Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: JediMihkel
avatar Kasutajast JediMihkel

HV veteran
liitunud:  28.10.2005
viimane külastus:  28.08.2023 07:56:49
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  2157
[0.04% kõigist / 0.29 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja JediMihkel sõnumeid
amet:  Meremees
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt JediMihkel
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: JediMihkel
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 38 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 3% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
martinez1
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2012



sõnumpostitatud: 15.02.2023 15:49:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Ostis PS5 Mängu. Soovitan! 5+!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.11.2021 09:42:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Ostsin PS4 mängu. Kõik suurepärases korras. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.10.2021 23:02:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Positiivne tehing!
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005



sõnumpostitatud: 23.10.2021 21:52:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Aitas tooli värisema panna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andu122
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.10.2021 10:03:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Soetasin posti teel kaupa, kõik sujus
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leet-Priit
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.10.2021 20:28:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Ostsin projektori. Kõik sujus üle ootuste kiiresti!
_________________
kaup ainult käest kätte, postiga ei saada
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



sõnumpostitatud: 11.10.2021 20:23:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Ostsin rooli. Igati positiivne.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.01.2020 16:21:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Ostsin arvutimonitori jala postiga ettemaksuga, oli väike üllatus kuid asi laabus thumbs_up.gif
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.08.2019 08:05:25    postituse pealkiri: S8 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Soetas telefoni, tehing kiire ja positiivne thumbs_up.gif
_________________
the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt!
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lexup
HV Guru
lexup

liitunud: 24.04.2010



sõnumpostitatud: 20.12.2018 09:53:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Mis siin ikka, soovitab icon_smile.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 297
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.09.2018 23:22:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Müüsin videokaardi - saime kenasti kaubale. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.09.2017 16:50:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

ostsin klaveri. thumbs_up.gif
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.04.2016 14:49:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Sai video sebitud.
Kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.04.2016 09:11:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Kõik aus ja nii nagu peab beer_yum.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RagnarKahr
HV veteran
RagnarKahr

liitunud: 25.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.04.2016 00:14:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Tip top ostja thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 264 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 220
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaava007
HV Guru
Slaava007

liitunud: 02.08.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.12.2015 18:51:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Müüs protsessori ja emaplaadi. Meeldiv tehing thumbs_up.gif
_________________
Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu
Kommentaarid: 804 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 690
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005



sõnumpostitatud: 02.12.2015 13:54:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Müüsin telefoni, kõik sujus hästi.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toffka
HV vaatleja
toffka

liitunud: 16.01.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2015 10:12:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Sain mängu ostetud. Kõik OK!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RR9
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2014



sõnumpostitatud: 28.04.2015 15:40:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Müüsin mängu, soovitan ostjat!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009



sõnumpostitatud: 13.02.2015 18:00:02    postituse pealkiri: Ostsin PS4 mängu ! Soovitan ! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Kaup kiire ja korralik soovitan !!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rebane09
Kreisi kasutaja
rebane09

liitunud: 04.09.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2015 22:15:45    postituse pealkiri: ps4 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Ostis PS4 puldi ja Rayman Legendsi.
Kandis raha ette, panin paki teele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S:s:S
HV kasutaja
S:s:S

liitunud: 08.09.2004



sõnumpostitatud: 29.11.2014 11:56:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Ostis mängu PS4 peale, kõik ok.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.11.2014 19:01:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Müüsin mängu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sorokin
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.10.2014 14:47:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Hea ostja, kõik sujus kiirelt.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.09.2014 12:56:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Aus ostja! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2010 15:23:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

aitasin siis mängu soetamisel ja kõik klappis sujuvalt!

mängu üle õnnelik ning kõik on thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.03.2010 19:43:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Kiire ja korralik ostja, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ain158
HV vaatleja
ain158

liitunud: 14.07.2006



sõnumpostitatud: 14.03.2009 17:59:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

selle mehega tasub äri ajada;)
kaup käes ja kõik OK!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HerrErx
HV kasutaja
HerrErx

liitunud: 26.07.2006



sõnumpostitatud: 27.12.2006 22:23:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Ostsin powerballi, kaup tuli kohale nagu lubatud, usaldatav vend icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenaj
HV kasutaja
kenaj

liitunud: 11.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.12.2006 16:53:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Kõik OK. Sai Ps2 ostetud, tõi koju kätte. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005



sõnumpostitatud: 23.10.2006 14:28:28    postituse pealkiri: Positiivne! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Sain vennaga äri aetud.Raha kandis siis üle, kui lubatud!
Kandis lubatust natuke rohkemgi!
Väga pro! icon_razz1.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisoo
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2006



sõnumpostitatud: 11.10.2006 21:43:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Äri sai aetud. Kõik nii nagu lubatud. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.09.2006 17:02:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: puudub

sa oled ikka väga pro vend ma ütlen, kõik oleks korralikult läinud kui sa poleks mingit lollust leiutama hakanud, Tõesti kui vana sa vend oled, su Kihvti
Pmi järgi ja selle postituse järgi võiks arvata et oled mingi 12 max:

Saatis sellise ägeda pmi,
Tubli poiss, kirjutasid negatiivse, said ka vastu. Homsest hakkan iga öö, kui Arest mööda sõidan Sulle helistama, nii kodusel kui mobiilinumbril. Lisaks toon Sulle lennukipiletite kontsud näha ja näitan neid koos minu kohta kirjutatud kommentaaridega Su vanematele. Ja ju leiame miskit veel. Seniks siis tervisi. Priit

Mida sa sellise linna pomo kohta ütled ? nagu oled ratest väga sõltuvuses ?? "Sina panid mulle 1 panen vastu ka !!" Niigi pidin su ülbust kannatama, tuled egotsed mul kodus siin, hiljem ülbitsed siis ka kui mina sinu järgi jooksen, Kes oled sina ja hakkad mul käskima, tuled ostad mult video ja siis hakkad mingit paska puhuma, murrad lubadust ja hakkad käsklusi jagama !!!

Tegu oli puhtalt sinu idootsuse pärast, sina ei viitsinud paarimindist kõrvalepõiget teha. Räägid vaimupuudest, Mine ego koolitusele, saa üle oma pomost, Käid siis käid välismaal, mul suva, Fakt oli see et sa rikkusid leppet, ja sellele ei ole vabandusi !!!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pri:t
HV Guru
pri:t

liitunud: 16.05.2003



sõnumpostitatud: 05.09.2006 00:26:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Negatiivne

Lapsidioot maakohas.

Tsitaat: Aga mina loll lammas olin ostutseki ära kaotanud ja Isa oli Karbi minema viinud, sellest tõmbas 200 kr hinnast alla, ok olin nõus rääkis et kui karbi saad, kõlla ja tulen järgi ja saad........

Oledki lammas, kui tahad midagi müüa, valmista asjad ette nii nagu vaja. Paljudel ei ole aega sõita mingi Sulle muret tegeva 100 krooni pärast Tingisingi, kuna garantii kehtib ostutšekiga ja seda Sul polnud.

Tsitaat: Siis hakkas nõudma et mina Võtaksin oma ratta ja teeksin ühe kiire 40 km otsa et see karp talle ära viia ja 100 kr saada.

Vastus vale: distants 24 km edasi tagasi ja lapsel suvevaheaeg, hinga värsket õhku, ehk aitab Su vaimupuude puhul.
_________________
priit
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 5 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004



sõnumpostitatud: 04.08.2006 13:22:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Oli probleem. Tema aitas: probleemi enam polnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005



sõnumpostitatud: 04.07.2006 19:31:00    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Väga positiivne kasutaja.Ostisn mängu.Mees pidas enda sõna ja asi tuli ilusti kohele.Pakitud oli väga hästi!
Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.05.2006 15:21:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Algus HV-s oli suts konarlik, kui nüüdseks on asjad paika loksunud ja minu arvamus mehest pole midagi vähemat, kui positiivne thumbs_up.gif

viimati muutis Ernits 06.07.2006 00:14:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martenpalm
HV vaatleja
martenpalm

liitunud: 16.06.2005



sõnumpostitatud: 14.03.2006 12:44:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Ostsin mängu, kõik nagu lubatud ja pakitud oli ka thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.02.2006 22:11:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: puudub

Minupoolt on HoHo-ga kõik korras thumbs_up.gif icon_wink.gif

viimati muutis JediMihkel 10.12.2006 13:04:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002



sõnumpostitatud: 08.01.2006 23:18:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

[edit]
tundub, et inimene õppis


Põhjus miks oli enne negatiivne:
[/edit]



Vähe sellest et tüüp on piraat, ta ei suuda ka inimese moodi suhelda

"JediMihkel": <b>piix</b> nahh küll see ei ole mingi fooking pira
Mis te saate kaifi kui käite teistele pinda ve
kui ei meeldi tõmmake hui peale
Meeldib kohe pugeda adminnidele ve
et omg üks räägib kahtlast juttu seal vaate kohe kindlasti
Arghhh
"JediMihkel":mul on mäng alla laetud torust aga rari passwordi pole

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"


viimati muutis Ho Ho 11.12.2006 00:50:15, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.12.2005 01:08:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

On muutunud nähtavalt!

viimati muutis EvilKatarn 10.12.2006 13:17:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylovoitka
HV kasutaja
ylovoitka

liitunud: 14.11.2001



sõnumpostitatud: 12.11.2005 23:19:28    postituse pealkiri: Kommenteerimine: JediMihkel vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ JediMihkel ]: Positiivne

Ostsin venna käest paar arvutimängu. Kaup korralik, nagu lubatud.
Pakitud oli paremini kui DHL'i USA pakid!! Sellise pakendi sees poleks isegi munad katki läinud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

JediMihkel arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 43 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 4% 2 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.