| autor |
sõnum |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
postitatud: 19.11.2025 00:48:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni - kõik sujus!  |
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gs4
HV vaatleja
liitunud: 31.05.2013
|
postitatud: 19.02.2025 10:27:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
| Ostsin gpu. Kõik ok. Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
postitatud: 18.10.2023 07:07:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
Kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
postitatud: 30.05.2023 10:52:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
Kiire tehing posti teele  |
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZuluXE
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2006
|
postitatud: 09.12.2022 17:15:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
Ostsin kella. Kõik OK  _________________ Vaata asukohta |
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caoimhin
HV vaatleja
liitunud: 16.07.2021
|
postitatud: 10.10.2022 11:27:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
| Ostis videokaardi, käis ise järgi. 5+. |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bublik
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.08.2007
|
postitatud: 08.04.2021 09:24:43 postituse pealkiri: +++ |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
Üks positiivne ostukogemus rohkem,
Tänud! |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alfie
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2008
|
postitatud: 20.11.2020 18:21:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
Sain telefoni, võib peaaegu rahule jääda  |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stanley
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2015
|
postitatud: 13.05.2018 00:20:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
| Ostsin tooli, kõik tip top |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 23.04.2018 21:58:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
süler nagu lubatud. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 11.04.2018 08:29:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
Vahetus lauaarvuti vs sülearvuti sujus kenasti! _________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
|
| Kommentaarid: 1513 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1017 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m66t
HV vaatleja
liitunud: 02.12.2011
|
postitatud: 19.03.2018 10:19:07 postituse pealkiri: BenQ monitor |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Negatiivne |
|
Müüs läbi foorumi teema oma BenQ monitori, millel oli pandud kindel päev lõpptähtajaks. Selle päeva lõpuks olin mina suurima pakkumisega ning lubati ka nädalavahetusel tulla Tallinnasse üle andma.
0 infot ja mõni aeg hiljem saab lugeda, et müüdud.
Ilmselt susserdati kellegi kolmandaga PS teel.
Ei soovita, sest mees ei käitu oma sõnade järgi. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rax.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007
|
postitatud: 17.03.2018 15:10:47 postituse pealkiri: Benq GW2406Z-T |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
5+ _________________ 3D print 200x200x190mm.
Elektroonika remont, sh. SMD, BGA, jm. jootetööd. PS. |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim2
HV veteran

liitunud: 02.11.2004
|
postitatud: 13.09.2017 08:22:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
Sai üks käekell müüdud, väga positiivne ja kiire tehing. Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 273 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
232 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
postitatud: 07.08.2017 22:02:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
sai äri aetud...kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
postitatud: 01.08.2017 23:05:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
Sai weekendi pilet müüdud, kiire ja mugav tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martman
HV vaatleja
liitunud: 07.05.2005
|
postitatud: 11.03.2017 18:48:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
Ostsin kõlarid. Kaup jõudis minuni kiirelt ja väga hästi olid pakitud. Positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
postitatud: 09.07.2016 21:34:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
müüs telefoni,
vastab kirjeldusele. Mina rahul  _________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZeD
HV Guru
liitunud: 21.07.2006
|
postitatud: 10.09.2015 06:13:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 872 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
628 |
|
| tagasi üles |
|
 |
littlejacob
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2009
|
postitatud: 31.05.2014 12:32:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
Müüs kiirelt netipulga. Kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neggg
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2009
|
postitatud: 20.02.2014 16:43:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Neutraalne |
|
Ostsin tal arvutikõlarid raha saatsin üle ja kõlarid sain.Aga ta unustas juurde panna pult ja juhe.Ütles et saadab seda juba 4 päeva ja mitte midagi pole sainud.Ja psis ei vasta.
See mees, keda ma ei soovitaks usaldus |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
postitatud: 10.02.2014 15:28:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
| väike tehing, kõik korras. |
|
|
| Kommentaarid: 207 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rbr
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2006
|
postitatud: 25.01.2014 00:10:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
Ostsin wifi kaardi. Mees peab kinni kokkuleppest ja tunneb kella Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer112
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.12.2011
|
postitatud: 14.11.2013 22:13:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
| Sai üks lauakast raha vastu vahetatud, soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
115 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
postitatud: 09.09.2013 19:12:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Neutraalne |
|
Müügiteemas selgelt kirjas pakkumiste lõputähtaeg. Nüüd mitu päeva hiljem tullakse välja jutuga et ikka ei saa läpakat müüa vms. Kuigi mina olin parim pakkuja.
Isiklikult arvan et tegu PS.-is ära susserdatud diiliga lihtsalt.
Kokkulepped on neist kinni pidamiseks! Negatiivset ei pane, küll aga neutraalse!!!
 _________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janekolen7
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2012
|
postitatud: 01.09.2013 20:34:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
jagas mõne võtme, väga tipptopp suhtumisega  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defeee
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
postitatud: 31.08.2013 20:53:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
Jagas mängu võtit. Väga abivalmis.  |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
postitatud: 31.08.2013 19:45:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
Sain kiirelt ühe mängu  |
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
visahing1
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2011
|
postitatud: 28.12.2012 16:04:16 postituse pealkiri: Kahtlane inimene! |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Neutraalne |
|
Põhimõtteliselt sellepärast panna mulle Neutraalne et ei olnud sinule väga kasuliku tehinguga on väga imelik.
Kahtlane inimene!
ei soovita temaga tegimist teha![/b] |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
postitatud: 24.11.2012 21:12:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
Saatis mulle 51 senti. Niisama.  |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
postitatud: 29.10.2012 10:50:08 postituse pealkiri: Woofi |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
Ostis madalaid võnkeid tegeva seadme.
Tuli ise ukse taha ja tehing oli positiivne.
Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
postitatud: 05.10.2012 18:04:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
Müüs LCD  _________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
postitatud: 18.07.2012 08:02:02 postituse pealkiri: Kommenteerimine: Kevvare |
|
Arvamus kasutajast [ Kevvare ]: Positiivne |
|
| Tegime Steamist mängu hankimiseks kaupa ja sujus kõik nagu vaja. Kvaliteetne kasutaja. |
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|