Avaleht
otsing leidis 61 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: X-z
-xXx-

vastuseid: 26
vaadatud: 14098

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.03.2006 12:19:12   pealkiri: Kommenteerimine: X-z
Vägagi positiivne ärimees .
Probleeme ei tule .
Kiirelt saime kaubale kah icon_exclaim.gif

Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kris442
-xXx-

vastuseid: 4
vaadatud: 2475

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2006 19:18:11   pealkiri: Kommenteerimine: kris442
Vahetasime telefone temaga .
Igati positiivne mees. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: overgrow
-xXx-

vastuseid: 23
vaadatud: 12655

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2006 23:48:48   pealkiri: Kommenteerimine: overgrow
Äri sai kiiresti aetud ja probleeme pold , igati ok vend . thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: WerteX
-xXx-

vastuseid: 373
vaadatud: 92710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2006 21:40:45   pealkiri: Kommenteerimine: WerteX
bisnesmen missugune thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ozooner
-xXx-

vastuseid: 157
vaadatud: 50203

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2006 17:53:45   pealkiri: Kommenteerimine: ozooner
Igati positiivne mees
Kiire ja aus .
Teinekordgi võib äri temaga teha .
Loodan et mu telefoniga siis rahule jäid.

thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: antz16
-xXx-

vastuseid: 97
vaadatud: 27147

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.02.2006 12:39:22   pealkiri: Kommenteerimine: antz16
antsuga juba suht pidevalt telefone müüme/vahetame thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sixten
-xXx-

vastuseid: 87
vaadatud: 50802

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2006 20:00:54   pealkiri: Kommenteerimine: sixten
Aus ärimees thumbs_up.gif
Mina kaubaga rahul ja loodan et tema ka rahule jääb kaubaga . thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Alvaaro
-xXx-

vastuseid: 216
vaadatud: 75053

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2006 15:05:18   pealkiri: Kommenteerimine: Alvaaro
Kuigi äri läks vähe sitasti on ta siiski positiivne ärimees thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zeppelin
-xXx-

vastuseid: 127
vaadatud: 37031

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2006 22:36:05   pealkiri: Kommenteerimine: zeppelin
Tegime äri , kandis raha ette .Igati positiivne mees on . thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: anubis
-xXx-

vastuseid: 336
vaadatud: 150642

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.01.2006 19:10:54   pealkiri: Kommenteerimine: anubis
Vägagi usaldatav kasutaja .... thumbs_up.gif icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: Man1
-xXx-

vastuseid: 66
vaadatud: 23195

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2006 23:25:46   pealkiri: Kommenteerimine: Man1
Jälle üks äri aetud , kindlasti positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: F45
-xXx-

vastuseid: 94
vaadatud: 32868

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.01.2006 02:42:09   pealkiri: Kommenteerimine: F45
Igati positiivne äri . icon_wink.gif
Lahe mees icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: antz16
-xXx-

vastuseid: 97
vaadatud: 27147

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2006 19:13:50   pealkiri: Kommenteerimine: antz16
Tegime jälle äri .
Ikkagi positiivne . thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Sovander
-xXx-

vastuseid: 22
vaadatud: 7013

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2006 20:33:43   pealkiri: Kommenteerimine: Sovander
Mees lubas mees tegi . thumbs_up.gif
Äri oli hea ja kiire . thumbs_up.gif
Aus poiss .
Teen ise veel tulevikus äri temaga ja soovitan ka teistele . thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: notmy
-xXx-

vastuseid: 23
vaadatud: 8650

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2006 17:34:52   pealkiri: Kommenteerimine: notmy
Sai äri temaga tehtud .
Jäin telefoniga igati rahule .
Igati positiivne ärimees . thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: andrus
-xXx-

vastuseid: 79
vaadatud: 20345

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2005 00:02:29   pealkiri: Kommenteerimine: andrus
Positiivne icon_razz.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: frippo
-xXx-

vastuseid: 118
vaadatud: 44518

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2005 08:55:11   pealkiri: Kommenteerimine: frippo
Igati positiivne ärimees . Kiire ja aus jne.
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Basic
-xXx-

vastuseid: 61
vaadatud: 14257

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2005 23:14:48   pealkiri: Kommenteerimine: Basic
Sai äri tehtud .
Igati positiivne .

thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: assa_mait
-xXx-

vastuseid: 41
vaadatud: 11825

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2005 20:13:57   pealkiri: Kommenteerimine: assa_mait
zbz äri icon_razz.gif
Kiire vend
Igatahes positiivne thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sõber
-xXx-

vastuseid: 66
vaadatud: 26623

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2005 19:36:17   pealkiri: Kommenteerimine: sõber
Vägagi positiivne.
Kiirelt kaubale kiirelt ärile . icon_razz1.gif
Mõlemad rahul .
Soovitan teistelegi .
Kindlasti veel kunagi teeme äri .

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: etc87
-xXx-

vastuseid: 261
vaadatud: 80331

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2005 17:41:05   pealkiri: Kommenteerimine: etc87
Kiirelt sai kaubale.
Positiivne äri .
  teema: Kommenteerimine: kenno112
-xXx-

vastuseid: 228
vaadatud: 58662

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2005 20:08:31   pealkiri: Kommenteerimine: kenno112
negatiivne niikauaks kuni raha ükskord üle tuleb .
No mingit 100 krooni ei saa juu kuu aega kanda .
  teema: Kommenteerimine: Black66
-xXx-

vastuseid: 418
vaadatud: 88456

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2005 20:38:17   pealkiri: Kommenteerimine: Black66
Igatahes positiivne . thumbs_up.gif
Äri kiire , kaup nii nagu kirjeldatud .
Kui lubas siis ka tegi .
Võib usaldada.
Igatahes rahul., thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: payton
-xXx-

vastuseid: 51
vaadatud: 14974

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.11.2005 01:01:20   pealkiri: Kommenteerimine: payton
Äri äks kül vähe nihu tänu minule ,
kuid talle võib positiivse panna kuna kui ütles et asi postis siis asi oli ka postis . Igati aus tegelane , kahju et aint vähe halvasti läks .
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rossa
-xXx-

vastuseid: 109
vaadatud: 43671

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.11.2005 10:26:15   pealkiri: Kommenteerimine: rossa
Positiivne äri , soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mxd5
-xXx-

vastuseid: 29
vaadatud: 8899

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.10.2005 00:42:35   pealkiri: Kommenteerimine: mxd5
Negatiivne icon_evil.gif
  teema: Kommenteerimine: antz16
-xXx-

vastuseid: 97
vaadatud: 27147

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2005 15:40:26   pealkiri: Kommenteerimine: antz16
Positiivne äri thumbs_up.gif .
  teema: Kommenteerimine: Format
-xXx-

vastuseid: 306
vaadatud: 118507

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.07.2005 19:23:33   pealkiri: Kommenteerimine: Format
sai äri tehtud
positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Man1
-xXx-

vastuseid: 66
vaadatud: 23195

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.05.2005 20:49:33   pealkiri: Kommenteerimine: Man1
Teist korda ajasime äri juba.
Tehing kiire ja korralik.
  teema: Kommenteerimine: aX
-xXx-

vastuseid: 107
vaadatud: 44149

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2005 18:38:44   pealkiri: Kommenteerimine: aX
pettuse kaasosaline
  teema: Kommenteerimine: ralph
-xXx-

vastuseid: 120
vaadatud: 64003

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.05.2005 19:55:56   pealkiri: Kommenteerimine: ralph
sai äri tehtud,igati positiivne thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: AMD
-xXx-

vastuseid: 334
vaadatud: 84830

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.05.2005 18:50:04   pealkiri: Kommenteerimine: AMD
negatiivsete kollektsionäär icon_smile.gif
icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
  teema: Kommenteerimine: Man1
-xXx-

vastuseid: 66
vaadatud: 23195

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2005 17:59:08   pealkiri: Kommenteerimine: Man1
Pole ühtgi halba sõna öelda .
Äri käis kiirelt .
Väga positiivne .

thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: bemmikas
-xXx-

vastuseid: 23
vaadatud: 7527

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.04.2005 14:28:09   pealkiri: Kommenteerimine: bemmikas
Sai äri tehtud .
Minupoolt igatahes positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Adebisi
-xXx-

vastuseid: 57
vaadatud: 39618

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.04.2005 21:27:08   pealkiri: Kommenteerimine: Adebisi
Sai väikest äri tehtud , positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tomas91
-xXx-

vastuseid: 5
vaadatud: 3147

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2005 23:08:47   pealkiri: Kommenteerimine: tomas91
sai hiljuti talt üks philipsi cd-player ostetud , kõik töötas nii nagu peab . Igati positiivne äri ja muidu ka norm tüüp .
  teema: Kommenteerimine: IQzero
-xXx-

vastuseid: 168
vaadatud: 46272

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.03.2005 14:07:24   pealkiri: Kommenteerimine: IQzero
positiivne mees thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: KimsSky
-xXx-

vastuseid: 59
vaadatud: 38254

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2005 00:51:00   pealkiri: Kommenteerimine: KimsSky
Sai talt arvuti ostetud .
Äri oli selline nagu peabgi :kiire(mingi tunniga sain juba asja kätte) ja korralik thumbs_up.gif , mees ise on ka suht lahe tüüp...
Igatahes positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: KanTarog
-xXx-

vastuseid: 19
vaadatud: 7725

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2005 15:21:09   pealkiri: Kommenteerimine: KanTarog
Sai temaga äri tehtud .
Äri kiire ja telefon nii nagu lubatud.
Positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: damiq
-xXx-

vastuseid: 6
vaadatud: 4656

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.03.2005 18:25:03   pealkiri: Kommenteerimine: damiq
Väike probleem tekis kuid jõudsime kiirelt kokkuleppele thumbs_up.gif .
Võib panna positiivse . icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: vipboy
-xXx-

vastuseid: 18
vaadatud: 7553

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2005 17:21:20   pealkiri: Kommenteerimine: vipboy
Pettja r*isk .
Ei soovita mitte kellelgi temaga äri teha .
Saatsin raha ette ja pidi mulle siis telefoni saatma , kuid pole veel siiamaani oma telefoni näinud .

Kui telefoni kätte saan / raha ...
  teema: Kommenteerimine: McSilmus
-xXx-

vastuseid: 103
vaadatud: 30497

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2005 19:46:10   pealkiri: Kommenteerimine: McSilmus
Vägagi usaldatav norm tüüp on ta ...
  teema: Kommenteerimine: sync11
-xXx-

vastuseid: 0
vaadatud: 1426

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2005 18:33:13   pealkiri: Kommenteerimine: sync11
Sai äri tehtud .... tuli ise kohale ja puha . icon_biggrin.gif
postiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: decrakas
-xXx-

vastuseid: 46
vaadatud: 17874

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2005 19:07:17   pealkiri: Kommenteerimine: decrakas
sai äri temaga tehtud . thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
SOOVITAN icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: gsmz
-xXx-

vastuseid: 79
vaadatud: 24588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2005 15:27:18   pealkiri: Kommenteerimine: gsmz
Äri kiire ja telefon on selline nagu pidigi .
Aus mees.... thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: -xXx-
-xXx-

vastuseid: 46
vaadatud: 15802

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2005 15:22:30   pealkiri: Kommenteerimine: -xXx-
(Jube kannatlik vend on icon_lol.gif )
icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: Mattias210
-xXx-

vastuseid: 12
vaadatud: 7550

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2005 15:51:33   pealkiri: Kommenteerimine: Mattias210
Positiivne .
100% usaldatav .
Kaup tuli kohale ja telefon vastas kirjeldusele .
Abivalmis ja norm tüüp on ta . icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: kassu
-xXx-

vastuseid: 58
vaadatud: 22871

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2005 22:46:39   pealkiri: Kommenteerimine: kassu
Paneb mõttetult negatiivseid . icon_evil.gif
  teema: Kommenteerimine: -xXx-
-xXx-

vastuseid: 46
vaadatud: 15802

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2005 22:44:23   pealkiri: Kommenteerimine: -xXx-
Kontrollige viimasel hetkel enne kokkusaamist ikka päris täpselt üle, kas kõik on nii nagu enne kokku lepitud sai!!!
Mida sa ajad nüüd ,
nagu oleksime mingit äri juba teinud .
Polnud see min ...
  teema: Kommenteerimine: erco
-xXx-

vastuseid: 60
vaadatud: 19808

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2005 15:50:29   pealkiri: Kommenteerimine: erco
Sai temaga äri tehtud , igati positiivne . thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_wink.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.