| autor |
sõnum |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
postitatud: 09.02.2017 08:20:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
tänud _________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
postitatud: 03.02.2017 11:23:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kaubad koos Denon |
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
postitatud: 01.02.2017 19:42:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostis video.
Kõik tipp-topp  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmz
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
postitatud: 30.01.2017 15:19:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostis videokaardi. Hea ja korrektne diil  |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heikz
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2010
|
postitatud: 25.12.2016 01:10:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Sai ostetud GPU ja PSU. Suhtlus kiire, transport kiire, kaup korralik. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
postitatud: 02.12.2016 20:23:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Meeldiv tehing! Soovitan  _________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk351
HV veteran

liitunud: 22.02.2015
|
postitatud: 09.09.2016 18:55:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sain objektiivi  |
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
audi-äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2004
|
postitatud: 21.08.2016 09:30:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Sai üks SSD ostetud, kõik OK. |
|
|
| Kommentaarid: 229 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
postitatud: 03.08.2016 15:41:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Soetasin postiteel elektroonikat.
Kaunikesti hästi pakitud ja kraam töötab ka veel.
Tänan _________________ Hapud viinamarjad |
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd phenom
HV Guru
liitunud: 07.11.2009
|
postitatud: 21.07.2016 00:45:46 postituse pealkiri: +1 |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 554 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
postitatud: 07.07.2016 19:42:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Seekord siis videokaart ostetud.
Hea kaart, hea hinnaga ja töötab laitmatult
Tänud! _________________ 30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist? |
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arthur
HV vaatleja
liitunud: 21.07.2013
|
postitatud: 01.06.2016 23:19:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Korralik ostja  |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
postitatud: 11.05.2016 13:16:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Mälupuudus sai lahenduse...  |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mastert
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2004
|
postitatud: 04.05.2016 12:18:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Müüsin kodukino. Tehing kiire ja korrektne  _________________ nonii |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
postitatud: 01.05.2016 13:55:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin GTX750 videokaardi. Kiire diil ning kaart korralik!  |
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SeaDjinn
HV vaatleja
liitunud: 30.05.2011
|
postitatud: 15.03.2016 18:57:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Prose ja emaplaat käes. tiptop.  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hennu7o2
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2010
|
postitatud: 26.11.2015 00:59:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Ostsin CPU, kõik hästi, soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
postitatud: 14.11.2015 18:28:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| tänud, järjekordne positiivne ärikogemus |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
postitatud: 11.11.2015 18:31:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1601 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martunja
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2003
|
postitatud: 03.11.2015 22:44:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Kaup korralik ja mina rahul! |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okest
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.07.2011
|
postitatud: 31.10.2015 19:48:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin protsessori, kiire tegutsemine ja okei  |
|
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 30.10.2015 14:37:55 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| reinuvader kirjutas: |
| Imbetsill!!!! |
Kui arvestada, et 10% inimestest on joodikud, 30% suitsetavad ja
ja suur protsent üldise vaimse alaarenguga siis on kõik loogiline miks mulle sellised kommentaarid satuvad, kui ei satuks oleks imelik. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reinuvader
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2009
|
postitatud: 30.10.2015 02:52:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
Imbetsill!!!! _________________ Aitan arvuti koostamisel ja ka ülesse seadmisel ! Vastavalt inimese vajadusele ja kasutus eesmärgile. GSM 54173760 |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
postitatud: 21.10.2015 08:17:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kiire tehing tehtud  _________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k455
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2009
|
postitatud: 18.10.2015 17:45:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Soetasin prose. Kõik tiptop! _________________ Parimad küttesüsteemide lahendused leiate:
www.ostakatel.EE |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 05.10.2015 20:35:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Nüüd ostin mälu juurde, vanad asjad hakkasid juba meelest minema, nüüd mahub jälle.  |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 30.09.2015 21:02:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Müüs hea hinnaga hea protsessori.  |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-z
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2005
|
postitatud: 14.08.2015 10:50:32 postituse pealkiri: Positiivne! |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin paar ketast ja arvuti - all good!  _________________ Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära! |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010
|
postitatud: 09.08.2015 20:14:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi  |
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 04.08.2015 19:13:52 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| assu2 kirjutas: |
| Kasutaja lahmib mulle täiesti tühja kohapealt negatiivse, põhjendades seda täiesti ajuvaba seletusega. Saad vastu ühe. |
Tegemist vaimuhaigega, inimene ei saa aru mida teeb ja räägib.
Tema profiilis negatiivse põhjendus pikalt kirjas, aga olend kirjaoskamatu. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
assu2
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2008
|
postitatud: 04.08.2015 12:47:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
| Kasutaja lahmib mulle täiesti tühja kohapealt negatiivse, põhjendades seda täiesti ajuvaba seletusega. Saad vastu ühe. |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karukas
HV veteran

liitunud: 31.07.2006
|
postitatud: 29.07.2015 08:30:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kiirelt emaplaat kohal. Kõik sujus  _________________ Torgin vanarauda erinevate asjadega ja suviti sõidan jalgrattaga. |
|
|
| Kommentaarid: 202 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
susi
HV veteran
liitunud: 24.03.2002
|
postitatud: 23.07.2015 20:23:39 postituse pealkiri: +++ |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Ostsin kõvaketta. Kaup ilusti pakituna "kapiga" ja raha ülekandega. Kõik OK. |
|
|
| Kommentaarid: 263 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
egert
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2007
|
postitatud: 19.07.2015 15:02:52 postituse pealkiri: WD green |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin kaks tera ketast  _________________ I need about tree fiddy.
Egert |
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
postitatud: 06.07.2015 13:08:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Tehing kiire, kaup korralik.  |
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohakaoskar
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2003
|
postitatud: 25.06.2015 16:54:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin mõned vanemad prosed. Sain kollektsiooni jaoks mitu veel pealekauba  _________________ Punk on lahe ja Rock'n'Roll ei sure!!! |
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
187 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaip
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2007
|
postitatud: 20.06.2015 11:54:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud OK  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martinr112
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2003
|
postitatud: 10.06.2015 21:32:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Ostsin videokaardi. Kõik OK. |
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohakaoskar
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2003
|
postitatud: 02.06.2015 18:53:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin vanad aga veel kobedad mälud. Oli korralikult pakitud  _________________ Punk on lahe ja Rock'n'Roll ei sure!!! |
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
187 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Briz
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.02.2004
|
postitatud: 01.06.2015 10:49:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Undercover
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2012
|
postitatud: 19.05.2015 18:13:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin prose. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onusven
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2008
|
postitatud: 15.03.2015 18:03:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin prose. Kõik ok!  |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juhe
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2002
|
postitatud: 08.03.2015 00:08:19 postituse pealkiri: Re: Avastus |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
| soodent kirjutas: |
| juhe kirjutas: |
| Nimelt avastasin oma hinnangute hulgast antud geenimutatsiooni rämeda solvangu (Aastate taguse), ning jälgi ajades on see täiesti alusetu, kuna antud tati mobla oli väljas ja ainus kord, kui mulle helistas, ajas totaalset sokki... Never ei soovita! |
Sa ise ju tookord ei täitnud ühtegi lubadust ja nüüd 1.5 aastat hiljem tuled lootuses , et pole jälgigi alles siia pasandama.Mul peaks su vabandusega priva isegi äkki alles olema, halasid ja nutsid kuidas pole kedagi kes suudaks mulle raha üle kanda, sest pole raha ega rahakaarti.Topski ehtne
seniil. |
Valetamine ja laimamine paistab Sul suis veres olema... Nii loll on ikke kohe väga loll olla! Rohkem ei diskuteeri, kuna argumenteeritud mittelahmiv diskussiióon eeldab ka Sinu poolt aju, kuradi ROTT! _________________ Pole olemas lahendamatuid probleeme, on vaid saamatud lahendajad. |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 07.03.2015 01:22:58 postituse pealkiri: Re: Avastus |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| juhe kirjutas: |
| Nimelt avastasin oma hinnangute hulgast antud geenimutatsiooni rämeda solvangu (Aastate taguse), ning jälgi ajades on see täiesti alusetu, kuna antud tati mobla oli väljas ja ainus kord, kui mulle helistas, ajas totaalset sokki... Never ei soovita! |
Sa ise ju tookord ei täitnud ühtegi lubadust ja nüüd 1.5 aastat hiljem tuled lootuses , et pole jälgigi alles siia pasandama.Mul peaks su vabandusega priva isegi äkki alles olema, halasid ja nutsid kuidas pole kedagi kes suudaks mulle raha üle kanda, sest pole raha ega rahakaarti.Topski ehtne
seniil. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juhe
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2002
|
postitatud: 06.03.2015 21:46:37 postituse pealkiri: Avastus |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
Nimelt avastasin oma hinnangute hulgast antud geenimutatsiooni rämeda solvangu (Aastate taguse), ning jälgi ajades on see täiesti alusetu, kuna antud tati mobla oli väljas ja ainus kord, kui mulle helistas, ajas totaalset sokki... Never ei soovita! _________________ Pole olemas lahendamatuid probleeme, on vaid saamatud lahendajad. |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014
|
postitatud: 03.03.2015 11:46:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Müüsin videokaardi. Mõistlik tehing!  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
postitatud: 27.02.2015 15:31:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Müüs toimiva prose, kõik sujus kenasti. |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oller
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2009
|
postitatud: 20.02.2015 23:00:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin prose 5+  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teiv
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2004
|
postitatud: 17.02.2015 16:19:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai üks objektiiv sebitud.  _________________ Black Edition |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexup
HV Guru

liitunud: 24.04.2010
|
postitatud: 16.02.2015 19:29:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Pommi- ja kuulikindlas pakendis saabusid kettad. Soovitused  |
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
297 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|