Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Harley
avatar Kasutajast Harley

Piiratud kasutaja
liitunud:  25.12.2003
postitusi:  3115
[0.06% kõigist / 0.38 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Harley sõnumeid
arvuti:  Liikluspolitsei sponsor
kontakt Harley
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Harley
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 94 häält
Neutraalne: 4% 4 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Harley ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.02.2009 15:50:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Üle pika aja üks positiivne juurde. Rääkisime tehingu detailid ilusti läbi ja saime kaubale. Kaup aus ja hästi pakitud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lanec
HV vaatleja
lanec

liitunud: 30.03.2006



sõnumpostitatud: 26.09.2006 10:25:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.04.2006 23:37:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Super thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meelis63
HV Guru

liitunud: 17.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.04.2006 00:35:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Ostsin lapaka...kõik OK!
Kommentaarid: 336 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meelis63
HV Guru

liitunud: 17.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.03.2006 15:46:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Kaubaks kahjuks ei läinud...seekord...
Aga pole lugu järgmise korrani!
Kommentaarid: 336 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.03.2006 20:16:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Jällegi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mk777
HV veteran

liitunud: 14.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.03.2006 13:58:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Kiire ja kindel ostja... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.12.2005 10:48:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.11.2005 03:15:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

sai odavalt mälu ostetud - kõik OK thumbs_up.gif
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Critical
HV kasutaja

liitunud: 25.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.08.2005 23:04:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Positiivne müügikogemus. Soovitan
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2005 23:25:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Usaldusväärne müüja thumbs_up.gif
_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002



sõnumpostitatud: 07.08.2005 18:25:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

kõik sujus thumbs_up.gif
_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chiff
HV kasutaja
chiff

liitunud: 01.07.2003



sõnumpostitatud: 16.07.2005 19:21:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

äri kiire ja kaup korralik! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004



sõnumpostitatud: 05.07.2005 20:29:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Kõik korras 8) thumbs_up.gif
Aint paar juhet jäi maha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004



sõnumpostitatud: 29.06.2005 10:06:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

jällegi üks õnnestunud ostutehing...korralik müüja icon_wink.gif
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HSGold
HV veteran
HSGold

liitunud: 30.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.06.2005 23:20:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Kaup kiire ja korralik.... SOOVITAN!!
_________________
....tahan ütlen tahan ei ütle....
http://support.acer-euro.com/drivers/notebook/ex_4320.html
M:kast koos sisuga.
KODULEHTEDE VALMISTAMINE.
...:::LISAINFO PS:::...
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
57
HV vaatleja
57

liitunud: 01.04.2005



sõnumpostitatud: 06.05.2005 00:58:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Kõik sujus nii nagu kokku lepitud. Teinekordki! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002



sõnumpostitatud: 29.04.2005 15:18:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Sai veelkord temaga äri tehtud, kõik sujus thumbs_up.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.04.2005 10:41:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Igati positiivne juhatas telefonitsi kätte ka kohtumiskoha (suurlinnas on kohti mida tihti ei külasta).
Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.04.2005 17:41:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

videokaart OK - seega positiivne!

tõi veel ise kohale ka, sinna kus asusin. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mesinik
HV Guru

liitunud: 19.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.04.2005 14:37:45    postituse pealkiri: Selle mehega võib äri teha küll. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Kõik OK.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svenman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.04.2005 23:36:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Aus mees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
33
HV kasutaja
33

liitunud: 26.10.2002



sõnumpostitatud: 30.03.2005 09:09:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Oli meeldiv äri teha thumbs_up.gif
_________________
Don't drink water, fish f.u.c.k in there
www.gamexe.ee
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.02.2005 00:24:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Ostsin ühe vajaliku asja, proovida pole veel jõudnud aga küllap ikka töötab ka! Ennegi Harley`ga äri tehtud thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004



sõnumpostitatud: 12.01.2005 01:20:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

äärmiselt hästi sujunud tehing, tegemist on tõsise rallimehega icon_smile.gif
andis veel kaubapeale boonuseks päris mitu vahvat asja...väga loodan, et saan temaga veel tulevikuski äri ajada. icon_razz.gif thumbs_up.gif

EDIT:

ja nüüd tean ka miks tal selline vahva allkiri icon_wink.gif
tsitaat:
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2005 11:18:06    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Kaup raha vastu vahetatud.
_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mogo
HV kasutaja
mogo

liitunud: 13.08.2002



sõnumpostitatud: 25.12.2004 19:28:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Sai vesijahutusele väheke lisa hangitud.
Hind soodne thumbs_up.gif , kaup kavaliteetne!
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puff
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2004



sõnumpostitatud: 25.12.2004 18:04:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

tegin omale jõulukingi icon_biggrin.gif, mis aga ärisse puutub, siis soovitaks igati thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001



sõnumpostitatud: 19.12.2004 17:50:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Ostetud kaup oli korralik ja äri sai kiiresti tehtud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002



sõnumpostitatud: 14.12.2004 17:02:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.11.2004 00:43:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Sai taas head vahetuskaupa tehtud thumbs_up.gif
_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grass
HV kasutaja
Grass

liitunud: 11.01.2004



sõnumpostitatud: 22.10.2004 16:33:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

telef. kõne, kaup, raha... täpsel ajal õiges kohas thumbs_up.gif purgis!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.10.2004 19:01:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

ärikogemus olemas thumbs_up.gif
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArturR
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2004



sõnumpostitatud: 21.10.2004 17:05:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Väga hea, vahetasime telefone, telefon sellises korras nagu kirjeldas
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sacker
HV veteran

liitunud: 04.11.2003



sõnumpostitatud: 21.10.2004 12:15:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Kuna asja oli kiiresti vaja ja pakuti soodsa hinnaga kommenteeritava poolt, siis tuli kiiresti tegutseda icon_razz.gif
Aga 5+ igatahes thumbs_up.gif , raha õhtul üle ja pakk oli järgmine päev mul cargoga kohal.

tsitaat:
Kiir ja korralik ostja! Soovitan!

_________________
Clint Eastwood: "Opinions are like assholes, everybody has one"
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwölf
Kreisi kasutaja
zwölf

liitunud: 05.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.10.2004 10:18:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Äri positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.10.2004 21:23:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Ütleks et väga abivalmis HV-lane. Aitas mul mõne probleemi edukalt korda ajada thumbs_up.gif beer_yum.gif tore et HinnaVaatluse Foorumi selliseid inimesi ikka on icon_wink.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando
HV kasutaja
Rando

liitunud: 26.05.2003



sõnumpostitatud: 13.10.2004 11:45:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Õigel ajal õiges kohas.... nii aetaksegi äri. Norm user.
_________________
PT: väike kujunduslik tööots html ja disaini vallas pisikese lehe tegemiseks.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raulo
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.10.2004 20:41:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

asjalik vend, andis moblale pealekauba lisa korpuse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004



sõnumpostitatud: 08.10.2004 23:42:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

võtke eeskuju icon_exclaim.gif
hea jutuga ja päris asjalik inimene...... icon_wink.gif
selliseid võiks rohkem olla thumbs_up.gif
_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002



sõnumpostitatud: 04.10.2004 22:19:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Enam positiivsemat panna ei saa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hki
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.09.2004 13:13:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.09.2004 11:46:35    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: Harley vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Kaup kiiresti ja soodsalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tere112
Kreisi kasutaja
tere112

liitunud: 08.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.09.2004 12:32:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002



sõnumpostitatud: 22.09.2004 19:19:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

IBM klaver laual, sobib thumbs_up.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
willy
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2002



sõnumpostitatud: 19.09.2004 23:12:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

thumbs_up.gif kõik igati korras
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pavelnec
HV Guru
pavelnec

liitunud: 06.11.2002



sõnumpostitatud: 17.09.2004 15:54:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

jälle edukas tehing
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 176
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real20
HV kasutaja
real20

liitunud: 13.08.2002



sõnumpostitatud: 16.09.2004 17:16:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Asi sai aetud kiirelt, korrektselt ja ilma igasuguste intsidentideta.
Ostjani igati ok! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2004 22:13:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

sai kõvaketas vahetatud icon_smile.gif ootas kannatlikult kuni info sai ümber kopeeritud. väga positiivne kogemus icon_smile.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirExeC
HV kasutaja
SirExeC

liitunud: 21.11.2002



sõnumpostitatud: 05.09.2004 13:48:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Harley ]: Positiivne

Minu üks parimaid ostutehinguid siin HV's! Peab kinni lubadustest ! thumbs_up.gifthumbs_up.gifthumbs_up.gif


edit: Ega topelt ei kärise!icon_lol.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
1/3

Harley arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 117 häält
Neutraalne: 2% 3 häält
Negatiivne: 1% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.