik, nagu lubatud.
Pakitud oli paremini kui DHL'i USA pakid!! Sellise pakendi sees poleks isegi munad katki läinud. |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|