|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: hele |
antz16
vastuseid: 12
vaadatud: 5621
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2007 18:53:00 pealkiri: Kommenteerimine: hele |
Ostis telefoni. Kõik okei  |
teema: Kommenteerimine: pohlak |
antz16
vastuseid: 73
vaadatud: 22575
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2007 17:55:31 pealkiri: Kommenteerimine: pohlak |
| Ostis 2 telefoni. igati okei. |
teema: Kommenteerimine: turakas |
antz16
vastuseid: 22
vaadatud: 11541
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.02.2007 17:32:31 pealkiri: Kommenteerimine: turakas |
Ostsin 3 telefoni, kõik okei  |
teema: Kommenteerimine: dragon |
antz16
vastuseid: 2
vaadatud: 729
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2007 20:11:48 pealkiri: Kommenteerimine: dragon |
| ostis telefoni |
teema: Kommenteerimine: Alvaaro |
antz16
vastuseid: 216
vaadatud: 75053
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2007 14:14:32 pealkiri: Kommenteerimine: Alvaaro |
Ostis telefoni, kõik käis nagu pidi  |
teema: Kommenteerimine: comoon |
antz16
vastuseid: 24
vaadatud: 7110
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.01.2007 20:03:59 pealkiri: Kommenteerimine: comoon |
| Ostsin korpuse, väga usaldusväärne. |
teema: Kommenteerimine: hardstyler |
antz16
vastuseid: 72
vaadatud: 21492
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2006 13:26:35 pealkiri: Kommenteerimine: hardstyler |
| Ostsin telefoni, kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: renx |
antz16
vastuseid: 18
vaadatud: 7831
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2006 21:28:29 pealkiri: Kommenteerimine: renx |
| Kõik käis nii nagu pidi. |
teema: Kommenteerimine: redbull888 |
antz16
vastuseid: 340
vaadatud: 64677
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.11.2006 12:43:33 pealkiri: Kommenteerimine: redbull888 |
äri sujus. |
teema: Kommenteerimine: SpId3r |
antz16
vastuseid: 24
vaadatud: 8660
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2006 12:16:46 pealkiri: Kommenteerimine: SpId3r |
müüsin telefoni. Kõik sujus igati positiivne |
teema: Kommenteerimine: ZeD |
antz16
vastuseid: 871
vaadatud: 158103
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.10.2006 16:02:21 pealkiri: Kommenteerimine: ZeD |
ostsin telefoni, kõik okei. |
teema: Kommenteerimine: ZeD |
antz16
vastuseid: 871
vaadatud: 158103
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2006 16:57:21 pealkiri: Kommenteerimine: ZeD |
kiire ja asjalik |
teema: Kommenteerimine: kristo06 |
antz16
vastuseid: 13
vaadatud: 5377
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.07.2006 19:14:24 pealkiri: Kommenteerimine: kristo06 |
kiire poiss  |
teema: Kommenteerimine: eXpanium |
antz16
vastuseid: 50
vaadatud: 16262
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2006 16:36:10 pealkiri: Kommenteerimine: eXpanium |
| julgen soovitada |
teema: Kommenteerimine: olavi |
antz16
vastuseid: 192
vaadatud: 34660
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.04.2006 17:40:00 pealkiri: Kommenteerimine: olavi |
| kandis raha ette ja saatsin kauba temale |
teema: Kommenteerimine: zxyxz |
antz16
vastuseid: 1
vaadatud: 2401
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.03.2006 16:47:54 pealkiri: Kommenteerimine: zxyxz |
| kiire ja korralik |
teema: Kommenteerimine: oz |
antz16
vastuseid: 24
vaadatud: 12782
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2006 11:52:34 pealkiri: Kommenteerimine: oz |
ostis telefoni |
teema: Kommenteerimine: Kaemka |
antz16
vastuseid: 332
vaadatud: 75708
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.03.2006 16:03:35 pealkiri: Kommenteerimine: Kaemka |
 |
teema: Kommenteerimine: veispak |
antz16
vastuseid: 2
vaadatud: 536
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2006 23:55:31 pealkiri: Kommenteerimine: veispak |
| julgen soovitada |
teema: Kommenteerimine: martl |
antz16
vastuseid: 244
vaadatud: 61721
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2006 11:40:39 pealkiri: Kommenteerimine: martl |
tegus |
teema: Kommenteerimine: paldio |
antz16
vastuseid: 48
vaadatud: 10345
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2006 09:51:00 pealkiri: Kommenteerimine: paldio |
konkreetne |
teema: Kommenteerimine: Inz555 |
antz16
vastuseid: 20
vaadatud: 8260
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2006 18:57:19 pealkiri: Kommenteerimine: Inz555 |
tegus |
teema: Kommenteerimine: EML |
antz16
vastuseid: 109
vaadatud: 34727
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2006 15:46:19 pealkiri: Kommenteerimine: EML |
ostis telefoni |
teema: Kommenteerimine: ilvezz |
antz16
vastuseid: 6
vaadatud: 2817
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2006 17:28:58 pealkiri: Kommenteerimine: ilvezz |
sujus |
teema: Kommenteerimine: mina2t |
antz16
vastuseid: 123
vaadatud: 28532
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2006 18:32:23 pealkiri: Kommenteerimine: mina2t |
vahetasime telefone |
teema: Kommenteerimine: Kaemka |
antz16
vastuseid: 332
vaadatud: 75708
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2006 17:29:12 pealkiri: Kommenteerimine: Kaemka |
| vahetasime telefone |
teema: Kommenteerimine: It |
antz16
vastuseid: 19
vaadatud: 6617
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2006 21:40:08 pealkiri: Kommenteerimine: It |
ostsin telefoni  |
teema: Kommenteerimine: martt |
antz16
vastuseid: 6
vaadatud: 3506
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2006 14:27:12 pealkiri: Kommenteerimine: martt |
ostsin telefoni  |
teema: Kommenteerimine: .who. |
antz16
vastuseid: 35
vaadatud: 15613
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2006 18:57:03 pealkiri: Kommenteerimine: .who. |
ostsin telefoni |
teema: Kommenteerimine: -xXx- |
antz16
vastuseid: 46
vaadatud: 15791
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2006 18:52:32 pealkiri: Kommenteerimine: -xXx- |
tegime käest kätte äri, sujus  |
teema: Kommenteerimine: urmas2 |
antz16
vastuseid: 160
vaadatud: 61098
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2006 15:11:21 pealkiri: Kommenteerimine: urmas2 |
| kandis raha ette ja panin asja teele. |
teema: Kommenteerimine: gsmz |
antz16
vastuseid: 79
vaadatud: 24588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2005 19:15:07 pealkiri: Kommenteerimine: gsmz |
kiire ja tõhus. tip-top  |
teema: Kommenteerimine: antz16 |
antz16
vastuseid: 97
vaadatud: 27142
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2005 09:57:18 pealkiri: Kommenteerimine: antz16 |
Nõustun eelkäijatega. Sõnapidamisega on probleeme.
Ostin talt telefoni. Helistasin Kolmapäeval, et pane homme telefon posti. Oli nõus. Saatsin sama õhtu kirja, et sry ma ei saa täna raha kanda ... |
teema: Kommenteerimine: piia123 |
antz16
vastuseid: 3
vaadatud: 605
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2005 15:38:56 pealkiri: Kommenteerimine: piia123 |
kandis raha ette ja kohe panen telefoni teele. |
teema: Kommenteerimine: SideTrack |
antz16
vastuseid: 17
vaadatud: 7004
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2005 12:21:42 pealkiri: Kommenteerimine: SideTrack |
| kiire ja korralik |
teema: Kommenteerimine: Format |
antz16
vastuseid: 306
vaadatud: 118507
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2005 17:59:33 pealkiri: Kommenteerimine: Format |
| kandis raha ette ja kohe panen kauba teele |
teema: Kommenteerimine: HSGold |
antz16
vastuseid: 94
vaadatud: 89198
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.12.2005 18:59:15 pealkiri: Kommenteerimine: HSGold |
| sai kaupa tehtud |
teema: Kommenteerimine: Smir |
antz16
vastuseid: 50
vaadatud: 21167
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2005 16:05:22 pealkiri: Kommenteerimine: Smir |
sujus |
teema: Kommenteerimine: Falkorn |
antz16
vastuseid: 154
vaadatud: 40112
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.11.2005 18:16:11 pealkiri: Kommenteerimine: Falkorn |
| ostsin telefoni |
teema: Kommenteerimine: overgrow |
antz16
vastuseid: 23
vaadatud: 12652
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.11.2005 18:14:52 pealkiri: Kommenteerimine: overgrow |
kandis raha üle ja panin kauba teele |
teema: Kommenteerimine: Tann87 |
antz16
vastuseid: 16
vaadatud: 6649
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.11.2005 16:33:45 pealkiri: Kommenteerimine: Tann87 |
võttis aega aga väga aus kaup |
teema: Kommenteerimine: maniacaic |
antz16
vastuseid: 15
vaadatud: 8443
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.11.2005 15:09:30 pealkiri: Kommenteerimine: maniacaic |
| müüsin telefoni käest kätte. kõik okei. |
teema: Kommenteerimine: Igr |
antz16
vastuseid: 87
vaadatud: 27870
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2005 20:26:09 pealkiri: Kommenteerimine: Igr |
 |
teema: Kommenteerimine: hpHDD |
antz16
vastuseid: 61
vaadatud: 24297
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2005 16:46:33 pealkiri: Kommenteerimine: hpHDD |
| kaup tehtud |
teema: Kommenteerimine: Pohlakas |
antz16
vastuseid: 10
vaadatud: 3954
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2005 21:33:29 pealkiri: Kommenteerimine: Pohlakas |
| kaup kohal, raha kantud. |
teema: Kommenteerimine: vesifaasan |
antz16
vastuseid: 45
vaadatud: 11121
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2005 21:33:04 pealkiri: Kommenteerimine: vesifaasan |
kaup kohal, raha kantud |
teema: Kommenteerimine: dst |
antz16
vastuseid: 47
vaadatud: 15767
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.10.2005 18:15:56 pealkiri: Kommenteerimine: dst |
| raha kantud ja kaup teel. |
teema: Kommenteerimine: priit908 |
antz16
vastuseid: 89
vaadatud: 32857
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.10.2005 18:15:27 pealkiri: Kommenteerimine: priit908 |
| kiirelt käis |
teema: Kommenteerimine: heints01 |
antz16
vastuseid: 3
vaadatud: 2258
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.10.2005 22:30:56 pealkiri: Kommenteerimine: heints01 |
väga pro |
teema: Kommenteerimine: dst |
antz16
vastuseid: 47
vaadatud: 15767
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2005 15:05:04 pealkiri: Kommenteerimine: dst |
tegus |
| |