Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: assa_mait
avatar Kasutajast assa_mait

HV kasutaja
liitunud:  16.02.2005
viimane külastus:  30.09.2012 18:09:22
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  519
[0.01% kõigist / 0.07 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja assa_mait sõnumeid
arvuti:  Fujitsu-Siemens Amilo L1310G

prose: Celeron M 370 1,5 GHz
ram: 2x256MB
hdd: 60GB
gfx: ATI Radeon Xpress 200 128MB jagatud
tft: 15.4” TFT WXGA, 1280x800 pixels
dvd: Dual Layer DVD+/-RW DL +/-R
wifi: 802.11 b/g
kontakt assa_mait
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: assa_mait
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 42 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ assa_mait ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
võõba
HV kasutaja
võõba

liitunud: 02.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.10.2008 20:10:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Positiivne tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.10.2008 16:40:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Tuli, nägi, ostis, Soovitan! thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chiff
HV kasutaja
chiff

liitunud: 01.07.2003



sõnumpostitatud: 26.09.2008 05:23:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

tiptop thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.05.2008 15:33:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Ostis emaplaadi, kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarmo
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.03.2008 17:19:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Andis ära laheda antiikse IBM 5,25" välise floppy drive. beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Windslore
HV veteran

liitunud: 09.09.2006



sõnumpostitatud: 28.06.2007 15:14:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Sai ühe Linksysi ruuteriga äri tehtud. Väga asjakohane ja sõbralik, hiljaks ei jäänud 8) . Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003



sõnumpostitatud: 23.05.2007 23:13:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

nu super värk, ostis 1 asja asemel 2 thumbs_up.gif 8)
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 18.04.2007 22:02:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

sai üks pisike sabata hiir müüdud. kõik paistab click-click ok thumbs_up.gif.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennart
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2006



sõnumpostitatud: 07.04.2007 22:08:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Väga positiivne ostja.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.02.2007 23:02:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

tehtud!
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HvNewUser
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2004



sõnumpostitatud: 22.02.2007 17:35:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

mälupulk raha vastu vahetatud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.11.2006 17:01:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Termopasta mulle, raha talle. 8)
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.11.2006 21:54:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. Kogemus positiivne!
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005



sõnumpostitatud: 03.09.2006 21:20:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

ostsin venti , kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cubik
HV veteran

liitunud: 02.08.2003



sõnumpostitatud: 01.08.2006 08:01:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Sai monitor müüdud...äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 192 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.07.2006 19:49:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

ostis raali. tuli kohale, maksis sulas. loodan et jääb ostuga rahule
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.07.2006 15:58:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

andis mulle ühe olulise lepingunäidise omaast vabast ajast .
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ilman
HV Guru
ilman

liitunud: 20.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.04.2006 12:19:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

kiire ostja icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
M: HP EliteBook 2530p ja 2540p.
hinnad 95 ja 150 eur.

Ostan teie remonti vajav, või lihtsalt seisma jäänud auto. Pakkuge !
Kommentaarid: 350 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salasource
HV kasutaja
salasource

liitunud: 31.01.2005



sõnumpostitatud: 19.04.2006 11:33:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Kiire ja konkreetne, väga viis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.04.2006 17:19:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

ostis Nokia vahekorpuse. Kõik läks plaani järgi
_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kartul
HV kasutaja
kartul

liitunud: 02.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.03.2006 21:56:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

sai mp3 player ostetud, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-xXx-
Kreisi kasutaja
-xXx-

liitunud: 02.02.2004



sõnumpostitatud: 10.12.2005 20:13:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

zbz äri icon_razz.gif
Kiire vend
Igatahes positiivne thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.11.2005 00:27:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Väga muhe tüüp. Pole veel nii viisakat müüjat kohanud. Andis nänni kah pealekauba - lihtsalt viimase peal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.11.2005 14:14:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.10.2005 11:52:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Äri laabus kenasti.
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Undead10
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005



sõnumpostitatud: 23.10.2005 21:28:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.09.2005 17:39:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Äri oli kiire ja nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.08.2005 18:00:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Igati OK kogemus icon_wink.gif Soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.08.2005 14:58:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Ostis mälu ja roomas järgi ka asjale icon_razz1.gif thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.08.2005 16:32:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

äri sujus thumbs_up.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.08.2005 18:59:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Viisakas inimene, äri läks ka hästi. thumbs_up.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.08.2005 12:20:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Vahetasime pisipajepennid omavahel ära. Kõik läks libedalt!
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mesinik
HV Guru

liitunud: 19.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.07.2005 19:53:50    postituse pealkiri: Selle mehega võib äri teha küll. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Selle mehega võib äri teha küll.
Kõik OK.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.t
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.07.2005 19:54:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

usaldusväärne müüa thumbs_up.gif soovitan
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Massive
HV kasutaja
Massive

liitunud: 22.01.2005



sõnumpostitatud: 13.06.2005 15:50:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

usaldusväärne müüja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.05.2005 18:43:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Äri käis kiirelt ja kaup oli parem kui lootsin +andis asjadest suurepärase ülevaate thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pähkel
HV kasutaja
pähkel

liitunud: 02.04.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.05.2005 00:50:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.05.2005 21:25:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Hea ja kiire tehing!
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.05.2005 10:17:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

konkreetne ja kiire ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wolverine
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2003



sõnumpostitatud: 18.03.2005 20:33:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Tore tüüp ja äri sujus väga kenasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spider707
HV veteran

liitunud: 11.12.2003



sõnumpostitatud: 27.02.2005 13:15:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

Kõik oli OK!!!Soovitan!!! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 448 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 364
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004



sõnumpostitatud: 21.02.2005 21:44:42    postituse pealkiri: Kommenteerimine: assa_mait vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ assa_mait ]: Positiivne

ketas sai uue omaniku thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

assa_mait arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 53 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.