Avaleht
otsing leidis 42 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: võhik123
hets

vastuseid: 26
vaadatud: 8158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.05.2010 00:15:04   pealkiri: Sain kraami ostetud
Kaup oli aus ja äri sai aetud nagu kokkulepitud.
  teema: Kommenteerimine: mart63
hets

vastuseid: 87
vaadatud: 25664

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2009 12:34:51   pealkiri: Läpakas müüdud
Tehing kiire ja korralik
  teema: Kommenteerimine: WaHur
hets

vastuseid: 37
vaadatud: 14721

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2009 12:30:25   pealkiri: GPS VASTUVÕTJA
Äri korrektne ja asi korras.
  teema: Kommenteerimine: baller
hets

vastuseid: 0
vaadatud: 380

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2009 22:07:39   pealkiri: Kommenteerimine: baller
Sai videokaardi ostetud. Kõik läks hästi.
  teema: Kommenteerimine: matu21
hets

vastuseid: 1392
vaadatud: 226269

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2008 15:22:18   pealkiri: s200
sain kauba kätte
  teema: Kommenteerimine: sakala84
hets

vastuseid: 16
vaadatud: 6640

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2007 11:45:20   pealkiri: videokaart
saatis raha ette ja kaup järgi.
  teema: Kommenteerimine: KaaKuus
hets

vastuseid: 11
vaadatud: 5560

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2007 23:34:07   pealkiri: mälu
Saatsin raha ette. Tema pani mälu posti nagu lubas. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: coox
hets

vastuseid: 37
vaadatud: 12422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2007 20:49:28   pealkiri: sain mälu müüdud
Kandis raha ette ära ja kaup järgi.
  teema: Kommenteerimine: Wolver1ne
hets

vastuseid: 17
vaadatud: 7539

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2007 14:52:20   pealkiri: mälu
äri kiire ja korralik
kandsin raha ette ja kaup tuli kiirelt kohale.
  teema: Kommenteerimine: just-nike
hets

vastuseid: 8
vaadatud: 3260

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2006 14:02:55   pealkiri: Sai lõpuks mälu
Kandsin poolraha ette ja siis oota terve nädala kui mälu postu pannakse vahepeal kuhugi härrasmees ärakadunud ja moblale ka ei vasta. Aga ikkagi kohale tuli.Äri pole ikkagi korralilult aetud muid ...
  teema: Kommenteerimine: mõttetu mees
hets

vastuseid: 658
vaadatud: 117419

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2006 12:57:18   pealkiri: videokaart
Kõik sujus kokku lepitult thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: project
hets

vastuseid: 91
vaadatud: 49030

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2006 01:07:03   pealkiri: PSU ja VIDEO
Kiire äri. Olen rahul
  teema: Kommenteerimine: likoor
hets

vastuseid: 45
vaadatud: 18205

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2006 02:03:12   pealkiri: Mälu
Saatis mälu ette kontrollisin ära kõik ok
  teema: Kommenteerimine: Tupsu
hets

vastuseid: 233
vaadatud: 91150

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.11.2006 13:13:25   pealkiri: Sai kaks combot soetatud asi väga korrektselt lahendatud.
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: alecoqprem
hets

vastuseid: 28
vaadatud: 20761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2006 14:29:06   pealkiri: ostsin ram
kiire lugu oli kõik ok
  teema: Kommenteerimine: gnoom
hets

vastuseid: 66
vaadatud: 25374

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.08.2006 15:08:08   pealkiri: ostsin kõvakettad
Ostsin 2HDD Tõi ise kauba kohale ok
  teema: Kommenteerimine: vents
hets

vastuseid: 22
vaadatud: 9976

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.05.2006 22:02:24   pealkiri: Müüs toiteka
Kaup käest kätte.
  teema: Kommenteerimine: marxxx
hets

vastuseid: 411
vaadatud: 88333

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.05.2006 08:21:02   pealkiri: Ostsin emme ja prose
Maksin ülekande ette mees pani pakki posti. Asjad hakkasid ilusti tööle:
  teema: Kommenteerimine: blackhawk
hets

vastuseid: 97
vaadatud: 25063

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2006 10:44:12   pealkiri: Ostsin hdd
hdd töötab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Imps2s
hets

vastuseid: 30
vaadatud: 11896

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2006 14:19:25   pealkiri: Sai ostetud emaplaat prose ja m'lu.
Ari kiire ja korralik.Kaup ka tookorras.
  teema: Kommenteerimine: hets
hets

vastuseid: 39
vaadatud: 11045

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2006 10:37:16   pealkiri: Kommenteerimine: hets
huvitav, mis asi on HV hind? iga üks müüb ostuhinnaga! kui müün saabast ja pakutakse 500 eek, siis sellega ka müün. pole vahet, kas teine pakub HV hinda 5 eek. ostuhind on ostuhind ja nii see k ...
  teema: Kommenteerimine: kaidop
hets

vastuseid: 31
vaadatud: 10028

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2006 11:06:30   pealkiri: Kõvaketas
  teema: Kommenteerimine: trebla
hets

vastuseid: 67
vaadatud: 35040

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2006 23:07:27   pealkiri: Ostsin Hdd
Konkreetne mees sõnapidaja.Hea diili sellistega teha!
  teema: Kommenteerimine: Cobra[EST]
hets

vastuseid: 47
vaadatud: 30972

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2005 21:23:17   pealkiri: Mälu ost
Sai ostetud mälu maksin ette raha saatiss siis asja kohale
  teema: Kommenteerimine: tuberkolonn
hets

vastuseid: 3
vaadatud: 1153

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.11.2005 23:38:38   pealkiri: Kommenteerimine: tuberkolonn
Sai ostetud mälu saatis cargoga kohale asi töökorras. ok
  teema: Kommenteerimine: serz_s
hets

vastuseid: 169
vaadatud: 31590

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2005 10:11:54   pealkiri: Sai ostetud monitor
Tuli ise kohale andis kauba kätte, kaubaga rahul.
  teema: Kommenteerimine: abc9
hets

vastuseid: 193
vaadatud: 46395

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.08.2005 09:21:52   pealkiri: prose ostsin
korrektne äri ja asi ka ok icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
hets

vastuseid: 634
vaadatud: 293760

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2005 17:13:57   pealkiri: Äri kiire ja korralik
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Alen
hets

vastuseid: 34
vaadatud: 12565

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2005 22:54:47   pealkiri: Kommenteerimine: Alen
Ostsin mälu asi ok ja äri kiire.
  teema: Kommenteerimine: PF2004
hets

vastuseid: 2
vaadatud: 1356

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2005 11:39:28   pealkiri: Kommenteerimine: PF2004
Sai ostetud p4 emaplaat asi korralik.
  teema: Kommenteerimine: kaur23
hets

vastuseid: 348
vaadatud: 98366

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2005 11:35:03   pealkiri: Re: Kommenteerimine: kaur23
Kaup kiire ja korralik. Sai ostetud emaplaadi asi töötab ilusti.
  teema: prbleemid p4 äkki aitate
hets

vastuseid: 18
vaadatud: 2550

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 08.01.2005 02:24:22   pealkiri: prbleemid p4 äkki aitate
Jah seda küll emaplaadil oli prose pesas viimane täht 478B huvitav mis see võiks tähendada.Ostsin uue emaplaadi asi töötab.
  teema: prbleemid p4 äkki aitate
hets

vastuseid: 18
vaadatud: 2550

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.01.2005 01:43:34   pealkiri: prbleemid p4 äkki aitate
Proovin veel vanale emaplaadile mingi celeroni peale panna äkki ärkab ellu.
  teema: prbleemid p4 äkki aitate
hets

vastuseid: 18
vaadatud: 2550

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.01.2005 01:42:33   pealkiri: prbleemid p4 äkki aitate
loodetavasti korras uus prose täitsa uus.Asi selles et emaplaat seisis umbes pool aastat kenasti karbis.Pole välja võtnud ainult manuaali selle lugemiseks.Hangin uue emaolaadi ja siis asi laheneb m ...
  teema: prbleemid p4 äkki aitate
hets

vastuseid: 18
vaadatud: 2550

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.01.2005 15:52:11   pealkiri: prbleemid p4 äkki aitate
thumbs_up.gif
  teema: prbleemid p4 äkki aitate
hets

vastuseid: 18
vaadatud: 2550

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.01.2005 02:58:39   pealkiri: prbleemid p4 äkki aitate
Huvitav kui suur tõenäosus et emaplaat on õhtal. Mis arvate?
  teema: prbleemid p4 äkki aitate
hets

vastuseid: 18
vaadatud: 2550

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.01.2005 02:31:06   pealkiri: prbleemid p4 äkki aitate
seda ma teen.vahetan pisut juppe.ja emaplaate eks näis. Lugesin manuali ka läbi kuidas prosesi installida aga targemaks küll ei saanud.Homme ka päev eks näis.
  teema: prbleemid p4 äkki aitate
hets

vastuseid: 18
vaadatud: 2550

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.01.2005 02:11:05   pealkiri: prbleemid p4 äkki aitate
Emal on mälusiini fsb 200-266 ja hetkel on mul seal see fsb 266 pc 2100 nii et see peaks sobima.
  teema: prbleemid p4 äkki aitate
hets

vastuseid: 18
vaadatud: 2550

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.01.2005 01:51:06   pealkiri: prbleemid p4 äkki aitate
Clear CMOS ei aita kindlalt seda juba proovitud. Võibolla biosi update abiks, kuid manualis ju kirjas et ilma update-ta peaks toetama kuni 3.0mgh proset.
Proovin teist proset kui saan.natuke nõrgem ...
  teema: prbleemid p4 äkki aitate
hets

vastuseid: 18
vaadatud: 2550

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.01.2005 01:27:52   pealkiri: prbleemid p4 äkki aitate
Ho Ho

kas ketastesse ka vool sisse läheb?
kas emaplaadil ja/või esipaneelil mingid tulukesed hakkavad põlema/vilkuma?
kas kostub pcspeakeri piikse?

Ketastele tuleb vool sisse mingei t ...
  teema: prbleemid p4 äkki aitate
hets

vastuseid: 18
vaadatud: 2550

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.01.2005 21:29:35   pealkiri: prbleemid p4 äkki aitate
oli emme olemas panin sisse p4 2,4 emaplaat toetab seda panin mälu ka sisse ei kipu ega kõppu monitoril pilt ikkagi must.Tundub nagu emme oleks katki,aga plaat on pealnäha ilus. Prose jahutil ilus ...
  teema: Kommenteerimine: Raztafaari
hets

vastuseid: 4
vaadatud: 4151

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.11.2004 22:17:52   pealkiri: Kommenteerimine: Raztafaari
sain asja kätte tundub et töötab.
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.