Avaleht
otsing leidis 223 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: armsake
armsake

vastuseid: 96
vaadatud: 44258

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.01.2006 19:37:17   pealkiri: Kommenteerimine: armsake
ehhhh keda kohata võib,maailm on väike.käisin temaga kunagi kohtamas.õnneks ta ei tea kes ma olen icon_razz1.gif
aga hoolimata kõigest,on ta tore tydruk thumbs_up.gif

kes sa oled? icon_lol.gif
kohtamas? icon_rolleyes.gif
  teema: [suletud] Fotovõistlus V27: Linnatuled
armsake

vastuseid: 79
vaadatud: 25765

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.05.2005 16:09:49   pealkiri: Fotovõistlus V27: Linnatuled
http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/displayimage.php?album=16&pos=10
minu hääl sellele
väga hea thumbs_up.gif
vanalinna romantika ja selline kuidagi õdus:)
salvestan ka endale 8)
  teema: Sülearvutit saab ka nii reklaamida...
armsake

vastuseid: 9
vaadatud: 3277

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 13.04.2005 19:52:19   pealkiri: Sülearvutit saab ka nii reklaamida...
aga muideks, jäi mulle silma icon_razz.gif
endalegi tahaks 8)
  teema: Laiskadele arvuti :P
armsake

vastuseid: 19
vaadatud: 4705

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 03.04.2005 10:19:45   pealkiri: Laiskadele arvuti :P
"]on kogemusi? 8)

Ma eeldan, et tal on see olemas ja igapäevases kasutuses. icon_smile.gif beer_yum.gif


eeldasid valesti
  teema: Laiskadele arvuti :P
armsake

vastuseid: 19
vaadatud: 4705

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 02.04.2005 21:43:54   pealkiri: Laiskadele arvuti :P
USB-vibraatorit saab isegi neti kaudu osta .. kuskil nägin icon_biggrin.gif

toda soovitati ükskord jõulukingiks, punast värvi ja kena väikene 8)

EDIT: link ka http://www.blowfish.com/catalog/toys/alt_v ...
  teema: Laiskadele arvuti :P
armsake

vastuseid: 19
vaadatud: 4705

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 02.04.2005 19:11:55   pealkiri: Laiskadele arvuti :P
USB-vibraatorit saab isegi neti kaudu osta .. kuskil nägin icon_biggrin.gif

toda soovitati ükskord jõulukingiks, punast värvi ja kena väikene 8)

EDIT: link ka http://www.blowfish.com/catalog/toys/alt_v ...
  teema: Kommenteerimine: Ghost.ee
armsake

vastuseid: 17
vaadatud: 9994

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2005 12:01:35   pealkiri: hih
Ta kritiseerib, kuid õige asja eest.
Hea ses suhtes 8)
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: target
armsake

vastuseid: 74
vaadatud: 31445

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2005 11:59:32   pealkiri: :)
Ta on ju nii nummi..
Temaga kohe tahaks äri teha 8)
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sleepyhead
armsake

vastuseid: 35
vaadatud: 15907

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2005 11:57:18   pealkiri: :)
Mesimagus kutt.
Seepab ja seebib.
Üks päev tuled koju ja leiad ta eest.
Enam lahti ei saa.
thumbs_up.gif
Hea.
  teema: Kommenteerimine: Tek1
armsake

vastuseid: 33
vaadatud: 16151

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2005 11:56:23   pealkiri: .
Jah, ma ka soovitan igas mõttes.
Heas muidugi 8)
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: damiq
armsake

vastuseid: 6
vaadatud: 4656

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2005 01:46:06   pealkiri: :)
Ta on hea. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: v2hja
armsake

vastuseid: 73
vaadatud: 39376

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2005 23:44:16   pealkiri: Kommenteerimine: v2hja
minu parim helper icon_razz.gif oleks siin musimärki, musitaks sodi, seekord piirdun ühega :*

hea tups oled icon_biggrin.gif
  teema: Siemens M65
armsake

vastuseid: 154
vaadatud: 39850

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.03.2005 16:44:35   pealkiri: Siemens M65
Kas seda saab ka kuskilt osta, seda Rescue Edition? või on aint spets inimestele?
  teema: pikaajaline fotovõistlus (märts): numbrid meie ümber
armsake

vastuseid: 92
vaadatud: 26335

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 27.03.2005 13:16:42   pealkiri: pikaajaline fotovõistlus (märts): numbrid meie ümber
Head mõtted, huvitavad lahendused, olete tublid olnud thumbs_up.gif

võta isa ka osa icon_wink.gif

kahjuks pole endal digikat icon_cry.gif , muidu mõtteid on küll olnud
eks kunagi saab ise ka osaleda
  teema: pikaajaline fotovõistlus (märts): numbrid meie ümber
armsake

vastuseid: 92
vaadatud: 26335

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.03.2005 23:44:35   pealkiri: pikaajaline fotovõistlus (märts): numbrid meie ümber
Head mõtted, huvitavad lahendused, olete tublid olnud thumbs_up.gif
  teema: Fotovõistlus V19: TULI HINDAMINE
armsake

vastuseid: 141
vaadatud: 41417

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 20.02.2005 21:46:57   pealkiri: Fotovõistlus V19: TULI HINDAMINE
P2020031-copy2.jpg
mulle meeldib see koridori pilt...
selles lihtsalt on midagi väga erilist..
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: armsake
armsake

vastuseid: 96
vaadatud: 44258

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2005 21:32:44   pealkiri: Kommenteerimine: armsake
irw, wtf? icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: armsake
armsake

vastuseid: 96
vaadatud: 44258

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2005 16:28:01   pealkiri: Kommenteerimine: armsake
amd, ma sulle sada korda öelnud, et ma pole alkohoolik
üks kord kuus drinkide joomine ei tee alkohoolikuks 8)
  teema: Fotovõistlus V18 : Hindamine
armsake

vastuseid: 77
vaadatud: 24512

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 08.02.2005 17:32:56   pealkiri: Fotovõistlus V18 : Hindamine
mina annan ka hääle Harrile, sest pildi toon on super ja armaz tunne üldse thumbs_up.gif icon_razz.gif
  teema: Fotovõistlus V18 -"Härmatis"
armsake

vastuseid: 101
vaadatud: 30169

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 01.02.2005 14:09:24   pealkiri: Fotovõistlus V18 -"Härmatis"
mulle meeldib zepazixi töö hetkel...

btw: naljakas, et fotovõistluse teema kallal ikka veel kriitikat arendatakse...keskenduge parem piltidele icon_wink.gif
  teema: Fotovõistlus V17 - " Kell 12.00"
armsake

vastuseid: 110
vaadatud: 31222

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 24.01.2005 22:44:33   pealkiri: Fotovõistlus V17 - " Kell 12.00"
oh issand, nii hullud kriitikud siin, tehke lihtsalt pildid valmis ja hindama icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: keytron
armsake

vastuseid: 57
vaadatud: 27211

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.01.2005 22:17:46   pealkiri: Kommenteerimine: keytron
on küll tupsu...eriti #hinnavaatlus.ee-s icon_lol.gif icon_razz.gif icon_wink.gif
kõik on nämm 8) ma mõtlesin N Ä M M A
  teema: Kommenteerimine: armsake
armsake

vastuseid: 96
vaadatud: 44258

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.01.2005 21:56:00   pealkiri: Kommenteerimine: armsake
thanx tibid 8) icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: armsake
armsake

vastuseid: 96
vaadatud: 44258

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2005 23:58:38   pealkiri: Kommenteerimine: armsake
oih, ma nüüd punastan icon_redface.gif
  teema: Kommenteerimine: armsake
armsake

vastuseid: 96
vaadatud: 44258

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2005 09:35:00   pealkiri: Kommenteerimine: armsake
Cyberlord: mitte miskit pidi? 8)
tiit0 : enam ple icon_confused.gif
  teema: erinevad rate`d
armsake

vastuseid: 271
vaadatud: 71647

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 10.01.2005 01:29:12   pealkiri: erinevad rate`d
www.swydm.com <-- seal saab osta või lasta kinkida endale erinevaid membership staatuseid
www.face-pic.com
  teema: 15. Fotovõistluse HINDAMINE
armsake

vastuseid: 68
vaadatud: 15348

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.01.2005 01:18:29   pealkiri: 15. Fotovõistluse HINDAMINE
Kammkala... sest tema töös on tunda jõudu...isegi ühe väikese naela puhul... thumbs_up.gif
  teema: Teie õnnetused mobiilidega.
armsake

vastuseid: 1131
vaadatud: 300782

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 28.12.2004 12:12:17   pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega.
Ei,pohhui, ma tahan m65-t, millel ON tugevdatud korpus 8)
Ega M65 ainus variant pole. On ju veel 5210, 5100, 5140 jne...

MITTE MINGIT NOKIAT icon_exclaim.gif

Ja CX65 tõesti omadustelt sama, aga ma olen s ...
  teema: Teie õnnetused mobiilidega.
armsake

vastuseid: 1131
vaadatud: 300782

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 28.12.2004 01:13:54   pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega.
Ei,pohhui, ma tahan m65-t, millel ON tugevdatud korpus 8)
  teema: Teie õnnetused mobiilidega.
armsake

vastuseid: 1131
vaadatud: 300782

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 28.12.2004 00:45:46   pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega.
Krt icon_redface.gif
Teinekord olen kiirem icon_rolleyes.gif
  teema: Teie õnnetused mobiilidega.
armsake

vastuseid: 1131
vaadatud: 300782

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 28.12.2004 00:43:43   pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega.
Improved water, shock & dust resistance no

See copytud siemensi ametlikult kodukalt ja seal pole kuidagi maninitud, et oleks tugevdatud koprus icon_exclaim.gif
  teema: Fotvõistlus V14: hindamine
armsake

vastuseid: 63
vaadatud: 16626

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.12.2004 00:23:10   pealkiri: Fotvõistlus V14: hindamine
Taavi_R thumbs_up.gif
  teema: Teie õnnetused mobiilidega.
armsake

vastuseid: 1131
vaadatud: 300782

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 28.12.2004 00:18:18   pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega.
Wertex, m55 pole tugevdatud korpusega tegelikult

Tugevdatud korpus : ei ole

See copytud emti kodukalt...

Võib-olla on nad lihtsalt teistest nats tugevamad, aga nagu õige tugevdatud korpus ...
  teema: Teie õnnetused mobiilidega.
armsake

vastuseid: 1131
vaadatud: 300782

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 27.12.2004 23:06:18   pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega.
ups, panin mööda, mul on ju m55 icon_smile.gif
see pole põrutuskindel...
nii et Scorps, täitsa võimalik, et õnnelikke juhuseid on olemas icon_wink.gif
  teema: Teie õnnetused mobiilidega.
armsake

vastuseid: 1131
vaadatud: 300782

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 26.12.2004 23:16:44   pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega.
Kõndisin treppidest väljas üles ja kogemata libises M65 käest, tegi kolm spinni ja lendas vee äravoolu renni, libises mööda toda veel suht pikka maad, enne kui kätte sain.
Imekombel sai mobi ...
  teema: Kommenteerimine: woozy
armsake

vastuseid: 144
vaadatud: 64367

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.11.2004 22:36:39   pealkiri: Haha
Porno
  teema: TV3 saade "Arvutiaabits"
armsake

vastuseid: 441
vaadatud: 76155

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 13.11.2004 22:32:39   pealkiri: TV3 saade "Arvutiaabits"
juhhu..ma ka üritan vaadata 8)
  teema: Jama videode vaatamisel
armsake

vastuseid: 4
vaadatud: 1092

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 10.11.2004 22:56:17   pealkiri: Jama videode vaatamisel
Em, imekombel lahenes probleem ja saab videosid jälle vaadata icon_lol.gif
  teema: Jama videode vaatamisel
armsake

vastuseid: 4
vaadatud: 1092

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 10.11.2004 02:11:52   pealkiri: Jama videode vaatamisel
Kui hakkan mingit videot vaatama...siis lööb sellise teate...

display hardware is not capable of color-space conversions.switching toRGB

ja siis näitab aint musta pilti...

Milles viga või ...
  teema: Real life vs. Internet
armsake

vastuseid: 3
vaadatud: 1373

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 23.10.2004 15:31:25   pealkiri: Real life vs. Internet
nu ma vaatasin ja see on tõsiselt hea ja isegi õpetlik video:) thumbs_up.gif
  teema: Kuidas kanda iMac G5
armsake

vastuseid: 16
vaadatud: 3409

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 23.10.2004 13:13:57   pealkiri: Kuidas kanda iMac G5
G5 ruulib,ostaks endalegi,kui nii palju raha oleks:D
  teema: HV fotovõistlus V9: JÕUD
armsake

vastuseid: 70
vaadatud: 22385

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 23.10.2004 11:26:12   pealkiri: HV fotovõistlus V9: JÕUD
mulle meeldib wasisti ja M@xi töö icon_smile.gif
  teema: WHATPULSE - klaveri ja hiireklõpsu loendaja
armsake

vastuseid: 1817
vaadatud: 461710

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 04.09.2004 21:03:23   pealkiri: WHATPULSE - klaveri ja hiireklõpsu loendaja
ma ka proovisin megakaua...megajama, et maas...mul megapalju pulsse, mida saaata icon_neutral.gif icon_cry.gif
  teema: fotovõistlus V3: VASTANDID
armsake

vastuseid: 164
vaadatud: 44140

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 20.08.2004 22:36:26   pealkiri: fotovõistlus V3: VASTANDID
andke mulle digikas,ma lähen pildistan õde voodis megapadjanäoga ja siis kui ta on üleval,megavastandid icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: armsake
armsake

vastuseid: 96
vaadatud: 44258

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.08.2004 22:18:02   pealkiri: Kommenteerimine: armsake
nunuh, tavapäevadel ajan ma margus sukka siis mängult äri icon_lol.gif 8)
  teema: Kommenteerimine: v2hja
armsake

vastuseid: 73
vaadatud: 39376

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.08.2004 22:10:06   pealkiri: Kommenteerimine: v2hja
ujee,lõpusin kohtusin temaga icon_wink.gif
sai äri aetud,nunza
icon_lol.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: margusser
armsake

vastuseid: 214
vaadatud: 90316

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.08.2004 22:06:28   pealkiri: Kommenteerimine: margusser
icon_lol.gif
jaa,äge nups.
temaga äri sujus kenasti (mina olin vahendaja)
kumbki pool ei vedanud alt mind tupsukest 8)
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: [suletud] Fotovõistlus V1: puuleht
armsake

vastuseid: 198
vaadatud: 50136

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.08.2004 17:18:35   pealkiri: Fotovõistlus V1: puuleht
mulle meeldis igatahes väga brighti ja wasisti töö,see nagu naise seisukohast 8)
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
armsake

vastuseid: 1052
vaadatud: 243770

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 16.07.2004 00:49:50   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
No sa võid alati seda teemat siin jälgida ju. Või oma nr jätta icon_rolleyes.gif

ma jätaks oma numbri kellelegi kes seda ei levita
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
armsake

vastuseid: 1052
vaadatud: 243770

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 16.07.2004 00:15:33   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
No oleks ma teadnud et see sina oled siis oleks sulle mõne komplimendi lillekesega toond icon_biggrin.gif
Aga noh mida ma siin ikka vabandan, teinekord näeb

okih,kokku lepitud icon_biggrin.gif keegi võiks mulle enne sii ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.