| autor |
sõnum |
maxc
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2006
|
postitatud: 11.04.2007 23:37:39 postituse pealkiri: maksmata |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Negatiivne |
|
Umbes aasta eest (2006 kevad) sai antud tegelasele ettemaks tehtud telefoni eest, mida ma kätte ei saanud. Nii mitmeid kordi kui ma olen talle selle aasta jooksul helistanud olen saanud samalaadseid vastuseid: Homme saab raha, Järgmine nädal, Homme õhtul ja muu selline jama... Ühe-sõnaga raha ei kusagil. Eks ma jätkan pealekäimist ning teistele siis hoiatuseks, et tasuks ettevaatlik olla temaga äri tegemises! :evil: _________________ :: http://one.planet.ee :: |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pohl
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2002
|
postitatud: 13.01.2007 19:01:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Negatiivne |
|
Huvitav kas poiss juba vangi pandud?
Minu PS-idele ei vasta kuigi tahaks ka nagu oma väikest summat saada.
Kui loed anna märku, maksa siis vähemalt osakaupa tagasi.
Kui midagi ei kuku siis esimene tyng HV-s. |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
postitatud: 04.10.2006 21:59:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
Ostis arvuti, võib äri teha küll  _________________ No worries! |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo06
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2005
|
postitatud: 20.08.2006 18:46:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
| saingi lõpuks intressi kätte, aga see siiski ei tekita tema smingit usaldusväärsust. |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ratsoup
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2004
|
postitatud: 16.08.2006 15:25:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
Sai kasutajalt Sony Ericson W810i ostetud. Usaldas 500 krooni ette saatmise peale telefoni saata, ning oli igati abivalmis.
Usaldada võib küll. |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohakaoskar
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2003
|
postitatud: 14.08.2006 14:50:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Negatiivne |
|
Kasutaja ei suuda 2 kuu jooksul 500 krooni ära maksta.
Viimaste andmetel hakkas võla tagasimaksmisega jupi kaupa tegelema.
Suure suuga lubatud intressi pole ikka veel tulnud, nii et jääb ikka negatiivne
kehtima. _________________ Punk on lahe ja Rock'n'Roll ei sure!!!
viimati muutis Ohakaoskar 13.09.2006 19:39:29, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
187 |
|
| tagasi üles |
|
 |
creativ
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2004
|
postitatud: 31.07.2006 16:38:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Negatiivne |
|
esimene äri läks kah enamvähem pers*e(aga sai kudagi tehtud) ja teine läks täielikult
vennike müüs kellegi teise telefoni ja see "teine" ei tahtnud lõpus enam telefoni müüa ja seega hoidis Verner Kund minu raha kinni...
Ootused olid mul suured aga jah...
Sain raha tagasi aga raha ei olnud see just mida ma tahtsin...
ei soovita temaga äri teha  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zorre
HV vaatleja
liitunud: 03.03.2006
|
postitatud: 17.07.2006 20:30:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Negatiivne |
|
07.07.2006 Tahtsin telefoni osta, leppisime hinnas kokku, kandsin raha üle. Lubas järgmine hommik kohe peale uue telefoni ostu minu kauba posti panna.
08.07.2006 Küsisin et kas telefon postis ja kõik OK. Selle peale vastati et ei saanud panna posti, sest kaup asub 20km kaugusel.
17.07.2006 Nüüd vahepeal oli noormees ühe nädala kadunud, sain ta täna telefoni teel kätte ja vastuseks kõlas: "ohh, mul on see täiesti ära ununenud, vahepeal on nii palju jamasid olnud".
16.08.2006 Maksis raha tagasi
viimati muutis Zorre 22.08.2006 18:02:23, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo06
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2005
|
postitatud: 11.07.2006 21:32:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
Momendil väga negatiivne pühapäeval saatsin raha, sellest ajast saadik ei ole mehest kipu ega kõppu ei vasta kirjadele ei vasta smmssidele. Oli jutt et mul on vaja kiiresti telefon kätte saada lubas esmaspäeval cargosse panna!!!
Siiani ei kipu ega kõppu
Telefon oli mõeldud korterikaaslasele kes kaotas oma mobiili ja tahtis kiiresti saada lubasin kiiresti hankida ja nüüd selline jama. Oleks pidanud ennem korralikult kõik arvamused läbi lugema! Pärast lugesin ja sain aru et selle mehega vist kiiresti tehingut teha ei saa!!
muudan neutraalseks lubas täna posti panna!!
19.07 ei ole sittagi, ütles et kui tahad raha tagasi kohe saadan ei ole midagi saatnud!!! ei vasta sõnumite ei PS-dele
Lubas 24.07 intressidega raha tagasi saata, eks näeme...
24.07 pangakontol raha seis sama ... uksumatu vend, eks ma siis järgmine nädal elan õhust ja armastusest!!!!!
11.08. lubas 10 kindlalt ära maksta ei midagi, sõnumitele ei vasta.!!!!!
ehtne raha laenaja ma olen 99% kindel et tal polnudk iseda telefoni müüa mulle!!!!
16.08 lõpuks saatis raha tagasi intresid pidid hiljem tulema, aga pangaarve vaatamisel selgus et 25 kr ikkka vähem, kutt käib msnnis ja ütleb et ma muudaks kommentaari ära. Kuidas ma saaks muuta, MA ÜTLESIN ET VAJA TELEFONI HOMSEKS!!!! aga mis on lõpp tulemus sain üle kuu aja olla laenukontor. Kuigi omalgi olid näpud täitsa põhjas. Andis terve hulga lubadusi: 1. panen homme posti telefoni
2. 3 päev hijem sian kätte ütles et oii krt nii kiire muudkui tööl et homme panen võtsin vaba päev.
3. veel kolm päeva hiljem läks jutt sujuvalt rahale üle et raha võib kohe saata, tahtsin raha kohe
4. nädala jooksul saad raha
5. järgmisel nädalal saad raha
6 10.08 pidin raha saama aga lõpuks sain 16.08
Kokkuvõttes: kes tahab riskida äkki saab head kaupa, aga võibolla ei näe oma ostetud asja või raha mitu kuud!!!!!!! ja raske on midagi üle negatiivse siin panna!!!!!
viimati muutis kristo06 20.08.2006 18:43:57, muudetud 5 korda |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HotPapa
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2004
|
postitatud: 16.06.2006 19:25:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
| tehing tehtud ja kõik töötab |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
postitatud: 14.06.2006 14:10:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
tubli poiss!"väikse viivituse" eest maksis ka korralikult intresse _________________ dell somm ding mi poi |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freind
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2005
|
postitatud: 13.06.2006 15:24:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
Positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wwwmaster
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.02.2005
|
postitatud: 24.04.2006 18:40:10 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: puudub |
|
| Sander007 kirjutas: |
| Oleksin teadnud, et sa selline järelmaksa oled, ei oleks üldse aidanud. Mis ma siis tegema oleks pidanud? Võrusse sõitma, et videokaardi vent peale panna? |
rohkem selles mõttes et üritasid mind veenda et kaardiga on kõik 100% korras, kui tegin juttu garantiist mida lubasid siis polnud eriti abivalmis
Aga aitab mu profiili risustamisest (mõeldud ärikogemuse iseloomustamiseks 1 postiga äri kohta), selleks on ps kus sulle ka ütlesin mis oli viga jne. |
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
8 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander007
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
postitatud: 23.04.2006 20:47:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Negatiivne |
|
Oleksin teadnud, et sa selline järelmaksa oled, ei oleks üldse aidanud. Mis ma siis tegema oleks pidanud? Võrusse sõitma, et videokaardi vent peale panna? _________________ www.metailor.ee |
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wwwmaster
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.02.2005
|
postitatud: 23.04.2006 17:41:12 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: puudub |
|
| Sander007 kirjutas: |
Hetkel panen neutraalse. Mees pidi 3s osas maksma, nüüd 3 korda maksnud ja 250.- veel maksmata. Vähemalt kuu aega tähtajast möödas juba. Temal küll jube tore - arvuti käes ja puha, aga ma tahaks ka oma raha kätte saada . Diili tähtaegadest see mees mitte midagi ei tea.
EDIT: Ei see mees ei maksa ikkagi oma võlga ära. 100.- ikka sees mulle ja näha, et pole midagi tulemas. Kahju, et selliseid HVs leidub. |
Pean siiski mainima et kaubaga oli suur hulk probleeme, milles müüjat ei süüdistanud(andis omapoolse kuuajalise garantii) kuna andis hea järelmaksuga, video vent oli lahti, lan ei töötanud, toiteka vent jäi vahepeal heast peast seisma (videokaardi probleemi mainisin alguses kui ei teinud 3dmarki ära ja põhjust ei teadnud siis kasutaja eriti aivalmis küll polnud) |
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
8 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
right
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2005
|
postitatud: 18.04.2006 19:48:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander007
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
postitatud: 30.03.2006 19:46:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Negatiivne |
|
Ei soovitaks vaenlasele ka temaga äri teha. _________________ www.metailor.ee
viimati muutis Sander007 05.05.2006 01:03:03, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sund
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2004
|
postitatud: 24.03.2006 09:55:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Neutraalne |
|
sai kast koos ema, prose ja mäludega ostetud, kõik töötab ideaalselt, kuigi kauba saatmine venis pikalt siis üle neutraalse ei annaks. _________________ *Rikastel on omad seadused.
**Vaestele kehtivad need samad seadused, kuid neil pole nii palju raha! |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander007
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
postitatud: 23.03.2006 22:18:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Negatiivne |
|
Hetkel panen neutraalse. Mees pidi 3s osas maksma, nüüd 3 korda maksnud ja 250.- veel maksmata. Vähemalt kuu aega tähtajast möödas juba. Temal küll jube tore - arvuti käes ja puha, aga ma tahaks ka oma raha kätte saada . Diili tähtaegadest see mees mitte midagi ei tea.
EDIT: Ei see mees ei maksa ikkagi oma võlga ära. 100.- ikka sees mulle ja näha, et pole midagi tulemas. Kahju, et selliseid HVs leidub. _________________ www.metailor.ee
viimati muutis Sander007 20.04.2006 22:41:41, muudetud 4 korda |
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmot
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.03.2004
|
postitatud: 23.03.2006 00:15:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
jälle üks normaalne äri aetud ja ei mingeid probleeme
väiksed  |
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
postitatud: 22.03.2006 00:05:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
Parasjagu niipalju ärisid tehtud, et lugemine sassis juba ammu.
Vahel küll unustab aga kõik ikkagi hästi laabuud. _________________ ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░ |
|
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
postitatud: 06.03.2006 08:14:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
| Ostis hdd ja kõik sujus kenasti. |
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmot
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.03.2004
|
postitatud: 02.03.2006 13:10:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanx
HV veteran

liitunud: 09.02.2004
|
postitatud: 01.03.2006 16:31:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
Sai arvutikast ostetud, kast käes ja kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wwwmaster
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.02.2005
|
postitatud: 28.02.2006 23:19:05 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: puudub |
|
| zercs kirjutas: |
pidin ostma mälusid.
nüüd ootan juba ligi kuu aega. (7 veebruar maksin raha ära) ja ei ole mäludest midagi kuulda.
vend ise ka nagu ei räägi midagi.
minu poolt suur pettumus.
ja raha tahaks tegelt tagasi saada |
Veninud oli küll ei vaidle vastu aga tänaseks oli ELSiga saadetud Venimise eest maksin postika ise
viimati muutis Wwwmaster 28.03.2006 14:55:05, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
8 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pentu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2002
|
postitatud: 28.02.2006 22:30:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
Müüdud 2x256 mälu... meeldiv kogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rapboy
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2005
|
postitatud: 28.02.2006 18:43:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
kõik on tip-top!
usaldusväärne  |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zercs
HV kasutaja
liitunud: 05.06.2004
|
postitatud: 28.02.2006 12:15:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Neutraalne |
|
ostsin mälusid.
ootasin u. kuu aega. (7 veebruar maksin raha ära).
täna siis, 03.03 sain kätte..
aga töötavad.. ja väga ilusti oli pakitud.
aega võttis aga asja sai.
viimati muutis zercs 03.03.2006 13:04:40, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darcen
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2002
|
postitatud: 27.02.2006 16:40:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
Äri kiire ja korralik.
Võib soovitada.  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
postitatud: 21.02.2006 00:16:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
sai äri aetud  _________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wwwmaster
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.02.2005
|
postitatud: 20.02.2006 03:45:30 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: puudub |
|
| jussif kirjutas: |
| aega läks, aga asja sai |
Läks 1 päev üle lubatud postipaneku aja  |
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
8 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
postitatud: 17.02.2006 10:08:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
Sai äri ajada küll  _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigudik
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2006
|
postitatud: 15.02.2006 19:51:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Neutraalne |
|
| mees võiks vahest veidi rohkem viitsimist trükkimisse investeerida, klassikalised inimesed ei saa alati aru mida mõtled |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
postitatud: 14.02.2006 21:55:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
| Sai üks dvd-kõrvetaja ostetud, aparaat töötab- seega positivne. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jussif
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2004
|
postitatud: 14.02.2006 14:57:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jgo
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005
|
postitatud: 13.02.2006 22:33:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
postitatud: 13.02.2006 20:28:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuradiluik
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005
|
postitatud: 13.02.2006 19:49:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
Sai mõned jupid soetatud, kõik töötavad korralikult. _________________ Ausõna! |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aigar
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 12.02.2006 19:16:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
| sai probleemivabalt arvuti ostetud... raha julgesin ka ette kanda. |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
postitatud: 12.02.2006 04:31:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
5 äri seljataga, ja uued juba tulemas  _________________ ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░ |
|
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmot
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.03.2004
|
postitatud: 11.02.2006 23:57:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
kõik toimis ja ligidal ka väike sellepeale |
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jj666
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2004
|
postitatud: 09.02.2006 14:08:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
saatsin asja ära, raha kandis hiljem üle.. paistab et võib usaldada küll...
head isu turbokatega või mis iganes sa selle 3.- eest saad  |
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remoir
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
postitatud: 09.02.2006 01:16:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
sa ausa tehingu tehtud  _________________ Bacteria are small and protozoa are small, but viruses are smaller than the other both put together. |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FuN
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
postitatud: 07.02.2006 23:07:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
Kandsin raha, jään pakki ootama, lubas homme posti pananna, igati positiivne ärikogemus.
minupoolt ainult saabus raha natu hiljem mitmetel erinevatel põhjustel  |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wil
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2003
|
postitatud: 07.02.2006 11:15:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
Soovitan. Saatsin kauba postiga, tegi kohe pärast kauba kätte saamist ülekande  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wwwmaster
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.02.2005
|
postitatud: 03.02.2006 16:34:02 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: puudub |
|
| inspire kirjutas: |
| väga närviline poiss, ei soovita temaga äri ajada |
uus kasutaja, tahtsin mehelt arvutit osta pakkusin isegi päris normaalset hinda ja mees ei suvatsenud üldse vastata üle nädala, lõpuks kirjutas oma müügiteemas palju arvuti eest soovib ja kui oma pakkumisest loobusin(sain juba mujalt pärast ootamamist) ja küsisin miks minu psdele ja pakkumistele ei vastanud siis hakkas ülbitsema ja sai neutraalse, ja nagu tuleb väla on HV ikkagi üks suur rate  |
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
8 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inspire
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2005
|
postitatud: 03.02.2006 16:26:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Negatiivne |
|
| väga närviline poiss, ei soovita temaga äri ajada |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
postitatud: 02.02.2006 21:54:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
Ka 4 äri möödus nii, nagu kokku lepitud. _________________ ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░ |
|
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zeppelin
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2002
|
postitatud: 01.02.2006 20:00:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
| Ostsin katkise videokaardi, praegu olen küll väga rahul. |
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DDR2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.06.2004
|
postitatud: 31.01.2006 21:23:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne |
|
positiivne ärikogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 147 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|