| autor |
sõnum |
Prederik
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.05.2003
|
postitatud: 22.11.2014 13:42:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Väike müük posti teel, kõik ok!  |
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
postitatud: 18.05.2013 11:06:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Sain ühele läpakale klaviatuuri  _________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
postitatud: 10.01.2013 20:31:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Tegi lapaka korda, julgen soovitada  _________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
postitatud: 04.10.2011 18:39:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Kiire tehing kõik ok. |
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 19.09.2011 19:17:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gunn271
HV veteran

liitunud: 30.01.2011
|
postitatud: 01.04.2011 19:18:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
müüsin ekraani hinged tehing kiire ja korralik käest kätte  |
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ende
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2004
|
postitatud: 07.03.2011 18:08:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
| müüsin inverteri, kõik oli korras. |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djesko
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2004
|
postitatud: 13.05.2010 11:55:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Pakkus graafikakaarti ning hoiatas, et ei pruugi töötada. Proovisin järgi ja kahjuks tõesti ei töötanud. Kaup sai tagastatud.
Mis sest et kaup jäi katki on ikkagi arvamus positiivne kuna diil oligi, et kui ei tööta siis ei tule diili.
Igal juhul soovitan temaga äri teha  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zampodata
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003
|
postitatud: 02.02.2010 01:17:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lilander
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2007
|
postitatud: 14.12.2009 23:34:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Sai kiirelt ja korralikult kaupa tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
postitatud: 27.07.2009 19:47:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Ostis ruuteri. Kõik ok .
Lisaks kokkulepitud summale andis paar kommi ka, niiet igati super tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FR3AK
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2006
|
postitatud: 08.07.2009 20:16:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Müüsin protsessori, sain raha kätte, minupoolt positiivne.  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
undead
HV Guru
liitunud: 04.02.2005
|
postitatud: 19.04.2009 17:11:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Aus ostja, kiire tehing, sai läbi klassivenan äri aetud.  _________________ www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus. |
|
|
| Kommentaarid: 725 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jotjot
HV Guru
liitunud: 26.11.2001
|
postitatud: 18.03.2009 00:53:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
ketas vahetas omanikku.
ok  |
|
|
| Kommentaarid: 404 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
339 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antik
HV kasutaja
liitunud: 12.11.2002
|
postitatud: 16.02.2009 23:36:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Kaup tehtud  _________________ M: HP JetDirect |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 11.02.2009 23:02:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Müüsin toiteka. Kõik sujus.  |
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ultrraz
HV veteran

liitunud: 04.03.2006
|
postitatud: 27.12.2008 01:12:45 postituse pealkiri: Positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Äri toimis positiivselt ekraan muutus  |
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
208 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanielLoorits
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
postitatud: 22.05.2008 19:07:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Müüdud.  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 08.08.2007 13:41:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
makz
HV vaatleja
liitunud: 03.08.2006
|
postitatud: 01.04.2007 21:27:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Hea ostja. Loodan et kaubaga k6ik on okei .  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 09.03.2007 21:34:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_kivi
HV veteran
liitunud: 04.02.2003
|
postitatud: 23.10.2006 13:52:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Läks kogemata topelt.
Aga see ei pidavat kärisema  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_kivi
HV veteran
liitunud: 04.02.2003
|
postitatud: 23.10.2006 13:51:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Vahetasin ühe üleliigse mälupulga raha vastu.
Loodan, et ostja jäi rahule, sest müüja on rahul. |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
postitatud: 05.10.2006 21:06:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Kõik sujus, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lanec
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2006
|
postitatud: 14.09.2006 18:58:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
| mitu korda äri aetud, positiivne !!! |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 15.06.2006 10:34:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rt
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
postitatud: 03.04.2006 20:03:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Äri kiire ja korralik.
Ostetud protsessor toimib väga edukalt.  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zik
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2003
|
postitatud: 20.08.2005 15:11:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
| lafuma kirjutas: |
| Sai kokku lepitud, et ta kirjutab ühe koodijupi php's ja saab 500.- .Kuna tal oli läpaka ost pooleli ja raha puudu, tulin talle vastu ja kandsin raha ette ära. Peale raha kandmist hakkas mind vältima ja igasuguseid vabandusi tooma ,lõpuks kadus täiesti ära. Ühesõnaga lihtlabane varas ! |
Täielik laimamine, sest koodijupi ta sai ja kõik mida edaspidi nõudma hakkas ei kuulunud kokkuleppe alla. _________________ M: SDRAM 128 MB PC 100 MHz 144 pin
Maailm on täis imelisi probleeme, mis ootavad lahendamist (sekkumist) !  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kose2ik
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2002
|
postitatud: 11.08.2005 15:11:38 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: puudub |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Montecito
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
postitatud: 11.08.2005 13:02:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Negatiivne |
|
| Sai kokku lepitud, et ta kirjutab ühe koodijupi php's ja saab 500.- .Kuna tal oli läpaka ost pooleli ja raha puudu, tulin talle vastu ja kandsin raha ette ära. Peale raha kandmist hakkas mind vältima ja igasuguseid vabandusi tooma ,lõpuks kadus täiesti ära. Ühesõnaga lihtlabane varas ! |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antratsiit
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2003
|
postitatud: 06.06.2005 20:11:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Sai läppar ostetud.Töötab küll.Igati positiivne ärimees.  |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
assa_mait
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
postitatud: 01.06.2005 11:54:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
mälu müüdud, väga asjalik ärimees  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pisipoja
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2002

|
postitatud: 31.05.2005 11:49:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Igati tore ärikas  |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zik
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2003
|
postitatud: 12.03.2005 03:07:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Mega kasulik vend minule  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trussik
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003
|
postitatud: 21.09.2004 14:18:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
| Kõik sujus kiiresti ja probleemideta.Usaldusväärne. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kose2ik
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2002
|
postitatud: 07.08.2004 12:50:56 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: puudub |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
postitatud: 18.07.2004 18:26:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Hea jutukaaslane @ HV channel
mudugi viskab häid nalju kah
ehk kunagi jõuab kose2ikiga äri teemale kah (loodan) 8) |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
postitatud: 02.07.2004 00:17:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
| muhe sell, viskab vägevaid kilde #hinnavaatlus.ee channelis. |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
postitatud: 17.12.2003 19:40:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Kutt oskab häid kilde loopida  |
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipboy
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003
|
postitatud: 07.11.2003 16:38:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Kooralik ostumees- otsis ise vahendaja ja organiseeris kõik ära  _________________ M: BMW 320I Cabrio 89 Must
M: Lumelaud 125cm saabaste ja sidemtega
M: Läpparid 600mhz- 3000.- puutetundliku ekraanida siemensid 4000.-
M: kõike mida vähegi müüa annab |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
postitatud: 28.10.2003 15:04:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
Väga positiivse suhtumisega.
Kõigile eeskujuks ärimees.  _________________ Hapud viinamarjad |
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
postitatud: 23.10.2003 21:36:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
usaldusväärne  |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
233MMX
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
postitatud: 23.10.2003 17:15:46 postituse pealkiri: good !!! |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
talle paar asja sai maha müüdud . kahjuks olen näinud aint tema kaksikvenda. müügid probleemideta  |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwölf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.06.2002
|
postitatud: 21.10.2003 20:21:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kose2ik
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2002
|
postitatud: 29.09.2003 19:51:37 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: puudub |
|
| Bazix kirjutas: |
täitsa tore tüüp vähe sellest et ma temaga kohtunud olen aga ostja küll hea |
Oleks siis võind positiivse hinnangu anda ... tavaliselt pannakse neutr. siis kui tehingu jätab katki mingil kautsel põhjusel või umbes nii...
...ja viimati kohtusid mu teisikuga e. 2ikvennaga  |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bazix
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2003
|
postitatud: 29.09.2003 19:25:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
täitsa tore tüüp vähe sellest et ma temaga kohtunud olen aga ostja küll hea...
edit: krt unustasin panna oleks kohe alguses pannud 
viimati muutis Bazix 01.10.2003 21:25:24, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
postitatud: 27.09.2003 18:58:17 postituse pealkiri: Kommenteerimine: kose2ik |
|
Arvamus kasutajast [ kose2ik ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|