Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: hets
avatar Kasutajast hets

HV kasutaja
liitunud:  17.03.2004
viimane külastus:  13.11.2015 20:29:09
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  808
[0.01% kõigist / 0.10 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja hets sõnumeid
kontakt hets
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: hets
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 94% 35 häält
Neutraalne: 3% 1 häält
Negatiivne: 3% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ hets ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Citra
Piiratud kasutaja
Citra

liitunud: 18.05.2005



sõnumpostitatud: 02.05.2010 11:44:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

100% ettemaksuga! korralik ostja, soovitan!!!

5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muidumiis1
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.04.2010 22:42:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

ostis emaplaadi.prose ja mälud kõik sujus- (y)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart63
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2006



sõnumpostitatud: 23.10.2009 20:30:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Ostsin hp nx6125 läpaka, kaup oli nagu lubatud ja posti pandi ka kiirelt - nö. tarneaeg alla 24h icon_wink.gif thumbs_up.gif
Soovitan!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



sõnumpostitatud: 23.10.2009 18:37:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

thumbs_up.gif kandis raha kohe yle, kui kauba k2tte sai.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.05.2009 17:51:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Aus ostja, soovitan! thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.12.2008 23:40:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Igati meeldiv tehing thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakala84
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003



sõnumpostitatud: 18.01.2007 21:29:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

sai ostetud videokaart. Kõik oli nii nagu pidi ! Väga positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaaKuus
HV vaatleja
KaaKuus

liitunud: 29.03.2003



sõnumpostitatud: 18.01.2007 01:57:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

müüsin mälu. kandis raha ette icon_smile.gif
_________________
M: Divx filmide kogu. ~70 filmi. 300.-
M: 20 plaati disco, trance jne. plaate. 100.-
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermo
HV kasutaja
Kermo

liitunud: 21.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.01.2007 15:36:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

ostsin mälu.
tegin ettemaksu, sain kauba kätte nii nagu lubatud.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ilman
HV Guru
ilman

liitunud: 20.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.01.2007 01:09:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Sai äri aetud. Kõik läks nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
_________________
M: HP EliteBook 2530p ja 2540p.
hinnad 95 ja 150 eur.

Ostan teie remonti vajav, või lihtsalt seisma jäänud auto. Pakkuge !
Kommentaarid: 350 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GreyHorizon
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.01.2007 16:51:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Ostis mälu, kõik sujus väga hästi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.12.2006 12:46:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Tegime kaupa. Viitsis ise minu juurde kolkasse asjale järele tulla!
Kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.12.2006 20:43:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Sai korralik äri aetud. soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002



sõnumpostitatud: 08.12.2006 21:44:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Positiivne. Ostis hulka modru icon_wink.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
likoor
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006



sõnumpostitatud: 02.12.2006 01:50:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Müüsin mälu. Raha ilusti üle kantud ja kõik korras. Soovitan.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.10.2006 10:51:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

sai emaplaat ja prose müüdud, aga eesti post vist oleks peaaegu kauba ära hävitanud, aga lõpuks jõudsime ikkagi kokkuleppele
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005



sõnumpostitatud: 24.09.2006 10:09:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

äri väga kiire, kõik positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003



sõnumpostitatud: 20.08.2006 12:53:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Kaubategu sujus positiivselt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vents
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.05.2006 20:47:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Müüsin toiteka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005



sõnumpostitatud: 17.03.2006 20:37:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Väga positiivne äri kogemus jäi. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Imps2s
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2006



sõnumpostitatud: 04.03.2006 13:48:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Ostis prose , mobo ja mälu , kõik oli ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meha
HV vaatleja
Meha

liitunud: 03.08.2004



sõnumpostitatud: 17.02.2006 23:00:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Müüsin tarkvara.Kõik sujus libedalt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leimo87
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2003



sõnumpostitatud: 07.02.2006 22:29:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Neutraalne

müüsin mälud els-i vahendusel, kasutaja kandis raha täpselt nagu kokku leppisime

soovitan äriajamisel thumbs_up.gif
_________________
What We Do In Life, Echoes In Eternity
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hets
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2004



sõnumpostitatud: 04.02.2006 10:37:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: puudub

kaidop kirjutas:
huvitav, mis asi on HV hind? iga üks müüb ostuhinnaga! kui müün saabast ja pakutakse 500 eek, siis sellega ka müün. pole vahet, kas teine pakub HV hinda 5 eek. ostuhind on ostuhind ja nii see ka jääb.

kuna 60 gb oli müüdud ja see oli KIRJAS KA, siis jutt, et "Kuna ta müüs ka 60gb." on jama. EI MÜÜNUD JU! seega pole vaja pakkuda välja mingeid HV hindasid, mida ei OLE OLEMAS. või ma eksin? arvan, et ei!

näidake mulle reeglites või siinsetes seadustes kirjasolevat HV hinda? poehind-70%=HV hind? naeruväärne!
mulle tundub lihtsalt, et algul suure rõõmuga ostetud tundus pärast liiga kallis ja siis tullakse lihtsalt jama ajama ja hädaldama


No ma räägin mehele pikka juttu maha et ma ei näinud märget et 60 oli müüdud selleasemel sain 20 gb,tahtsin ju 60 gb ja maksin ka vastavalt üle 400 eek.(soovisin et mees saadaks nats raha tagasisiin HV on ju 20 GB 5400 pöördega ketaste hind ju kuni 250 eek). Loomulikult on HV mingid hinnasoovid.Aga point ju selles et iga inimene eksib.Siin HV ju ikka tegemist ju nii öelda äriga.Sellest kontekstist lähtuvalt on tegmist minuarust ju mitte väga ausa tegelasega .Isiklikult ei soovits kellelgi sellise mehega äri ajada. Pakkusin talle et ta ketta tagasi ostab. Selle peale vastas ta et mitte mingil juhul ei taha kaupa tagasi. Mina kaubaga rahul ei olnud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidop
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2003



sõnumpostitatud: 24.01.2006 09:29:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Negatiivne

huvitav, mis asi on HV hind? iga üks müüb ostuhinnaga! kui müün saabast ja pakutakse 500 eek, siis sellega ka müün. pole vahet, kas teine pakub HV hinda 5 eek. ostuhind on ostuhind ja nii see ka jääb.

kuna 60 gb oli müüdud ja see oli KIRJAS KA, siis jutt, et "Kuna ta müüs ka 60gb." on jama. EI MÜÜNUD JU! seega pole vaja pakkuda välja mingeid HV hindasid, mida ei OLE OLEMAS. või ma eksin? arvan, et ei!

näidake mulle reeglites või siinsetes seadustes kirjasolevat HV hinda? poehind-70%=HV hind? naeruväärne!
mulle tundub lihtsalt, et algul suure rõõmuga ostetud tundus pärast liiga kallis ja siis tullakse lihtsalt jama ajama ja hädaldama
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



sõnumpostitatud: 16.01.2006 22:04:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

ostis HDD, maksis peale kauba kättesaamist ja käimamineku kontrolli nagu kokku lepitud. thumbs_up.gif
_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002



sõnumpostitatud: 21.11.2005 21:29:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Ostis mälu, maksis raha ette, tehing sujus probleemideta thumbs_up.gif
_________________
[img:c7c9e758d4]http://www.kde.org/stuff/buttons/kde-desktop.png[/img:c7c9e758d4]
[img:c7c9e758d4]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5t.png[/img:c7c9e758d4]
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raztafaari
HV kasutaja
Raztafaari

liitunud: 21.01.2004



sõnumpostitatud: 03.10.2005 23:52:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

veel 1 positiivne ärikogemus
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.09.2005 14:39:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

raha täpne ja kaup koos icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz_s
Kreisi kasutaja
serz_s

liitunud: 10.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.08.2005 20:09:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Ostis Arvuti ja LCD monitori, k6ik OK.
Soovitan. thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spider707
HV veteran

liitunud: 11.12.2003



sõnumpostitatud: 26.08.2005 21:01:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Kqik ok!!Soovitan!!! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 448 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 364
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.08.2005 16:43:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

PlatoonSgtElias kirjutas:
Norm, ostis video. Tuli järgi, kõik ok icon_smile.gif thumbs_up.gif


tuli samma kohta järgi ja ostis 256mb pc2100 mälu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004



sõnumpostitatud: 13.08.2005 14:12:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Sai müüdud CD kirjutaja, äri kulges positiivselt. Minupoolsed soovitused thumbs_up.gif ja üks beer_yum.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004



sõnumpostitatud: 12.08.2005 22:59:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Müüsin postiga prozessori, väga bro oli äri teha.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.08.2005 17:36:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Norm, ostis video. Tuli järgi, kõik ok icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2005 16:04:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Sai müüdud emaplaat ja ostja rahul thumbs_up.gif
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PF2004
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2004



sõnumpostitatud: 07.01.2005 15:05:03    postituse pealkiri: Hea klient vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

Ostis DFI emaplaadi. Tegi nii nagu lubas!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raztafaari
HV kasutaja
Raztafaari

liitunud: 21.01.2004



sõnumpostitatud: 27.11.2004 03:44:38    postituse pealkiri: :) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

äri käis kähku ja korralikult thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raztafaari
HV kasutaja
Raztafaari

liitunud: 21.01.2004



sõnumpostitatud: 27.11.2004 03:44:28    postituse pealkiri: :) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

äri käis kähku ja korralikult thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.06.2004 18:17:39    postituse pealkiri: Kommenteerimine: hets vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hets ]: Positiivne

ostis prose, kõik ok
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

hets arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 94% 29 häält
Neutraalne: 3% 1 häält
Negatiivne: 3% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.