|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: magraants |
kose2ik
vastuseid: 10
vaadatud: 2482
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2025 20:19:11 pealkiri: Kommenteerimine: magraants |
| DDR4 2x8GB mälud Smartpostiga (33€) |
teema: EVE online |
kose2ik
vastuseid: 1857
vaadatud: 428070
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.09.2024 15:41:42 pealkiri: EVE online |
Kas on ka veel mängijaid kes ~10a tagasi mängisid?
Oleks huvitav kuulda nende arvamust mängust hetkeseisuga.
Eks ta üks surev nähtus on. Kurb, aga mis sa teed, mängijanumbrid ei valeta ning ... |
teema: MTTC Eesti OÜ |
kose2ik
vastuseid: 463
vaadatud: 244654
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.07.2016 11:36:11 pealkiri: Re: MTTC petised |
EMT/Elisa/Tele2 ei romondi (enamasti) telefone vaid saadab enamasti MTTC-sse (ilma klienti hoiatamata).
Lisaks mainiks ära, et MITTE IIAL osta seadet vitriinilt, kuna need on enamasti defektsed. ( ... |
teema: MTTC Eesti OÜ |
kose2ik
vastuseid: 463
vaadatud: 244654
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.06.2016 20:32:44 pealkiri: MTTC petised |
EMT/Elisa/Tele2 ei romondi (enamasti) telefone vaid saadab enamasti MTTC-sse (ilma klienti hoiatamata).
Lisaks mainiks ära, et MITTE IIAL osta seadet vitriinilt, kuna need on enamasti defektsed. ( ... |
teema: Mälupulk, mis võib hävitada arvuti sekunditega |
kose2ik
vastuseid: 29
vaadatud: 17263
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 17.10.2015 12:32:25 pealkiri: Mälupulk, mis võib hävitada arvuti sekunditega |
| Eitea kas just andmed (andmekandja) läbi põletab .... võibolla vaid arvuti toiteploki põletab maha. Kogub USB 5v toitega kondekad täis, tõstab kõrgepingeks laengu ja saadab kõrgepinge USB kaud ... |
teema: Asus|Google Nexus 7 |
kose2ik
vastuseid: 1189
vaadatud: 358639
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 31.10.2013 00:12:48 pealkiri: Asus Google Nexus 7 ekraani puuteklaasi vahetus |
|
teema: Ülevaade (tõlgitud): ASUS G75VW «Stealth» :: Sülearvutid 16" - 21" ekraan |
kose2ik
vastuseid: 22
vaadatud: 15542
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 31.08.2013 04:08:06 pealkiri: Ülevaade (tõlgitud): ASUS G75VW «Stealth» |
Ostsin selle endalegi riigi rahadega, aasta eest ja päris kobe isend
Selle laadija on küll üks tüütu asi (elektri tarve on tal maksimum, mis mul muud teised seadmed ruumis tarbivad)
ja pi ... |
teema: Kommenteerimine: bigmarx |
kose2ik
vastuseid: 484
vaadatud: 102151
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2013 22:54:12 pealkiri: Kommenteerimine: bigmarx |
sai klaver ära antud  |
teema: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest |
kose2ik
vastuseid: 24
vaadatud: 12321
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 04.09.2012 19:06:51 pealkiri: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest |
Esiteks tuleks lähtuda sellest, kust asi alguse saab
e. koduleht/kodulehemootor korda teha,
et sinna ei saaks keegi võõras miskit üles riputada (muutmis/postitus/päringu/upload funktsioonid)
... |
teema: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest |
kose2ik
vastuseid: 24
vaadatud: 12321
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 04.09.2012 14:44:33 pealkiri: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest |
Ei tea, kas saaks sellest uudist teha.
Annaks enda poolt kõik vajaliku, aga pole kõige suurem sõnasepp, et uudist kirjutada.
Hetkel tundub, et peaksin juristiga konsulteerima ja uurima veel välj ... |
teema: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest |
kose2ik
vastuseid: 24
vaadatud: 12321
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 04.09.2012 12:19:48 pealkiri: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest |
Enamasti aga viiruste levitajaid/vahendajaid ei saa vastutusele võtta Eest Vabariigis.
Läbiproovitud variant on ikka enamasti selliste tulemustega, nagu www.iT.ee puhul
( IT Grupp AS kodulehe kaud ... |
teema: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest |
kose2ik
vastuseid: 24
vaadatud: 12321
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 31.08.2012 10:49:49 pealkiri: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest |
, oled sa neid või nende ISP-i teavitanud?
politseisse andsin avalduse sisse , kuna kannatasin ka sellega kahjusid nende "iT ekspertide/spetsialistide/talendide" tõttu.
Ja ma kunagi sain juba om ... |
teema: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest |
kose2ik
vastuseid: 24
vaadatud: 12321
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 31.08.2012 10:41:13 pealkiri: Küberturbespetsialistid hoiatavad ohtliku Java turvaaugu eest |
2012.08.29 01:00 paiku, otsisin oma ettevõttele vaba internetiaadressi.
Tegelen arvuti riist ja tarkvara remondiga ning programmeerimisega.
Vaatasin igasugu "it" sisaldavaid kombinatsioone ja siis ... |
teema: Kommenteerimine: soodent |
kose2ik
vastuseid: 821
vaadatud: 220421
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2011 23:38:46 pealkiri: Kommenteerimine: soodent |
| sai mingid mälud ostetud |
teema: Kommenteerimine: UrmoZ |
kose2ik
vastuseid: 225
vaadatud: 58335
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2011 23:37:35 pealkiri: Kommenteerimine: UrmoZ |
| sai 1€ ddr333 ostetud |
teema: Kommenteerimine: ende |
kose2ik
vastuseid: 43
vaadatud: 12685
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2011 15:32:17 pealkiri: Kommenteerimine: ende |
Sai inverter hangitud, kiire-soodne-mugav kokkulepitud ajaks.  |
teema: Toshiba esitles sülearvutit, mis muudab värvi |
kose2ik
vastuseid: 4
vaadatud: 3770
|
foorum: Riistvara postitatud: 03.02.2011 12:27:16 pealkiri: Toshiba esitles sülearvutit, mis muudab värvi |
Mingis autovärvi töökojas samat tulemust ei saaks ,
kui läpaka ekraanikorpuse sinna viid?
Või ise osta [url=http://www.autostuudio.ee/tooted.html?page=shop.product_details&flypage=flypage ... |
teema: Eestis pole spämmimise eest seni karistatud |
kose2ik
vastuseid: 12
vaadatud: 8160
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 03.02.2011 11:22:12 pealkiri: Eestis pole spämmimise eest seni karistatud |
Mind spämminud ainultvajalik.com tegelase lihtne lahendus oli selline,
saatsin domeeni haldajale späm kirja edasi ja sain vastuseks:
Tervist!
Tänud, ainultvajalik.com domeen suletud lepingu ri ... |
teema: Eestis pole spämmimise eest seni karistatud |
kose2ik
vastuseid: 12
vaadatud: 8160
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 16.12.2010 11:17:27 pealkiri: Eestis pole spämmimise eest seni karistatud |
Pisut närviliseks teeb küll
kui saadetakse südamerahuga spämmi
e-posti aadressile mida minuteada pole ma ise kuhugi andnud.
(muutsin algses tekstis oma mailiaadressi <???????@mail.ee> ) ... |
teema: Kommenteerimine: djesko |
kose2ik
vastuseid: 4
vaadatud: 2211
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2010 23:04:15 pealkiri: Kommenteerimine: djesko |
püüdsin aidata.
Pakkusin graafikakaarti ,
aga kahjuks ei tulnud kaupa,
kuna mu kaup oli katki
( hoiatasin muidugi eelnevalt ette, et ei tea kauba töökorrasolekust midagi,
kui andsin t ... |
teema: Kommenteerimine: toivos |
kose2ik
vastuseid: 69
vaadatud: 59883
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2010 22:50:04 pealkiri: Kommenteerimine: toivos |
Vigaselt kõvakettalt andmete taastamine kolksuvalt andmekandjalt.
Töö kiire , korralik. Inimesena asjalik ja positiivne. Soovitan kindlasti tema poole esmalt pöörduda, kui kallid andmed on vaja ... |
teema: Aastaga õpetati 54 000 inimest arvutit kasutama |
kose2ik
vastuseid: 19
vaadatud: 5283
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 07.05.2010 01:13:48 pealkiri: Aastaga õpetati 54 000 inimest arvutit kasutama |
Aastaga õpetati 54 000 inimest arvutit kasutama
Arvutiremondi tööpõld ka laieneb
Kõige paremad laused on ikka need et "hommikul panin arvuti tööle ja ei võtnud pilti ette"
ja enamasti " ... |
teema: Uued .ee Domeenireeglid |
kose2ik
vastuseid: 63
vaadatud: 23300
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 26.03.2010 03:38:01 pealkiri: Uued .ee Domeenireeglid |
mina loen välja, et isikutuvastus on võimalik ka pangaülekandega (4.1.2.2)
sul on vist õigus, kui "Uued .ee Domeenireeglid" lugeda4.1.2.1 allkirjastama Registripidajale esitatava taotluse
kas ... |
teema: Uued .ee Domeenireeglid |
kose2ik
vastuseid: 63
vaadatud: 23300
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 26.03.2010 00:35:05 pealkiri: Uued .ee Domeenireeglid |
Teoreetiliselt oli .EE domeeni aadressiga probleem selles,
et seda said vaid eesti äriregistris registreeritud ettevõtted
( või noh enamus ettevõtjad ei teadnudki vahepeal
, et mõni eraisik ... |
teema: Varastatud pangakaarti saab kasutada ka PIN-koodi teadmata |
kose2ik
vastuseid: 25
vaadatud: 14379
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 23.02.2010 19:04:01 pealkiri: Varastatud pangakaarti saab kasutada ka PIN-koodi teadmata |
niisiis , et vahepeal liikus hoiatus , et mõned poe kaardiseaded koguvad pin koode ja saadavad mobiili sõnumina need kuhugi ära.
siis kunagi ~10a. tagasi oli juba sabadega kaartidega võimalik rah ... |
teema: http://www.energia.ee/ |
kose2ik
vastuseid: 2
vaadatud: 3301
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.02.2010 15:54:14 pealkiri: http://www.energia.ee/ |
typo3
Database Error
The current username, password or host was not accepted when the connection to the database was attempted to be established!
Elektri näite ei saa anda
kogu leht ma ... |
teema: Kommenteerimine: Joel |
kose2ik
vastuseid: 32
vaadatud: 12432
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2010 22:47:56 pealkiri: Kommenteerimine: Joel |
sai ostetud mälu , hiljem selgus et ei olnud vaja ( kuna läpakas oli vigane , mitte mälu ) ja siis õnneks ostis ta mult selle tagasi  |
teema: Kommenteerimine: Foxy |
kose2ik
vastuseid: 447
vaadatud: 69333
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2010 16:49:39 pealkiri: Kommenteerimine: Foxy |
| sai kiiresti mälud ostetud ( tõi ise linnaosa piires kohale ) |
teema: Kommenteerimine: lilander |
kose2ik
vastuseid: 38
vaadatud: 11512
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.12.2009 23:32:01 pealkiri: Kommenteerimine: lilander |
Ostsin läpaka ekraanile inverteri.
Maksin ette ülekandega ja sebis bussijuhti mis selle tõi linna  |
teema: GSM turvaauk hirmutab sideettevõtteid |
kose2ik
vastuseid: 35
vaadatud: 14150
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 01.09.2009 12:27:16 pealkiri: GSM turvaauk hirmutab sideettevõtteid |
minuteada oli juba 2a tagasi see vihje youtubes üleval , kus ühteist demostreeriti ja lisati , et kõike ei saa näidata.
[url=http://www.youtube.com/watch?v=nku1w-DQhHU&NR=1]kah hea demo või ... |
teema: mälu XP vaid 256MB, tegelt 1GB või 500MB |
kose2ik
vastuseid: 10
vaadatud: 2203
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 15.07.2009 12:15:31 pealkiri: mälu XP vaid 256MB, tegelt 1GB või 500MB |
Suht huvitav anomaalia ka mulle üle pika aja.
Minu puhul tegu SP3 XP Pro masinaga.
Mis service see võis olla ?
Vaatasin netis ringi , et päris mitmel on olnud sama jama , aga lahendust pole ... |
teema: mälu XP vaid 256MB, tegelt 1GB või 500MB |
kose2ik
vastuseid: 10
vaadatud: 2203
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.07.2009 13:08:23 pealkiri: mälu XP vaid 256MB, tegelt 1GB või 500MB |
Tegin biosi uuendused ära,
aga andis vaid lisavõimaluse ,
sättida videole shared memoryät sättida.
(aga ikka olenemata , kas sätin 32/64/128 MB ikka XP-s 256MB system memory )
Uurin vee ... |
teema: mälu XP vaid 256MB, tegelt 1GB või 500MB |
kose2ik
vastuseid: 10
vaadatud: 2203
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 10.07.2009 22:55:13 pealkiri: mälu XP vaid 256MB, tegelt 1GB või 500MB |
asi ongi selles , et ta mitte visuaalselt ei valeta mahu näitamisega ,
vaid ei lase lasutada reaalselt olemasolevat mälu osa.
e. nagu oleks limiit peal: saad kasutada vaid 256MB mälu systeemi ... |
teema: mälu XP vaid 256MB, tegelt 1GB või 500MB |
kose2ik
vastuseid: 10
vaadatud: 2203
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 10.07.2009 22:38:14 pealkiri: mälu XP vaid 256MB, tegelt 1GB või 500MB |
Probleem selles, et tuttav tõi arvuti kus sees oli kaks mälupulka,
mõlemad 512MB e. kokku 1024MB
aga näitab et vaid systeemi jaoks 256MB (System Properties)
ja isegi siis kui ühe mälupulga ee ... |
teema: Ülevaade: Carl Zeiss Cinemizer 3D prillid :: 8600 |
kose2ik
vastuseid: 31
vaadatud: 12994
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 14.05.2009 12:24:21 pealkiri: Ülevaade: Carl Zeiss Cinemizer 3D prillid |
, see 3D efekt on ilmselt üsna sarnane sellele, kui sa lähed 3D kinno, seal saad pmst järgi proovida. 3D kinos näen mina kahekordset pilti
Mõned unustavad 3D kinos prillid pähe panna ... |
teema: Euroopa Liit asub toiteallikate säästlikkust kontrollima |
kose2ik
vastuseid: 24
vaadatud: 7603
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 14.04.2009 13:05:09 pealkiri: Euroopa Liit asub toiteallikate säästlikkust kontrollima |
Seoses säästureziimi ajastuga ( majanduslangus ) võiksid kõik tarbijad ka oma väljaminekud üle kontrollida.
isiklikult olen vahetanud enamus hõõglambid ( 40-100W ) ümber kas 3-5W led-lampide ... |
teema: telefoni kõneteenus |
kose2ik
vastuseid: 3
vaadatud: 1688
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.03.2009 19:49:07 pealkiri: telefoni kõneteenus |
Huvitav millised firmad võiks pakkuda umbes sellist teenust:
et kui helistada mingile numbrile siis helitaja saab kuulata teksti nt:
"Tere! Täname et helistasite meie telefonile...
kui soovite ... |
teema: Kommenteerimine: jotjot |
kose2ik
vastuseid: 403
vaadatud: 75530
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.03.2009 13:08:52 pealkiri: Kommenteerimine: jotjot |
sai hangitud korralik 200GB SATA ketas ja kauba peale SATA toitejuhtmed, oli ka kauplemisel vastutulev  |
teema: Esimene Intel Core i7 protsessoriga rüperaal Eurocomilt |
kose2ik
vastuseid: 16
vaadatud: 4898
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 11.03.2009 22:26:36 pealkiri: Esimene Intel Core i7 protsessoriga rüperaal Eurocomilt |
mis ta mõõtmed siis olid ?
umbes nagu sellel ? http://www.rate.ee/show.php?id=13478001
vähemalt süles hoida ei kannata sihukest ( nagu naist ) :S |
teema: IT-ekspert: Tallinna haldusreformi veebiküsitlust võltsiti |
kose2ik
vastuseid: 116
vaadatud: 33368
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 20.02.2009 16:14:07 pealkiri: IT-ekspert: Tallinna haldusreformi veebiküsitlust võltsiti |
tulevad selle hääletusega meelde mulle mu enda lollused, mis kunagi ammu sai tehtud.
Nimelt vallas kus elab ~6000 elanikku ja oli vallalehel mingi hääletus kuhu lisasin 2 päeva jooksul ~ ... |
teema: Kommenteerimine: rewer |
kose2ik
vastuseid: 1309
vaadatud: 272761
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2009 17:58:44 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
sai toiteplok ostetud  |
teema: Hirmutavad pildid sigaretipakkidel jõuavad Eestile lähemale |
kose2ik
vastuseid: 233
vaadatud: 39327
|
foorum: Varia postitatud: 21.01.2009 14:08:29 pealkiri: Hirmutavad pildid sigaretipakkidel jõuavad Eestile lähemale |
Olen juba 14a suitsetanud ja jätan hetkel seda "kopsude tõrvamist" maha
(09.01.09 kuupäevast saadik). ... Esimesed 2 päeva ja kuni nädal oli raske.
Aitas see, kui kõhu pidevalt täis sõi ... |
teema: Adobe Flash Player 10 |
kose2ik
vastuseid: 28
vaadatud: 10781
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 21.10.2008 12:37:48 pealkiri: Adobe Flash Player 10 |
Aga tean, et paljud ei julge rohkem midagi netist alla laadida.
Ehk , kui neid asju peale arvutisse XP/Vista installimist sees ei olnud ,
siis neid ka mõnede arvutisse niilihtsalt ka enam sisse pa ... |
teema: Liftiga kosmosesse |
kose2ik
vastuseid: 69
vaadatud: 21549
|
foorum: Varia postitatud: 13.10.2008 11:47:13 pealkiri: Liftiga kosmosesse |
see Kuu baasi ehitamine vajab mitme tonni jagu materjali.
Liftiga tuleks soodsam selle orbiidile saatmine ja sealt edasi Kuule
ja Kuu pealt startimine nt. Marsile või mõnele päikese süsteemi pl ... |
teema: Tootekataloogi sorteerimine |
kose2ik
vastuseid: 2
vaadatud: 1178
|
foorum: Parem HV postitatud: 13.10.2008 11:34:56 pealkiri: Tootekataloogi sorteerimine |
Tere!
HV võiks Esilehel toodete sorteerimise veidi mugavamaks muuta.
Nt. kui hakata sealt otsima uut kõvaketast,
siis on see list suht suur, mida tuleb läbi analüüsida e. topelttöö.
Lih ... |
teema: ElcomSofti Wi-Fi murdja graafikakaardil |
kose2ik
vastuseid: 19
vaadatud: 9073
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 13.10.2008 11:22:11 pealkiri: ElcomSofti Wi-Fi murdja graafikakaardil |
Paljudes firmades ja asutustes on õnneks eraldi internetiühendused, ehk wifi murdmisega ei pääse ettevõtte sisevõrku
Aga vähesed firmad ikka ei saa aru , et kaabli nett on kindlam,
kui ... |
teema: Liftiga kosmosesse |
kose2ik
vastuseid: 69
vaadatud: 21549
|
foorum: Varia postitatud: 08.10.2008 12:02:53 pealkiri: Liftiga kosmosesse |
Need NOVA videod on head ja õpetlikud
ja nende kodulehel on vaatamiseks video materjali
päris mitmeks päevaks.
Võiks ka koolides olla õppematerjal sellisel kujul ,
eriti neile kel' väike ... |
teema: Maailma suurim kiirendi (LHC) |
kose2ik
vastuseid: 687
vaadatud: 168060
|
foorum: Varia postitatud: 10.09.2008 19:07:18 pealkiri: Maailma suurim kiirendi (LHC) |
Reporter ( Kanal2 ) paneb hästi kohe ära
( hirmutame inimestel kõhud lahti ja tekitame paanikat )
Ma arvan et see klipp saatest , võttis nii mõnelgi jahedaks ,kui mitte pAAnikA  |
teema: Maailma suurim kiirendi (LHC) |
kose2ik
vastuseid: 687
vaadatud: 168060
|
foorum: Varia postitatud: 10.09.2008 18:12:09 pealkiri: Maailma suurim kiirendi (LHC) |
Siis on jah tore, kui füüsikud selle mänguasjaga mängides
avastavad , et nad ei tea tegelikust füüsikast mittemidagi.
No ja tulemusi näeme vist siis kui kõik moonduma hakkab ühes suunas  |
teema: Kommenteerimine: bemari |
kose2ik
vastuseid: 339
vaadatud: 62475
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.09.2008 12:38:09 pealkiri: Kommenteerimine: bemari |
| hea ja mugav äri sai aetud |
| |