Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: soodent
avatar Kasutajast soodent

HV Guru
liitunud:  10.04.2002
viimane külastus:  10.02.2017 00:42:41
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  10817
[0.20% kõigist / 1.22 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja soodent sõnumeid
amet:  Rauaroobert
kontakt soodent
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: soodent
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 564 häält
Neutraalne: 1% 6 häält
Negatiivne: 3% 19 häält
Sinu arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Cryp7on
Kreisi kasutaja
Cryp7on

liitunud: 07.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.02.2015 21:16:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai ostetud inteli prose. Kõik toimib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenkauksi
HV veteran

liitunud: 30.08.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.01.2015 20:57:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin prose
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yokohama
HV vaatleja
yokohama

liitunud: 17.07.2007



sõnumpostitatud: 26.01.2015 19:27:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin protsessori. Kõik toimib, korralik diil icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.01.2015 14:22:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Müüs protsessori, kaup korralik ja saatis lubatud ajal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001



sõnumpostitatud: 22.01.2015 14:47:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Üks videokaart sai ostetud thumbs_up.gif
_________________
Laiformaat digitaaltrükk kuni 152 cm laiusele meediale, külm- ja kuumlamineerimine, värviline ja must-valge lasertrükk kuni A3+ formaadile.
Hinnad soodsad! Täpsem info: www.parexnn.ee
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JT17
Kreisi kasutaja
JT17

liitunud: 07.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2015 16:24:25    postituse pealkiri: Müüs x3330 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Müüs x3330 - OK. beer_yum.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexup
HV Guru
lexup

liitunud: 24.04.2010



sõnumpostitatud: 17.01.2015 16:08:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Soovitused thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 297
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirves53
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2015 18:11:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Müüs prose!
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.01.2015 11:24:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Müüs töötava protsessori, kõik korras.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.01.2015 00:15:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tehing tehtud, aus kaup ja konkreetne müüja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.01.2015 21:34:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Saime väga kiiresti kokkulepele RAMi osas!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hr.Kägu
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2014 07:57:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Soovitan - tubli mees - enne reaalset tehingut kontrollis pakutavat põhjalikult ja jättis sellise asja müümata mis küll ilus paistis aga võinuks hilisemat peavalu põhjustama hakata - haruldus tänapäeval icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009



sõnumpostitatud: 21.12.2014 17:44:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kiire tehing !
Kaup kvaliteetne beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.12.2014 18:13:10    postituse pealkiri: Xeon E5440 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

sai prose soetatud A+++
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2842#ov
emmega, slic bios netis peale, isegi see aasta oli mingi uuendus tehtud ja vesijahutus peale ning 4ghz alla tiksuma icon_biggrin.gif

eks ma vaatan kaugel see efektiivne tipp on , sooja ja jõudluse suhtes icon_smile.gif

Awsome icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevin1234
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2014



sõnumpostitatud: 18.12.2014 17:10:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostsin prose , kõik tiptop icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kadett99
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.12.2014 23:43:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai prose ostetud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.12.2014 11:58:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Müüsin sülearvuti . Kõik ok.

Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003



sõnumpostitatud: 07.12.2014 23:22:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Taaskord positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hard
HV vaatleja
hard

liitunud: 01.03.2003



sõnumpostitatud: 07.12.2014 18:03:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin prose e3330, töötab.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draaxz
HV kasutaja
Draaxz

liitunud: 26.07.2010



sõnumpostitatud: 03.12.2014 09:51:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostsin x3330, saatis mulle soome pakk, mis oli korralikult pakitud.
ainult posiitivne thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Eesti keel ei ole minu emakeel, vabandan vigade eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004



sõnumpostitatud: 25.11.2014 22:35:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tänud, prose töötab hästi!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdef
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2014



sõnumpostitatud: 19.11.2014 21:47:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin Xeon X3330 protsessori. Kiire tehing ja kõik töötab! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bikertim
HV kasutaja
bikertim

liitunud: 30.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.11.2014 13:02:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai omandatud Xeon E5440 protsessor koos 771-775 kleepsuga ja asi töötab väga hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2014 09:55:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Olen uute kõlaritega väga rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
willu2
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007



sõnumpostitatud: 11.11.2014 16:33:43    postituse pealkiri: E5440 + lga 771->775 adapter vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Prose kiirelt käes, rakendus esialgu ootel, sest pretendent ei sobinud.
_________________
<Parem ikka, kui mitte midagi>
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer112
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2011



sõnumpostitatud: 22.10.2014 11:06:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin videokaardi, asjaga väga rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 115
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.10.2014 08:46:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Väike prose diil thumbs_up.gif
_________________
Müüa palju uusi korpuseid: https://www.upload.ee/files/19165838/Korpuste-pakkumie-1.pdf.html
Enamusi on mitu! Kui huvi siis PS või kõne.
Valikus ka kümneid mänguarvuteid igale hinnaklassile - küsi lisa!!!
Kommentaarid: 1601 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priit
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.10.2014 19:57:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin prose, saatis kiiresti kohale && asi töötab nii nagu peab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 205 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006



sõnumpostitatud: 29.09.2014 21:11:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostis kõlarid, viisin kohale ja tema andis raha, julgen soovitada!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.09.2014 19:35:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostis 2 arvutit icon_cool.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003



sõnumpostitatud: 27.08.2014 12:53:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

kõik hästi, tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EkzaliK
HV kasutaja
EkzaliK

liitunud: 05.01.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.08.2014 18:00:13    postituse pealkiri: PSU + E5400 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Väga sõbralik müüja, kõik nii nagu peab thumbs_up.gif
_________________
Rahulik AHV
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2014 22:30:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostis veel ühe kaardi

usaldas taas ja nagu näha ei pidanud pettuma
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.08.2014 16:37:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. Proovida jõudnud küll pole, samas pole ka tunnet, et oleks tünga saanud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kandinski
HV kasutaja


liitunud: 18.08.2002



sõnumpostitatud: 01.08.2014 23:10:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai videokaart ostetud...
_________________
Iga asi töötab paremini, kui ta sisse lülitada...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salamander
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.06.2014 22:15:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Jättis väga vastutuleliku ja positiivse mulje. Soovitan kindlasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MihhailLendur
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2003



sõnumpostitatud: 05.06.2014 13:50:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin kasutajalt objektiivi ja kõik sujus karvapealt, tegu on hea ja abivalmi inimesega, soovitan!
_________________
Mis on elu mõte?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007



sõnumpostitatud: 03.06.2014 21:26:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Olin ostja rollis. Korralik kaup mõistliku hinnaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.06.2014 13:16:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Müüs filtrid fotokale
thumbs_up.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.05.2014 00:08:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

jälle üks objektiiv ostetud, tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.05.2014 01:43:59    postituse pealkiri: Pioneer XR-A4900 muusikakeskus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Pakkus, tuli, ostis. Lisaks sellele veel asjalik ja muheda jutuga thumbs_up.gif Kindlasti positiivne!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EML
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.05.2014 08:35:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Äri sujus kiirelt ja tõrgeteta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
i8080
Kreisi kasutaja
i8080

liitunud: 15.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.04.2014 00:17:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

müüsin resiiveri. suht kiire sujuv diil ja kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014



sõnumpostitatud: 19.04.2014 11:54:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

5+
Kaup selline, nagu ütles.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.04.2014 21:11:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

objektiiv ostetud, tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
võrgujuhe
Kreisi kasutaja
võrgujuhe

liitunud: 09.06.2003



sõnumpostitatud: 25.03.2014 09:06:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai üks ressiiver müüdud, kõik toimis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.01.2014 22:42:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostis videokaardi
nagu kommentaaris näha on uus omanik rahul seega ka mina rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
littlejacob
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.10.2013 18:33:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. Kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002



sõnumpostitatud: 10.10.2013 19:09:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.09.2013 16:03:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  järgmine
2/17

soodent arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 755 häält
Neutraalne: 3% 25 häält
Negatiivne: 4% 35 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.