| autor |
sõnum |
ferrum
HV veteran

liitunud: 21.01.2004
|
postitatud: 17.03.2006 14:20:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Panen igaksjuhuks ja lambist positiivse
Kaunis naine! _________________ JOHHOHAIA! |
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 12.01.2006 20:47:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
ehhhh keda kohata võib,maailm on väike.käisin temaga kunagi kohtamas.õnneks ta ei tea kes ma olen
aga hoolimata kõigest,on ta tore tydruk  _________________ --- |
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
postitatud: 04.08.2005 15:46:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Peab veel ühe positiivse kommi panema Ästi nunza tydo siin foorumis, icc
Tõsiselt ikka tore naisi näha ka digitaalilmas  _________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reimo005
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
postitatud: 04.08.2005 15:39:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Jaa  |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
postitatud: 26.04.2005 11:43:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Hea desktopi postitasid  _________________ Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thevass
HV veteran

liitunud: 14.07.2004
|
postitatud: 03.04.2005 15:09:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
hv põhichick
hea soeng
ja suurus C pole ka paha 8) _________________ Full Clip
Pakkumised ei kehti igavesti.
Milleks ajada nii palju lolli juttu? |
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
postitatud: 02.04.2005 18:55:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
HV oma blondiin.
Uus soeng  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sleepyhead
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
postitatud: 02.04.2005 11:59:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
maitia...nuh...enamvähem...
ratetopikandidaat,
aga vata kui panen ühe
pai neiu, hindab hinda...
lähed koju, küll ta seal ees ootab  |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
postitatud: 02.04.2005 11:59:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
HV positiivneh, muidu kah  _________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
postitatud: 15.03.2005 23:13:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Kenasid neiusid on HV meeste sekka rohkem tarvis
Tervitades:
Laurikre:. _________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
postitatud: 07.03.2005 13:28:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
oi tüdruk HVs edu.ee  _________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
postitatud: 09.02.2005 21:57:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
| armsake kirjutas: |
amd, ma sulle sada korda öelnud, et ma pole alkohoolik
üks kord kuus drinkide joomine ei tee alkohoolikuks 8) |
Neljanädalane tsükkel on jah üks kord kuus...
Mine alkoholi ravile !!! _________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
postitatud: 06.02.2005 19:39:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
alkohoolik  |
|
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
postitatud: 21.01.2005 01:22:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
banaanitants
#RinnaVaatlus @ Benching
sobivad kokku või mitte aga ainuke aktiivne naiskasutaja siin foorumis
RESPECT sööma _________________ TEL.:56477545 |
|
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
svenman
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.04.2003
|
postitatud: 19.01.2005 12:21:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Ei jah, vahel kui jälle #hinnavaatlus.ee kanalis armsakese piltide linki visatakse, jääb ikka karp lahti küll Hoiab jutukas poistel silma peal  |
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
postitatud: 16.01.2005 22:30:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janno89
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2004
|
postitatud: 14.01.2005 00:25:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
igati tubli, ilus jne rinna thui HinnaVaatleja  |
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
postitatud: 10.01.2005 12:27:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
| Cyberlord kirjutas: |
Ohh mina ka siin 8)
Naisterahvas siinses "karvaste" seltskonnas väärib kindlasti kiitust 8)
Keep it up
khm...ma ei vaadanud su pilte ja need ei mõjutanud mind miskitpidi....päriselt ka |
irw... ja-ja vabanda ennast nüüd
Loomulikult väärib kiitust ja usun, et mitte asjatult vaadates kui lai hobide valik tal on  |
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit0
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2004
|
postitatud: 08.01.2005 04:42:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
läbustajast korravalvur #hinnavaatlus.ee -s. Hoidke alt muidu tuleb suur ja kuri armsake ning........ |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
postitatud: 07.01.2005 14:57:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Väga tore et leidub nais HV tegelane  Väga hea, Keep Up The Good Work  _________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
postitatud: 28.12.2004 00:34:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Ohh mina ka siin 8)
Naisterahvas siinses "karvaste" seltskonnas väärib kindlasti kiitust 8)
Keep it up
khm...ma ei vaadanud su pilte ja need ei mõjutanud mind miskitpidi....päriselt ka |
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
postitatud: 07.12.2004 00:06:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
oleks minul ka sellised rinnad... ohh vaataks igapäev ennast peeglist tundide kaupa  |
näpiksid ka ennast kindlasti  |
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
postitatud: 07.12.2004 00:02:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hitman
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2004
|
postitatud: 06.11.2004 00:29:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
| nunnu kirjutas: |
| Hitman kirjutas: |
oh sa mu magusake  |
Mees tegi vist 9. jaan regamise HV et saaks siia oma ainukese kommentaari jätta  |
vale vastus tarknina |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
postitatud: 30.10.2004 23:21:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
postitatud: 22.08.2004 23:38:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
sai lastud tal natuke transa äris töötada (omg omg .... it wrked)  _________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
postitatud: 17.08.2004 10:37:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
MWhaha sai armsakesega äri pandud (tõsiselt) maksis raha ära ja kõik sujus
muidu hinnavaatlus.ee -s kah paras jutuajaja:P |
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
postitatud: 06.08.2004 02:51:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
oleks minul ka sellised rinnad... ohh vaataks igapäev ennast peeglist tundide kaupa  _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anthrax
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2003
|
postitatud: 30.07.2004 18:32:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
postitatud: 23.07.2004 19:25:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Miks mulle see kommiteema meenutab ratet  |
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arsestar
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2004
|
postitatud: 23.07.2004 19:22:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
panen positiivse, sest oled nunnu  |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
postitatud: 21.07.2004 22:10:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
oi jummel kui kena näitsik HV foorumis on igatahes  |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
postitatud: 19.07.2004 12:57:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
ajab lahedat juttu HV-chatis
meesteniiduk 
viimati muutis keytron 20.08.2005 21:30:33, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
postitatud: 16.07.2004 17:39:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
oi tere krista, ma ei teadnudki et sa HV guru oled
vbla tead mind, olen erkki |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birgit123
HV veteran

liitunud: 17.12.2003
|
postitatud: 23.04.2004 21:23:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
no minupoolt ka positiivne
leian ka endasuguseid siit foorumist
naisi jah pole tähele pannud, aga ex mina ka yks neist, õnnetutest  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
postitatud: 18.04.2004 23:05:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Täiega kõva eit, ja hoiab ikka #hinnavaatlus.ee elu ka käimas  |
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinasõdur
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
postitatud: 31.03.2004 20:59:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
mhmh.
kaunis ja tark HV'lane.
ega meil siin palju naiskasutajaid pole..  _________________ Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
postitatud: 28.03.2004 21:25:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
postitatud: 01.03.2004 15:36:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
tore ikka kui naised arvutiga tegelevad igaljuhul positiivne |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
postitatud: 24.01.2004 16:53:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
postitatud: 15.01.2004 00:17:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Täitsa tore  |
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
postitatud: 12.01.2004 20:43:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
| Hitman kirjutas: |
oh sa mu magusake  |
Mees tegi vist 9. jaan regamise HV et saaks siia oma ainukese kommentaari jätta  |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
postitatud: 12.01.2004 20:38:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Jaa, HV pleks sinuta sama |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
postitatud: 10.01.2004 22:14:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
| tsitaat: |
| nii nunnu, mis muud, HV irc jutuka suurim lobamokk, aga ilma naisteta ju ei saa |
|
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hitman
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2004
|
postitatud: 09.01.2004 16:35:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
oh sa mu magusake  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
![:[Noodle]: :[Noodle]:](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/3719c1e52f1c1c2d9e3fc1fbd4c8011b.jpg)
liitunud: 21.06.2002
|
postitatud: 08.01.2004 04:29:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
ma ei oskagi kohe midagi öelda selle peale või alla ... me ei ole sinu väärilised siin HV = n0 w/life |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
postitatud: 08.01.2004 02:49:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
minu meelest ilusaim HV'lane
tihti rebib ka kildu
ja mis kõige hämmastavam, teab arvutitest ka midagi
edit: oi kui mezimaguz jutt  _________________ nooope!
viimati muutis arm2004 08.01.2004 04:48:02, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ten
HV kasutaja
liitunud: 14.02.2003
|
postitatud: 05.01.2004 21:52:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
on mulle head nõu andnud ... ei tea, kas ma olen ainuke ... _________________ Sõida . . . aga ära mölise . . . |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 29.12.2003 10:57:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
| tryku kirjutas: |
| Esimene aktiivne nasi HV-lane keda ma kohanud olen |
nasi nsiis nagu nats?
jajah, ei tähenärijatele  |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
postitatud: 27.12.2003 21:00:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|