Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: only
avatar Kasutajast only

HV veteran
liitunud:  25.12.2004
viimane külastus:  12.01.2016 11:35:50
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  2621
[0.05% kõigist / 0.33 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja only sõnumeid
huvid:  extreme
kontakt only
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: only
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 97 häält
Neutraalne: 1% 1 häält
Negatiivne: 1% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ only ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.02.2008 19:58:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Müüsin tv-kaardi.... Väga kiiresti sai äri aetud ning saatis oma kulleri järgi icon_biggrin.gif

Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas2
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.01.2006



sõnumpostitatud: 18.01.2008 15:33:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

ostsin telefoni, positiivne tehing. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.10.2007 06:58:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Müüsin arvuti, äri oli hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivanov
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.03.2007 11:11:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Ostsin mälu, kõik korras.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2006



sõnumpostitatud: 21.02.2007 21:28:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

ostsin plate, kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 10 :: 5 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2007 14:42:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

256mb pc133 dimm ram sai ostetud, 16tk hynix kiviga.
kõik toimib, nii nagu peab.
_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005



sõnumpostitatud: 24.12.2006 20:04:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Endiselt positiivne, ostis hulga kraami thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004



sõnumpostitatud: 19.10.2006 22:42:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

normaalne bisness mees thumbs_up.gif soovitan 8)
_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ChristAn
Piiratud kasutaja


liitunud: 27.12.2001



sõnumpostitatud: 13.10.2006 17:35:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

positiivne kogemus kasutajaga olemas (ostsin kõvaketta ja videokaarti). soovitused
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.10.2006 20:07:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Pole probleemi äri tegemisel ja muidu thumbs_up.gif tüüp beer_yum.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allar999
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2005



sõnumpostitatud: 06.09.2006 20:45:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Negatiivne

Sai kunagi player ostatud, aga kui asi katki läks ja temalt suuliselt lubatud garantii veel kehtis, ei saanudki playerit tema kaudu korda, ajas mingit jama, et tarnija arvates olevat player liiga kaua minu käes olnud juba. Et siis olge ettevaatlikud nende garantiidega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.05.2006 18:18:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Lihtsalt lahe vend. Ei saa mainimata jätta. Saab nalja ja sõidab tsikliga. Igati pro. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.05.2006 13:08:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

ostsin mootorratta icon_lol.gif tuli ise kohale jne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wu-avik
HV kasutaja
wu-avik

liitunud: 12.09.2005



sõnumpostitatud: 18.04.2006 02:04:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

ostsin temast RAM-id. Diil läks kiir ja tegi soodust ka!
soovitan.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
serxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.04.2006 13:04:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Sain hea telefoni hea hinnaga icon_biggrin.gif
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
comatron
HV kasutaja
comatron

liitunud: 13.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.04.2006 15:42:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Helistasin, küsisin ja poole tunnipärast oli kaup juba tehtud. Kiire ja korralik ja kaup ise ka korralik thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaRDo^
HV kasutaja
MaRDo^

liitunud: 22.09.2003



sõnumpostitatud: 13.04.2006 09:29:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaRDo^
HV kasutaja
MaRDo^

liitunud: 22.09.2003



sõnumpostitatud: 13.04.2006 09:29:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadisN
HV kasutaja
MadisN

liitunud: 22.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.03.2006 21:13:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Ostsin video talt, töötab väga hästi.
Vend tegutses kiirelt ja kaart jõudis tervelt kohale.

Soovitan...
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005



sõnumpostitatud: 18.03.2006 22:06:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Taaskord üks vahetus seljataga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2006 18:28:40    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: only vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Müüs mulle ruuteri. Kõik OK
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kampsuniah
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2006 19:05:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Ostsin videokaardi, hea kiire äri. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShiiL
HV Guru
ShiiL

liitunud: 15.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.03.2006 19:51:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

kaup koos ja käes thumbs_up.gif
_________________
I may be getting older, but I refuse to grow up!
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.02.2006 23:48:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

ka ja üks icon_biggrin.gif
thumbs_up.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
donRamses
HV veteran
donRamses

liitunud: 02.11.2003



sõnumpostitatud: 20.02.2006 10:43:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

mälu oli täitsa lubatud töökorras ja kätte sain kah operatiivselt thumbs_up.gif
_________________
Ökomahvia: "Vana raud pole prügi!"
------------------------------------------
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahho
HV kasutaja
mahho

liitunud: 27.07.2005



sõnumpostitatud: 17.02.2006 23:01:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

andsin kauba kätte, lubas järgmine päev kõik ära maksta, ja ta tegi seda. usaldusväärne!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Talumees
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001



sõnumpostitatud: 15.02.2006 21:50:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

sai tükike rauda ostetet... ise ei trehvand küll, aga kõik toimus nagu kokku leppisime... ple seadeldist veel külge keevitanud, aga juhul kui tõrgub vahetatakse ümber thumbs_up.gif
soovitan, muhe vana pealekauba icon_wink.gif
_________________
Never underestimate the predictability of stupidity.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Craft
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2006 12:47:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi, prose ja videokaardi. Hea kiire äri.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004



sõnumpostitatud: 02.02.2006 14:22:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: puudub

dark kille...tee clear cmos ja siis bios update üplatel icon_smile.gif siis n2itab sempronit ja tegin oli 2800+ prosega icon_evil.gif
ja ära tule mölisema kui sa asja ei jaga!!!!!!!
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clown
HV kasutaja
clown

liitunud: 11.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.02.2006 18:26:11    postituse pealkiri: positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

thumbs_up.gif kiire ja korralik
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002



sõnumpostitatud: 06.01.2006 21:43:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Vaatamata 186 km vahemaale, kaubad koos nagu naksti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Falkorn
HV Guru
Falkorn

liitunud: 05.10.2005



sõnumpostitatud: 30.12.2005 18:44:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Tegime veel ühe vahetuse thumbs_up.gif icon_lol.gif
Soovitan väga icon_wink.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004



sõnumpostitatud: 25.12.2005 01:25:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Sai 2 mälu ostetud ja kõik läks plaanipäraselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Falkorn
HV Guru
Falkorn

liitunud: 05.10.2005



sõnumpostitatud: 25.12.2005 00:11:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Oli õigel ajal kohal thumbs_up.gif
Väga positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Termikas
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2003



sõnumpostitatud: 15.12.2005 21:59:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

ostsin temalt videokaardi.. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005



sõnumpostitatud: 12.12.2005 17:25:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Sai veel üks diil tehtud, minu kraam talle ,tema oma mulle thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HannesN
HV kasutaja
HannesN

liitunud: 24.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.12.2005 23:02:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

ostsin toiteploki ja olen väga rahul, tehing sujus ästi korralik tüüp.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.12.2005 10:10:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Usaldausvääne ja ise ka usaldav inimene.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dark Kille
Piiratud kasutaja
Dark Kille

liitunud: 07.09.2005



sõnumpostitatud: 06.12.2005 10:14:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Igati HV pos.
ostsin prose.
_________________
M: Ajakirjad


viimati muutis Dark Kille 02.02.2006 16:32:03, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sihker
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.12.2005 00:13:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Ostsin k6larid. Teevad h22lt küll, pole probleemi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005



sõnumpostitatud: 04.12.2005 14:37:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

sai sleev ostetud icon_biggrin.gif
endal läks kaua aega ,aga kaubale saime thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002



sõnumpostitatud: 03.12.2005 00:28:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Sai toide ostetud thumbs_up.gif
Kõik käis nagu õlitatult icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003



sõnumpostitatud: 02.12.2005 20:44:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.11.2005 16:47:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

ostis infrapuna adapteri. Tore ärimees icon_smile.gif
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005



sõnumpostitatud: 27.11.2005 13:07:57    postituse pealkiri: pos vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

oma wanuse kohta teab arvutitest päris palju thumbs_up.gif
Oskab äri kah ajada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tamur
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2005



sõnumpostitatud: 25.11.2005 19:58:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

asi tehtud, kiirest ja korras... soovitan julgelt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.11.2005 15:09:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yxmargus
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2001



sõnumpostitatud: 19.11.2005 20:54:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Mitu korda kaupa tehtud thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
"The difference between car salesmen and computer salesman is that car salesmen know when they're lying"
© Dan's Data
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003



sõnumpostitatud: 04.11.2005 20:59:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Ostja, kes teab, mida tahab. Postiivne!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.10.2005 11:06:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ only ]: Positiivne

Konkreetne ja kiire, võib usaldada thumbs_up.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
1/3

only arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 94 häält
Neutraalne: 2% 2 häält
Negatiivne: 2% 2 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.