Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: XT
avatar Kasutajast XT

HV kasutaja
liitunud:  04.05.2005
viimane külastus:  13.06.2026 19:28:27
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  858
[0.02% kõigist / 0.11 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja XT sõnumeid
arvuti:  Eesti konf:

Prose: i5-2500K @ 4.5ghz
Jahutus: AC Freezer 13 Pro
Mobo: Asus P8Z68-V
Mälu: 2x4 GB DDR3
GPU: 6GB Gigabyte GTX1060 G1
HDD: 1x 3TB WD Green 1x 250 GB Samsung 1x 160GB Samsung 1x 160GB WD
PSU:CFT-600-14CS
Korpus: Fractal Design Meshify C

Läpaka konf:

Samsung NP550P5C-S08AU
http://www.samsung.com/au/consumer/pc-peripherals/notebook-pc/everyday/NP550P5C-S08AU

Intel® Core™ i7 Processor 3630QM (2.40GHz, 6MB L3 Cache) Intel HM76
NVIDIA® GeForce® GT 650M Graphics with 2GB GDDR3 Graphic Memory (Optimus™)
15.6" SuperBright 300nit HD+ LED Display (1600 x 900), Anti-Reflective
8GB DDR3 System Memory at 1,600MHz (4GB x 2)
1TB S-ATAII Hard Drive (5,400RPM)
BluRay Rom
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt XT
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: XT
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 42 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ XT ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
jax123
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.09.2024 20:11:35    postituse pealkiri: Mälu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Müüsin mälu. Kõik sujus!
_________________
+372 50 53 877
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2021 21:10:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Kiire ja korralik thumbs_up.gif
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 08.04.2018 19:47:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Ostis hiire. Tuli ise järele, kõik väga kiire ja korralik. Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2018 13:03:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Järjekordne edukas tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomes
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.10.2016 22:09:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Ostis ketta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hermanio
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.09.2016 22:54:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Ostsin GPU, kõik toimis, igati kiire ja korralik müüja.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.02.2013 17:44:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

On ostnud mänge. Kõik 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.11.2011 13:23:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

tegin kaupa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.11.2011 19:02:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Ostsin prose, igati positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.11.2011 07:01:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Igati korralik kaubitseja thumbs_up.gif
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.11.2011 12:01:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Taaskord kaupa tehtud thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylar123
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2002



sõnumpostitatud: 07.11.2011 18:25:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

ostsin emaplaadi, kõik sujus ja kaup korralik
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.10.2011 13:18:48    postituse pealkiri: prose vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Ostsin kaupa, positiivne thumbs_up.gif
_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zebra1
HV veteran
zebra1

liitunud: 09.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.10.2011 12:42:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Minu poolt kena positiivne!
Kandis raha ette ja kaup läks postiga järgi.
Igati HV-Positiivne! thumbs_up.gif
_________________
Jätan endale õiguse valida, kellega ja kuidas äri korraldan.
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004



sõnumpostitatud: 19.10.2011 13:28:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Kõik nii nagu peab. thumbs_up.gif
_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkeltt
HV vaatleja
mihkeltt

liitunud: 06.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.10.2011 20:37:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Ostis prose, raha ette, kaup posti, järgmine päev käes, ostja rahul.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsakolla
HV vaatleja

liitunud: 22.03.2006



sõnumpostitatud: 12.10.2011 18:33:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik, raha vahetas omanikku, mina lahkusin monitoriga. Kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gunn271
HV veteran
gunn271

liitunud: 30.01.2011



sõnumpostitatud: 25.09.2011 13:44:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Ostis läpakale ekraani saime hinnas kokkuleppele aitasin ka ära vahetada kõik sujus normaalselt...Jäi kauba ja tehinguga rahule .. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif soovitan
_________________
(y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deemon21
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2011



sõnumpostitatud: 19.09.2011 09:27:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Kiire tehing, pole mingeid probleeme.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.09.2011 17:24:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

StarLight kirjutas:
Ostis mäluliistakad. Mis muud kui thumbs_up.gif


+1 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004



sõnumpostitatud: 08.09.2011 09:26:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Ostis mäluliistakad. Mis muud kui thumbs_up.gif
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006



sõnumpostitatud: 18.05.2011 12:16:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

ostis kasutatud garantiiga ketta. Kõik käis väga kiirelt ja lihtsalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rurik
HV veteran
rurik

liitunud: 29.10.2007



sõnumpostitatud: 12.05.2011 15:42:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

kõik nagu kokkuleppitud thumbs_up.gif soovitan
Kommentaarid: 400 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.05.2011 15:22:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Kiire ja korralik ostja. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.05.2011 23:19:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Kuigi korpusel PSU streikis saime kaubale. thumbs_up.gif

Mõistlik ja korralik müüja thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tambu
HV vaatleja
tambu

liitunud: 11.09.2009



sõnumpostitatud: 28.12.2010 18:44:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Kaup kiiresti käes ja igati töökorras.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
continue
HV veteran

liitunud: 22.04.2006



sõnumpostitatud: 26.12.2010 21:53:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Veel kord positive thumbs_up.gif
Kommentaarid: 325 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 16 :: 1 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
continue
HV veteran

liitunud: 22.04.2006



sõnumpostitatud: 24.11.2010 18:46:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

yep yep thumbs_up.gif
Kommentaarid: 325 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 16 :: 1 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M2ido
HV vaatleja
M2ido

liitunud: 30.05.2009



sõnumpostitatud: 29.10.2010 22:51:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Müüsin PS3 mängu. Kiire ja konkreetne tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.09.2010 02:28:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

ostsin wifi pulga. proovida pole senini jõudnud aga no küll ta töötab.
äris tõrkeid ei esinend thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leki
HV kasutaja
leki

liitunud: 10.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.09.2010 19:51:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Müüsin posti teel mängud, konkreetne ja usaldusväärne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.09.2010 15:27:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Sai läbi viidud üks positiivne äri thumbs_up.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.09.2010 16:01:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik, soovitan!
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004



sõnumpostitatud: 01.09.2010 14:56:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus, müüs posti teel mälud. Kõik sujus täpselt nii nagu kokku sai lepitud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruratt
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2006



sõnumpostitatud: 30.08.2010 01:08:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Maksin raha, sain pakiga emaplaadi vastu, töötab.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
driver95
HV vaatleja
driver95

liitunud: 06.05.2005



sõnumpostitatud: 27.08.2010 00:11:41    postituse pealkiri: Müüsin talle Mirror's Edge'i PS3-le vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Tehing sai sooritatud kiiresti ja edukalt thumbs_up.gif
_________________
driver95-e ehk driv4r'i YouTube'i kanal
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kell100
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006



sõnumpostitatud: 24.08.2010 12:34:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Ostsin temalt videokaardi. Tõi ise kohale täpselt lubatud ajaks. Kaart on töökorras. Asjalik ja korrektne inimene, soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.05.2010 15:49:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Ostis kõvaketta
thumbs_up.gif
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008



sõnumpostitatud: 17.09.2009 16:52:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Kõik tip-top! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relco
Kreisi kasutaja
Relco

liitunud: 16.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.08.2009 22:36:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Nagu lubatud,nii ka tehtud sai.Korralik ostja
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.08.2009 14:33:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Ostis navile kaitsekile icon_smile.gif Raha kandis ette thumbs_up.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.07.2009 10:37:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Sai DVD-kirjutaja väga soodsalt soetatud. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.07.2009 18:05:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

Üks hdd sai ostetud. Kohale tuli sama kiirelt nagu naaber uksetaha. icon_biggrin.gif Positiivne kogemus.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanuste
HV kasutaja
jaanuste

liitunud: 06.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.06.2009 20:08:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

ostsin videokaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
themm
HV kasutaja
themm

liitunud: 01.12.2004



sõnumpostitatud: 09.08.2005 19:01:24    postituse pealkiri: Kommenteerimine: XT vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ XT ]: Positiivne

soovitan! kaup oli nii nagu pidi olema. probleeme polnud!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

XT arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 41 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.