Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: soodent
avatar Kasutajast soodent

HV Guru
liitunud:  10.04.2002
viimane külastus:  10.02.2017 00:42:41
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  10817
[0.20% kõigist / 1.22 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja soodent sõnumeid
amet:  Rauaroobert
kontakt soodent
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: soodent
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 564 häält
Neutraalne: 1% 6 häält
Negatiivne: 3% 19 häält
Sinu arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2017 08:20:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

thumbs_up.gif tänud
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.02.2017 11:23:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kaubad koos thumbs_up.gif Denon
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.02.2017 19:42:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostis video.

Kõik tipp-topp thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.01.2017 15:19:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostis videokaardi. Hea ja korrektne diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heikz
HV kasutaja
Heikz

liitunud: 10.07.2010



sõnumpostitatud: 25.12.2016 01:10:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai ostetud GPU ja PSU. Suhtlus kiire, transport kiire, kaup korralik.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2016 20:23:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Meeldiv tehing! Soovitan beer_yum.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk351
HV veteran
mikk351

liitunud: 22.02.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2016 18:55:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sain objektiivi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
audi-äss
Kreisi kasutaja
audi-äss

liitunud: 23.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.08.2016 09:30:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai üks SSD ostetud, kõik OK.
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.08.2016 15:41:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Soetasin postiteel elektroonikat.
Kaunikesti hästi pakitud ja kraam töötab ka veel. thumbs_up.gif
Tänan
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd phenom
HV Guru

liitunud: 07.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.07.2016 00:45:46    postituse pealkiri: +1 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

müüb head kauppa 5+
Kommentaarid: 554 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.07.2016 19:42:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Seekord siis videokaart ostetud.
Hea kaart, hea hinnaga ja töötab laitmatult thumbs_up.gif

Tänud!
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arthur
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.06.2016 23:19:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Korralik ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.05.2016 13:16:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Mälupuudus sai lahenduse... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mastert
HV kasutaja
mastert

liitunud: 08.12.2004



sõnumpostitatud: 04.05.2016 12:18:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Müüsin kodukino. Tehing kiire ja korrektne thumbs_up.gif
_________________
nonii
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008



sõnumpostitatud: 01.05.2016 13:55:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin GTX750 videokaardi. Kiire diil ning kaart korralik! icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SeaDjinn
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2011



sõnumpostitatud: 15.03.2016 18:57:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Prose ja emaplaat käes. tiptop. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hennu7o2
HV kasutaja
Hennu7o2

liitunud: 26.03.2010



sõnumpostitatud: 26.11.2015 00:59:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin CPU, kõik hästi, soovitan.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003



sõnumpostitatud: 14.11.2015 18:28:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

tänud, järjekordne positiivne ärikogemus
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.11.2015 18:31:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Võttis plate ja prose ligi thumbs_up.gif
_________________
Müüa palju uusi korpuseid: https://www.upload.ee/files/19165838/Korpuste-pakkumie-1.pdf.html
Enamusi on mitu! Kui huvi siis PS või kõne.
Valikus ka kümneid mänguarvuteid igale hinnaklassile - küsi lisa!!!
Kommentaarid: 1601 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martunja
HV kasutaja
martunja

liitunud: 10.09.2003



sõnumpostitatud: 03.11.2015 22:44:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kaup korralik ja mina rahul!
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okest
Kreisi kasutaja
okest

liitunud: 13.07.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.10.2015 19:48:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin protsessori, kiire tegutsemine ja okei icon_smile.gif
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 30.10.2015 14:37:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

reinuvader kirjutas:
Imbetsill!!!!


Kui arvestada, et 10% inimestest on joodikud, 30% suitsetavad ja
ja suur protsent üldise vaimse alaarenguga siis on kõik loogiline miks mulle sellised kommentaarid satuvad, kui ei satuks oleks imelik.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reinuvader
Kreisi kasutaja
reinuvader

liitunud: 21.02.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.10.2015 02:52:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Imbetsill!!!!
_________________
Aitan arvuti koostamisel ja ka ülesse seadmisel ! Vastavalt inimese vajadusele ja kasutus eesmärgile. GSM 54173760
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.10.2015 08:17:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kiire tehing tehtud thumbs_up.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
k455
HV kasutaja
k455

liitunud: 24.02.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.10.2015 17:45:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Soetasin prose. Kõik tiptop!
_________________
Parimad küttesüsteemide lahendused leiate:
www.ostakatel.EE
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.10.2015 20:35:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Nüüd ostin mälu juurde, vanad asjad hakkasid juba meelest minema, nüüd mahub jälle. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.09.2015 21:02:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Müüs hea hinnaga hea protsessori. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-z
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2005



sõnumpostitatud: 14.08.2015 10:50:32    postituse pealkiri: Positiivne! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin paar ketast ja arvuti - all good! thumbs_up.gif
_________________
Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.08.2015 20:14:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin videokaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 04.08.2015 19:13:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

assu2 kirjutas:
Kasutaja lahmib mulle täiesti tühja kohapealt negatiivse, põhjendades seda täiesti ajuvaba seletusega. Saad vastu ühe.



Tegemist vaimuhaigega, inimene ei saa aru mida teeb ja räägib.
Tema profiilis negatiivse põhjendus pikalt kirjas, aga olend kirjaoskamatu.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assu2
Kreisi kasutaja
assu2

liitunud: 18.07.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.08.2015 12:47:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Kasutaja lahmib mulle täiesti tühja kohapealt negatiivse, põhjendades seda täiesti ajuvaba seletusega. Saad vastu ühe.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karukas
HV veteran
karukas

liitunud: 31.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.07.2015 08:30:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kiirelt emaplaat kohal. Kõik sujus thumbs_up.gif
_________________
Torgin vanarauda erinevate asjadega ja suviti sõidan jalgrattaga.
Kommentaarid: 202 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
susi
HV veteran

liitunud: 24.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.07.2015 20:23:39    postituse pealkiri: +++ vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin kõvaketta. Kaup ilusti pakituna "kapiga" ja raha ülekandega. Kõik OK.
Kommentaarid: 263 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.07.2015 15:02:52    postituse pealkiri: WD green vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin kaks tera ketast thumbs_up.gif
_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005



sõnumpostitatud: 06.07.2015 13:08:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tehing kiire, kaup korralik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohakaoskar
Kreisi kasutaja
Ohakaoskar

liitunud: 28.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.06.2015 16:54:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin mõned vanemad prosed. Sain kollektsiooni jaoks mitu veel pealekauba icon_smile.gif
_________________
Punk on lahe ja Rock'n'Roll ei sure!!!
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaip
HV kasutaja
vaip

liitunud: 24.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.06.2015 11:54:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin mälud OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martinr112
HV kasutaja
martinr112

liitunud: 15.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.06.2015 21:32:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. Kõik OK.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohakaoskar
Kreisi kasutaja
Ohakaoskar

liitunud: 28.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.06.2015 18:53:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin vanad aga veel kobedad mälud. Oli korralikult pakitud thumbs_up.gif
_________________
Punk on lahe ja Rock'n'Roll ei sure!!!
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Briz
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.06.2015 10:49:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin prose. Soovitan !
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Undercover
HV kasutaja
Undercover

liitunud: 17.11.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.05.2015 18:13:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin prose. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onusven
HV kasutaja
onusven

liitunud: 09.11.2008



sõnumpostitatud: 15.03.2015 18:03:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin prose. Kõik ok! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhe
HV vaatleja
juhe

liitunud: 23.09.2002



sõnumpostitatud: 08.03.2015 00:08:19    postituse pealkiri: Re: Avastus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

soodent kirjutas:
juhe kirjutas:
Nimelt avastasin oma hinnangute hulgast antud geenimutatsiooni rämeda solvangu (Aastate taguse), ning jälgi ajades on see täiesti alusetu, kuna antud tati mobla oli väljas ja ainus kord, kui mulle helistas, ajas totaalset sokki... Never ei soovita!



Sa ise ju tookord ei täitnud ühtegi lubadust ja nüüd 1.5 aastat hiljem tuled lootuses , et pole jälgigi alles siia pasandama.Mul peaks su vabandusega priva isegi äkki alles olema, halasid ja nutsid kuidas pole kedagi kes suudaks mulle raha üle kanda, sest pole raha ega rahakaarti.Topski ehtne
seniil.


Valetamine ja laimamine paistab Sul suis veres olema... Nii loll on ikke kohe väga loll olla! Rohkem ei diskuteeri, kuna argumenteeritud mittelahmiv diskussiióon eeldab ka Sinu poolt aju, kuradi ROTT!
_________________
Pole olemas lahendamatuid probleeme, on vaid saamatud lahendajad.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 07.03.2015 01:22:58    postituse pealkiri: Re: Avastus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

juhe kirjutas:
Nimelt avastasin oma hinnangute hulgast antud geenimutatsiooni rämeda solvangu (Aastate taguse), ning jälgi ajades on see täiesti alusetu, kuna antud tati mobla oli väljas ja ainus kord, kui mulle helistas, ajas totaalset sokki... Never ei soovita!



Sa ise ju tookord ei täitnud ühtegi lubadust ja nüüd 1.5 aastat hiljem tuled lootuses , et pole jälgigi alles siia pasandama.Mul peaks su vabandusega priva isegi äkki alles olema, halasid ja nutsid kuidas pole kedagi kes suudaks mulle raha üle kanda, sest pole raha ega rahakaarti.Topski ehtne
seniil.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhe
HV vaatleja
juhe

liitunud: 23.09.2002



sõnumpostitatud: 06.03.2015 21:46:37    postituse pealkiri: Avastus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Nimelt avastasin oma hinnangute hulgast antud geenimutatsiooni rämeda solvangu (Aastate taguse), ning jälgi ajades on see täiesti alusetu, kuna antud tati mobla oli väljas ja ainus kord, kui mulle helistas, ajas totaalset sokki... Never ei soovita!
_________________
Pole olemas lahendamatuid probleeme, on vaid saamatud lahendajad.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2015 11:46:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Müüsin videokaardi. Mõistlik tehing! beer_yum.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001



sõnumpostitatud: 27.02.2015 15:31:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Müüs toimiva prose, kõik sujus kenasti.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oller
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2009



sõnumpostitatud: 20.02.2015 23:00:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin prose 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teiv
HV kasutaja
Teiv

liitunud: 13.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.02.2015 16:19:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai üks objektiiv sebitud. thumbs_up.gif
_________________
Black Edition
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexup
HV Guru
lexup

liitunud: 24.04.2010



sõnumpostitatud: 16.02.2015 19:29:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Pommi- ja kuulikindlas pakendis saabusid kettad. Soovitused beer_yum.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 297
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  järgmine
1/17

soodent arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 755 häält
Neutraalne: 3% 25 häält
Negatiivne: 4% 35 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.