|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: armsake |
armsake
vastuseid: 96
vaadatud: 44258
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2006 19:37:17 pealkiri: Kommenteerimine: armsake |
ehhhh keda kohata võib,maailm on väike.käisin temaga kunagi kohtamas.õnneks ta ei tea kes ma olen
aga hoolimata kõigest,on ta tore tydruk
kes sa oled?
kohtamas?  |
teema: [suletud] Fotovõistlus V27: Linnatuled |
armsake
vastuseid: 79
vaadatud: 25765
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.05.2005 16:09:49 pealkiri: Fotovõistlus V27: Linnatuled |
http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/displayimage.php?album=16&pos=10
minu hääl sellele
väga hea
vanalinna romantika ja selline kuidagi õdus:)
salvestan ka endale 8) |
teema: Sülearvutit saab ka nii reklaamida... |
armsake
vastuseid: 9
vaadatud: 3277
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 13.04.2005 19:52:19 pealkiri: Sülearvutit saab ka nii reklaamida... |
aga muideks, jäi mulle silma
endalegi tahaks 8) |
teema: Laiskadele arvuti :P |
armsake
vastuseid: 19
vaadatud: 4705
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 03.04.2005 10:19:45 pealkiri: Laiskadele arvuti :P |
"]on kogemusi? 8)
Ma eeldan, et tal on see olemas ja igapäevases kasutuses.
eeldasid valesti |
teema: Laiskadele arvuti :P |
armsake
vastuseid: 19
vaadatud: 4705
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 02.04.2005 21:43:54 pealkiri: Laiskadele arvuti :P |
USB-vibraatorit saab isegi neti kaudu osta .. kuskil nägin
toda soovitati ükskord jõulukingiks, punast värvi ja kena väikene 8)
EDIT: link ka http://www.blowfish.com/catalog/toys/alt_v ... |
teema: Laiskadele arvuti :P |
armsake
vastuseid: 19
vaadatud: 4705
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 02.04.2005 19:11:55 pealkiri: Laiskadele arvuti :P |
USB-vibraatorit saab isegi neti kaudu osta .. kuskil nägin
toda soovitati ükskord jõulukingiks, punast värvi ja kena väikene 8)
EDIT: link ka http://www.blowfish.com/catalog/toys/alt_v ... |
teema: Kommenteerimine: Ghost.ee |
armsake
vastuseid: 17
vaadatud: 9994
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2005 12:01:35 pealkiri: hih |
Ta kritiseerib, kuid õige asja eest.
Hea ses suhtes 8)
 |
teema: Kommenteerimine: target |
armsake
vastuseid: 74
vaadatud: 31445
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2005 11:59:32 pealkiri: :) |
Ta on ju nii nummi..
Temaga kohe tahaks äri teha 8)
 |
teema: Kommenteerimine: sleepyhead |
armsake
vastuseid: 35
vaadatud: 15907
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2005 11:57:18 pealkiri: :) |
Mesimagus kutt.
Seepab ja seebib.
Üks päev tuled koju ja leiad ta eest.
Enam lahti ei saa.
Hea. |
teema: Kommenteerimine: Tek1 |
armsake
vastuseid: 33
vaadatud: 16151
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2005 11:56:23 pealkiri: . |
Jah, ma ka soovitan igas mõttes.
Heas muidugi 8)
 |
teema: Kommenteerimine: damiq |
armsake
vastuseid: 6
vaadatud: 4656
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2005 01:46:06 pealkiri: :) |
Ta on hea.  |
teema: Kommenteerimine: v2hja |
armsake
vastuseid: 73
vaadatud: 39376
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2005 23:44:16 pealkiri: Kommenteerimine: v2hja |
minu parim helper oleks siin musimärki, musitaks sodi, seekord piirdun ühega :*
hea tups oled  |
teema: Siemens M65 |
armsake
vastuseid: 154
vaadatud: 39850
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.03.2005 16:44:35 pealkiri: Siemens M65 |
| Kas seda saab ka kuskilt osta, seda Rescue Edition? või on aint spets inimestele? |
teema: pikaajaline fotovõistlus (märts): numbrid meie ümber |
armsake
vastuseid: 92
vaadatud: 26335
|
foorum: Fotograafia postitatud: 27.03.2005 13:16:42 pealkiri: pikaajaline fotovõistlus (märts): numbrid meie ümber |
Head mõtted, huvitavad lahendused, olete tublid olnud
võta isa ka osa
kahjuks pole endal digikat , muidu mõtteid on küll olnud
eks kunagi saab ise ka osaleda |
teema: pikaajaline fotovõistlus (märts): numbrid meie ümber |
armsake
vastuseid: 92
vaadatud: 26335
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.03.2005 23:44:35 pealkiri: pikaajaline fotovõistlus (märts): numbrid meie ümber |
Head mõtted, huvitavad lahendused, olete tublid olnud  |
teema: Fotovõistlus V19: TULI HINDAMINE |
armsake
vastuseid: 141
vaadatud: 41417
|
foorum: Fotograafia postitatud: 20.02.2005 21:46:57 pealkiri: Fotovõistlus V19: TULI HINDAMINE |
P2020031-copy2.jpg
mulle meeldib see koridori pilt...
selles lihtsalt on midagi väga erilist..
 |
teema: Kommenteerimine: armsake |
armsake
vastuseid: 96
vaadatud: 44258
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2005 21:32:44 pealkiri: Kommenteerimine: armsake |
irw, wtf?  |
teema: Kommenteerimine: armsake |
armsake
vastuseid: 96
vaadatud: 44258
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2005 16:28:01 pealkiri: Kommenteerimine: armsake |
amd, ma sulle sada korda öelnud, et ma pole alkohoolik
üks kord kuus drinkide joomine ei tee alkohoolikuks 8) |
teema: Fotovõistlus V18 : Hindamine |
armsake
vastuseid: 77
vaadatud: 24512
|
foorum: Fotograafia postitatud: 08.02.2005 17:32:56 pealkiri: Fotovõistlus V18 : Hindamine |
mina annan ka hääle Harrile, sest pildi toon on super ja armaz tunne üldse  |
teema: Fotovõistlus V18 -"Härmatis" |
armsake
vastuseid: 101
vaadatud: 30169
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.02.2005 14:09:24 pealkiri: Fotovõistlus V18 -"Härmatis" |
mulle meeldib zepazixi töö hetkel...
btw: naljakas, et fotovõistluse teema kallal ikka veel kriitikat arendatakse...keskenduge parem piltidele  |
teema: Fotovõistlus V17 - " Kell 12.00" |
armsake
vastuseid: 110
vaadatud: 31222
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.01.2005 22:44:33 pealkiri: Fotovõistlus V17 - " Kell 12.00" |
oh issand, nii hullud kriitikud siin, tehke lihtsalt pildid valmis ja hindama  |
teema: Kommenteerimine: keytron |
armsake
vastuseid: 57
vaadatud: 27211
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2005 22:17:46 pealkiri: Kommenteerimine: keytron |
on küll tupsu...eriti #hinnavaatlus.ee-s
kõik on nämm 8) ma mõtlesin N Ä M M A |
teema: Kommenteerimine: armsake |
armsake
vastuseid: 96
vaadatud: 44258
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2005 21:56:00 pealkiri: Kommenteerimine: armsake |
thanx tibid 8)  |
teema: Kommenteerimine: armsake |
armsake
vastuseid: 96
vaadatud: 44258
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2005 23:58:38 pealkiri: Kommenteerimine: armsake |
oih, ma nüüd punastan  |
teema: Kommenteerimine: armsake |
armsake
vastuseid: 96
vaadatud: 44258
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2005 09:35:00 pealkiri: Kommenteerimine: armsake |
Cyberlord: mitte miskit pidi? 8)
tiit0 : enam ple  |
teema: erinevad rate`d |
armsake
vastuseid: 271
vaadatud: 71647
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 10.01.2005 01:29:12 pealkiri: erinevad rate`d |
www.swydm.com <-- seal saab osta või lasta kinkida endale erinevaid membership staatuseid
www.face-pic.com |
teema: 15. Fotovõistluse HINDAMINE |
armsake
vastuseid: 68
vaadatud: 15348
|
foorum: Fotograafia postitatud: 10.01.2005 01:18:29 pealkiri: 15. Fotovõistluse HINDAMINE |
Kammkala... sest tema töös on tunda jõudu...isegi ühe väikese naela puhul...  |
teema: Teie õnnetused mobiilidega. |
armsake
vastuseid: 1131
vaadatud: 300782
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 28.12.2004 12:12:17 pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega. |
Ei,pohhui, ma tahan m65-t, millel ON tugevdatud korpus 8)
Ega M65 ainus variant pole. On ju veel 5210, 5100, 5140 jne...
MITTE MINGIT NOKIAT
Ja CX65 tõesti omadustelt sama, aga ma olen s ... |
teema: Teie õnnetused mobiilidega. |
armsake
vastuseid: 1131
vaadatud: 300782
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 28.12.2004 01:13:54 pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega. |
| Ei,pohhui, ma tahan m65-t, millel ON tugevdatud korpus 8) |
teema: Teie õnnetused mobiilidega. |
armsake
vastuseid: 1131
vaadatud: 300782
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 28.12.2004 00:45:46 pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega. |
Krt
Teinekord olen kiirem  |
teema: Teie õnnetused mobiilidega. |
armsake
vastuseid: 1131
vaadatud: 300782
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 28.12.2004 00:43:43 pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega. |
Improved water, shock & dust resistance no
See copytud siemensi ametlikult kodukalt ja seal pole kuidagi maninitud, et oleks tugevdatud koprus  |
teema: Fotvõistlus V14: hindamine |
armsake
vastuseid: 63
vaadatud: 16626
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.12.2004 00:23:10 pealkiri: Fotvõistlus V14: hindamine |
Taavi_R  |
teema: Teie õnnetused mobiilidega. |
armsake
vastuseid: 1131
vaadatud: 300782
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 28.12.2004 00:18:18 pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega. |
Wertex, m55 pole tugevdatud korpusega tegelikult
Tugevdatud korpus : ei ole
See copytud emti kodukalt...
Võib-olla on nad lihtsalt teistest nats tugevamad, aga nagu õige tugevdatud korpus ... |
teema: Teie õnnetused mobiilidega. |
armsake
vastuseid: 1131
vaadatud: 300782
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 27.12.2004 23:06:18 pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega. |
ups, panin mööda, mul on ju m55
see pole põrutuskindel...
nii et Scorps, täitsa võimalik, et õnnelikke juhuseid on olemas  |
teema: Teie õnnetused mobiilidega. |
armsake
vastuseid: 1131
vaadatud: 300782
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 26.12.2004 23:16:44 pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega. |
Kõndisin treppidest väljas üles ja kogemata libises M65 käest, tegi kolm spinni ja lendas vee äravoolu renni, libises mööda toda veel suht pikka maad, enne kui kätte sain.
Imekombel sai mobi ... |
teema: Kommenteerimine: woozy |
armsake
vastuseid: 144
vaadatud: 64367
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2004 22:36:39 pealkiri: Haha |
| Porno |
teema: TV3 saade "Arvutiaabits" |
armsake
vastuseid: 441
vaadatud: 76155
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 13.11.2004 22:32:39 pealkiri: TV3 saade "Arvutiaabits" |
| juhhu..ma ka üritan vaadata 8) |
teema: Jama videode vaatamisel |
armsake
vastuseid: 4
vaadatud: 1092
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 10.11.2004 22:56:17 pealkiri: Jama videode vaatamisel |
Em, imekombel lahenes probleem ja saab videosid jälle vaadata  |
teema: Jama videode vaatamisel |
armsake
vastuseid: 4
vaadatud: 1092
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 10.11.2004 02:11:52 pealkiri: Jama videode vaatamisel |
Kui hakkan mingit videot vaatama...siis lööb sellise teate...
display hardware is not capable of color-space conversions.switching toRGB
ja siis näitab aint musta pilti...
Milles viga või ... |
teema: Real life vs. Internet |
armsake
vastuseid: 3
vaadatud: 1373
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 23.10.2004 15:31:25 pealkiri: Real life vs. Internet |
nu ma vaatasin ja see on tõsiselt hea ja isegi õpetlik video:)  |
teema: Kuidas kanda iMac G5 |
armsake
vastuseid: 16
vaadatud: 3409
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 23.10.2004 13:13:57 pealkiri: Kuidas kanda iMac G5 |
| G5 ruulib,ostaks endalegi,kui nii palju raha oleks:D |
teema: HV fotovõistlus V9: JÕUD |
armsake
vastuseid: 70
vaadatud: 22385
|
foorum: Fotograafia postitatud: 23.10.2004 11:26:12 pealkiri: HV fotovõistlus V9: JÕUD |
mulle meeldib wasisti ja M@xi töö  |
teema: WHATPULSE - klaveri ja hiireklõpsu loendaja |
armsake
vastuseid: 1817
vaadatud: 461710
|
foorum: HV üritused postitatud: 04.09.2004 21:03:23 pealkiri: WHATPULSE - klaveri ja hiireklõpsu loendaja |
ma ka proovisin megakaua...megajama, et maas...mul megapalju pulsse, mida saaata  |
teema: fotovõistlus V3: VASTANDID |
armsake
vastuseid: 164
vaadatud: 44140
|
foorum: Fotograafia postitatud: 20.08.2004 22:36:26 pealkiri: fotovõistlus V3: VASTANDID |
andke mulle digikas,ma lähen pildistan õde voodis megapadjanäoga ja siis kui ta on üleval,megavastandid  |
teema: Kommenteerimine: armsake |
armsake
vastuseid: 96
vaadatud: 44258
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.08.2004 22:18:02 pealkiri: Kommenteerimine: armsake |
nunuh, tavapäevadel ajan ma margus sukka siis mängult äri 8) |
teema: Kommenteerimine: v2hja |
armsake
vastuseid: 73
vaadatud: 39376
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.08.2004 22:10:06 pealkiri: Kommenteerimine: v2hja |
ujee,lõpusin kohtusin temaga
sai äri aetud,nunza
 |
teema: Kommenteerimine: margusser |
armsake
vastuseid: 214
vaadatud: 90316
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.08.2004 22:06:28 pealkiri: Kommenteerimine: margusser |
jaa,äge nups.
temaga äri sujus kenasti (mina olin vahendaja)
kumbki pool ei vedanud alt mind tupsukest 8)
 |
teema: [suletud] Fotovõistlus V1: puuleht |
armsake
vastuseid: 198
vaadatud: 50136
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.08.2004 17:18:35 pealkiri: Fotovõistlus V1: puuleht |
| mulle meeldis igatahes väga brighti ja wasisti töö,see nagu naise seisukohast 8) |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
armsake
vastuseid: 1052
vaadatud: 243770
|
foorum: HV üritused postitatud: 16.07.2004 00:49:50 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
No sa võid alati seda teemat siin jälgida ju. Või oma nr jätta
ma jätaks oma numbri kellelegi kes seda ei levita |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
armsake
vastuseid: 1052
vaadatud: 243770
|
foorum: HV üritused postitatud: 16.07.2004 00:15:33 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
No oleks ma teadnud et see sina oled siis oleks sulle mõne komplimendi lillekesega toond
Aga noh mida ma siin ikka vabandan, teinekord näeb
okih,kokku lepitud keegi võiks mulle enne sii ... |
| |