|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: creativ |
Wwwmaster
vastuseid: 51
vaadatud: 19159
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2006 14:40:43 pealkiri: Kommenteerimine: creativ |
| Teine äri ei läinud hästi nagu ei läinud ka esimene nii et muudan oma hinnangut, mees tahtis minult mob osta oli ka pakkuda sugulase nokia aga sugulane hüppas päev peale raha ülekannet alt ära ... |
teema: Ülevaade: Sony Ericsson W810i :: Mobiiltelefonid |
Wwwmaster
vastuseid: 1873
vaadatud: 402028
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 16.07.2006 03:35:50 pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson W810i |
Selline küsimus et kas kõlariga muusika kuulamine pikalt on telefonile kasulik  |
teema: Ülevaade: Sony Ericsson W810i :: Mobiiltelefonid |
Wwwmaster
vastuseid: 1873
vaadatud: 402028
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 14.07.2006 14:41:08 pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson W810i |
| Äkki keegi oskab öelda mis programmiga sellele mobiilile filme konvertitakse? |
teema: Kommenteerimine: HotPapa |
Wwwmaster
vastuseid: 0
vaadatud: 1511
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.06.2006 00:19:11 pealkiri: Kommenteerimine: HotPapa |
Usaldusväärne kasutaja tuli isegi ise järgi  |
teema: Kommenteerimine: vanarebane |
Wwwmaster
vastuseid: 86
vaadatud: 30370
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.06.2006 19:01:52 pealkiri: Kommenteerimine: vanarebane |
Sai kunagi dvd ja video ostetud  |
teema: Kommenteerimine: Oneok |
Wwwmaster
vastuseid: 24
vaadatud: 7195
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2006 15:21:31 pealkiri: Kommenteerimine: Oneok |
Aitas määrata hinda, igatahes tundub positiivne tegelane  |
teema: Kommenteerimine: Wwwmaster |
Wwwmaster
vastuseid: 83
vaadatud: 29194
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.04.2006 18:40:10 pealkiri: Kommenteerimine: Wwwmaster |
Oleksin teadnud, et sa selline järelmaksa oled, ei oleks üldse aidanud. Mis ma siis tegema oleks pidanud? Võrusse sõitma, et videokaardi vent peale panna?
rohkem selles mõttes et üritasid mind ... |
teema: Kommenteerimine: Wwwmaster |
Wwwmaster
vastuseid: 83
vaadatud: 29194
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.04.2006 17:41:12 pealkiri: Kommenteerimine: Wwwmaster |
| Hetkel panen neutraalse. Mees pidi 3s osas maksma, nüüd 3 korda maksnud ja 250.- veel maksmata. Vähemalt kuu aega tähtajast möödas juba. Temal küll jube tore - arvuti käes ja puha, aga ma taha ... |
teema: Kommenteerimine: right |
Wwwmaster
vastuseid: 49
vaadatud: 15814
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.04.2006 17:16:16 pealkiri: Kommenteerimine: right |
Ostsin temalt naabrile ketta, ketas töötab korralikult nii et soovitan  |
teema: Kommenteerimine: tarmot |
Wwwmaster
vastuseid: 161
vaadatud: 38379
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.03.2006 23:53:26 pealkiri: Kommenteerimine: tarmot |
Järjekordne positiivne tehing, 5 vist juba  |
teema: Kommenteerimine: abc9 |
Wwwmaster
vastuseid: 193
vaadatud: 46395
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2006 23:54:21 pealkiri: Kommenteerimine: abc9 |
| Sai jälle äri tehtud, ei oskagi enam öelda mitmes kord, igatahes jätkuvalt väga positiivne (kuigi hinnad madalad aga mis teha palju muid eeliseid) |
teema: Kommenteerimine: Demineerija |
Wwwmaster
vastuseid: 121
vaadatud: 40769
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2006 13:32:45 pealkiri: Kommenteerimine: Demineerija |
Sai kõvaketas ostetud, tundub et kaup vastab lubatule  |
teema: Kommenteerimine: jaanx |
Wwwmaster
vastuseid: 149
vaadatud: 66528
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2006 21:01:00 pealkiri: Kommenteerimine: jaanx |
Sai kast müüdud, väga tehing  |
teema: Kommenteerimine: tarmot |
Wwwmaster
vastuseid: 161
vaadatud: 38379
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2006 19:10:23 pealkiri: Kommenteerimine: tarmot |
toimus juba 2x hea äri  |
teema: Kommenteerimine: Wwwmaster |
Wwwmaster
vastuseid: 83
vaadatud: 29194
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2006 23:19:05 pealkiri: Kommenteerimine: Wwwmaster |
pidin ostma mälusid.
nüüd ootan juba ligi kuu aega. (7 veebruar maksin raha ära) ja ei ole mäludest midagi kuulda.
vend ise ka nagu ei räägi midagi.
minu poolt suur pettumus.
ja raha taha ... |
teema: Kommenteerimine: pentu |
Wwwmaster
vastuseid: 26
vaadatud: 7943
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2006 22:28:27 pealkiri: Kommenteerimine: pentu |
Ostsin rami, mees pani kiirelt ja ilusti pakitult järgmisel päeval kohe teele, igatahes positiivne kogemus  |
teema: Kommenteerimine: rapboy |
Wwwmaster
vastuseid: 48
vaadatud: 12546
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2006 18:50:33 pealkiri: Kommenteerimine: rapboy |
Müüsin mp3, mees oli mõistev kuna minupoolt saatmine tiba venis  |
teema: Kommenteerimine: darcen |
Wwwmaster
vastuseid: 52
vaadatud: 18434
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2006 20:38:34 pealkiri: Kommenteerimine: darcen |
Usaldusväärne kasutaja, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Nascar954 |
Wwwmaster
vastuseid: 20
vaadatud: 8364
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2006 23:50:07 pealkiri: Kommenteerimine: Nascar954 |
| Mees pakkus vahetust aga tuli 100 jama, ema ei luba saata ja siis ei sobi enam jne. Läks mulle palju väärtuslikku aega maksam kuna veel oleksin järgi läinud lõpuks ja selle korraldamine võttis ... |
teema: Kommenteerimine: killroy |
Wwwmaster
vastuseid: 6
vaadatud: 2981
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2006 18:45:56 pealkiri: Kommenteerimine: killroy |
Topib mõtetut iba teise müügi teemadesse, uus kasutaja tähendab seda et loe hinnavaatluse reeglid kõigepealt läbi  |
teema: Kommenteerimine: joulukas |
Wwwmaster
vastuseid: 15
vaadatud: 11947
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2006 15:13:25 pealkiri: Kommenteerimine: joulukas |
Äri ei teinud aga palju OT) tegi küll teemas, üritab vist mode olla  |
teema: Kommenteerimine: etc87 |
Wwwmaster
vastuseid: 261
vaadatud: 80331
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2006 00:08:49 pealkiri: Kommenteerimine: etc87 |
Sai mp3 player ostetud, venis küll kahjuks aga jubin töötab  |
teema: Kommenteerimine: doog |
Wwwmaster
vastuseid: 215
vaadatud: 62534
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.02.2006 18:01:59 pealkiri: Kommenteerimine: doog |
Lahe mees torufoorumis, aitas mind seal emaplaatidega  |
teema: Kommenteerimine: Wwwmaster |
Wwwmaster
vastuseid: 83
vaadatud: 29194
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.02.2006 03:45:30 pealkiri: Kommenteerimine: Wwwmaster |
aega läks, aga asja sai
Läks 1 päev üle lubatud postipaneku aja  |
teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
Wwwmaster
vastuseid: 634
vaadatud: 293759
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2006 00:16:50 pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
| Sai äri aetud, sai ostetud läbi tema üks komplekt millega tekkisid küll väikesed probleemid kuid mees aitas neid lahendada oli isegi nõus ise vea kinni maksma, kuid siiski maksis tegelik omanik, ... |
teema: Kommenteerimine: sigudik |
Wwwmaster
vastuseid: 0
vaadatud: 1242
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2006 20:44:28 pealkiri: Kommenteerimine: sigudik |
Mees küsib jura arvuti eest hingehinda ja kirjutas midagi ka minu trükkimise kohta millel pole viga midagi, kui lugeda ei oska mis netis kirjutatakse siis sinu koht pole arvuti taga  |
teema: Kommenteerimine: jgo |
Wwwmaster
vastuseid: 31
vaadatud: 8891
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2006 02:03:42 pealkiri: Kommenteerimine: jgo |
Sai teine äri juba tehtud seekord olin mina ostja rollis(ostsin enda müüdud kaupa tagasi ) igatahes positiivne  |
teema: Kommenteerimine: marli1 |
Wwwmaster
vastuseid: 39
vaadatud: 23755
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2006 02:01:35 pealkiri: Kommenteerimine: marli1 |
Sai dvd-kribaja müüdud, kandis raha ka minu palvel ette ja tuli ise ka järgi nii et igati positiivne  |
teema: Kommenteerimine: margusser |
Wwwmaster
vastuseid: 214
vaadatud: 90316
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2006 20:39:42 pealkiri: Kommenteerimine: margusser |
Sai klapid ostetud, tõi isegi kohale, igati positiivne  |
teema: Kommenteerimine: kuradiluik |
Wwwmaster
vastuseid: 55
vaadatud: 13851
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2006 19:46:36 pealkiri: Kommenteerimine: kuradiluik |
Sai paar juppi müüdud, ainult positiivne kogemus  |
teema: Kommenteerimine: tarmot |
Wwwmaster
vastuseid: 161
vaadatud: 38379
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2006 23:52:56 pealkiri: Kommenteerimine: tarmot |
Ostis cd-kirjutaja, tuli ise järgi  |
teema: Kommenteerimine: jussif |
Wwwmaster
vastuseid: 5
vaadatud: 4131
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2006 01:25:12 pealkiri: Kommenteerimine: jussif |
Sai arvuti poolik kast müüdud, minu tõttu venis asi 1 päeva kuid siiski positiivne ärikogemus  |
teema: Kommenteerimine: remoir |
Wwwmaster
vastuseid: 31
vaadatud: 8473
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2006 01:15:05 pealkiri: Kommenteerimine: remoir |
Sai ram ostetud, äri kiire ja korralik, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: jj666 |
Wwwmaster
vastuseid: 176
vaadatud: 71361
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2006 01:07:52 pealkiri: Kommenteerimine: jj666 |
Ostsin toite, saatis ilusti ja kiirelt, igati positiivne äri, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: abc9 |
Wwwmaster
vastuseid: 193
vaadatud: 46395
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2006 00:23:02 pealkiri: Kommenteerimine: abc9 |
Sai juba 5 äri tehtud, õigemini väike juppide vahetus, igatahes järjekordselt väga positiivne tehing  |
teema: Kommenteerimine: FuN |
Wwwmaster
vastuseid: 31
vaadatud: 13437
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2006 23:52:48 pealkiri: Kommenteerimine: FuN |
Sai mp3 player hea hinnaga müüdud, kandis raha ilusti ette Igati positiivne ärukogemus senimaani, homme läheb mp3 tema suunas teele  |
teema: Kommenteerimine: wil |
Wwwmaster
vastuseid: 10
vaadatud: 4460
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2006 01:16:39 pealkiri: Kommenteerimine: wil |
Ostsin mp3, kõik läks nagu oli oodata, igatahes soovitan, tegu ausa ärimehega  |
teema: Kommenteerimine: inspire |
Wwwmaster
vastuseid: 5
vaadatud: 2573
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2006 16:42:47 pealkiri: Kommenteerimine: inspire |
| Mees müüs arvutit, üritasin temaga igate pidi kontakti saada aga mees lihtsalt ei võtnud ühendust, igatahes ei soovita, panen neutraalse kuna äri ei tenud aga oleks olnud viisakas midagi vastata ... |
teema: Kommenteerimine: Wwwmaster |
Wwwmaster
vastuseid: 83
vaadatud: 29194
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2006 16:34:02 pealkiri: Kommenteerimine: Wwwmaster |
väga närviline poiss, ei soovita temaga äri ajada
uus kasutaja, tahtsin mehelt arvutit osta pakkusin isegi päris normaalset hinda ja mees ei suvatsenud üldse vastata üle nädala, lõpuks kirjut ... |
teema: Kommenteerimine: inspire |
Wwwmaster
vastuseid: 5
vaadatud: 2573
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2006 16:15:48 pealkiri: Kommenteerimine: inspire |
| Mees müüs arvutit, üritasin temaga igate pidi kontakti saada aga mees lihtsalt ei võtnud ühendust, igatahes ei soovita, panen neutraalse kuna äri ei tenud aga oleks olnud viisakas midagi vastata ... |
teema: Kommenteerimine: aigar |
Wwwmaster
vastuseid: 46
vaadatud: 12061
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.02.2006 22:37:46 pealkiri: Kommenteerimine: aigar |
Tegime äri, usaldusväärne ärimees, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: zeppelin |
Wwwmaster
vastuseid: 127
vaadatud: 37031
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.02.2006 19:00:27 pealkiri: Kommenteerimine: zeppelin |
sai katkine video temale müüdud, tuli ise 5 minuti pärast järgi, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: DDR2 |
Wwwmaster
vastuseid: 146
vaadatud: 36809
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.01.2006 20:40:11 pealkiri: Kommenteerimine: DDR2 |
Ostsin dvd/rw, asi oli uus, igati positiivne äri, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Format |
Wwwmaster
vastuseid: 306
vaadatud: 118507
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2006 21:50:46 pealkiri: Kommenteerimine: Format |
Ostsin mp3 ja kiirelt oli ka pakk kohal, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: creativ |
Wwwmaster
vastuseid: 51
vaadatud: 19159
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2006 17:50:13 pealkiri: Kommenteerimine: creativ |
Ostsin arvuti, asjaga tekkisid kül väikesed probleemid aga kasutaja oli igati abivalmis neid lahendama ja jõudsime ka lõpuks kokkuleppele, nii et soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Ants97 |
Wwwmaster
vastuseid: 21
vaadatud: 2709
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2006 14:45:18 pealkiri: Kommenteerimine: Ants97 |
Ostsin automaki, saatsis kauba ette ja lasi testida, igati positiivne ärikogemus oli, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: abc9 |
Wwwmaster
vastuseid: 193
vaadatud: 46395
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2006 21:26:34 pealkiri: Kommenteerimine: abc9 |
Sai juba 3 terve cd seade müüdud (müüsin ka ühe vigase)  |
teema: Kommenteerimine: cot |
Wwwmaster
vastuseid: 40
vaadatud: 9771
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2006 17:15:14 pealkiri: Kommenteerimine: cot |
Sai kasutajale arvuti müüdud, igati aus ärimees soovitan  |
teema: Kommenteerimine: finch |
Wwwmaster
vastuseid: 192
vaadatud: 49449
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2006 00:52:23 pealkiri: Kommenteerimine: finch |
Üritas aidata leida kasutaja Creative telefoni nr. kahjuks ei leidnud aga viitsis siiski otsidm igati positiivne  |
teema: Kommenteerimine: abc9 |
Wwwmaster
vastuseid: 193
vaadatud: 46395
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2006 23:20:17 pealkiri: Kommenteerimine: abc9 |
Juba 3 positiivne äri tehtud  |
| |