| autor |
sõnum |
AusKaup
Piiratud kasutaja

liitunud: 27.10.2009
|
postitatud: 11.01.2010 18:47:19 postituse pealkiri: (Y) |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Kulda mult ostnud ja ka ühe telefoni.
Äriajamine oli kiire ja sujuv !  _________________ Ära usu mida öeldakse, pane teised uskuma öeldusse ! |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B57
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007
|
postitatud: 19.12.2007 02:20:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
ostsin telefoni,kiire ja korralik diil  _________________ M:V:Nokia N90
O:ID kaardi lugeja! KIIRE! autentida vaja
O:64mb pci videokaardi |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hele
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2007
|
postitatud: 26.02.2007 18:44:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni. Aus ja korrektne müüja  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohlak
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2006
|
postitatud: 22.02.2007 17:54:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
korduvalt äri teinud
ei yhtegi halba kogemust.
Soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
turakas
HV kasutaja

liitunud: 31.05.2004
|
postitatud: 05.02.2007 17:44:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Väga meeldiv ärikogemus tema poolt!
Kandis raha peale telefonide kätte saamist, ja kogemus oli Positiivne igaljuhul! 8)
teinekordki! |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
postitatud: 20.01.2007 13:56:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
saime kiiresti äri aetud  |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
comoon
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2006
|
postitatud: 04.01.2007 22:39:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
ostis korpuse, kõik sujus plaanipäraselt, positiivne.  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hardstyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
postitatud: 30.12.2006 20:06:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
ostis vana telefoni ära.
väga ok!
kui asi käes kandis ka raha ära.
 |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
postitatud: 30.11.2006 22:18:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Tehing sujus nii nagu oli kokku lepitud.
Aus mees,soovitan  _________________ If juu tount andörständ tö kestiön, tount äsk tö kestion. |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SpId3r
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2005
|
postitatud: 14.11.2006 23:19:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
| Hea ja korrektne myya. Ostsin telefoni tema kaest. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZeD
HV Guru
liitunud: 21.07.2006
|
postitatud: 27.10.2006 14:34:53 postituse pealkiri: 8800 |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 872 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
628 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juulju11
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
postitatud: 23.10.2006 23:42:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni, äri sujus väga ladusalt  |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZeD
HV Guru
liitunud: 21.07.2006
|
postitatud: 09.09.2006 17:02:14 postituse pealkiri: 2*Nokia 3310 |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Korralik tehing, korralik kaup.
Konkreetne ja aus mees.
Soovitan. 
viimati muutis ZeD 27.10.2006 10:31:00, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 872 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
628 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo06
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2005
|
postitatud: 02.07.2006 21:57:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
kiirelt ja kähku hea kaup käes  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
postitatud: 27.04.2006 18:45:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Sai üks meeldiv diil tehtud
 |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oz
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2005
|
postitatud: 18.03.2006 11:44:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
ostsin mobla,kõik korras  _________________ Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
 |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaemka
HV Guru

liitunud: 28.03.2004
|
postitatud: 13.03.2006 22:27:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
ostsin telefoni. Olid väikesed probleemid, aga sain neid kiiresti lahendada _________________ GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0 |
|
|
| Kommentaarid: 333 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
263 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiro
HV veteran

liitunud: 23.06.2004
|
postitatud: 20.02.2006 14:25:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
raha tuli ilusti üle ja panin asja kohe teele kõik igati ok. |
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EML
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.11.2001
|
postitatud: 10.02.2006 21:08:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
sai äri ajatud ja väga positiivne kogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paldio
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005
|
postitatud: 10.02.2006 09:11:39 postituse pealkiri: V150 |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
| Pole ausalt öeldes nii kiiret tegutsemist kohanud. Ainult positiivsed emotsioonid. Kaup vastas ka täielikult ootustele. |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-xXx-
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.02.2004
|
postitatud: 05.02.2006 12:39:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
antsuga juba suht pidevalt telefone müüme/vahetame  _________________ Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID... |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ilvezz
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2004
|
postitatud: 27.01.2006 21:15:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
soovitan.. |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina2t
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.04.2005
|
postitatud: 19.01.2006 16:52:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Neutraalne |
|
Sai telefone vahetatud posti teel(y)
Samas telefonil aku läbi, jamõned muud puudused..  |
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaemka
HV Guru

liitunud: 28.03.2004
|
postitatud: 18.01.2006 14:14:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
edukas tehing  _________________ GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0 |
|
|
| Kommentaarid: 333 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
263 |
|
| tagasi üles |
|
 |
It
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.04.2005
|
postitatud: 16.01.2006 21:42:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Müüsin telefoni  |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.who.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2005
|
postitatud: 14.01.2006 01:42:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
äri sujus väga kiiresti, korralik vend  |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-xXx-
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.02.2004
|
postitatud: 13.01.2006 19:13:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Tegime jälle äri .
Ikkagi positiivne .  _________________ Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID... |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urmas2
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.01.2006
|
postitatud: 12.01.2006 12:41:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
ostsin 4telefoni korraga...üks probleem oli aga selle lahendasime kiiresti esimese kirjaga....soovitan.  |
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urmas2
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.01.2006
|
postitatud: 06.01.2006 22:39:33 postituse pealkiri: diil tehtud |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
sain kauba kätte!  |
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gsmz
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
postitatud: 30.12.2005 21:07:57 postituse pealkiri: Pos. |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Kiire ja aus ärimees, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antz16
HV veteran

liitunud: 29.03.2004
|
postitatud: 29.12.2005 09:57:18 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ antz16 ]: puudub |
|
| Format kirjutas: |
Nõustun eelkäijatega. Sõnapidamisega on probleeme.
Ostin talt telefoni. Helistasin Kolmapäeval, et pane homme telefon posti. Oli nõus. Saatsin sama õhtu kirja, et sry ma ei saa täna raha kanda, kannan homme. Neljapäev sain vastuse, et kui raha käes, siis läheb ka telefon teele. Neljapäeval kandsin mina raha ära, aga telefon ei läinud sama päev ikkagi teele. Vajasin telefoni Laupäevaks, aga kuna see pandi alles Reede posti, siis Laupäeval ma seda ei saanud
Nüüd kui täpselt nädal äri algusest möödas, leidsin enda postkastist Eesti Posti pisipaki teate, et mulle on tulnud pisipakk. Kuigi jutt käis koguaeg ELS`i pakist, et saaksin kauba kiiremini kätte.
Vaatap, kui homme telefon jõuab, vast loodetavasti on see ainuke asi, millega saan rahul olla. |
Kogu viivitus tuli pühadest. Oleksid ta juba laupäevaks muidu kätte saanud. _________________ LAMMUTUSTÖÖD. Keldrite süvendamine. Keldrite ja pööningute koristamine. Vanaraua äravedu. Puude ja võsaraie ning piiramine. INFO: modko@hot.ee, Tel: 5822 8154 |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
postitatud: 28.12.2005 21:50:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Neutraalne |
|
Nõustun eelkäijatega. Sõnapidamisega on probleeme.
Ostin talt telefoni. Helistasin Kolmapäeval, et pane homme telefon posti. Oli nõus. Saatsin sama õhtu kirja, et sry ma ei saa täna raha kanda, kannan homme. Neljapäev sain vastuse, et kui raha käes, siis läheb ka telefon teele. Neljapäeval kandsin mina raha ära, aga telefon ei läinud sama päev ikkagi teele. Vajasin telefoni Laupäevaks, aga kuna see pandi alles Reede posti, siis Laupäeval ma seda ei saanud
Nüüd kui täpselt nädal äri algusest möödas, leidsin enda postkastist Eesti Posti pisipaki teate, et mulle on tulnud pisipakk. Kuigi jutt käis koguaeg ELS`i pakist, et saaksin kauba kiiremini kätte.
Vaatap, kui homme telefon jõuab, vast loodetavasti on see ainuke asi, millega saan rahul olla.
EDIT: Kandis raha tagasi, telefonil polnud levi"
viimati muutis Format 29.12.2005 23:45:48, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HSGold
HV veteran

liitunud: 30.06.2002
|
postitatud: 14.12.2005 18:49:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
overgrow
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2005
|
postitatud: 29.11.2005 21:32:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
| Kaup tehtud , asi nagu lubatud ! |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Falkorn
HV Guru

liitunud: 05.10.2005
|
postitatud: 28.11.2005 19:18:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
müüsin telefoni.
saatsin ära , raha kanntud üle
positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tann87
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2004
|
postitatud: 23.11.2005 23:45:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
| Aus! Kaup saadetud, tuli kohe ka raha! |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sommer
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004
|
postitatud: 22.11.2005 13:17:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Sai teist korda juba äri ajada, ja ikka minu poolt positiivne igati  |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Igr
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.03.2004
|
postitatud: 20.11.2005 02:19:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
äri tehtud normaalselt  _________________ |^^^ bio ^^^|\\..|8)\___
|___diesel___|_|..|__|__|)
/(@)(@)""""/(@)(@)"""/(@) |
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maniacaic
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
postitatud: 19.11.2005 15:09:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Ärikogemus!
kaup aus,korralik igati rahul! _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vesifaasan
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004
|
postitatud: 15.11.2005 14:33:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Minu poolt positiivne hinnang. Kõik sujus  _________________ kes ütles mjäu? |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pohlakas
HV vaatleja
liitunud: 16.10.2005
|
postitatud: 14.11.2005 21:55:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Väga kiire tehing.
Soovitan soojalt. |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
postitatud: 31.10.2005 18:04:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Äri igati kiire ja korralik soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heints01
HV vaatleja
liitunud: 17.10.2005
|
postitatud: 28.10.2005 13:05:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
postitatud: 21.10.2005 15:26:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Lihtsalt super-kiire. Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 14.10.2005 10:12:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
ostsin telefoni
kandsin raha ette ja sain kauba, seega usaldusväärne 8) _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestlane13
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
postitatud: 13.10.2005 22:30:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
müüsin telefoni..soovitan  _________________ Müüa Peugeot 405 1.9d 10 000.- Lisainfo PS või msn. Võib vahetada Nokia N95 vastu. |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
payton
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003
|
postitatud: 05.10.2005 21:42:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Kõik nii nagu peab  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-xXx-
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.02.2004
|
postitatud: 21.09.2005 15:40:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Positiivne äri . _________________ Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID... |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netmarket
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2003
|
postitatud: 17.09.2005 02:36:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
| Ostis laadijad, kandis raha peale kauba kättesaamist üle. Kõik ok! |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
overgrow
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2005
|
postitatud: 06.09.2005 19:41:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne |
|
Kaup aetud igati korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|