| autor |
sõnum |
Citra
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.05.2005
|
postitatud: 02.05.2010 11:44:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
100% ettemaksuga! korralik ostja, soovitan!!!
5+  |
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muidumiis1
HV kasutaja
liitunud: 23.03.2008
|
postitatud: 30.04.2010 22:42:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
| ostis emaplaadi.prose ja mälud kõik sujus- (y) |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
postitatud: 23.10.2009 20:30:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
Ostsin hp nx6125 läpaka, kaup oli nagu lubatud ja posti pandi ka kiirelt - nö. tarneaeg alla 24h
Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
postitatud: 23.10.2009 18:37:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
kandis raha kohe yle, kui kauba k2tte sai. |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
undead
HV Guru
liitunud: 04.02.2005
|
postitatud: 19.05.2009 17:51:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
Aus ostja, soovitan!  _________________ www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus. |
|
|
| Kommentaarid: 725 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 01.12.2008 23:40:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakala84
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2003
|
postitatud: 18.01.2007 21:29:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
sai ostetud videokaart. Kõik oli nii nagu pidi ! Väga positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaaKuus
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2003
|
postitatud: 18.01.2007 01:57:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
müüsin mälu. kandis raha ette  _________________ M: Divx filmide kogu. ~70 filmi. 300.-
M: 20 plaati disco, trance jne. plaate. 100.- |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kermo
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2004
|
postitatud: 16.01.2007 15:36:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
ostsin mälu.
tegin ettemaksu, sain kauba kätte nii nagu lubatud. |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ilman
HV Guru

liitunud: 20.05.2004
|
postitatud: 04.01.2007 01:09:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
Sai äri aetud. Kõik läks nagu kokku lepitud  _________________ M: HP EliteBook 2530p ja 2540p.
hinnad 95 ja 150 eur.
Ostan teie remonti vajav, või lihtsalt seisma jäänud auto. Pakkuge ! |
|
|
| Kommentaarid: 350 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GreyHorizon
HV vaatleja
liitunud: 06.12.2003
|
postitatud: 03.01.2007 16:51:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
Ostis mälu, kõik sujus väga hästi.  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
postitatud: 13.12.2006 12:46:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
Tegime kaupa. Viitsis ise minu juurde kolkasse asjale järele tulla!
Kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
postitatud: 09.12.2006 20:43:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
Sai korralik äri aetud. soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
postitatud: 08.12.2006 21:44:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
Positiivne. Ostis hulka modru  |
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
likoor
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2006
|
postitatud: 02.12.2006 01:50:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
| Müüsin mälu. Raha ilusti üle kantud ja kõik korras. Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
postitatud: 13.10.2006 10:51:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
sai emaplaat ja prose müüdud, aga eesti post vist oleks peaaegu kauba ära hävitanud, aga lõpuks jõudsime ikkagi kokkuleppele _________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
postitatud: 24.09.2006 10:09:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
äri väga kiire, kõik positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
postitatud: 20.08.2006 12:53:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
Kaubategu sujus positiivselt.  |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vents
HV vaatleja
liitunud: 04.06.2005
|
postitatud: 11.05.2006 20:47:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
Müüsin toiteka  |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
postitatud: 17.03.2006 20:37:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
Väga positiivne äri kogemus jäi. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Imps2s
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2006
|
postitatud: 04.03.2006 13:48:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
Ostis prose , mobo ja mälu , kõik oli ok  |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meha
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2004
|
postitatud: 17.02.2006 23:00:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
Müüsin tarkvara.Kõik sujus libedalt.  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leimo87
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2003
|
postitatud: 07.02.2006 22:29:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Neutraalne |
|
müüsin mälud els-i vahendusel, kasutaja kandis raha täpselt nagu kokku leppisime
soovitan äriajamisel  _________________ What We Do In Life, Echoes In Eternity |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hets
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2004
|
postitatud: 04.02.2006 10:37:16 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ hets ]: puudub |
|
| kaidop kirjutas: |
huvitav, mis asi on HV hind? iga üks müüb ostuhinnaga! kui müün saabast ja pakutakse 500 eek, siis sellega ka müün. pole vahet, kas teine pakub HV hinda 5 eek. ostuhind on ostuhind ja nii see ka jääb.
kuna 60 gb oli müüdud ja see oli KIRJAS KA, siis jutt, et "Kuna ta müüs ka 60gb." on jama. EI MÜÜNUD JU! seega pole vaja pakkuda välja mingeid HV hindasid, mida ei OLE OLEMAS. või ma eksin? arvan, et ei!
näidake mulle reeglites või siinsetes seadustes kirjasolevat HV hinda? poehind-70%=HV hind? naeruväärne!
mulle tundub lihtsalt, et algul suure rõõmuga ostetud tundus pärast liiga kallis ja siis tullakse lihtsalt jama ajama ja hädaldama |
No ma räägin mehele pikka juttu maha et ma ei näinud märget et 60 oli müüdud selleasemel sain 20 gb,tahtsin ju 60 gb ja maksin ka vastavalt üle 400 eek.(soovisin et mees saadaks nats raha tagasisiin HV on ju 20 GB 5400 pöördega ketaste hind ju kuni 250 eek). Loomulikult on HV mingid hinnasoovid.Aga point ju selles et iga inimene eksib.Siin HV ju ikka tegemist ju nii öelda äriga.Sellest kontekstist lähtuvalt on tegmist minuarust ju mitte väga ausa tegelasega .Isiklikult ei soovits kellelgi sellise mehega äri ajada. Pakkusin talle et ta ketta tagasi ostab. Selle peale vastas ta et mitte mingil juhul ei taha kaupa tagasi. Mina kaubaga rahul ei olnud. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaidop
HV kasutaja
liitunud: 12.06.2003
|
postitatud: 24.01.2006 09:29:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Negatiivne |
|
huvitav, mis asi on HV hind? iga üks müüb ostuhinnaga! kui müün saabast ja pakutakse 500 eek, siis sellega ka müün. pole vahet, kas teine pakub HV hinda 5 eek. ostuhind on ostuhind ja nii see ka jääb.
kuna 60 gb oli müüdud ja see oli KIRJAS KA, siis jutt, et "Kuna ta müüs ka 60gb." on jama. EI MÜÜNUD JU! seega pole vaja pakkuda välja mingeid HV hindasid, mida ei OLE OLEMAS. või ma eksin? arvan, et ei!
näidake mulle reeglites või siinsetes seadustes kirjasolevat HV hinda? poehind-70%=HV hind? naeruväärne!
mulle tundub lihtsalt, et algul suure rõõmuga ostetud tundus pärast liiga kallis ja siis tullakse lihtsalt jama ajama ja hädaldama |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
postitatud: 16.01.2006 22:04:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
ostis HDD, maksis peale kauba kättesaamist ja käimamineku kontrolli nagu kokku lepitud.  _________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
postitatud: 21.11.2005 21:29:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raztafaari
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004
|
postitatud: 03.10.2005 23:52:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
| veel 1 positiivne ärikogemus |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
postitatud: 25.09.2005 14:39:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
raha täpne ja kaup koos  |
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz_s
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.01.2004
|
postitatud: 29.08.2005 20:09:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
Ostis Arvuti ja LCD monitori, k6ik OK.
Soovitan.  _________________
|
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spider707
HV veteran
liitunud: 11.12.2003
|
postitatud: 26.08.2005 21:01:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 448 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
364 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 16.08.2005 16:43:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Norm, ostis video. Tuli järgi, kõik ok  |
tuli samma kohta järgi ja ostis 256mb pc2100 mälu  |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summutaja
HV veteran

liitunud: 04.02.2004
|
postitatud: 13.08.2005 14:12:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
Sai müüdud CD kirjutaja, äri kulges positiivselt. Minupoolsed soovitused ja üks  |
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
postitatud: 12.08.2005 22:59:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
| Müüsin postiga prozessori, väga bro oli äri teha. |
|
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
postitatud: 11.08.2005 17:36:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
Norm, ostis video. Tuli järgi, kõik ok  _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
postitatud: 08.01.2005 16:04:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
Sai müüdud emaplaat ja ostja rahul  _________________ seesama |
|
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PF2004
HV vaatleja
liitunud: 27.12.2004
|
postitatud: 07.01.2005 15:05:03 postituse pealkiri: Hea klient |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
| Ostis DFI emaplaadi. Tegi nii nagu lubas! |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raztafaari
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004
|
postitatud: 27.11.2004 03:44:38 postituse pealkiri: :) |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
äri käis kähku ja korralikult  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raztafaari
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004
|
postitatud: 27.11.2004 03:44:28 postituse pealkiri: :) |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
äri käis kähku ja korralikult  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
postitatud: 08.06.2004 18:17:39 postituse pealkiri: Kommenteerimine: hets |
|
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|