Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: antz16
avatar Kasutajast antz16

HV veteran
liitunud:  29.03.2004
postitusi:  3361
[0.06% kõigist / 0.41 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja antz16 sõnumeid
amet:  tudeng/ettevõtja
huvid:  rasketehnika
kontakt antz16
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: antz16
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 80 häält
Neutraalne: 6% 5 häält
Negatiivne: 1% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ antz16 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
AusKaup
Piiratud kasutaja
AusKaup

liitunud: 27.10.2009



sõnumpostitatud: 11.01.2010 18:47:19    postituse pealkiri: (Y) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Kulda mult ostnud ja ka ühe telefoni.

Äriajamine oli kiire ja sujuv ! thumbs_up.gif
_________________
Ära usu mida öeldakse, pane teised uskuma öeldusse !
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B57
HV kasutaja
B57

liitunud: 13.11.2007



sõnumpostitatud: 19.12.2007 02:20:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

ostsin telefoni,kiire ja korralik diil thumbs_up.gif
_________________
M:V:Nokia N90
O:ID kaardi lugeja! KIIRE! autentida vaja
O:64mb pci videokaardi
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hele
HV vaatleja
hele

liitunud: 07.01.2007



sõnumpostitatud: 26.02.2007 18:44:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Ostsin telefoni. Aus ja korrektne müüja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohlak
HV kasutaja
pohlak

liitunud: 28.09.2006



sõnumpostitatud: 22.02.2007 17:54:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

korduvalt äri teinud icon_wink.gif
ei yhtegi halba kogemust.
Soovitan
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
turakas
HV kasutaja
turakas

liitunud: 31.05.2004



sõnumpostitatud: 05.02.2007 17:44:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Väga meeldiv ärikogemus tema poolt!
Kandis raha peale telefonide kätte saamist, ja kogemus oli Positiivne igaljuhul! 8)
teinekordki!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.01.2007 13:56:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

saime kiiresti äri aetud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
comoon
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2006



sõnumpostitatud: 04.01.2007 22:39:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

ostis korpuse, kõik sujus plaanipäraselt, positiivne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardstyler
Kreisi kasutaja
hardstyler

liitunud: 23.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.12.2006 20:06:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

ostis vana telefoni ära.
väga ok!
kui asi käes kandis ka raha ära.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx
HV kasutaja
renx

liitunud: 23.07.2003



sõnumpostitatud: 30.11.2006 22:18:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Tehing sujus nii nagu oli kokku lepitud.
Aus mees,soovitan thumbs_up.gif
_________________
If juu tount andörständ tö kestiön, tount äsk tö kestion.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SpId3r
HV kasutaja
SpId3r

liitunud: 28.08.2005



sõnumpostitatud: 14.11.2006 23:19:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Hea ja korrektne myya. Ostsin telefoni tema kaest. Soovitan!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.10.2006 14:34:53    postituse pealkiri: 8800 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Ostis telefon (Nokia 8800).
Ilusti tuli kohale ja kõik OK.
Konkreetne ja asjalik mees.
Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juulju11
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2005



sõnumpostitatud: 23.10.2006 23:42:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Ostsin telefoni, äri sujus väga ladusalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2006 17:02:14    postituse pealkiri: 2*Nokia 3310 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Korralik tehing, korralik kaup.
Konkreetne ja aus mees.
Soovitan. thumbs_up.gif


viimati muutis ZeD 27.10.2006 10:31:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristo06
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2005



sõnumpostitatud: 02.07.2006 21:57:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

kiirelt ja kähku hea kaup käes icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003



sõnumpostitatud: 27.04.2006 18:45:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Sai üks meeldiv diil tehtud icon_smile.gif

beer_yum.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005



sõnumpostitatud: 18.03.2006 11:44:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

ostsin mobla,kõik korras thumbs_up.gif
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2006 22:27:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

ostsin telefoni. Olid väikesed probleemid, aga sain neid kiiresti lahendada
_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kiro
HV veteran
kiro

liitunud: 23.06.2004



sõnumpostitatud: 20.02.2006 14:25:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

raha tuli ilusti üle ja panin asja kohe teele icon_smile.gif thumbs_up.gif kõik igati ok.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EML
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.02.2006 21:08:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

sai äri ajatud ja väga positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paldio
HV kasutaja
paldio

liitunud: 27.07.2005



sõnumpostitatud: 10.02.2006 09:11:39    postituse pealkiri: V150 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Pole ausalt öeldes nii kiiret tegutsemist kohanud. Ainult positiivsed emotsioonid. Kaup vastas ka täielikult ootustele.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-xXx-
Kreisi kasutaja
-xXx-

liitunud: 02.02.2004



sõnumpostitatud: 05.02.2006 12:39:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

antsuga juba suht pidevalt telefone müüme/vahetame thumbs_up.gif
_________________
Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ilvezz
HV vaatleja
ilvezz

liitunud: 28.01.2004



sõnumpostitatud: 27.01.2006 21:15:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

thumbs_up.gif soovitan..
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.01.2006 14:14:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

edukas tehing thumbs_up.gif
_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
It
Piiratud kasutaja
It

liitunud: 28.04.2005



sõnumpostitatud: 16.01.2006 21:42:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Müüsin telefoni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.who.
Kreisi kasutaja
.who.

liitunud: 28.12.2005



sõnumpostitatud: 14.01.2006 01:42:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

äri sujus väga kiiresti, korralik vend thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-xXx-
Kreisi kasutaja
-xXx-

liitunud: 02.02.2004



sõnumpostitatud: 13.01.2006 19:13:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Tegime jälle äri .
Ikkagi positiivne . thumbs_up.gif
_________________
Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas2
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.01.2006



sõnumpostitatud: 12.01.2006 12:41:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

ostsin 4telefoni korraga...üks probleem oli aga selle lahendasime kiiresti esimese kirjaga....soovitan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas2
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.01.2006



sõnumpostitatud: 06.01.2006 22:39:33    postituse pealkiri: diil tehtud vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

sain kauba kätte! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gsmz
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.12.2005 21:07:57    postituse pealkiri: Pos. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Kiire ja aus ärimees, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HSGold
HV veteran
HSGold

liitunud: 30.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.12.2005 18:49:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

ostsin mobiili, kandisn raha ette...ning kõik OK

soovitan!
_________________
....tahan ütlen tahan ei ütle....
http://support.acer-euro.com/drivers/notebook/ex_4320.html
M:kast koos sisuga.
KODULEHTEDE VALMISTAMINE.
...:::LISAINFO PS:::...
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.11.2005 21:32:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Kaup tehtud , asi nagu lubatud !
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Falkorn
HV Guru
Falkorn

liitunud: 05.10.2005



sõnumpostitatud: 28.11.2005 19:18:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

müüsin telefoni.
saatsin ära , raha kanntud üle thumbs_up.gif
positiivne icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tann87
HV vaatleja
Tann87

liitunud: 06.11.2004



sõnumpostitatud: 23.11.2005 23:45:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Aus! Kaup saadetud, tuli kohe ka raha!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sommer
Kreisi kasutaja
Sommer

liitunud: 01.09.2004



sõnumpostitatud: 22.11.2005 13:17:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Sai teist korda juba äri ajada, ja ikka minu poolt positiivne igati thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Igr
Kreisi kasutaja
Igr

liitunud: 11.03.2004



sõnumpostitatud: 20.11.2005 02:19:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

äri tehtud normaalselt thumbs_up.gif
_________________
|^^^ bio ^^^|\\..|8)\___
|___diesel___|_|..|__|__|)
/(@)(@)""""/(@)(@)"""/(@)
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maniacaic
Piiratud kasutaja
maniacaic

liitunud: 29.03.2005



sõnumpostitatud: 19.11.2005 15:09:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Ärikogemus!
kaup aus,korralik igati rahul!
_________________
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vesifaasan
HV kasutaja
vesifaasan

liitunud: 01.12.2004



sõnumpostitatud: 15.11.2005 14:33:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Minu poolt positiivne hinnang. Kõik sujus thumbs_up.gif
_________________
kes ütles mjäu?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pohlakas
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005



sõnumpostitatud: 14.11.2005 21:55:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Väga kiire tehing.
Soovitan soojalt.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.10.2005 18:04:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Äri igati kiire ja korralik thumbs_up.gif soovitan
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heints01
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2005



sõnumpostitatud: 28.10.2005 13:05:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dst
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2005



sõnumpostitatud: 21.10.2005 15:26:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Lihtsalt super-kiire. Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.10.2005 10:12:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

ostsin telefoni thumbs_up.gif
kandsin raha ette ja sain kauba, seega usaldusväärne 8)
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane13
HV kasutaja
eestlane13

liitunud: 03.03.2004



sõnumpostitatud: 13.10.2005 22:30:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

müüsin telefoni..soovitan thumbs_up.gif
_________________
Müüa Peugeot 405 1.9d 10 000.- Lisainfo PS või msn. Võib vahetada Nokia N95 vastu.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
payton
HV kasutaja
payton

liitunud: 16.11.2003



sõnumpostitatud: 05.10.2005 21:42:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Kõik nii nagu peab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-xXx-
Kreisi kasutaja
-xXx-

liitunud: 02.02.2004



sõnumpostitatud: 21.09.2005 15:40:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Positiivne äri thumbs_up.gif .
_________________
Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmarket
Kreisi kasutaja
netmarket

liitunud: 10.11.2003



sõnumpostitatud: 17.09.2005 02:36:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Ostis laadijad, kandis raha peale kauba kättesaamist üle. Kõik ok!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.09.2005 19:41:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Kaup aetud igati korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004



sõnumpostitatud: 30.08.2005 10:40:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

saatsin raha ette. kaup cargoga järgi. veel samal päeval.
ise pole telefoni jõudnud uurida, kuid kui välja arvata et nupud vähe kulund - thumbs_up.gif

edit. njaah. nupp numbriga 8 töötab nii kuidas tahab. vahel töötab - vahel mitte. icon_confused.gif
saab hakkama, kuid ikkagi... oleks võinud mainida.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kingshark
HV veteran
Kingshark

liitunud: 26.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.08.2005 22:29:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Sai motorola ostetud, suht normaalne tehing... võib soovitada...
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agent007
Piiratud kasutaja
agent007

liitunud: 02.08.2003



sõnumpostitatud: 19.08.2005 00:17:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ antz16 ]: Positiivne

Väga mõistev müüja! icon_wink.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

antz16 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 94% 94 häält
Neutraalne: 3% 3 häält
Negatiivne: 3% 3 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.