Avaleht
otsing leidis 158 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: magraants
kose2ik

vastuseid: 10
vaadatud: 2482

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2025 20:19:11   pealkiri: Kommenteerimine: magraants
DDR4 2x8GB mälud Smartpostiga (33€)
  teema: EVE online
kose2ik

vastuseid: 1857
vaadatud: 428070

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.09.2024 15:41:42   pealkiri: EVE online
Kas on ka veel mängijaid kes ~10a tagasi mängisid?
Oleks huvitav kuulda nende arvamust mängust hetkeseisuga.

Eks ta üks surev nähtus on. Kurb, aga mis sa teed, mängijanumbrid ei valeta ning ...
  teema: MTTC Eesti OÜ
kose2ik

vastuseid: 463
vaadatud: 244654

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.07.2016 11:36:11   pealkiri: Re: MTTC petised
EMT/Elisa/Tele2 ei romondi (enamasti) telefone vaid saadab enamasti MTTC-sse (ilma klienti hoiatamata).

Lisaks mainiks ära, et MITTE IIAL osta seadet vitriinilt, kuna need on enamasti defektsed. ( ...
  teema: MTTC Eesti OÜ
kose2ik

vastuseid: 463
vaadatud: 244654

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.06.2016 20:32:44   pealkiri: MTTC petised
EMT/Elisa/Tele2 ei romondi (enamasti) telefone vaid saadab enamasti MTTC-sse (ilma klienti hoiatamata).

Lisaks mainiks ära, et MITTE IIAL osta seadet vitriinilt, kuna need on enamasti defektsed. ( ...
  teema: Mälupulk, mis võib hävitada arvuti sekunditega
kose2ik

vastuseid: 29
vaadatud: 17263

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 17.10.2015 12:32:25   pealkiri: Mälupulk, mis võib hävitada arvuti sekunditega
Eitea kas just andmed (andmekandja) läbi põletab .... võibolla vaid arvuti toiteploki põletab maha. Kogub USB 5v toitega kondekad täis, tõstab kõrgepingeks laengu ja saadab kõrgepinge USB kaud ...
  teema: Asus|Google Nexus 7
kose2ik

vastuseid: 1189
vaadatud: 358639

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 31.10.2013 00:12:48   pealkiri: Asus Google Nexus 7 ekraani puuteklaasi vahetus
  teema: Ülevaade (tõlgitud): ASUS G75VW «Stealth» :: Sülearvutid 16" - 21" ekraan
kose2ik

vastuseid: 22
vaadatud: 15542

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 31.08.2013 04:08:06   pealkiri: Ülevaade (tõlgitud): ASUS G75VW «Stealth»
Ostsin selle endalegi riigi rahadega, aasta eest ja päris kobe isend icon_wink.gif

Selle laadija on küll üks tüütu asi (elektri tarve on tal maksimum, mis mul muud teised seadmed ruumis tarbivad)
ja pi ...
  teema: Kommenteerimine: bigmarx
kose2ik

vastuseid: 484
vaadatud: 102151

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2013 22:54:12   pealkiri: Kommenteerimine: bigmarx
sai klaver ära antud icon_smile.gif
  teema: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest
kose2ik

vastuseid: 24
vaadatud: 12321

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 04.09.2012 19:06:51   pealkiri: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest
Esiteks tuleks lähtuda sellest, kust asi alguse saab
e. koduleht/kodulehemootor korda teha,
et sinna ei saaks keegi võõras miskit üles riputada (muutmis/postitus/päringu/upload funktsioonid) ...
  teema: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest
kose2ik

vastuseid: 24
vaadatud: 12321

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 04.09.2012 14:44:33   pealkiri: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest
Ei tea, kas saaks sellest uudist teha.
Annaks enda poolt kõik vajaliku, aga pole kõige suurem sõnasepp, et uudist kirjutada.
Hetkel tundub, et peaksin juristiga konsulteerima ja uurima veel välj ...
  teema: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest
kose2ik

vastuseid: 24
vaadatud: 12321

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 04.09.2012 12:19:48   pealkiri: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest
Enamasti aga viiruste levitajaid/vahendajaid ei saa vastutusele võtta Eest Vabariigis.
Läbiproovitud variant on ikka enamasti selliste tulemustega, nagu www.iT.ee puhul
( IT Grupp AS kodulehe kaud ...
  teema: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest
kose2ik

vastuseid: 24
vaadatud: 12321

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 31.08.2012 10:49:49   pealkiri: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest
, oled sa neid või nende ISP-i teavitanud?
politseisse andsin avalduse sisse , kuna kannatasin ka sellega kahjusid nende "iT ekspertide/spetsialistide/talendide" tõttu.

Ja ma kunagi sain juba om ...
  teema: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest
kose2ik

vastuseid: 24
vaadatud: 12321

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 31.08.2012 10:41:13   pealkiri: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest
2012.08.29 01:00 paiku, otsisin oma ettevõttele vaba internetiaadressi.
Tegelen arvuti riist ja tarkvara remondiga ning programmeerimisega.
Vaatasin igasugu "it" sisaldavaid kombinatsioone ja siis ...
  teema: Kommenteerimine: soodent
kose2ik

vastuseid: 821
vaadatud: 220421

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2011 23:38:46   pealkiri: Kommenteerimine: soodent
sai mingid mälud ostetud
  teema: Kommenteerimine: UrmoZ
kose2ik

vastuseid: 225
vaadatud: 58335

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2011 23:37:35   pealkiri: Kommenteerimine: UrmoZ
sai 1€ ddr333 ostetud
  teema: Kommenteerimine: ende
kose2ik

vastuseid: 43
vaadatud: 12685

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2011 15:32:17   pealkiri: Kommenteerimine: ende
Sai inverter hangitud, kiire-soodne-mugav kokkulepitud ajaks. icon_biggrin.gif
  teema: Toshiba esitles sülearvutit, mis muudab värvi
kose2ik

vastuseid: 4
vaadatud: 3770

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 03.02.2011 12:27:16   pealkiri: Toshiba esitles sülearvutit, mis muudab värvi
Mingis autovärvi töökojas samat tulemust ei saaks ,
kui läpaka ekraanikorpuse sinna viid?
Või ise osta [url=http://www.autostuudio.ee/tooted.html?page=shop.product_details&flypage=flypage ...
  teema: Eestis pole spämmimise eest seni karistatud
kose2ik

vastuseid: 12
vaadatud: 8160

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 03.02.2011 11:22:12   pealkiri: Eestis pole spämmimise eest seni karistatud
Mind spämminud ainultvajalik.com tegelase lihtne lahendus oli selline,
saatsin domeeni haldajale späm kirja edasi ja sain vastuseks:
Tervist!

Tänud, ainultvajalik.com domeen suletud lepingu ri ...
  teema: Eestis pole spämmimise eest seni karistatud
kose2ik

vastuseid: 12
vaadatud: 8160

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 16.12.2010 11:17:27   pealkiri: Eestis pole spämmimise eest seni karistatud
Pisut närviliseks teeb küll
kui saadetakse südamerahuga spämmi
e-posti aadressile mida minuteada pole ma ise kuhugi andnud.
(muutsin algses tekstis oma mailiaadressi <???????@mail.ee> ) ...
  teema: Kommenteerimine: djesko
kose2ik

vastuseid: 4
vaadatud: 2211

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2010 23:04:15   pealkiri: Kommenteerimine: djesko
püüdsin aidata.
Pakkusin graafikakaarti ,
aga kahjuks ei tulnud kaupa,
kuna mu kaup oli katki icon_smile.gif
( hoiatasin muidugi eelnevalt ette, et ei tea kauba töökorrasolekust midagi,
kui andsin t ...
  teema: Kommenteerimine: toivos
kose2ik

vastuseid: 69
vaadatud: 59883

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2010 22:50:04   pealkiri: Kommenteerimine: toivos
Vigaselt kõvakettalt andmete taastamine kolksuvalt andmekandjalt.
Töö kiire , korralik. Inimesena asjalik ja positiivne. Soovitan kindlasti tema poole esmalt pöörduda, kui kallid andmed on vaja ...
  teema: Aastaga õpetati 54 000 inimest arvutit kasutama
kose2ik

vastuseid: 19
vaadatud: 5283

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 07.05.2010 01:13:48   pealkiri: Aastaga õpetati 54 000 inimest arvutit kasutama
Aastaga õpetati 54 000 inimest arvutit kasutama
Arvutiremondi tööpõld ka laieneb icon_biggrin.gif
Kõige paremad laused on ikka need et "hommikul panin arvuti tööle ja ei võtnud pilti ette"
ja enamasti " ...
  teema: Uued .ee Domeenireeglid
kose2ik

vastuseid: 63
vaadatud: 23300

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 26.03.2010 03:38:01   pealkiri: Uued .ee Domeenireeglid
mina loen välja, et isikutuvastus on võimalik ka pangaülekandega (4.1.2.2)

sul on vist õigus, kui "Uued .ee Domeenireeglid" lugeda4.1.2.1 allkirjastama Registripidajale esitatava taotluse
kas ...
  teema: Uued .ee Domeenireeglid
kose2ik

vastuseid: 63
vaadatud: 23300

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 26.03.2010 00:35:05   pealkiri: Uued .ee Domeenireeglid
Teoreetiliselt oli .EE domeeni aadressiga probleem selles,
et seda said vaid eesti äriregistris registreeritud ettevõtted
( või noh enamus ettevõtjad ei teadnudki vahepeal
, et mõni eraisik ...
  teema: Varastatud pangakaarti saab kasutada ka PIN-koodi teadmata
kose2ik

vastuseid: 25
vaadatud: 14379

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 23.02.2010 19:04:01   pealkiri: Varastatud pangakaarti saab kasutada ka PIN-koodi teadmata
niisiis , et vahepeal liikus hoiatus , et mõned poe kaardiseaded koguvad pin koode ja saadavad mobiili sõnumina need kuhugi ära.
siis kunagi ~10a. tagasi oli juba sabadega kaartidega võimalik rah ...
  teema: http://www.energia.ee/
kose2ik

vastuseid: 2
vaadatud: 3301

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.02.2010 15:54:14   pealkiri: http://www.energia.ee/
typo3

Database Error

The current username, password or host was not accepted when the connection to the database was attempted to be established!


Elektri näite ei saa anda icon_sad.gif
kogu leht ma ...
  teema: Kommenteerimine: Joel
kose2ik

vastuseid: 32
vaadatud: 12432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2010 22:47:56   pealkiri: Kommenteerimine: Joel
sai ostetud mälu , hiljem selgus et ei olnud vaja ( kuna läpakas oli vigane , mitte mälu ) ja siis õnneks ostis ta mult selle tagasi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Foxy
kose2ik

vastuseid: 447
vaadatud: 69333

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2010 16:49:39   pealkiri: Kommenteerimine: Foxy
sai kiiresti mälud ostetud ( tõi ise linnaosa piires kohale )
  teema: Kommenteerimine: lilander
kose2ik

vastuseid: 38
vaadatud: 11512

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.12.2009 23:32:01   pealkiri: Kommenteerimine: lilander
Ostsin läpaka ekraanile inverteri.
Maksin ette ülekandega ja sebis bussijuhti mis selle tõi linna icon_wink.gif
  teema: GSM turvaauk hirmutab sideettevõtteid
kose2ik

vastuseid: 35
vaadatud: 14150

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 01.09.2009 12:27:16   pealkiri: GSM turvaauk hirmutab sideettevõtteid
minuteada oli juba 2a tagasi see vihje youtubes üleval , kus ühteist demostreeriti ja lisati , et kõike ei saa näidata.
[url=http://www.youtube.com/watch?v=nku1w-DQhHU&NR=1]kah hea demo või ...
  teema: mälu XP vaid 256MB, tegelt 1GB või 500MB
kose2ik

vastuseid: 10
vaadatud: 2203

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 15.07.2009 12:15:31   pealkiri: mälu XP vaid 256MB, tegelt 1GB või 500MB
Suht huvitav anomaalia icon_eek.gif ka mulle üle pika aja.
Minu puhul tegu SP3 XP Pro masinaga.
Mis service see võis olla ?

Vaatasin netis ringi , et päris mitmel on olnud sama jama , aga lahendust pole ...
  teema: mälu XP vaid 256MB, tegelt 1GB või 500MB
kose2ik

vastuseid: 10
vaadatud: 2203

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 11.07.2009 13:08:23   pealkiri: mälu XP vaid 256MB, tegelt 1GB või 500MB
Tegin biosi uuendused ära,
aga andis vaid lisavõimaluse ,
sättida videole shared memoryät sättida.
(aga ikka olenemata , kas sätin 32/64/128 MB ikka XP-s 256MB system memory )

Uurin vee ...
  teema: mälu XP vaid 256MB, tegelt 1GB või 500MB
kose2ik

vastuseid: 10
vaadatud: 2203

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 10.07.2009 22:55:13   pealkiri: mälu XP vaid 256MB, tegelt 1GB või 500MB
asi ongi selles , et ta mitte visuaalselt ei valeta mahu näitamisega ,
vaid ei lase lasutada reaalselt olemasolevat mälu osa.

e. nagu oleks limiit peal: saad kasutada vaid 256MB mälu systeemi ...
  teema: mälu XP vaid 256MB, tegelt 1GB või 500MB
kose2ik

vastuseid: 10
vaadatud: 2203

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 10.07.2009 22:38:14   pealkiri: mälu XP vaid 256MB, tegelt 1GB või 500MB
Probleem selles, et tuttav tõi arvuti kus sees oli kaks mälupulka,
mõlemad 512MB e. kokku 1024MB
aga näitab et vaid systeemi jaoks 256MB (System Properties)
ja isegi siis kui ühe mälupulga ee ...
  teema: Ülevaade: Carl Zeiss Cinemizer 3D prillid :: 8600
kose2ik

vastuseid: 31
vaadatud: 12994

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 14.05.2009 12:24:21   pealkiri: Ülevaade: Carl Zeiss Cinemizer 3D prillid

, see 3D efekt on ilmselt üsna sarnane sellele, kui sa lähed 3D kinno, seal saad pmst järgi proovida. 3D kinos näen mina kahekordset pilti icon_smile.gif

Mõned unustavad 3D kinos prillid pähe panna icon_biggrin.gif ...
  teema: Euroopa Liit asub toiteallikate säästlikkust kontrollima
kose2ik

vastuseid: 24
vaadatud: 7603

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 14.04.2009 13:05:09   pealkiri: Euroopa Liit asub toiteallikate säästlikkust kontrollima
Seoses säästureziimi ajastuga ( majanduslangus ) võiksid kõik tarbijad ka oma väljaminekud üle kontrollida.
isiklikult olen vahetanud enamus hõõglambid ( 40-100W ) ümber kas 3-5W led-lampide ...
  teema: telefoni kõneteenus
kose2ik

vastuseid: 3
vaadatud: 1688

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.03.2009 19:49:07   pealkiri: telefoni kõneteenus
Huvitav millised firmad võiks pakkuda umbes sellist teenust:
et kui helistada mingile numbrile siis helitaja saab kuulata teksti nt:

"Tere! Täname et helistasite meie telefonile...
kui soovite ...
  teema: Kommenteerimine: jotjot
kose2ik

vastuseid: 403
vaadatud: 75530

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.03.2009 13:08:52   pealkiri: Kommenteerimine: jotjot
sai hangitud korralik 200GB SATA ketas ja kauba peale SATA toitejuhtmed, oli ka kauplemisel vastutulev icon_smile.gif
  teema: Esimene Intel Core i7 protsessoriga rüperaal Eurocomilt
kose2ik

vastuseid: 16
vaadatud: 4898

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 11.03.2009 22:26:36   pealkiri: Esimene Intel Core i7 protsessoriga rüperaal Eurocomilt
mis ta mõõtmed siis olid ?
umbes nagu sellel ? icon_biggrin.gif http://www.rate.ee/show.php?id=13478001

vähemalt süles hoida ei kannata sihukest ( nagu naist icon_biggrin.gif ) :S
  teema: IT-ekspert: Tallinna haldusreformi veebiküsitlust võltsiti
kose2ik

vastuseid: 116
vaadatud: 33368

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 20.02.2009 16:14:07   pealkiri: IT-ekspert: Tallinna haldusreformi veebiküsitlust võltsiti
icon_lol.gif tulevad selle hääletusega meelde mulle mu enda lollused, mis kunagi ammu sai tehtud.
Nimelt vallas kus elab ~6000 elanikku ja oli vallalehel mingi hääletus kuhu lisasin 2 päeva jooksul ~ ...
  teema: Kommenteerimine: rewer
kose2ik

vastuseid: 1309
vaadatud: 272761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2009 17:58:44   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
sai toiteplok ostetud icon_wink.gif
  teema: Hirmutavad pildid sigaretipakkidel jõuavad Eestile lähemale
kose2ik

vastuseid: 233
vaadatud: 39327

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 21.01.2009 14:08:29   pealkiri: Hirmutavad pildid sigaretipakkidel jõuavad Eestile lähemale
Olen juba 14a suitsetanud ja jätan hetkel seda "kopsude tõrvamist" maha
(09.01.09 kuupäevast saadik). ... Esimesed 2 päeva ja kuni nädal oli raske.
Aitas see, kui kõhu pidevalt täis sõi ...
  teema: Adobe Flash Player 10
kose2ik

vastuseid: 28
vaadatud: 10781

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 21.10.2008 12:37:48   pealkiri: Adobe Flash Player 10
Aga tean, et paljud ei julge rohkem midagi netist alla laadida.
Ehk , kui neid asju peale arvutisse XP/Vista installimist sees ei olnud ,
siis neid ka mõnede arvutisse niilihtsalt ka enam sisse pa ...
  teema: Liftiga kosmosesse
kose2ik

vastuseid: 69
vaadatud: 21549

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 13.10.2008 11:47:13   pealkiri: Liftiga kosmosesse
see Kuu baasi ehitamine vajab mitme tonni jagu materjali.
Liftiga tuleks soodsam selle orbiidile saatmine ja sealt edasi Kuule
ja Kuu pealt startimine nt. Marsile või mõnele päikese süsteemi pl ...
  teema: Tootekataloogi sorteerimine
kose2ik

vastuseid: 2
vaadatud: 1178

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 13.10.2008 11:34:56   pealkiri: Tootekataloogi sorteerimine
Tere!
HV võiks Esilehel toodete sorteerimise veidi mugavamaks muuta.
Nt. kui hakata sealt otsima uut kõvaketast,
siis on see list suht suur, mida tuleb läbi analüüsida e. topelttöö.

Lih ...
  teema: ElcomSofti Wi-Fi murdja graafikakaardil
kose2ik

vastuseid: 19
vaadatud: 9073

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 13.10.2008 11:22:11   pealkiri: ElcomSofti Wi-Fi murdja graafikakaardil

Paljudes firmades ja asutustes on õnneks eraldi internetiühendused, ehk wifi murdmisega ei pääse ettevõtte sisevõrku

Aga vähesed firmad ikka ei saa aru , et kaabli nett on kindlam,
kui ...
  teema: Liftiga kosmosesse
kose2ik

vastuseid: 69
vaadatud: 21549

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 08.10.2008 12:02:53   pealkiri: Liftiga kosmosesse
Need NOVA videod on head ja õpetlikud
ja nende kodulehel on vaatamiseks video materjali
päris mitmeks päevaks.
Võiks ka koolides olla õppematerjal sellisel kujul ,
eriti neile kel' väike ...
  teema: Maailma suurim kiirendi (LHC)
kose2ik

vastuseid: 687
vaadatud: 168060

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 10.09.2008 19:07:18   pealkiri: Maailma suurim kiirendi (LHC)
Reporter ( Kanal2 ) paneb hästi kohe ära icon_biggrin.gif

( hirmutame inimestel kõhud lahti ja tekitame paanikat )


Ma arvan et see klipp saatest , võttis nii mõnelgi jahedaks ,kui mitte pAAnikA icon_neutral.gif icon_biggrin.gif
  teema: Maailma suurim kiirendi (LHC)
kose2ik

vastuseid: 687
vaadatud: 168060

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 10.09.2008 18:12:09   pealkiri: Maailma suurim kiirendi (LHC)
Siis on jah tore, kui füüsikud selle mänguasjaga mängides
avastavad , et nad ei tea tegelikust füüsikast mittemidagi.
No ja tulemusi näeme vist siis kui kõik moonduma hakkab ühes suunas icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: bemari
kose2ik

vastuseid: 339
vaadatud: 62475

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2008 12:38:09   pealkiri: Kommenteerimine: bemari
hea ja mugav äri sai aetud
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.