Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: kose2ik
avatar Kasutajast kose2ik

HV kasutaja
liitunud:  02.05.2002
postitusi:  773
[0.01% kõigist / 0.09 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja kose2ik sõnumeid
amet:  mitteametlik
huvid:  pc
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt kose2ik
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: kose2ik
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 40 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ kose2ik ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Prederik
Kreisi kasutaja
Prederik

liitunud: 05.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.11.2014 13:42:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Väike müük posti teel, kõik ok! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 18.05.2013 11:06:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Sain ühele läpakale klaviatuuri icon_smile.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.01.2013 20:31:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Tegi lapaka korda, julgen soovitada thumbs_up.gif
_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.10.2011 18:39:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Kiire tehing thumbs_up.gif kõik ok.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 19.09.2011 19:17:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Kõik positiivne.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gunn271
HV veteran
gunn271

liitunud: 30.01.2011



sõnumpostitatud: 01.04.2011 19:18:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

müüsin ekraani hinged tehing kiire ja korralik käest kätte thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ende
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.03.2011 18:08:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

müüsin inverteri, kõik oli korras.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djesko
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2004



sõnumpostitatud: 13.05.2010 11:55:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Pakkus graafikakaarti ning hoiatas, et ei pruugi töötada. Proovisin järgi ja kahjuks tõesti ei töötanud. Kaup sai tagastatud.
Mis sest et kaup jäi katki on ikkagi arvamus positiivne kuna diil oligi, et kui ei tööta siis ei tule diili.
Igal juhul soovitan temaga äri teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zampodata
HV kasutaja
zampodata

liitunud: 22.12.2003



sõnumpostitatud: 02.02.2010 01:17:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

tegime äri
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lilander
HV kasutaja
lilander

liitunud: 29.10.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.12.2009 23:34:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Sai kiirelt ja korralikult kaupa tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.07.2009 19:47:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Ostis ruuteri. Kõik ok thumbs_up.gif.
Lisaks kokkulepitud summale andis paar kommi ka, niiet igati super tehing beer_yum.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.07.2009 20:16:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Müüsin protsessori, sain raha kätte, minupoolt positiivne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.04.2009 17:11:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Aus ostja, kiire tehing, sai läbi klassivenan äri aetud. thumbs_up.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jotjot
HV Guru

liitunud: 26.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2009 00:53:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

ketas vahetas omanikku.
ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 339
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antik
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2002



sõnumpostitatud: 16.02.2009 23:36:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Kaup tehtud thumbs_up.gif
_________________
M: HP JetDirect
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.02.2009 23:02:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Müüsin toiteka. Kõik sujus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ultrraz
HV veteran
Ultrraz

liitunud: 04.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.12.2008 01:12:45    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Äri toimis positiivselt thumbs_up.gif ekraan muutus beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 208
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003



sõnumpostitatud: 22.05.2008 19:07:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Müüdud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.08.2007 13:41:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Korralik ostja
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
makz
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2006



sõnumpostitatud: 01.04.2007 21:27:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Hea ostja. Loodan et kaubaga k6ik on okei . thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 09.03.2007 21:34:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Sõnapidaja.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003



sõnumpostitatud: 23.10.2006 13:52:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Läks kogemata topelt.
Aga see ei pidavat kärisema beer_yum.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003



sõnumpostitatud: 23.10.2006 13:51:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Vahetasin ühe üleliigse mälupulga raha vastu.
Loodan, et ostja jäi rahule, sest müüja on rahul.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.10.2006 21:06:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Kõik sujus, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lanec
HV vaatleja
lanec

liitunud: 30.03.2006



sõnumpostitatud: 14.09.2006 18:58:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

mitu korda äri aetud, positiivne !!!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.06.2006 10:34:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Kiire mälu diil, kõik OK thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rt
HV kasutaja
rt

liitunud: 17.07.2004



sõnumpostitatud: 03.04.2006 20:03:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik. thumbs_up.gif
Ostetud protsessor toimib väga edukalt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zik
HV vaatleja
zik

liitunud: 29.03.2003



sõnumpostitatud: 20.08.2005 15:11:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

lafuma kirjutas:
Sai kokku lepitud, et ta kirjutab ühe koodijupi php's ja saab 500.- .Kuna tal oli läpaka ost pooleli ja raha puudu, tulin talle vastu ja kandsin raha ette ära. Peale raha kandmist hakkas mind vältima ja igasuguseid vabandusi tooma ,lõpuks kadus täiesti ära. Ühesõnaga lihtlabane varas !


icon_evil.gif Täielik laimamine, sest koodijupi ta sai ja kõik mida edaspidi nõudma hakkas ei kuulunud kokkuleppe alla.
_________________
M: SDRAM 128 MB PC 100 MHz 144 pin
Maailm on täis imelisi probleeme, mis ootavad lahendamist (sekkumist) !
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.08.2005 15:11:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: puudub

lafuma kirjutas:
Sai kokku lepitud, et ta kirjutab ühe koodijupi php's ja saab 500.- .Kuna tal oli läpaka ost pooleli ja raha puudu, tulin talle vastu ja kandsin raha ette ära. Peale raha kandmist hakkas mind vältima ja igasuguseid vabandusi tooma ,lõpuks kadus täiesti ära. Ühesõnaga lihtlabane varas !


mul pole rohkem midagi lisada sellise jutu peale https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=194015 tappa
_________________
Ükski asi pole mõttetu
[img:ac4dfdec14]http://linn.pri.ee/ru/webdozor_userbar_1.gif[/img:ac4dfdec14]
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Montecito
HV kasutaja
Montecito

liitunud: 02.12.2001



sõnumpostitatud: 11.08.2005 13:02:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Negatiivne

Sai kokku lepitud, et ta kirjutab ühe koodijupi php's ja saab 500.- .Kuna tal oli läpaka ost pooleli ja raha puudu, tulin talle vastu ja kandsin raha ette ära. Peale raha kandmist hakkas mind vältima ja igasuguseid vabandusi tooma ,lõpuks kadus täiesti ära. Ühesõnaga lihtlabane varas !
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antratsiit
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2003



sõnumpostitatud: 06.06.2005 20:11:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Sai läppar ostetud.Töötab küll.Igati positiivne ärimees. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assa_mait
HV kasutaja
assa_mait

liitunud: 16.02.2005



sõnumpostitatud: 01.06.2005 11:54:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

mälu müüdud, väga asjalik ärimees icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pisipoja
HV kasutaja
Pisipoja

liitunud: 25.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 31.05.2005 11:49:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Igati tore ärikas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zik
HV vaatleja
zik

liitunud: 29.03.2003



sõnumpostitatud: 12.03.2005 03:07:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Mega kasulik vend minule icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trussik
HV kasutaja
trussik

liitunud: 13.01.2003



sõnumpostitatud: 21.09.2004 14:18:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Kõik sujus kiiresti ja probleemideta.Usaldusväärne.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.08.2004 12:50:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: puudub

Overkilla kirjutas:
Vägivaldne seksuaalakt koeraga ja hallitava tomatiga - tagajärg: mädane põletik, mis põhjustab mitmesuguseid tüsistusi ja mädane rohekas voolus, millega võib kaasneda valu alakõhus.


palun subtiitrid ka.. icon_rolleyes.gif
_________________
Ükski asi pole mõttetu
[img:ac4dfdec14]http://linn.pri.ee/ru/webdozor_userbar_1.gif[/img:ac4dfdec14]
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.07.2004 18:26:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Hea jutukaaslane @ HV channel icon_exclaim.gif
mudugi viskab häid nalju kah icon_wink.gif
ehk kunagi jõuab kose2ikiga äri teemale kah (loodan) 8)
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002



sõnumpostitatud: 02.07.2004 00:17:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

muhe sell, viskab vägevaid kilde #hinnavaatlus.ee channelis.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.12.2003 19:40:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Kutt oskab häid kilde loopida icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipboy
HV vaatleja


liitunud: 11.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.11.2003 16:38:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Kooralik ostumees- otsis ise vahendaja ja organiseeris kõik ära thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
M: BMW 320I Cabrio 89 Must
M: Lumelaud 125cm saabaste ja sidemtega
M: Läpparid 600mhz- 3000.- puutetundliku ekraanida siemensid 4000.-
M: kõike mida vähegi müüa annab
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.10.2003 15:04:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Väga positiivse suhtumisega.
Kõigile eeskujuks ärimees. thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002



sõnumpostitatud: 23.10.2003 21:36:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

usaldusväärne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
233MMX
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.02.2003



sõnumpostitatud: 23.10.2003 17:15:46    postituse pealkiri: good !!! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

talle paar asja sai maha müüdud . kahjuks olen näinud aint tema kaksikvenda. müügid probleemideta thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwölf
Kreisi kasutaja
zwölf

liitunud: 05.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.10.2003 20:21:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

Tänu mälude eest!
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.09.2003 19:51:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: puudub

Bazix kirjutas:
täitsa tore tüüp icon_smile.gif vähe sellest et ma temaga kohtunud olen aga ostja küll hea

Oleks siis võind positiivse hinnangu anda ... tavaliselt pannakse neutr. siis kui tehingu jätab katki mingil kautsel põhjusel või umbes nii... icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
...ja viimati kohtusid mu teisikuga e. 2ikvennaga icon_lol.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bazix
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2003



sõnumpostitatud: 29.09.2003 19:25:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

täitsa tore tüüp icon_smile.gif vähe sellest et ma temaga kohtunud olen aga ostja küll hea...

edit: krt unustasin panna oleks kohe alguses pannud icon_smile.gif


viimati muutis Bazix 01.10.2003 21:25:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethtanel
HV veteran
sethtanel

liitunud: 27.12.2002



sõnumpostitatud: 27.09.2003 18:58:17    postituse pealkiri: Kommenteerimine: kose2ik vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne

thumbs_up.gif 5+ ostja
_________________
Rendi mõistlikult. www.realrent.ee
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

kose2ik arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 31 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.