| autor |
sõnum |
X-z
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2005
|
postitatud: 05.03.2006 14:51:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
Ostsin kaks telefoni:)
kõik 100% ok ja nii nagu kokku lepitud.
olen väga rahul
 _________________ Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära! |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
overgrow
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2005
|
postitatud: 26.02.2006 14:20:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
panin kauba teele ja sain raha  |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
postitatud: 13.02.2006 20:26:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
| 1. 13.02.2006 - Müüsin Nokia 6820a ( Kõik OK! ) |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
postitatud: 10.02.2006 17:53:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
| ostsin telefoni,kõik korras |
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
postitatud: 06.02.2006 23:00:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
vahetasime telefone. Kõik okei.  |
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
postitatud: 03.02.2006 21:46:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
sai äri tehtud kuigi talle müüdav telefon ei sobinud kahjuks
aga sellegi eest posiktiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zeppelin
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2002
|
postitatud: 30.01.2006 19:49:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni Eesti Posti abiga. Usaldusväärne kasutaja.  |
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
postitatud: 28.01.2006 20:28:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
telefon talle raha mulle...  |
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
F45
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.12.2003
|
postitatud: 14.01.2006 19:45:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
ostis telefoni. Tuli ise kohale ja kõik laabus ilusti
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antz16
HV veteran

liitunud: 29.03.2004
|
postitatud: 13.01.2006 18:52:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
tegime käest kätte äri, sujus  _________________ LAMMUTUSTÖÖD. Keldrite süvendamine. Keldrite ja pööningute koristamine. Vanaraua äravedu. Puude ja võsaraie ning piiramine. INFO: modko@hot.ee, Tel: 5822 8154 |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sovander
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.11.2005
|
postitatud: 11.01.2006 20:18:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
hea kiire äri oli.
Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
notmy
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2004
|
postitatud: 06.01.2006 22:07:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
igati usaldatav.
kõik läks nii nagu pidi. |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipboy
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003
|
postitatud: 30.12.2005 14:17:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
Korralik, usaldusväärne ja kannatlik tegelane  _________________ M: BMW 320I Cabrio 89 Must
M: Lumelaud 125cm saabaste ja sidemtega
M: Läpparid 600mhz- 3000.- puutetundliku ekraanida siemensid 4000.-
M: kõike mida vähegi müüa annab |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrus
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 17.12.2005 01:01:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
Veaga telefon sai ostetud aga vist osutub parandatavaks
Andrus |
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Basic
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004
|
postitatud: 10.12.2005 22:15:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
assa_mait
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
postitatud: 10.12.2005 19:51:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
ostsin mobiili laadijaid tema käest.
mina saatsin raha, tema saatis paki vastu. kõik oli tip-top.
soovitan 8)  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sõber
HV veteran

liitunud: 13.12.2003
|
postitatud: 07.12.2005 23:41:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
müüs telefoni , pakkusime üksteise tükkaega igasuguseid variante ja jändasime mõtetult, kuid lõpuks leidsime hea telefoni ja kompromissi.
panin raha teele , pani posti eks siis homme lähen telefonile järgi
soovitan väga
ja tuli välja et tema käsi oli mängus ka minu auto stereo ostus/müügis , niiet soovitan uuesti soojalt  _________________ Telefoninumber profiili !!! |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
postitatud: 05.12.2005 21:45:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
sai telefon maha müüdud ..
 |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
postitatud: 19.11.2005 20:41:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
| Väga usaldusväärne kasutaja. Uue kasutajana sai talle telefon posti pandud. Telefon talle meeldis ja seejärel kandis raha. |
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rossa
HV Guru
liitunud: 13.02.2004
|
postitatud: 05.11.2005 16:06:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni, sai minu meelest kokku lepitud, et müüja maksab saatmise, paraku peale paki saatmist tahtis saada osaliselt ka saatmise kulu tasumist.
Aga see selleks.
Positiivne selle eest, et kui ütles, et pani asja posti, siis ka pani ja pakis kõik olemas, mis pididki olema.
Hüva. |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
payton
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003
|
postitatud: 29.10.2005 23:23:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Neutraalne |
|
| Probleemid, mis olid lahenesid. |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 29.10.2005 20:43:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
Sai oma veast aru.
viimati muutis soodent 15.01.2006 17:54:45, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antz16
HV veteran

liitunud: 29.03.2004
|
postitatud: 18.10.2005 23:04:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
 _________________ LAMMUTUSTÖÖD. Keldrite süvendamine. Keldrite ja pööningute koristamine. Vanaraua äravedu. Puude ja võsaraie ning piiramine. INFO: modko@hot.ee, Tel: 5822 8154 |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
postitatud: 25.07.2005 19:24:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Man1
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2003
|
postitatud: 27.05.2005 14:07:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
Teist korda ajasime äri juba.
Tehing kiire ja korralik. |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ralph
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.06.2004
|
postitatud: 17.05.2005 21:00:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
ostis handsfree, positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Man1
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2003
|
postitatud: 05.05.2005 17:31:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
Äri käis kähku.
Positiivne kindlasti. |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
postitatud: 15.04.2005 17:40:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomas91
HV vaatleja
liitunud: 16.03.2005
|
postitatud: 08.04.2005 10:29:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
Igati positiivne mees... Äri kulges nagu oli kokku lepitud.  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
|
postitatud: 22.03.2005 14:45:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
Sai telefon ostetud ja posti teel. Mina kandsin raha ja tema saatis telefoni. Kaup vastas igati kirjelusele ja kõik sujus ideaalselt Aus ja kiire tegelane. soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
postitatud: 21.03.2005 11:52:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
Igati positiivne
Ei mingit uimerdamist nagu paljudel kombeks!
Äri sai tehtud pühapäeva õhtul kella 9 paiku (linnade vahe ca 50km)
Kiire ja korralik(y)
Teen ka tulevikus äri ja soovitan teistelegi(y) _________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KanTarog
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2005
|
postitatud: 18.03.2005 15:19:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
Kõik läks väga korrulikult ja kiiresti , Väga positiivne mees !  |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
damiq
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2004
|
postitatud: 14.03.2005 18:27:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
väga kannatlik ja arusaaja ostja, äri küll venis paar päeva minu süü läbi kuid lõpuks sai kõik korda  _________________ mää?!
 |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Virtuoso
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2002
|
postitatud: 12.03.2005 20:52:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
Enne äri kontrollimisvõimalust ei olnud aga asjad toimisid nagu lubatud, järelikult võib äri ajada  |
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McSilmus
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
postitatud: 07.03.2005 02:32:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
| Tuleb minugi poolt positiivne. Probleeme ei olnud, kiirelt jõudsime kokkuleppele. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sync11
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2005
|
postitatud: 27.02.2005 17:34:49 postituse pealkiri: arvamus kasutajast [ -xXx- ] |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
| kaup vastas kirjeldusele. |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B52
HV kasutaja
liitunud: 08.09.2004
|
postitatud: 23.02.2005 14:22:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
Tegin äri temaga , kõik normaalne ...
Soovitan !!! |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
decrakas
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2003
|
postitatud: 22.02.2005 17:20:05 postituse pealkiri: hea tehing! |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
ostis mobiili, kandis raha ette.
SOOVITAN!!! _________________ anna mu tammetõru tagasi, eksole! |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gsmz
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
postitatud: 11.02.2005 18:27:01 postituse pealkiri: Pos. |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
| Võib usaldada müüsin tel. posti teel maksis 50% ette. |
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-xXx-
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.02.2004
|
postitatud: 27.01.2005 15:22:30 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: puudub |
|
| Mattias210 kirjutas: |
(Jube kannatlik vend on ) |
 _________________ Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID... |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mattias210
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2003
|
postitatud: 27.01.2005 13:55:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
Väga hea ostja, soovitan. Mingeid probleeme ette ei tulnd
(Jube kannatlik vend on ) |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-xXx-
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.02.2004
|
postitatud: 23.01.2005 22:44:23 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: puudub |
|
| kassu kirjutas: |
| Kontrollige viimasel hetkel enne kokkusaamist ikka päris täpselt üle, kas kõik on nii nagu enne kokku lepitud sai!!! |
Mida sa ajad nüüd ,
nagu oleksime mingit äri juba teinud .
Polnud see mingi viimane hetk ,
me polnud mingit aega ega kohtagi kokku leppind kui ütlesin et ei saa laadjat kaasa anda . _________________ Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID... |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erco
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2002
|
postitatud: 17.01.2005 20:52:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
Panen positiivse  |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kassu
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2002
|
postitatud: 27.12.2004 14:11:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Negatiivne |
|
| Kontrollige viimasel hetkel enne kokkusaamist ikka päris täpselt üle, kas kõik on nii nagu enne kokku lepitud sai!!! |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
craf
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2003
|
postitatud: 27.10.2004 17:41:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
tõesti, õigel ajal õiges kohas.
vastutulelik ostja, ei hakkand pipardama, et unustasin laadija maha. viin hiljem järgi. |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krinks
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2001
|
postitatud: 20.10.2004 23:51:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
müüsin telefoni. Õigel ajas õiges kohas õige summaga! positiivne vend  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfx
HV veteran
liitunud: 20.10.2003
|
postitatud: 18.10.2004 18:49:29 postituse pealkiri: Kommenteerimine: -xXx- |
|
Arvamus kasutajast [ -xXx- ]: Positiivne |
|
Kõik laabus korralikult. Aega võttis natuke, kuid asja sai.
Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
151 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|