Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: soodent
avatar Kasutajast soodent

HV Guru
liitunud:  10.04.2002
viimane külastus:  10.02.2017 00:42:41
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  10817
[0.20% kõigist / 1.22 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja soodent sõnumeid
amet:  Rauaroobert
kontakt soodent
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: soodent
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 564 häält
Neutraalne: 1% 6 häält
Negatiivne: 3% 19 häält
Sinu arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
reinuvader
Kreisi kasutaja
reinuvader

liitunud: 21.02.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.10.2015 02:52:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Imbetsill!!!!
_________________
Aitan arvuti koostamisel ja ka ülesse seadmisel ! Vastavalt inimese vajadusele ja kasutus eesmärgile. GSM 54173760
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assu2
Kreisi kasutaja
assu2

liitunud: 18.07.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.08.2015 12:47:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Kasutaja lahmib mulle täiesti tühja kohapealt negatiivse, põhjendades seda täiesti ajuvaba seletusega. Saad vastu ühe.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhe
HV vaatleja
juhe

liitunud: 23.09.2002



sõnumpostitatud: 08.03.2015 00:08:19    postituse pealkiri: Re: Avastus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

soodent kirjutas:
juhe kirjutas:
Nimelt avastasin oma hinnangute hulgast antud geenimutatsiooni rämeda solvangu (Aastate taguse), ning jälgi ajades on see täiesti alusetu, kuna antud tati mobla oli väljas ja ainus kord, kui mulle helistas, ajas totaalset sokki... Never ei soovita!



Sa ise ju tookord ei täitnud ühtegi lubadust ja nüüd 1.5 aastat hiljem tuled lootuses , et pole jälgigi alles siia pasandama.Mul peaks su vabandusega priva isegi äkki alles olema, halasid ja nutsid kuidas pole kedagi kes suudaks mulle raha üle kanda, sest pole raha ega rahakaarti.Topski ehtne
seniil.


Valetamine ja laimamine paistab Sul suis veres olema... Nii loll on ikke kohe väga loll olla! Rohkem ei diskuteeri, kuna argumenteeritud mittelahmiv diskussiióon eeldab ka Sinu poolt aju, kuradi ROTT!
_________________
Pole olemas lahendamatuid probleeme, on vaid saamatud lahendajad.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhe
HV vaatleja
juhe

liitunud: 23.09.2002



sõnumpostitatud: 06.03.2015 21:46:37    postituse pealkiri: Avastus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Nimelt avastasin oma hinnangute hulgast antud geenimutatsiooni rämeda solvangu (Aastate taguse), ning jälgi ajades on see täiesti alusetu, kuna antud tati mobla oli väljas ja ainus kord, kui mulle helistas, ajas totaalset sokki... Never ei soovita!
_________________
Pole olemas lahendamatuid probleeme, on vaid saamatud lahendajad.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.02.2012 14:02:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

soodent kirjutas:
Noname kirjutas:
Ajas kunstlikult hinda kõrgemale koos müüjaga. EBAUSALDUSVÄÄRNE!!!


Tegelane on töötu kerjus, kelle ainuke rõõm on teha teemades katteta pakkumisi ja siis on teised süüdi.Mine tööle tolgus ja siis tee pakkumisi.


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.02.2012 11:44:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Ajas kunstlikult hinda kõrgemale koos müüjaga. EBAUSALDUSVÄÄRNE!!!
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.10.2011 12:42:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Mis suppi mul siis süüa on, ise sa muudkui keedad seda juurde.
Ma olen veel täitsa rahulik, selleks et mind endast välja ajada, peab kõvasti vaeva nägema, aga sellegi poolest vali sõnu mis sa suust välja ajad, sa oled mulle vabanduse võlgu juba.
Kui mul on põhjendatud arvamus inimese omaduste kohta mis võib äritehingut mõjutada siis on kohane sellest profiili märge teha nii et tõmblemine, solkimine, valetamine, quote palun, muidu on see tühja lahmimine mis kvalifitseerub laimuks.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.10.2011 20:26:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Mis see Tanel siia puutub, tema vastu mul pretensioone ei ole. Ja mis mõttes vaatab et idioot? Räägi iseenda eest.
Paistab et sa ei saa üldse aru mis toimub, las ma seletan sulle ära siis.
Tekkis põhimõtteline arvamuste erinevus selle kohta kas Eestis peaks üldse olema fotopoode ja inimesi kes vahendavad kaupa piiri tagant või peaks igaüks viimse kui pudina ise Hiinast tellima. Kuna ainult sinu arvamus on õige siis läks lahmimiseks millele ma ei pidanud mõistlikuks hakata ühes brändi arutelu teemas vastama, ehk ma siis "kaotasin" vaidluse. Küll aga jättis see sinust piisavalt kehva mulje et profiili märk jätta et taolise eriarvamuste lahendamisega on ühise keele leidmine äritehingu juures küsitav. Sõim jätkus ja ka otsene süüdistamine valetamises nii et leidsin et neutraalne ei ole päris see mis ma sust arvan.
tsitaat:
Elukaz, sa pole selles ise süüdi, et sa seest mäda oled- "shit happens".
Näost näkku ka selliseid asju öelda julged? Kui sa arvad et taolise ütlemise peale keegi sinusse veel neutraalselt suhtub siis arva uuesti.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.10.2011 02:16:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Lähed juba liiga kaugele isiklike solvangutega, ei saa öelda et mu arvamus enam neutraalne oleks. Sa ei tunne mind et mingeid diagnoose panna. Valetamise koha pealt, ma sügavalt kahtlen et kui sul äritehingus teise poolega tõsisem eriarvamus tekib, et sa samamoodi käituma ei hakka. Oled ennast juba piisavalt avanud et mingit kindlust küll ei ole sinuga äri teha. Õige ärimehe tunneb selle järgi ära kuidas probleeme lahendatakse.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.10.2011 23:47:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

WTG thumbs_up.gif . Ainult kinnitad mu arvamust, mitte ainult mulle vaid ka teistele. Enda profiil on just õige koht kus seda teha beer_yum.gif .
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2011 10:41:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Märk maha siia. Äri pole teinud, aga eriarvamuste korral kaob elementaarne viisakus hetkega, mis ei ole kindla äripartneri omadus.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006



sõnumpostitatud: 10.06.2009 14:33:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

soodent kirjutas:
G80 kirjutas:
Sittus mu profiili ära mingi väikse asjapärast ja lasi minu negatiivse ära kustutada.
Hale tüüp oled. icon_neutral.gif



Sellel jobul läks pea aasta enne kui julges vastata.
Foorum on andetute ja keskpäraste argpükside kogunemispunkt.

Nii ta tõesti on härra andetu ja keskpärane argpüks! icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006



sõnumpostitatud: 10.06.2009 13:13:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Sittus mu profiili ära mingi väikse asjapärast ja lasi minu negatiivse ära kustutada.
Hale tüüp oled. icon_neutral.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003



sõnumpostitatud: 07.04.2009 21:18:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

soodent kirjutas:
iguaan kirjutas:
süüdistab teisi alusetult kauba rikkumises, pakkides ise kauba hoolimatult.
ning probleemist teavitab ennem kõiki teisi ja isik kellega komplikatsioon tekkis, peab seda ise oma kommentaaridest avastama, et üldse mingi probleem oli. thumbs_down.gif


Valesti pakitud on tema arvates 2tk mälu koos pakituna staatilisse kotti...ha..ha.

nolgid ja alaarengud jätaks teemaväliseks, ma oskan ka kõiksugu roppe, nilbeid ja muidu kõlvatuid sõnu.
kehvasti pakitud on see kui 2 mälu on SAMAS antistaatilises kotis teineteist hõõrutamas.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003



sõnumpostitatud: 07.04.2009 19:21:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

süüdistab teisi alusetult kauba rikkumises, pakkides ise kauba hoolimatult.
ning probleemist teavitab ennem kõiki teisi ja isik kellega komplikatsioon tekkis, peab seda ise oma kommentaaridest avastama, et üldse mingi probleem oli. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.11.2008 17:24:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

soodent kirjutas:
mixxer kirjutas:
Minule vastamiseks läks sul aega kaks päeva. Ja kui mina sulle ühe päevaga ei vastanud, siis tuli juba süüdistus.
Ütlesin juba, et ei saanud sel ajal netile ligi.
Proovi ise noorte sõduritega nädal aega metsas olla ja hommikust õhtuni tunde anda.
Ei maksa uisapäisa süüdistama hakata.


Ei tea mis vastust sa ootasid kui ostakohe hinnad üleval?Privat ka kasutada ei oska paistab.Saata oma aadress ja kanda raha üle on 5 minutit tegevust ja see sul siis päevade pikkune tegevus.Samasuguse suhtumisega ostjaid/müüjaid juba nii palju foorumis, et siiber siin toimetamisest.
Kui sa tead, et oled suutmatu midagi tegema mida vaja siis pakkuda!!!!!!!

Lolliks oled läinud või. Anna enne aega atra seada ja uurida. Äkki sul selleks ajaks juba müüdud. Telefoni ka ei oska kasutada. Mul oli tel. nr. olemas. Päris raske on helistada ja üle küsida. Sinul ju seda ei ole, et ma oleks metsast helistada saanud.
Mis samasuguse suhtumisega? Mul oli vaja täita töökohustusi. Pole minu asi kui teised sul tünga teinud. Kahju, et sinusuguseid siin leidub.
Ja kui sul siinsest toimetamisest siiber, siis mida kuradit sa siin veel ringi vahid.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.11.2008 23:51:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Minule vastamiseks läks sul aega kaks päeva. Ja kui mina sulle ühe päevaga ei vastanud, siis tuli juba süüdistus.
Ütlesin juba, et ei saanud sel ajal netile ligi.
Proovi ise noorte sõduritega nädal aega metsas olla ja hommikust õhtuni tunde anda.
Ei maksa uisapäisa süüdistama hakata.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2007 15:56:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Solgib minu müügiteemat, häbi peaks olema, ise HV guru!
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Visla
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2003



sõnumpostitatud: 22.03.2007 19:23:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Pidin sulle pandud neutraalse ära jah muutma.

Mina sellise kodanikuga äri ei ajaks. Hirmus suure suuga loobib sõnu, kontrollimatult. Aga eks saab selle eest ka vitsad.

Rohkem ei kommantaari, puhka rahus...
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Visla
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2003



sõnumpostitatud: 22.03.2007 17:15:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Võib sulle panna täiesti põhjendamatult negatiivse kommentaari.

Ja vaadates kodaniku enda kümmnetesse ulatuvat negatiivsete arvu - saan sellest ka aru.
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.10.2006 02:30:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

ausa inimesena märgin ära, et äri teinud kommenteeritava isikuga kordagi ei ole...ja ilmselt seda ka kunagi ei juhtu!
ja milline kasutaja on meil kodanik soodent? liiga kergesti solvuv, kõike tema vaadetega mittenõustuvat isikliku solvangu ja lausa sõimamisena tõlgendav vanahärra...nojah, elab üle, issanda loomaaed on ju suur ja lai, paratamatus, et ka siia foorumisse satub igat masti mehi! icon_lol.gif

vastik on aga see, et tüüp täiesti külmalt SITUB teise kasutaja ausa ärimehe mainet oma suure hädaga midagi kurja sinna profiili kirjutada, kui foorumis on julgetud temaga paar korda mitte nõus olla icon_evil.gif ahju sellised IDIOODID!!! beer_yum.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.05.2006 17:01:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Äri läks vägagi positiivselt thumbs_up.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2005 18:46:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

soodent kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=219983&highlight=
Siin lugegu teised ka demagoog Powersi avaldusi.



Vaata äkki leiad veel kohti kuhu see link panna icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2005 14:05:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

soodent kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Ärge jumal eest soodendi teemas teda ennast kunagi kritiseerige, kuna vastasel juhul saab vihaseks, lubab peksa anda ja paneb profiili negatiivse.
Soodendi puhul on tegemist vaimselt ebastabiilse isikuga, kellega tuleks vältida igasugust kontakti.
Kindlasti tundub ta olevat mingite rohtude mõju all, kuna näeb kõiges vandenõud tema vastu (ja just modede vandenõud) icon_rolleyes.gif

Äkki tood mingi lingi tõestuseks kus sulle peksa lubatakse anda?Ja teemas sa ei kritiseerinud vaid lihtsalt alatult mõnitasid ise kusjuures kogu sündmuste ahelast mitteteadlik olles.Ravida võid ennast ise.Ja see ,et sa modede silmis tahad viks poiss olla on ka selgemast selgem muidu selliseid per.elakkuvaid avaldusi ei teeks.


Perselakkuvaid avaldusi?
Tõesti oled mingi aine laksu all vist (või kui ei ole siis peaksid võtma hakkama)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2005 09:11:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Ärge jumal eest soodendi teemas teda ennast kunagi kritiseerige, kuna vastasel juhul saab vihaseks, lubab peksa anda ja paneb profiili negatiivse.
Soodendi puhul on tegemist vaimselt ebastabiilse isikuga, kellega tuleks vältida igasugust kontakti.
Kindlasti tundub ta olevat mingite rohtude mõju all, kuna näeb kõiges vandenõud tema vastu (ja just modede vandenõud) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.05.2005 13:26:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Jah, seda ma olen ja niisamuti ka kõigi teiste jaoks, kes foorumi korda millekski ei pea !
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.05.2005 07:14:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

... ja kõigele sellele ebaõigusele vaatamata, oled sa ikka veel siin ? Huvitav, miks küll ?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.05.2005 23:22:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

... ma arvan, et siin pole mõtet pikalt vaielda, kuna piirang AM30 kuuks ajaks, räägib juba niigi enda eest st. eelnev hinnang pole ainult minu subjektiivne arvamus, vaid sellega on päri ka HV administratsioon ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.05.2005 08:19:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

... ei pea kinni foorumi kodukorrast, provotseerib konflikte ja käitub üldse nii, nagu tal oleks siin foorumis miskid eriõigused ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakala84
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003



sõnumpostitatud: 04.04.2005 19:14:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

see vend tundub küll suht piiratud mõttemaailmaga !
jäi kõvakettast oma lapsiku pakkumise tõttu ilma ja nüüd topib mulle negatiivse kommentaari icon_lol.gif ja on jätnud üldse sellise suht ülbaja (puberdeediku) mulje kuna arvab et mina kui asja müüja pean nüüd talle helistama akkama et oma kõvakettast lahti saada! kui mul on valida kas ma saan 625.- ja saan kettast lahti nii et ise ei pea midagi tegema või siis saan 626.- ja pean akkama ise ta tel. nr. küsima, ja mingite privaat sõnumitega nssima siis arvata on et valin esimese variandi!

niiet edu sulle edaspidiseks!

soodent kirjutas:
Pubekas jah ütles täpse kellaaja millal parim pakkuja saab omale.Kui inimene sellist asja lubab ja ei täida tuleb talle neg kommentaar panna.Eelmine pakkuja lisas vaid 5kr hinnale(625) ei tea mis mõttes see 626 halvem on.Edasi saabus vaikus ja vähearenenud inimese privad.Kommentaari ponit ongi ,et lubadusi mittetäitvad isikud palljastada.Selge see ,et sain nii ka omale negatiivse ent võrrelgem seda huligaaniga kaklemisega millega kaasneb omal lõhkine kulm (y)Ise müüsin hiljuti emaplaadi prosega 900kr ja mitte 1100kr teisele mis päev hiljem pakuti ,sest oli kokkulepe.Debiilikutele selliseid asju muidugi selgeks ei tee.

NO kui nii arvad siis näita mulle ka neis postitutes kohta kus kohas on öeldud et kella 12.00 ks tehtud parim pakkumine saab endale???
esimeses postis oli pandud et kella 20.0-ks (30.03.05) tahaks saada kettast lahti ja siis 30.03.05 õhtul kell 20.37 kirjutasin et täna ei jõua ja homme kell 12.00 on viimane tähtaeg! küsiks nüüd kus on see koht kus on öeldud et kella 12.00-ni on aega pakkuda ja parim pakkumine saab endale??? kui sellele annad vastuse kaob ka minu negatiivne kommentaar!


viimati muutis sakala84 04.04.2005 21:28:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emmennpee
HV Guru
emmennpee

liitunud: 01.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2005 16:20:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

soodent kirjutas:
Ära unusta mats ,et sinu põhjendus raha maksmise venitamise kohta oli arvamus ,et saadan äkki oma vanad sokid.Ei tea mis jumal sa siin oled ,et sul õigus raha maksta siis kui kaup käes ja teised peaks sind automaatselt usaldama.Ja loe tolgus läbi mu negatiivsed need sinusuguste agulitattide pandud.


Minu põhjendus raha maksmise venitamise kohta oli see, mis on eelmises kommentaaris kirjas. Nii et oma vanad sokid võid küll omale jätta...

Ma ei ole jumal, vaid inimene... ja eeldasin, et seda oled ka sina, kuid ma ei leia sinus küll mingit inimlikkust või arusaamist. Varem pole mul kellegagi probleeme olnud, et raha mõni päev hiljem saabub - saadakse aru, et elu on kiire ja tegevusi püütakse optimeerida. Pole ju mõtet eraldi 100 eekuse kaardi järgi sõita 4km kaugusele kesklinna ja tagasi, mis läheb mul maksma 20 EEK ehk 20% kauba hinnast... lisaks vähemalt tund ajakulu. Ma saan selle kaardi ära tuua mõni päev hiljem, kui nagunii on linna asja ja siis raha ära maksta... Olen kogu aeg nii teinud ja seni probleemideta.

Mulle isiklikult tundub, et siin on tegemist pigem pealinna mentaliteediga, et kuidas küll mingi "agulitatt" julgeb üldse venitada pealinna vurlele raha maksmisega...
Kommentaarid: 509 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 423
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
emmennpee
HV Guru
emmennpee

liitunud: 01.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.03.2005 23:27:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

kannatamatu ülbik... muud ei oska küll öelda.

Mees saatis mulle Tallinnast Tartusse postipakiga 100 EEKise TV-kaardi ja pidin raha üle kandma, kui kaup käes. Kuna elan äärelinnas, siis mingi 100 EEKise kaardi pärast eraldi kesklinna ja tagasi sõita läheks mul maksma mingi 20 EEK, mis on 20% kauba hinnast... lisaks ajakulu. Ütlesin talle selge sõnaga, et lähen mõni päev hiljem pakile järele, kui mul on nagunii kesklinna poole asja, et siis saan ühekorraga ka paki välja võtta, kuid mees ei saa absoluutselt aru ja tahab, et ma talle kohe raha üle kannaksin, enne kui olen pakki näinudki. Kardab vist, et jääb rahast ilma või kahtleb oma kaubas... ei tea.

Ennegi on postiga äri aetud ja paki järel päevi hiljem käidud, kuid seni on inimesed sellest aru saanud ja pole mingit prb olnud. Kõik on rahad kätte saanud, mida näitavad ka kommentaarid minu kohta: 43st on negatiivseid 0 (NULL!). "Härra" Soodent'il aga on neutraalseid kommnentaare 6 ja neg. 4! Vaatasin juba alguses, et kuidagi kahtlane tegelane natuke...


viimati muutis emmennpee 06.03.2005 17:41:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 509 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 423
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.08.2004 15:34:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Julgeb sõnavõtta
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 08.01.2004 20:53:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

[quote="soodent"]
Anc kirjutas:
soodent kirjutas:
Anc kirjutas:
ehk tsiteeriksid midagi totrat?
ja sina oled siis härra legaalne tarkvara? openoffice ei suuda ms office asju avada? väga mõttetu jutt sul...

ja see siis on totter vastus postile, kus tehakse maha xls formaadi kasutamist argumendiga, et selle vaatamine läheb liiga kalliks, kuna on vaja legaalne office muretseda?

no vadever. ma just tahtsin uurida mis sa kostad mu eelmise kommentaari peale ja vastus oli täpselt sama mida ma ootasin - muutsid arvamuse minust negatiivseks. Masendav lollidega vaidlemine-ma tegin maha xls laiendi kasutamise firma kodulehe hinnakirja vaatamiseks mis peab lihtsalt avatav olema.Kui iga firma paneb erineva laiendiga avatava hinnakirja siis anc lämbub õnnest.Ja summer võiks üldse moka maas hoida kui ei julge kontaktigi võtta.


arvamust muutsin kuna polnud mõtet hellitada - minust oli niikuinii arvamus juba negatiivseks muudetud minu postide peale. mis ma siin oma arvamust enam vaka all hoian. kui on soov minu mainet mustata siis ei leia ma miks ma sind hellitama ja oma arvamuse väljendamata jätmisega.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2004 21:17:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

[/quote]Sa argpüks ole üldse tasa.[/quote]

Argpüks oled sina, kuna ei oska muudmoodi asju ajada kui peksmisega.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 07.01.2004 14:29:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

soodent kirjutas:
Anc kirjutas:
ehk tsiteeriksid midagi totrat?
ja sina oled siis härra legaalne tarkvara? openoffice ei suuda ms office asju avada? väga mõttetu jutt sul...

ja see siis on totter vastus postile, kus tehakse maha xls formaadi kasutamist argumendiga, et selle vaatamine läheb liiga kalliks, kuna on vaja legaalne office muretseda?

no vadever. ma just tahtsin uurida mis sa kostad mu eelmise kommentaari peale ja vastus oli täpselt sama mida ma ootasin - muutsid arvamuse minust negatiivseks. aga mind see eriti ei kõiguta. see on arvamus inimeselt, kes mind ei tea ega tunne. arvamus inimeselt kes hakkas lihtsalt ühe tema arvates totra kommentaari peale ärplema ja sõimama. ehk siis jahh... peab ka enda arvamuse negatiivseks muutma, kuna kasutaja soodent ei tunneta mingisugust piiri...

ei ole meeldiv inimene suhtlemiseks. ei kannata kriitikat, meeldib teisi mustata. rullnokk icon_wink.gif

oh, by the way, nüüd tuleb kohe minu profiili mustama niikuinii...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2004 00:36:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Jube hea argument Soodent thumbs_up.gif icon_lol.gif
Vähemalt on neid palju, kellega sa ajuvaba kaigast vead.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 06.01.2004 22:56:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

ehk tsiteeriksid midagi totrat?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 06.01.2004 20:09:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

jätab jube agressiivse mulje, kriitikat ei kannata just eriti. paar posti teed mis tema arvamusega lahku lähevad siis tuleb hakkab sulle kommentaare kirjutama. kas siis tõesti ei suuda asju muidu korda ajada? minu arvamus oleks neutraalne olnud, kuid kõlgub vägisi negatiivse poole... räägime asjad selgeks kui probleeme on. ärplemisega ei jõua elus kuskile. ma olen rahulik inimene mind häirivad tõsiselt sellised "pendeldajad" kellel iga väiksemagi asja pärast kohe adrenaliin liikuma hakkab, a'la "davai läheme paneme molli" jutuga tüübi mulje jääb nii...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.01.2004 17:09:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Ähvardad peksa andmisega nüüd juba. ootan thumbs_up.gif
Üldiselt jääks vait juba sel teemal.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.01.2004 14:07:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

yhe inimese negatiised hinnangud olgu neid või 100 tykki võrduvd yhe negatiivse hinnanguna. Andsin negatiivse hinnangu kuna mees on endast liiga heal arvamusel ja sõimab lambist jne. Oleks et ta aint minuga ei oska suhelda, a päris päris paljudega. Ja üldiselt kõrini sest teemast.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.12.2003 14:00:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

soodent kirjutas:
Sa poisike mõtled mida räägid-monitoril kinnitused katki kangutatud kineskoop lööb varje ja triipe sa räägid ainult udune.Juba välimuse eest lendas prügikasti ja sa paned mulle siin negatiivse-tolgus.


Sa oskad ilusaid sõnu rääkida.Saan aru et sa vihane, aga mina pole syydi et sa lootsid 150 krooni eest saada ideaalses korras monitori, millel aint tuleks natuke fookust sättida. Mis välimusse puutub siis oli jah natuke kangutatud, aga mida see loeb nagu? Ma ei arvand et sa 150 krooni eest soovid mingit väga korras välimust, vaadand üle kui see nii oluline oli! JA TOLGUSESK ÄRA SÕIMA MIND!
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.12.2003 01:51:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Inimene, kellega suht võimatu äri teha kuna ta ei kuula sind. Räägid talle asja seisukorra ära ja annad saiahinnaga asja ära. Pärast kui ta ei suuda asja ideaalsesse seisukorda viia, siis tuleb rääkima et petukaup.

MÜÜGITEEMAS KIRJUTASIN: asi siis udune. filmi kannatab vaadata. niisama töötada ei saa.
Lisaks oli kirjas et monitor aastast 1993.
Tahtis osta saia hinnaga, ja hiljem on probleem, et asi kuulub prügikasti!!

Ütlesin et asi udune ja ei kannata kasutada pidevalt, vaid ainult filmi vaatamisel, seega sinu oma viga kui lootsid rohkemat!
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.11.2003 00:34:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

vajasin ketast kiirelt. sain temalt ja kettaga kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.10.2003 13:43:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Sai Protsessorid myydyd, äri kulges muidu positiivselt,
hiljem kysis 1 GfFX5200 kohta infot, pärast info edastamist kukkus laimama ja solvama...
edaspidi pyyan mitte nõu anda, muidu tembeldatakse petiseks ka,
Tunnen siiralt kaasa.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmees
HV kasutaja

liitunud: 20.10.2002



sõnumpostitatud: 09.10.2003 14:36:07    postituse pealkiri: ettevaatust vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

kui teete selle isikuga äri siis peate arvestama sellega et kui teie asi ei ole selline nagu tema seda ettekujutab vaid on selline nagu selle on tootevalmistaja teinud siis peate maksma ise kinni kulud mis kaasnevad sellega et söidate kodaniku juurde (olenevalt olukorrast maksate kinni ka Cargo kulud jne) jne.
Minul söimati nägu täis , röögiti telefoni, ähvadati jne, kuigi myydud asi oli täiesti korras.
See kodanik syydistab köiki teisi enda probleemides.
Kui tahad endale palju probleeme , siis tee selle inimesega äri.
kui ei taha probleeme siis tasub sellest hullust kodanikust suure kaarega ringi käia, sest laimamises on ta kõva käsi ja veist närvidega on ka probleeme, veel meeldib talle inimestele peal 12 öösel helistada.

Selline on minu kogemus ja kui kellelgi teisel on teistsugune kogemus siis nii see lihtsalt on.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

soodent arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 755 häält
Neutraalne: 3% 25 häält
Negatiivne: 4% 35 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.