Avaleht
otsing leidis 86 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: creativ
Wwwmaster

vastuseid: 51
vaadatud: 19159

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2006 14:40:43   pealkiri: Kommenteerimine: creativ
Teine äri ei läinud hästi nagu ei läinud ka esimene nii et muudan oma hinnangut, mees tahtis minult mob osta oli ka pakkuda sugulase nokia aga sugulane hüppas päev peale raha ülekannet alt ära ...
  teema: Ülevaade: Sony Ericsson W810i :: Mobiiltelefonid
Wwwmaster

vastuseid: 1873
vaadatud: 402028

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 16.07.2006 03:35:50   pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson W810i
Selline küsimus et kas kõlariga muusika kuulamine pikalt on telefonile kasulik icon_question.gif icon_rolleyes.gif
  teema: Ülevaade: Sony Ericsson W810i :: Mobiiltelefonid
Wwwmaster

vastuseid: 1873
vaadatud: 402028

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 14.07.2006 14:41:08   pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson W810i
Äkki keegi oskab öelda mis programmiga sellele mobiilile filme konvertitakse?
  teema: Kommenteerimine: HotPapa
Wwwmaster

vastuseid: 0
vaadatud: 1511

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.06.2006 00:19:11   pealkiri: Kommenteerimine: HotPapa
Usaldusväärne kasutaja tuli isegi ise järgi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: vanarebane
Wwwmaster

vastuseid: 86
vaadatud: 30370

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.06.2006 19:01:52   pealkiri: Kommenteerimine: vanarebane
Sai kunagi dvd ja video ostetud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Oneok
Wwwmaster

vastuseid: 24
vaadatud: 7195

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2006 15:21:31   pealkiri: Kommenteerimine: Oneok
Aitas määrata hinda, igatahes tundub positiivne tegelane thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Wwwmaster
Wwwmaster

vastuseid: 83
vaadatud: 29194

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.04.2006 18:40:10   pealkiri: Kommenteerimine: Wwwmaster
Oleksin teadnud, et sa selline järelmaksa oled, ei oleks üldse aidanud. Mis ma siis tegema oleks pidanud? Võrusse sõitma, et videokaardi vent peale panna?
rohkem selles mõttes et üritasid mind ...
  teema: Kommenteerimine: Wwwmaster
Wwwmaster

vastuseid: 83
vaadatud: 29194

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.04.2006 17:41:12   pealkiri: Kommenteerimine: Wwwmaster
Hetkel panen neutraalse. Mees pidi 3s osas maksma, nüüd 3 korda maksnud ja 250.- veel maksmata. Vähemalt kuu aega tähtajast möödas juba. Temal küll jube tore - arvuti käes ja puha, aga ma taha ...
  teema: Kommenteerimine: right
Wwwmaster

vastuseid: 49
vaadatud: 15814

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.04.2006 17:16:16   pealkiri: Kommenteerimine: right
Ostsin temalt naabrile ketta, ketas töötab korralikult nii et soovitan icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarmot
Wwwmaster

vastuseid: 161
vaadatud: 38379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.03.2006 23:53:26   pealkiri: Kommenteerimine: tarmot
Järjekordne positiivne tehing, 5 vist juba icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: abc9
Wwwmaster

vastuseid: 193
vaadatud: 46395

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2006 23:54:21   pealkiri: Kommenteerimine: abc9
Sai jälle äri tehtud, ei oskagi enam öelda mitmes kord, igatahes jätkuvalt väga positiivne (kuigi hinnad madalad aga mis teha palju muid eeliseid)
  teema: Kommenteerimine: Demineerija
Wwwmaster

vastuseid: 121
vaadatud: 40769

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2006 13:32:45   pealkiri: Kommenteerimine: Demineerija
Sai kõvaketas ostetud, tundub et kaup vastab lubatule icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jaanx
Wwwmaster

vastuseid: 149
vaadatud: 66528

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2006 21:01:00   pealkiri: Kommenteerimine: jaanx
Sai kast müüdud, väga thumbs_up.gif tehing icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: tarmot
Wwwmaster

vastuseid: 161
vaadatud: 38379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2006 19:10:23   pealkiri: Kommenteerimine: tarmot
toimus juba 2x hea äri thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Wwwmaster
Wwwmaster

vastuseid: 83
vaadatud: 29194

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2006 23:19:05   pealkiri: Kommenteerimine: Wwwmaster
pidin ostma mälusid.
nüüd ootan juba ligi kuu aega. (7 veebruar maksin raha ära) ja ei ole mäludest midagi kuulda.
vend ise ka nagu ei räägi midagi.
minu poolt suur pettumus.
ja raha taha ...
  teema: Kommenteerimine: pentu
Wwwmaster

vastuseid: 26
vaadatud: 7943

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2006 22:28:27   pealkiri: Kommenteerimine: pentu
Ostsin rami, mees pani kiirelt ja ilusti pakitult järgmisel päeval kohe teele, igatahes positiivne kogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rapboy
Wwwmaster

vastuseid: 48
vaadatud: 12546

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2006 18:50:33   pealkiri: Kommenteerimine: rapboy
Müüsin mp3, mees oli mõistev kuna minupoolt saatmine tiba venis icon_sad.gif
  teema: Kommenteerimine: darcen
Wwwmaster

vastuseid: 52
vaadatud: 18434

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2006 20:38:34   pealkiri: Kommenteerimine: darcen
Usaldusväärne kasutaja, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Nascar954
Wwwmaster

vastuseid: 20
vaadatud: 8364

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2006 23:50:07   pealkiri: Kommenteerimine: Nascar954
Mees pakkus vahetust aga tuli 100 jama, ema ei luba saata ja siis ei sobi enam jne. Läks mulle palju väärtuslikku aega maksam kuna veel oleksin järgi läinud lõpuks ja selle korraldamine võttis ...
  teema: Kommenteerimine: killroy
Wwwmaster

vastuseid: 6
vaadatud: 2981

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2006 18:45:56   pealkiri: Kommenteerimine: killroy
Topib mõtetut iba teise müügi teemadesse, uus kasutaja tähendab seda et loe hinnavaatluse reeglid kõigepealt läbi icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: joulukas
Wwwmaster

vastuseid: 15
vaadatud: 11947

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2006 15:13:25   pealkiri: Kommenteerimine: joulukas
Äri ei teinud aga palju OT) tegi küll teemas, üritab vist mode olla icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: etc87
Wwwmaster

vastuseid: 261
vaadatud: 80331

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2006 00:08:49   pealkiri: Kommenteerimine: etc87
Sai mp3 player ostetud, venis küll kahjuks aga jubin töötab icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: doog
Wwwmaster

vastuseid: 215
vaadatud: 62534

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2006 18:01:59   pealkiri: Kommenteerimine: doog
Lahe mees torufoorumis, aitas mind seal emaplaatidega thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Wwwmaster
Wwwmaster

vastuseid: 83
vaadatud: 29194

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2006 03:45:30   pealkiri: Kommenteerimine: Wwwmaster
aega läks, aga asja sai
Läks 1 päev üle lubatud postipaneku aja icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
Wwwmaster

vastuseid: 634
vaadatud: 293759

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2006 00:16:50   pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
Sai äri aetud, sai ostetud läbi tema üks komplekt millega tekkisid küll väikesed probleemid kuid mees aitas neid lahendada oli isegi nõus ise vea kinni maksma, kuid siiski maksis tegelik omanik, ...
  teema: Kommenteerimine: sigudik
Wwwmaster

vastuseid: 0
vaadatud: 1242

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2006 20:44:28   pealkiri: Kommenteerimine: sigudik
Mees küsib jura arvuti eest hingehinda ja kirjutas midagi ka minu trükkimise kohta millel pole viga midagi, kui lugeda ei oska mis netis kirjutatakse siis sinu koht pole arvuti taga icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: jgo
Wwwmaster

vastuseid: 31
vaadatud: 8891

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2006 02:03:42   pealkiri: Kommenteerimine: jgo
Sai teine äri juba tehtud seekord olin mina ostja rollis(ostsin enda müüdud kaupa tagasi icon_lol.gif ) igatahes positiivne icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: marli1
Wwwmaster

vastuseid: 39
vaadatud: 23755

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2006 02:01:35   pealkiri: Kommenteerimine: marli1
Sai dvd-kribaja müüdud, kandis raha ka minu palvel ette ja tuli ise ka järgi nii et igati positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: margusser
Wwwmaster

vastuseid: 214
vaadatud: 90316

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2006 20:39:42   pealkiri: Kommenteerimine: margusser
Sai klapid ostetud, tõi isegi kohale, igati positiivne thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: kuradiluik
Wwwmaster

vastuseid: 55
vaadatud: 13851

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2006 19:46:36   pealkiri: Kommenteerimine: kuradiluik
Sai paar juppi müüdud, ainult positiivne kogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarmot
Wwwmaster

vastuseid: 161
vaadatud: 38379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2006 23:52:56   pealkiri: Kommenteerimine: tarmot
Ostis cd-kirjutaja, tuli ise järgi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jussif
Wwwmaster

vastuseid: 5
vaadatud: 4131

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2006 01:25:12   pealkiri: Kommenteerimine: jussif
Sai arvuti poolik kast müüdud, minu tõttu venis asi 1 päeva kuid siiski positiivne ärikogemus icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: remoir
Wwwmaster

vastuseid: 31
vaadatud: 8473

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2006 01:15:05   pealkiri: Kommenteerimine: remoir
Sai ram ostetud, äri kiire ja korralik, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jj666
Wwwmaster

vastuseid: 176
vaadatud: 71361

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2006 01:07:52   pealkiri: Kommenteerimine: jj666
Ostsin toite, saatis ilusti ja kiirelt, igati positiivne äri, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: abc9
Wwwmaster

vastuseid: 193
vaadatud: 46395

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2006 00:23:02   pealkiri: Kommenteerimine: abc9
Sai juba 5 äri tehtud, õigemini väike juppide vahetus, igatahes järjekordselt väga positiivne tehing icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: FuN
Wwwmaster

vastuseid: 31
vaadatud: 13437

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2006 23:52:48   pealkiri: Kommenteerimine: FuN
Sai mp3 player hea hinnaga müüdud, kandis raha ilusti ette icon_smile.gif Igati positiivne ärukogemus senimaani, homme läheb mp3 tema suunas teele thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: wil
Wwwmaster

vastuseid: 10
vaadatud: 4460

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2006 01:16:39   pealkiri: Kommenteerimine: wil
Ostsin mp3, kõik läks nagu oli oodata, igatahes soovitan, tegu ausa ärimehega thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: inspire
Wwwmaster

vastuseid: 5
vaadatud: 2573

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2006 16:42:47   pealkiri: Kommenteerimine: inspire
Mees müüs arvutit, üritasin temaga igate pidi kontakti saada aga mees lihtsalt ei võtnud ühendust, igatahes ei soovita, panen neutraalse kuna äri ei tenud aga oleks olnud viisakas midagi vastata ...
  teema: Kommenteerimine: Wwwmaster
Wwwmaster

vastuseid: 83
vaadatud: 29194

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2006 16:34:02   pealkiri: Kommenteerimine: Wwwmaster
väga närviline poiss, ei soovita temaga äri ajada
uus kasutaja, tahtsin mehelt arvutit osta pakkusin isegi päris normaalset hinda ja mees ei suvatsenud üldse vastata üle nädala, lõpuks kirjut ...
  teema: Kommenteerimine: inspire
Wwwmaster

vastuseid: 5
vaadatud: 2573

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2006 16:15:48   pealkiri: Kommenteerimine: inspire
Mees müüs arvutit, üritasin temaga igate pidi kontakti saada aga mees lihtsalt ei võtnud ühendust, igatahes ei soovita, panen neutraalse kuna äri ei tenud aga oleks olnud viisakas midagi vastata ...
  teema: Kommenteerimine: aigar
Wwwmaster

vastuseid: 46
vaadatud: 12061

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.02.2006 22:37:46   pealkiri: Kommenteerimine: aigar
Tegime äri, usaldusväärne ärimees, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zeppelin
Wwwmaster

vastuseid: 127
vaadatud: 37031

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.02.2006 19:00:27   pealkiri: Kommenteerimine: zeppelin
sai katkine video temale müüdud, tuli ise 5 minuti pärast järgi, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: DDR2
Wwwmaster

vastuseid: 146
vaadatud: 36809

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.01.2006 20:40:11   pealkiri: Kommenteerimine: DDR2
Ostsin dvd/rw, asi oli uus, igati positiivne äri, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Format
Wwwmaster

vastuseid: 306
vaadatud: 118507

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2006 21:50:46   pealkiri: Kommenteerimine: Format
Ostsin mp3 ja kiirelt oli ka pakk kohal, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: creativ
Wwwmaster

vastuseid: 51
vaadatud: 19159

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2006 17:50:13   pealkiri: Kommenteerimine: creativ
Ostsin arvuti, asjaga tekkisid kül väikesed probleemid aga kasutaja oli igati abivalmis neid lahendama ja jõudsime ka lõpuks kokkuleppele, nii et soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Ants97
Wwwmaster

vastuseid: 21
vaadatud: 2709

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2006 14:45:18   pealkiri: Kommenteerimine: Ants97
Ostsin automaki, saatsis kauba ette ja lasi testida, igati positiivne ärikogemus oli, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: abc9
Wwwmaster

vastuseid: 193
vaadatud: 46395

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2006 21:26:34   pealkiri: Kommenteerimine: abc9
Sai juba 3 terve cd seade müüdud (müüsin ka ühe vigase) thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cot
Wwwmaster

vastuseid: 40
vaadatud: 9771

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2006 17:15:14   pealkiri: Kommenteerimine: cot
Sai kasutajale arvuti müüdud, igati aus ärimees soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: finch
Wwwmaster

vastuseid: 192
vaadatud: 49449

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2006 00:52:23   pealkiri: Kommenteerimine: finch
Üritas aidata leida kasutaja Creative telefoni nr. kahjuks ei leidnud aga viitsis siiski otsidm igati positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: abc9
Wwwmaster

vastuseid: 193
vaadatud: 46395

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2006 23:20:17   pealkiri: Kommenteerimine: abc9
Juba 3 positiivne äri tehtud thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.