Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Dianatrix
avatar Kasutajast Dianatrix

Kreisi kasutaja
liitunud:  14.03.2006
viimane külastus:  06.02.2025 23:47:02
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1423
[0.03% kõigist / 0.19 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Dianatrix sõnumeid
kontakt Dianatrix
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Dianatrix
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 92% 48 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 6% 3 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.10.2019 16:12:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Müüsin väikse ekraani icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr3nzy
HV kasutaja
fr3nzy

liitunud: 02.02.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.10.2018 23:45:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Ostis telefoni, tuli ise järgi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.04.2018 19:48:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Ostsin sülearvuti.
Maksin kahes osas (vastutulelik kodanik) thumbs_up.gif
_________________
Origin/Steam: [b:97a4143c53]CaptainAssRash[/b:97a4143c53]
Social Club: [b:97a4143c53]Cpt.AssRash[/b:97a4143c53]

[b:97a4143c53]Ostan PS4 mänge[/b:97a4143c53]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.03.2018 13:48:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

sain ühe arvutikasti.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GPS+
HV vaatleja
GPS+

liitunud: 25.04.2015



sõnumpostitatud: 18.03.2018 21:08:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Lahke südamega annetaja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.03.2018 17:53:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Andis, ilma midagi vastu küsimata. Õilis.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2018 21:46:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Jälle positiivne icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p33rs6
HV Guru
p33rs6

liitunud: 05.03.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.03.2017 11:56:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Sain hea asja hea hinnaga.
Soovitan igati ! =)
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 379
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stasher
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2006



sõnumpostitatud: 29.01.2016 02:23:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Kõik nagu reklaamitud. Pretensioone pole.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reiks-
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2012 12:11:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

äri kiire ja korralik
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.10.2012 15:31:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Oli lahkesti nõus pisikese tasu eest tegema minu ettevõttele uue logo. Jäin tulemusega väga rahule!
Meeldiv koostöö icon_smile.gif Soovitan!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005



sõnumpostitatud: 03.10.2012 20:37:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Sain konkursi kaudu endale asjaliku logo thumbs_up.gif Teinekordki telliks
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003



sõnumpostitatud: 17.01.2011 18:52:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

   
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2008 22:08:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

ärinaine icon_wink.gif

ravime enne vanu veritsevaid haavu , seejärel mõtleme edasi ja arutame
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007



sõnumpostitatud: 14.11.2007 23:05:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

mu hea-hea disainer
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.09.2007 13:19:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Ei, ma ei suuda...
Alati kui ma Diana tekste loen, siis on ikka näha, et mis tõsiduse ja konkreetse jutuga ta selle taas on kirja pannud.
Kuid kui hakkad laskuma detailidesse, siis manab inimaju selle juttu peale kohe hopsti ühe pildi ka silme ette ja taas on naer kõrvuni ja kõht krampis icon_lol.gif

Ai, pane samas vaimus edasi icon_exclaim.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.09.2007 20:48:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Aga minu arust on Scrasy väga tark, andekas, humoorikas ja pervo mõtteviisiga neiu. And I like that ^^
Toob siia ahvidest noliferite karja veidi vaheldust ja huvitavaid teemasid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006



sõnumpostitatud: 06.09.2007 16:13:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: puudub

Mul juba häbi, et sellest soost olen... nii lihtsalt käib see positiivsete teenimine. icon_redface.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.09.2007 20:38:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Paneme tsikkidele ikka positiivse.... võiks rohkem selliseid olla
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.08.2007 14:20:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

H!tman kirjutas:
naine Hvs icon_biggrin.gif minu meelest uskumatu thumbs_up.gif


Samad sõnad, see uskumatus väärib positiivset
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006



sõnumpostitatud: 14.08.2007 04:41:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: puudub

carl0 kirjutas:
mingi väga ülbe naine tundub. kui ma teen enda otsin tööd teema siis ma ei taha et minu töid hakataks kommenteerima. Sulle ei piisanud ühest postist et minu teemat solkida, tegid igaks-juhuks kaks. Foorumi reeglitest ei tea ka midagi. NEGATIIVNE icon_evil.gif

Mitte ülbe naine, vaid ülbe disainer. Seal on vaks vahet ja tegemist mu ametliku tiitliga, vaja taset hoida. Niiet pane siia veel üks kuradike, kui see Su päeva heaks teeb. thumbs_up.gif
Siiski, pidasin vajalikuks sõna sekka öelda, eriti teise postituse puhul. Äkki mõni inimene tõesti ei tea, et halvast disainist ei saa head disaini ainuüksi raha juurde makstes. :ülbe-nägu:
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carl0
HV vaatleja

liitunud: 12.08.2007



sõnumpostitatud: 13.08.2007 19:48:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Negatiivne

mingi väga ülbe naine tundub. kui ma teen enda otsin tööd teema siis ma ei taha et minu töid hakataks kommenteerima. Sulle ei piisanud ühest postist et minu teemat solkida, tegid igaks-juhuks kaks. Foorumi reeglitest ei tea ka midagi. NEGATIIVNE icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.07.2007 01:47:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Panen positiivse selle eest et Skeptik pani minuarust mõttetu asja eest sulle negatiivse.. Ja muidu üldse tubli kasutaja!
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006



sõnumpostitatud: 19.07.2007 01:43:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: puudub

Palun ära löö. icon_redface.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.07.2007 00:56:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Negatiivne

AITÄH, ET TEGID HV PEALEHEL OLEVASSE TASULISSE MINU MÜÜGITEEMASSE OMA MÜÜGIPAKKUMISE! icon_evil.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.07.2007 21:24:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Respect ning kõi muu. Tõeline eeskuju teisele naistele, võtke eeskuju, liituga HinnaVaatlusega, ning tehke midagi head.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003



sõnumpostitatud: 25.06.2007 15:14:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

tubli disainipreili

siiamaani pole midagi maksmata jäänud(st mina pole talle midagi maksmata jäänud) thumbs_up.gif

ja see, et ta sekundi hilineb, ei tähenda, et ta tunnikese veel otsa hilineb, eks ikka päeva:P
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eser
HV veteran


liitunud: 22.11.2003



sõnumpostitatud: 10.02.2007 07:51:29    postituse pealkiri: hmm vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Neutraalne

Ara usu hülge loba
_________________
Must, ja karvane !
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005



sõnumpostitatud: 06.02.2007 12:28:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

naine Hvs icon_biggrin.gif minu meelest uskumatu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomson
HV veteran
tomson

liitunud: 22.08.2003



sõnumpostitatud: 04.02.2007 00:29:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006



sõnumpostitatud: 22.01.2007 17:48:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: puudub

Sammer kirjutas:
ebaviisakas

n00b! Kitukas! icon_confused.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2007 14:35:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Negatiivne

ebaviisakas
_________________
[img:b894b93f20]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/3/thor3986.png[/img:b894b93f20]
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meph
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2003



sõnumpostitatud: 28.12.2006 18:56:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

võib ka nii öelda jah.... icon_arrow.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.12.2006 16:50:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

maiasmokk 8)
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meph
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2003



sõnumpostitatud: 15.12.2006 15:00:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

hqs: mina käisin ka sinu juures! icon_razz.gif

Aga tütarlapsele positiivset, võttis mult ka üleliigseid prosesid ära.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.12.2006 12:28:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Tõi mulle beer_yum.gif, selle eest paneks kohe positiivse icon_lol.gif

+ võttis kotitäie mälu oma hoolealla thumbs_up.gif
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
contramort
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.12.2006 18:29:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Mulle üleliigseks osutunud asjad leidsid uue omaniku kes oskab ilmselt nendest rõõmu tunda. Õigel ajal õiges kohas, ei andnud mulle võimalust oodata. Igati tore tüdruk icon_biggrin.gif
_________________
...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.12.2006 22:44:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004



sõnumpostitatud: 05.12.2006 19:43:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

igati broo banaan
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.11.2006 11:58:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Vabastas mind ca 3,5 x 3,5 cm ruumi võtvast ilmatusuurest 5x86 protsessorist, mis on iseenesest väga teretulnud nähtus. Üks vähestest mulle teadaolevatest Lasnamäe-Iru ja mujal sealkandis pesitsevatest HV-lastest icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.11.2006 11:28:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

v6ttis vastu m6ned ruumiv6tvad prosed...naisahvid v6iksid rohkem esindatud olla, kui ainult antud isendiga...

ja auto kiitmise eest ka +
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003



sõnumpostitatud: 20.11.2006 21:21:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003



sõnumpostitatud: 20.11.2006 00:55:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

andsin 3 pleikkari mängu ära thumbs_up.gif elab kõrval majas niiet palju probleeme polnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.11.2006 01:16:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

asjalik kasutaja, teab millest räägib.
isegi oma meheau uksevahele peksnud ja talt abi küsinud, hetkel küll ei mäleta millega seoses, aga midagi huvitavat kindlasti oli...
EDIT: kirjavead
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad


viimati muutis mTim 20.12.2006 15:31:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bmwgangste
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2005



sõnumpostitatud: 11.11.2006 12:13:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Äri sujus normalselt, norm icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.11.2006 11:40:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Aitas hädast välja. Ja väga konkreetse jutuga kah. St. räägib ainult seda mida teab. Ja alati õiges kohas kah. Positiivne.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004



sõnumpostitatud: 01.11.2006 23:40:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

..silma jäänud väga positiivsest küljest icon_wink.gif
Mida muud, kui positiivne icon_smile.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk777
HV veteran

liitunud: 14.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.10.2006 15:03:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Neiu lihtsalt võttis minu käest kõik ära, isegi vihm polnud takistuseks icon_biggrin.gif

Õigel ajal õiges kohas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2006 22:56:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

Sain talt 16 MB SD kaardi - tänud thumbs_up.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006



sõnumpostitatud: 24.10.2006 20:29:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Dianatrix ]: Positiivne

oli õigel ajal ka juhuslikult väga õiges kohas ja sai soovitud prosed kätte ilusti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Dianatrix arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 40 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.