Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: antz16
avatar Kasutajast antz16

HV veteran
liitunud:  29.03.2004
postitusi:  3361
[0.06% kõigist / 0.41 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja antz16 sõnumeid
amet:  tudeng/ettevõtja
huvid:  rasketehnika
kontakt antz16
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: antz16
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 80 häält
Neutraalne: 6% 5 häält
Negatiivne: 1% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ antz16 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
AusKaup
Piiratud kasutaja
AusKaup

liitunud: 27.10.2009



sõnumpostitatud: 11.01.2010 18:47:19    postituse pealkiri: (Y) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Kulda mult ostnud ja ka ühe telefoni.

Äriajamine oli kiire ja sujuv ! thumbs_up.gif
_________________
Ära usu mida öeldakse, pane teised uskuma öeldusse !
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B57
HV kasutaja
B57

liitunud: 13.11.2007



sõnumpostitatud: 19.12.2007 02:20:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

ostsin telefoni,kiire ja korralik diil thumbs_up.gif
_________________
M:V:Nokia N90
O:ID kaardi lugeja! KIIRE! autentida vaja
O:64mb pci videokaardi
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hele
HV vaatleja
hele

liitunud: 07.01.2007



sõnumpostitatud: 26.02.2007 18:44:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Ostsin telefoni. Aus ja korrektne müüja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohlak
HV kasutaja
pohlak

liitunud: 28.09.2006



sõnumpostitatud: 22.02.2007 17:54:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

korduvalt äri teinud icon_wink.gif
ei yhtegi halba kogemust.
Soovitan
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
turakas
HV kasutaja
turakas

liitunud: 31.05.2004



sõnumpostitatud: 05.02.2007 17:44:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Väga meeldiv ärikogemus tema poolt!
Kandis raha peale telefonide kätte saamist, ja kogemus oli Positiivne igaljuhul! 8)
teinekordki!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.01.2007 13:56:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

saime kiiresti äri aetud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
comoon
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2006



sõnumpostitatud: 04.01.2007 22:39:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

ostis korpuse, kõik sujus plaanipäraselt, positiivne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardstyler
Kreisi kasutaja
hardstyler

liitunud: 23.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.12.2006 20:06:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

ostis vana telefoni ära.
väga ok!
kui asi käes kandis ka raha ära.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx
HV kasutaja
renx

liitunud: 23.07.2003



sõnumpostitatud: 30.11.2006 22:18:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Tehing sujus nii nagu oli kokku lepitud.
Aus mees,soovitan thumbs_up.gif
_________________
If juu tount andörständ tö kestiön, tount äsk tö kestion.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SpId3r
HV kasutaja
SpId3r

liitunud: 28.08.2005



sõnumpostitatud: 14.11.2006 23:19:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Hea ja korrektne myya. Ostsin telefoni tema kaest. Soovitan!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.10.2006 14:34:53    postituse pealkiri: 8800 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Ostis telefon (Nokia 8800).
Ilusti tuli kohale ja kõik OK.
Konkreetne ja asjalik mees.
Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juulju11
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2005



sõnumpostitatud: 23.10.2006 23:42:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Ostsin telefoni, äri sujus väga ladusalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2006 17:02:14    postituse pealkiri: 2*Nokia 3310 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Korralik tehing, korralik kaup.
Konkreetne ja aus mees.
Soovitan. thumbs_up.gif


viimati muutis ZeD 27.10.2006 10:31:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristo06
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2005



sõnumpostitatud: 02.07.2006 21:57:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

kiirelt ja kähku hea kaup käes icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003



sõnumpostitatud: 27.04.2006 18:45:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Sai üks meeldiv diil tehtud icon_smile.gif

beer_yum.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005



sõnumpostitatud: 18.03.2006 11:44:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

ostsin mobla,kõik korras thumbs_up.gif
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2006 22:27:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

ostsin telefoni. Olid väikesed probleemid, aga sain neid kiiresti lahendada
_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kiro
HV veteran
kiro

liitunud: 23.06.2004



sõnumpostitatud: 20.02.2006 14:25:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

raha tuli ilusti üle ja panin asja kohe teele icon_smile.gif thumbs_up.gif kõik igati ok.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EML
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.02.2006 21:08:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

sai äri ajatud ja väga positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paldio
HV kasutaja
paldio

liitunud: 27.07.2005



sõnumpostitatud: 10.02.2006 09:11:39    postituse pealkiri: V150 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Pole ausalt öeldes nii kiiret tegutsemist kohanud. Ainult positiivsed emotsioonid. Kaup vastas ka täielikult ootustele.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-xXx-
Kreisi kasutaja
-xXx-

liitunud: 02.02.2004



sõnumpostitatud: 05.02.2006 12:39:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

antsuga juba suht pidevalt telefone müüme/vahetame thumbs_up.gif
_________________
Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ilvezz
HV vaatleja
ilvezz

liitunud: 28.01.2004



sõnumpostitatud: 27.01.2006 21:15:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

thumbs_up.gif soovitan..
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2006 16:52:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Neutraalne

Sai telefone vahetatud posti teel(y)
Samas telefonil aku läbi, jamõned muud puudused.. icon_confused.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.01.2006 14:14:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

edukas tehing thumbs_up.gif
_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
It
Piiratud kasutaja
It

liitunud: 28.04.2005



sõnumpostitatud: 16.01.2006 21:42:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Müüsin telefoni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.who.
Kreisi kasutaja
.who.

liitunud: 28.12.2005



sõnumpostitatud: 14.01.2006 01:42:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

äri sujus väga kiiresti, korralik vend thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-xXx-
Kreisi kasutaja
-xXx-

liitunud: 02.02.2004



sõnumpostitatud: 13.01.2006 19:13:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Tegime jälle äri .
Ikkagi positiivne . thumbs_up.gif
_________________
Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas2
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.01.2006



sõnumpostitatud: 12.01.2006 12:41:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

ostsin 4telefoni korraga...üks probleem oli aga selle lahendasime kiiresti esimese kirjaga....soovitan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas2
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.01.2006



sõnumpostitatud: 06.01.2006 22:39:33    postituse pealkiri: diil tehtud vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

sain kauba kätte! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gsmz
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.12.2005 21:07:57    postituse pealkiri: Pos. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Kiire ja aus ärimees, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
antz16
HV veteran
antz16

liitunud: 29.03.2004



sõnumpostitatud: 29.12.2005 09:57:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: puudub

Format kirjutas:
Nõustun eelkäijatega. Sõnapidamisega on probleeme.
Ostin talt telefoni. Helistasin Kolmapäeval, et pane homme telefon posti. Oli nõus. Saatsin sama õhtu kirja, et sry ma ei saa täna raha kanda, kannan homme. Neljapäev sain vastuse, et kui raha käes, siis läheb ka telefon teele. Neljapäeval kandsin mina raha ära, aga telefon ei läinud sama päev ikkagi teele. Vajasin telefoni Laupäevaks, aga kuna see pandi alles Reede posti, siis Laupäeval ma seda ei saanud

Nüüd kui täpselt nädal äri algusest möödas, leidsin enda postkastist Eesti Posti pisipaki teate, et mulle on tulnud pisipakk. Kuigi jutt käis koguaeg ELS`i pakist, et saaksin kauba kiiremini kätte.

Vaatap, kui homme telefon jõuab, vast loodetavasti on see ainuke asi, millega saan rahul olla.


Kogu viivitus tuli pühadest. Oleksid ta juba laupäevaks muidu kätte saanud.
_________________
LAMMUTUSTÖÖD. Keldrite süvendamine. Keldrite ja pööningute koristamine. Vanaraua äravedu. Puude ja võsaraie ning piiramine. INFO: modko@hot.ee, Tel: 5822 8154
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004



sõnumpostitatud: 28.12.2005 21:50:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Neutraalne

Nõustun eelkäijatega. Sõnapidamisega on probleeme.
Ostin talt telefoni. Helistasin Kolmapäeval, et pane homme telefon posti. Oli nõus. Saatsin sama õhtu kirja, et sry ma ei saa täna raha kanda, kannan homme. Neljapäev sain vastuse, et kui raha käes, siis läheb ka telefon teele. Neljapäeval kandsin mina raha ära, aga telefon ei läinud sama päev ikkagi teele. Vajasin telefoni Laupäevaks, aga kuna see pandi alles Reede posti, siis Laupäeval ma seda ei saanud

Nüüd kui täpselt nädal äri algusest möödas, leidsin enda postkastist Eesti Posti pisipaki teate, et mulle on tulnud pisipakk. Kuigi jutt käis koguaeg ELS`i pakist, et saaksin kauba kiiremini kätte.

Vaatap, kui homme telefon jõuab, vast loodetavasti on see ainuke asi, millega saan rahul olla.


EDIT: Kandis raha tagasi, telefonil polnud levi"


viimati muutis Format 29.12.2005 23:45:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HSGold
HV veteran
HSGold

liitunud: 30.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.12.2005 18:49:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

ostsin mobiili, kandisn raha ette...ning kõik OK

soovitan!
_________________
....tahan ütlen tahan ei ütle....
http://support.acer-euro.com/drivers/notebook/ex_4320.html
M:kast koos sisuga.
KODULEHTEDE VALMISTAMINE.
...:::LISAINFO PS:::...
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.11.2005 21:32:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Kaup tehtud , asi nagu lubatud !
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Falkorn
HV Guru
Falkorn

liitunud: 05.10.2005



sõnumpostitatud: 28.11.2005 19:18:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

müüsin telefoni.
saatsin ära , raha kanntud üle thumbs_up.gif
positiivne icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tann87
HV vaatleja
Tann87

liitunud: 06.11.2004



sõnumpostitatud: 23.11.2005 23:45:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Aus! Kaup saadetud, tuli kohe ka raha!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sommer
Kreisi kasutaja
Sommer

liitunud: 01.09.2004



sõnumpostitatud: 22.11.2005 13:17:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Sai teist korda juba äri ajada, ja ikka minu poolt positiivne igati thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Igr
Kreisi kasutaja
Igr

liitunud: 11.03.2004



sõnumpostitatud: 20.11.2005 02:19:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

äri tehtud normaalselt thumbs_up.gif
_________________
|^^^ bio ^^^|\\..|8)\___
|___diesel___|_|..|__|__|)
/(@)(@)""""/(@)(@)"""/(@)
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maniacaic
Piiratud kasutaja
maniacaic

liitunud: 29.03.2005



sõnumpostitatud: 19.11.2005 15:09:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Ärikogemus!
kaup aus,korralik igati rahul!
_________________
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vesifaasan
HV kasutaja
vesifaasan

liitunud: 01.12.2004



sõnumpostitatud: 15.11.2005 14:33:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Minu poolt positiivne hinnang. Kõik sujus thumbs_up.gif
_________________
kes ütles mjäu?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pohlakas
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005



sõnumpostitatud: 14.11.2005 21:55:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Väga kiire tehing.
Soovitan soojalt.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.10.2005 18:04:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Äri igati kiire ja korralik thumbs_up.gif soovitan
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heints01
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2005



sõnumpostitatud: 28.10.2005 13:05:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dst
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2005



sõnumpostitatud: 21.10.2005 15:26:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Lihtsalt super-kiire. Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.10.2005 10:12:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

ostsin telefoni thumbs_up.gif
kandsin raha ette ja sain kauba, seega usaldusväärne 8)
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane13
HV kasutaja
eestlane13

liitunud: 03.03.2004



sõnumpostitatud: 13.10.2005 22:30:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

müüsin telefoni..soovitan thumbs_up.gif
_________________
Müüa Peugeot 405 1.9d 10 000.- Lisainfo PS või msn. Võib vahetada Nokia N95 vastu.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
payton
HV kasutaja
payton

liitunud: 16.11.2003



sõnumpostitatud: 05.10.2005 21:42:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Kõik nii nagu peab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-xXx-
Kreisi kasutaja
-xXx-

liitunud: 02.02.2004



sõnumpostitatud: 21.09.2005 15:40:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Positiivne äri thumbs_up.gif .
_________________
Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmarket
Kreisi kasutaja
netmarket

liitunud: 10.11.2003



sõnumpostitatud: 17.09.2005 02:36:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Ostis laadijad, kandis raha peale kauba kättesaamist üle. Kõik ok!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.09.2005 19:41:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Kaup aetud igati korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

antz16 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 94% 94 häält
Neutraalne: 3% 3 häält
Negatiivne: 3% 3 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.