|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: X-z |
-xXx-
vastuseid: 26
vaadatud: 14098
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2006 12:19:12 pealkiri: Kommenteerimine: X-z |
Vägagi positiivne ärimees .
Probleeme ei tule .
Kiirelt saime kaubale kah
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: kris442 |
-xXx-
vastuseid: 4
vaadatud: 2475
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2006 19:18:11 pealkiri: Kommenteerimine: kris442 |
Vahetasime telefone temaga .
Igati positiivne mees.  |
teema: Kommenteerimine: overgrow |
-xXx-
vastuseid: 23
vaadatud: 12655
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2006 23:48:48 pealkiri: Kommenteerimine: overgrow |
Äri sai kiiresti aetud ja probleeme pold , igati ok vend .  |
teema: Kommenteerimine: WerteX |
-xXx-
vastuseid: 373
vaadatud: 92710
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2006 21:40:45 pealkiri: Kommenteerimine: WerteX |
bisnesmen missugune  |
teema: Kommenteerimine: ozooner |
-xXx-
vastuseid: 157
vaadatud: 50203
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2006 17:53:45 pealkiri: Kommenteerimine: ozooner |
Igati positiivne mees
Kiire ja aus .
Teinekordgi võib äri temaga teha .
Loodan et mu telefoniga siis rahule jäid.
 |
teema: Kommenteerimine: antz16 |
-xXx-
vastuseid: 97
vaadatud: 27147
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.02.2006 12:39:22 pealkiri: Kommenteerimine: antz16 |
antsuga juba suht pidevalt telefone müüme/vahetame  |
teema: Kommenteerimine: sixten |
-xXx-
vastuseid: 87
vaadatud: 50802
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.02.2006 20:00:54 pealkiri: Kommenteerimine: sixten |
Aus ärimees
Mina kaubaga rahul ja loodan et tema ka rahule jääb kaubaga .  |
teema: Kommenteerimine: Alvaaro |
-xXx-
vastuseid: 216
vaadatud: 75053
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2006 15:05:18 pealkiri: Kommenteerimine: Alvaaro |
Kuigi äri läks vähe sitasti on ta siiski positiivne ärimees  |
teema: Kommenteerimine: zeppelin |
-xXx-
vastuseid: 127
vaadatud: 37031
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2006 22:36:05 pealkiri: Kommenteerimine: zeppelin |
Tegime äri , kandis raha ette .Igati positiivne mees on .  |
teema: Kommenteerimine: anubis |
-xXx-
vastuseid: 336
vaadatud: 150642
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2006 19:10:54 pealkiri: Kommenteerimine: anubis |
Vägagi usaldatav kasutaja ....  |
teema: Kommenteerimine: Man1 |
-xXx-
vastuseid: 66
vaadatud: 23195
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.01.2006 23:25:46 pealkiri: Kommenteerimine: Man1 |
Jälle üks äri aetud , kindlasti positiivne  |
teema: Kommenteerimine: F45 |
-xXx-
vastuseid: 94
vaadatud: 32868
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2006 02:42:09 pealkiri: Kommenteerimine: F45 |
Igati positiivne äri .
Lahe mees  |
teema: Kommenteerimine: antz16 |
-xXx-
vastuseid: 97
vaadatud: 27147
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2006 19:13:50 pealkiri: Kommenteerimine: antz16 |
Tegime jälle äri .
Ikkagi positiivne .  |
teema: Kommenteerimine: Sovander |
-xXx-
vastuseid: 22
vaadatud: 7013
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2006 20:33:43 pealkiri: Kommenteerimine: Sovander |
Mees lubas mees tegi .
Äri oli hea ja kiire .
Aus poiss .
Teen ise veel tulevikus äri temaga ja soovitan ka teistele .  |
teema: Kommenteerimine: notmy |
-xXx-
vastuseid: 23
vaadatud: 8650
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2006 17:34:52 pealkiri: Kommenteerimine: notmy |
Sai äri temaga tehtud .
Jäin telefoniga igati rahule .
Igati positiivne ärimees .  |
teema: Kommenteerimine: andrus |
-xXx-
vastuseid: 79
vaadatud: 20345
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2005 00:02:29 pealkiri: Kommenteerimine: andrus |
Positiivne  |
teema: Kommenteerimine: frippo |
-xXx-
vastuseid: 118
vaadatud: 44518
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.12.2005 08:55:11 pealkiri: Kommenteerimine: frippo |
Igati positiivne ärimees . Kiire ja aus jne.
 |
teema: Kommenteerimine: Basic |
-xXx-
vastuseid: 61
vaadatud: 14257
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2005 23:14:48 pealkiri: Kommenteerimine: Basic |
Sai äri tehtud .
Igati positiivne .
 |
teema: Kommenteerimine: assa_mait |
-xXx-
vastuseid: 41
vaadatud: 11825
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2005 20:13:57 pealkiri: Kommenteerimine: assa_mait |
zbz äri
Kiire vend
Igatahes positiivne  |
teema: Kommenteerimine: sõber |
-xXx-
vastuseid: 66
vaadatud: 26623
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2005 19:36:17 pealkiri: Kommenteerimine: sõber |
Vägagi positiivne.
Kiirelt kaubale kiirelt ärile .
Mõlemad rahul .
Soovitan teistelegi .
Kindlasti veel kunagi teeme äri .
 |
teema: Kommenteerimine: etc87 |
-xXx-
vastuseid: 261
vaadatud: 80331
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2005 17:41:05 pealkiri: Kommenteerimine: etc87 |
Kiirelt sai kaubale.
Positiivne äri . |
teema: Kommenteerimine: kenno112 |
-xXx-
vastuseid: 228
vaadatud: 58662
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.11.2005 20:08:31 pealkiri: Kommenteerimine: kenno112 |
negatiivne niikauaks kuni raha ükskord üle tuleb .
No mingit 100 krooni ei saa juu kuu aega kanda . |
teema: Kommenteerimine: Black66 |
-xXx-
vastuseid: 418
vaadatud: 88456
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.11.2005 20:38:17 pealkiri: Kommenteerimine: Black66 |
Igatahes positiivne .
Äri kiire , kaup nii nagu kirjeldatud .
Kui lubas siis ka tegi .
Võib usaldada.
Igatahes rahul.,  |
teema: Kommenteerimine: payton |
-xXx-
vastuseid: 51
vaadatud: 14974
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2005 01:01:20 pealkiri: Kommenteerimine: payton |
Äri äks kül vähe nihu tänu minule ,
kuid talle võib positiivse panna kuna kui ütles et asi postis siis asi oli ka postis . Igati aus tegelane , kahju et aint vähe halvasti läks .
 |
teema: Kommenteerimine: rossa |
-xXx-
vastuseid: 109
vaadatud: 43671
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.11.2005 10:26:15 pealkiri: Kommenteerimine: rossa |
Positiivne äri , soovitan  |
teema: Kommenteerimine: mxd5 |
-xXx-
vastuseid: 29
vaadatud: 8899
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.10.2005 00:42:35 pealkiri: Kommenteerimine: mxd5 |
Negatiivne  |
teema: Kommenteerimine: antz16 |
-xXx-
vastuseid: 97
vaadatud: 27147
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2005 15:40:26 pealkiri: Kommenteerimine: antz16 |
Positiivne äri . |
teema: Kommenteerimine: Format |
-xXx-
vastuseid: 306
vaadatud: 118507
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.07.2005 19:23:33 pealkiri: Kommenteerimine: Format |
sai äri tehtud
positiivne  |
teema: Kommenteerimine: Man1 |
-xXx-
vastuseid: 66
vaadatud: 23195
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.05.2005 20:49:33 pealkiri: Kommenteerimine: Man1 |
Teist korda ajasime äri juba.
Tehing kiire ja korralik. |
teema: Kommenteerimine: aX |
-xXx-
vastuseid: 107
vaadatud: 44149
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2005 18:38:44 pealkiri: Kommenteerimine: aX |
| pettuse kaasosaline |
teema: Kommenteerimine: ralph |
-xXx-
vastuseid: 120
vaadatud: 64003
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.05.2005 19:55:56 pealkiri: Kommenteerimine: ralph |
sai äri tehtud,igati positiivne  |
teema: Kommenteerimine: AMD |
-xXx-
vastuseid: 334
vaadatud: 84830
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.05.2005 18:50:04 pealkiri: Kommenteerimine: AMD |
negatiivsete kollektsionäär
 |
teema: Kommenteerimine: Man1 |
-xXx-
vastuseid: 66
vaadatud: 23195
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2005 17:59:08 pealkiri: Kommenteerimine: Man1 |
Pole ühtgi halba sõna öelda .
Äri käis kiirelt .
Väga positiivne .
 |
teema: Kommenteerimine: bemmikas |
-xXx-
vastuseid: 23
vaadatud: 7527
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.04.2005 14:28:09 pealkiri: Kommenteerimine: bemmikas |
Sai äri tehtud .
Minupoolt igatahes positiivne  |
teema: Kommenteerimine: Adebisi |
-xXx-
vastuseid: 57
vaadatud: 39618
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.04.2005 21:27:08 pealkiri: Kommenteerimine: Adebisi |
Sai väikest äri tehtud , positiivne  |
teema: Kommenteerimine: tomas91 |
-xXx-
vastuseid: 5
vaadatud: 3147
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2005 23:08:47 pealkiri: Kommenteerimine: tomas91 |
| sai hiljuti talt üks philipsi cd-player ostetud , kõik töötas nii nagu peab . Igati positiivne äri ja muidu ka norm tüüp . |
teema: Kommenteerimine: IQzero |
-xXx-
vastuseid: 168
vaadatud: 46272
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.03.2005 14:07:24 pealkiri: Kommenteerimine: IQzero |
positiivne mees  |
teema: Kommenteerimine: KimsSky |
-xXx-
vastuseid: 59
vaadatud: 38254
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2005 00:51:00 pealkiri: Kommenteerimine: KimsSky |
Sai talt arvuti ostetud .
Äri oli selline nagu peabgi :kiire(mingi tunniga sain juba asja kätte) ja korralik , mees ise on ka suht lahe tüüp...
Igatahes positiivne  |
teema: Kommenteerimine: KanTarog |
-xXx-
vastuseid: 19
vaadatud: 7725
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2005 15:21:09 pealkiri: Kommenteerimine: KanTarog |
Sai temaga äri tehtud .
Äri kiire ja telefon nii nagu lubatud.
Positiivne  |
teema: Kommenteerimine: damiq |
-xXx-
vastuseid: 6
vaadatud: 4656
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.03.2005 18:25:03 pealkiri: Kommenteerimine: damiq |
Väike probleem tekis kuid jõudsime kiirelt kokkuleppele .
Võib panna positiivse .  |
teema: Kommenteerimine: vipboy |
-xXx-
vastuseid: 18
vaadatud: 7553
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2005 17:21:20 pealkiri: Kommenteerimine: vipboy |
Pettja r*isk .
Ei soovita mitte kellelgi temaga äri teha .
Saatsin raha ette ja pidi mulle siis telefoni saatma , kuid pole veel siiamaani oma telefoni näinud .
Kui telefoni kätte saan / raha ... |
teema: Kommenteerimine: McSilmus |
-xXx-
vastuseid: 103
vaadatud: 30497
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2005 19:46:10 pealkiri: Kommenteerimine: McSilmus |
| Vägagi usaldatav norm tüüp on ta ... |
teema: Kommenteerimine: sync11 |
-xXx-
vastuseid: 0
vaadatud: 1426
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2005 18:33:13 pealkiri: Kommenteerimine: sync11 |
Sai äri tehtud .... tuli ise kohale ja puha .
postiivne  |
teema: Kommenteerimine: decrakas |
-xXx-
vastuseid: 46
vaadatud: 17874
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2005 19:07:17 pealkiri: Kommenteerimine: decrakas |
sai äri temaga tehtud .
SOOVITAN  |
teema: Kommenteerimine: gsmz |
-xXx-
vastuseid: 79
vaadatud: 24588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2005 15:27:18 pealkiri: Kommenteerimine: gsmz |
Äri kiire ja telefon on selline nagu pidigi .
Aus mees....  |
teema: Kommenteerimine: -xXx- |
-xXx-
vastuseid: 46
vaadatud: 15802
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2005 15:22:30 pealkiri: Kommenteerimine: -xXx- |
(Jube kannatlik vend on )
 |
teema: Kommenteerimine: Mattias210 |
-xXx-
vastuseid: 12
vaadatud: 7550
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2005 15:51:33 pealkiri: Kommenteerimine: Mattias210 |
Positiivne .
100% usaldatav .
Kaup tuli kohale ja telefon vastas kirjeldusele .
Abivalmis ja norm tüüp on ta .  |
teema: Kommenteerimine: kassu |
-xXx-
vastuseid: 58
vaadatud: 22871
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2005 22:46:39 pealkiri: Kommenteerimine: kassu |
Paneb mõttetult negatiivseid .  |
teema: Kommenteerimine: -xXx- |
-xXx-
vastuseid: 46
vaadatud: 15802
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2005 22:44:23 pealkiri: Kommenteerimine: -xXx- |
Kontrollige viimasel hetkel enne kokkusaamist ikka päris täpselt üle, kas kõik on nii nagu enne kokku lepitud sai!!!
Mida sa ajad nüüd ,
nagu oleksime mingit äri juba teinud .
Polnud see min ... |
teema: Kommenteerimine: erco |
-xXx-
vastuseid: 60
vaadatud: 19808
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2005 15:50:29 pealkiri: Kommenteerimine: erco |
Sai temaga äri tehtud , igati positiivne .  |
| |