|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia Koduinternet |
Kevvare
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697117
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.06.2026 16:31:07 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Kindlalt läbi käinud teema aga mis juhtub kui Genexis Aura E650 pikali lapikult panen? Tehnik ütles, et see peab kindlalt püsti olema aga ma ei saa aru tehnikal ju ei tohiks vahet olla mis pidi ta ... |
teema: iPhone |
Kevvare
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 10.06.2026 12:19:00 pealkiri: iPhone |
Pärnu Mobifonis müüja ütles, et saada on originaal-aku ja analoog-aku. Kumb oleks mõistlikum lasta paigaldada - kas originaal või analoog-aku?
Hinnad on erinevad neil, aga sisu vist on enam-vä ... |
teema: Grand Theft Auto 6 |
Kevvare
vastuseid: 307
vaadatud: 99222
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.06.2026 18:02:32 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
Imestama paneb, et alla poole aasta mängu ilmumiseni ja peale kahe traileri, mis ühtegi tilka gameplay infot ei sisalda pole midagi tulnud.
Hype on nii kõrgeks kruvitud, et suht kindel, et mäng ... |
teema: Grand Theft Auto 6 |
Kevvare
vastuseid: 307
vaadatud: 99222
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.04.2026 18:42:28 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
| Kisage siin siis kui gta vi tulek on kindel ja mis konsool oleks miinimum millega seda mängida võiks, siis teab jõuab ehk järelturult mõne enne ära näpata kui tühi auk tekib. |
teema: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu |
Kevvare
vastuseid: 44
vaadatud: 5353
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.03.2026 22:51:59 pealkiri: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu |
| Aga päriselt mis teema samsungiga on? Sooviks mõne mitte fänni arvamust kuulda miks nad galaxy seeriaga suht paigal püsivad ja arengut ei toimu? Kas need odavad telod toovad siis nii palju sisse, ... |
teema: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu |
Kevvare
vastuseid: 44
vaadatud: 5353
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.02.2026 20:27:51 pealkiri: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu |
Täitsa lõpp baasmudelitel ikka samad sensorid mis s23 v, aga jälgin teemat for fun  |
teema: Arvutitark |
Kevvare
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435447
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.02.2026 23:52:06 pealkiri: Arvutitark |
Eelmisel aastal juhtusin poodi külastama kui naisterahvas pojaga otsisid monitori. Valitud monitori mudel oli veel riiulil näidisena jäänud.
Huvi pärast küsisin kõrvalt, kas näidistootelt ka ... |
teema: Kommenteerimine: MannyJQ |
Kevvare
vastuseid: 2
vaadatud: 131
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2026 13:45:24 pealkiri: Kommenteerimine: MannyJQ |
| Kiire ja usaldusväärne isik, minu poolt positiivne! |
teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
Kevvare
vastuseid: 3099
vaadatud: 980774
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.02.2026 21:17:11 pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
Kas ongi nii, et DPD kaotab saadetise ära ja saaja lihtsalt unustagu ära oma pakk?
Tegin kaasfoorumlasele ülekande, tema pani paki DPD pakikapi minu poole teele. Pakki aga ei tulnud ja kui saat ... |
teema: Targa kodu ehitamine |
Kevvare
vastuseid: 5716
vaadatud: 1509942
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 08.01.2026 15:54:23 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
Neid on turul niipalju, et ei jõua soovitadagi. Kui nutikoduga ühenduses peab olema, siis on neid veel eriti palju.. Lisaks veel autonoomsed, mis ise kraani sulgevad lekketuvastuse korral.
Sul o ... |
teema: Targa kodu ehitamine |
Kevvare
vastuseid: 5716
vaadatud: 1509942
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 08.01.2026 15:38:15 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
Ma ei usaldaks ühtegi sellist nutiandurit veelekke puhul. Raudselt on selle ühendus katkenud just õigel hetkel
Hetkel olen veendumusel, et parem kui mitte midagi. Kui töötab on hästi kui ei tö ... |
teema: Targa kodu ehitamine |
Kevvare
vastuseid: 5716
vaadatud: 1509942
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 08.01.2026 14:32:04 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
Olen otsimas veelekke andureid mis oleks töökindlad.
Hetkel jäi silma Ezviz T10C aga see vajab koduvalvekeskust ka mis tunduks nagu mõttetu kuna kaameraid ja asju pole vaja. Kas keegi oskab mid ... |
teema: Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi! :: Kodu- ja köögitehnika |
Kevvare
vastuseid: 433
vaadatud: 228599
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 06.01.2026 00:49:55 pealkiri: Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi! |
Mul on kööki vaja aga ma ei tea millist
Soovitati Ikeat, Arensit ja mingit köögiarti
Kehv on see, et elamine ei ole veel valmis aga samas võiks sissekolides olemas olla midagi
Väga erinev ... |
teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid |
Kevvare
vastuseid: 4078
vaadatud: 1078385
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 03.01.2026 18:41:23 pealkiri: Lenovo [ThinkPad] |
| Ma tegelikult saan dilemmast aru. OLED on kahtlemata ahvatlev ja sellega Thinkpad'i ei saa pruugitunagi alla tonni. T-seeria ekraanidega on oldud väga tagurlik - ma kirjutasin siin teemas suht suure ... |
teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid |
Kevvare
vastuseid: 4078
vaadatud: 1078385
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 03.01.2026 16:42:01 pealkiri: Lenovo [ThinkPad] |
Milline masin siis tänapäeval üldse hea on, kui poest ei kõlba enam isegi T seeriat osta?
Ega ometi vaid mäkbuuki?Päris mõistlik on osta arvuti seeriast, mis on ajalooliselt olnud kindel ... |
teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid |
Kevvare
vastuseid: 4078
vaadatud: 1078385
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 03.01.2026 11:59:23 pealkiri: Lenovo [ThinkPad] |
| Lenovo gorilla võtab samamoodi klahviruudustiku peale kui mittepuutekad. See ideabljäd on vähem arvuti kui see jooga. Aga ma ei sas aru mida sa otsid kui need 2 võrdlusesse oled pannud. Otsi trann ... |
teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid |
Kevvare
vastuseid: 4078
vaadatud: 1078385
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 03.01.2026 01:15:47 pealkiri: Lenovo [ThinkPad] |
https://www.klick.ee/sulearvuti-lenovo-thinkpad-l13-yoga-g3-2in1-i5-16gb-256gb-outlet
Mis arvate? On need puutetundlikud ekraanid nii vastupidavad ka?
Või https://www.klick.ee/sulearvuti-lenovo ... |
teema: iPhone |
Kevvare
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 19.12.2025 22:54:46 pealkiri: iPhone |
Apple pushib täiega ios 26.02 peale. neile kes veel 18.7.2 peal
Jah, aga kuuldu põhjal see 26 ikka paras ikaldus vist.
Eks kes on andku teada kuidas olukord on, sest kohe kohe peaks ka 26.03 tu ... |
teema: Kommenteerimine: pinTero |
Kevvare
vastuseid: 149
vaadatud: 38051
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.11.2025 13:37:55 pealkiri: Kommenteerimine: pinTero |
Meeldiv tehing.
Konkreetne ja sujuv suhtlus. |
teema: iPhone |
Kevvare
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 12.11.2025 11:37:41 pealkiri: iPhone |
Sellest pole väga kasu kui see kõvast plastikust on, pigem peaks just pehmem olema, et löögi vastu võtaks.
https://panzerglass.com/collections/iphone-16-pro-cases/products/care-by-panzerglass%C2 ... |
teema: iPhone |
Kevvare
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 12.11.2025 08:57:21 pealkiri: iPhone |
| Keegi mingit firma ümbrist oskab soovitada mis oleks kõvast plastikust? Hetkel on Panzerglass urban combat aga see teeb ikka telefoni maru suureks ja tummiseks. Ehk midagi õhemat? |
teema: iPhone |
Kevvare
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 09.11.2025 22:07:08 pealkiri: iPhone |
| Sain kuidagi syncitud, logisin keep märkmete kaudu google kontoga sisse ja soovitas mul kalendri ja nipet näpet ära syncida seega sellega korras. Galerii jäi ka pilve lihtsalt kas onedrive on kuid ... |
teema: iPhone |
Kevvare
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 09.11.2025 14:52:09 pealkiri: iPhone |
Liikusin 16 pro peale, sest välimuselt tundub veits atraktiivsem ja eks hind aitas ka kaasa.
Aga küsimus, mida transportida saab samsungit mida mitte? Galerii'd vist mitte?
Kas onedrive sünkro ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
Kevvare
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2025 00:26:25 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
https://github.com/ThirteenAG/GTAIV.EFLC.FusionFix/releases
Tänud, sain sellega pildi päris stabiilseks. Ehk saab lõpuks läbi ka tehtud selle gta. |
teema: Samsung Galaxy S25 seeria arutelu |
Kevvare
vastuseid: 96
vaadatud: 29274
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.10.2025 18:45:34 pealkiri: Samsung Galaxy S25 seeria arutelu |
S25 Ultra on hea, seda ma tean aga kas ta igapäeva kasutuses võib ka natuke suureks jääda?
Ja meenutage mulle kui tuleb S26 seeria välja kas siis S25 pakkumised samasungi kodulehel läksid väga ... |
teema: Samsung Galaxy S25 seeria arutelu |
Kevvare
vastuseid: 96
vaadatud: 29274
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.10.2025 12:53:17 pealkiri: Samsung Galaxy S25 seeria arutelu |
Sai ligi võetud S25+ (Tegu kasutatud mudeliga, seega sai 700€ kätte.)
Ma muidugi halb võrdleja, aga võrreldes Nokia G60-ga on piltide tegemine lausa rõõm. Plaks ja tehtud, fookus enamasti v ... |
teema: Arvutitark |
Kevvare
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435447
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.10.2025 15:43:46 pealkiri: Arvutitark |
Mõnus, 1. okt esitatud tellimus ja tänaseni on 0 progressi. Nii nagu pärast maksmist oli staatuses kinnitatud nii ta on tänaseni.
Kirjuta arvutitarga vestlusesse, annavad kohe staatuse teada. |
teema: iPhone |
Kevvare
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 22.09.2025 21:14:50 pealkiri: iPhone |
, olen kasutanud Garmini kella Applega. Jah, kellalt vastata ei saa nagu androidiga, aga see pole minu arust eriline tehingumurdja.
Pigem ma vaatan, et mul on kolakastis iPhone 12, millel viimane i ... |
teema: iPhone |
Kevvare
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 21.09.2025 20:56:05 pealkiri: iPhone |
| Kiire küss siia vahele, et kui ma viimased pea 10 aastat olen androidi peal olnud ja seadmeteks on garmini fenixi seeria, klappdieks on näiteks Samsung Galaxy Buds2 Pro siis kas iphone peal need tö ... |
teema: iPhone |
Kevvare
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 21.09.2025 14:33:40 pealkiri: iPhone |
| Kiire küss siia vahele, et kui ma viimased pea 10 aastat olen androidi peal olnud ja seadmeteks on garmini fenixi seeria, klappdieks on näiteks Samsung Galaxy Buds2 Pro siis kas iphone peal need tö ... |
teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
Kevvare
vastuseid: 3379
vaadatud: 983025
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.09.2025 17:18:49 pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
Jätkuks, tasulise teenuse osutaja kirjutas järgmist.
Tere
Täname taas kirjutamast.
Teenusele ligipääsu ostu algatamiseks on mobiilist välja saadetud tekstisõnum lühinumbrile:
2025-08 ... |
teema: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv |
Kevvare
vastuseid: 397
vaadatud: 207810
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 12.09.2025 21:24:57 pealkiri: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv |
4G/5G toega eriti soodsad tavaliselt pole. 150 minimaalselt vist. Reolink Go seeria näiteks.
Mõtlesin kas nägin valesti aga vist ikka ei näinud.
https://www.ezviz.com/product/h5+4g/56952
htt ... |
teema: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv |
Kevvare
vastuseid: 397
vaadatud: 207810
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 12.09.2025 20:17:00 pealkiri: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv |
| Mis aparaati soovitate kuhu saaks 4G/5G kaardi sisse toppida. Oluline oleks hea veebi tugi kuhu saaks nt 24/7 ligi ilma probleemideta ehk võiks sujuv olla. Mälukaart võiks ka igaks juhuks sisse mah ... |
teema: AMD Navi arutelu |
Kevvare
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080744
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.09.2025 22:35:01 pealkiri: AMD Navi arutelu |
No mida ma lahmin? See tema välja käidud kaart maksab ju seal samas 385 ja see 9070xt on 629. Millest me räägime?
Lahmimine on pigem veits random numbrite välja käimine ning pakkumine X % kal ... |
teema: 007 First Light |
Kevvare
vastuseid: 19
vaadatud: 3770
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.09.2025 20:45:13 pealkiri: 007 First Light |
sest hitman mängud on "ajudeta shooterid" ?
Hitmaniga väga võrrelda ei anna. Tundus palju rohkem arcade ja kuulid lendavad vastu keha mingi kahtlase plahvatuse effektiga  |
teema: AMD Navi arutelu |
Kevvare
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080744
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.09.2025 18:58:08 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Kui 1080p gaming, siis ma võtaksin 9060xt kindlasti.
Seal kus comp FPSi vaja on, seal enivei on prose ja mälude teema, kumbki neist kaartidest seal otseselt piirama ei jää.
Kui on graafikanõud ... |
teema: AMD Navi arutelu |
Kevvare
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080744
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.09.2025 12:20:51 pealkiri: AMD Navi arutelu |
PowerColor Radeon RX 9060 XT 16GB Hellhound või ASUS TUF Gaming GeForce RTX™ 3080 V2 OC edition LHR
Kumb oleks nüüd mõistlikum? Uuena mõlema hind sama. Isegi kui uuena ei võta kumba eelista ... |
teema: Arvutitark |
Kevvare
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435447
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.09.2025 09:53:43 pealkiri: Arvutitark |
Seoses sellega tekkis küsimus, et kui ma erakliendina lähen Prismasse piima ostma ning ostan korraga lausa 2 pakki, siis kuidas saaks kassapidaja käest soodust?
Ma ei tea mis poodides sina käid a ... |
teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika |
Kevvare
vastuseid: 1343
vaadatud: 359239
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 04.09.2025 22:46:19 pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel |
see on ka paljulubav, minu rahakotile sobilik https://www.hinnavaatlus.ee/2076242/electrolux-eem43211l/
Mul on see masin olnud 2 aastat igapäevases kasutamises, super masin. Kõik puhtad ja kui ei l ... |
teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika |
Kevvare
vastuseid: 1343
vaadatud: 359239
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 01.09.2025 22:19:24 pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel |
Tere
1. Sügavkülma ust mine proovima, kas sobib või mitte. Uks käib siini peal millel liigub teine sahtel rullikuga sama siini peal ja kui tahad kolmandat sahtlit lahti pead siis alumise enne vä ... |
teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika |
Kevvare
vastuseid: 1343
vaadatud: 359239
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 31.08.2025 12:02:30 pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel |
Tere
1. Sügavkülma ust mine proovima, kas sobib või mitte. Uks käib siini peal millel liigub teine sahtel rullikuga sama siini peal ja kui tahad kolmandat sahtlit lahti pead siis alumise enne vä ... |
teema: Arvutitark |
Kevvare
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435447
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.08.2025 16:59:44 pealkiri: Arvutitark |
| Kas kuidagi arvutitarga kaudu soodukat ka saaks? Letis küsides kas teevad pigem või pigem mitte? Sooduskood nt hinnavaatlusele ka on? |
teema: Mafia: The Old Country |
Kevvare
vastuseid: 61
vaadatud: 12698
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.07.2025 19:23:48 pealkiri: Mafia: The Old Country |
| Ma pole 3 osa saanud korralikult mängidagi sest kõik 4 videokaarti mis mul vahepeal olnud on ja peaks seda mängu põhjas välja jooksutama ei ole suutnud isegi seda low peal teha + mingi random bug ... |
teema: Mafia: The Old Country |
Kevvare
vastuseid: 61
vaadatud: 12698
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.07.2025 21:27:40 pealkiri: Mafia: The Old Country |
Ikka väga jama. Mulle meeldib see 7.28 granaadi koht + kommentaarides kirjutatakse veel väga väga palju aspekte aga animatsioonid on täiesti mööda. |
teema: STALKER 2 |
Kevvare
vastuseid: 886
vaadatud: 182378
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.06.2025 12:21:29 pealkiri: STALKER 2 |
| [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yR2DDPJHHcg[/youtube] |
teema: Huawei uus nutikell aitab targalt sportida ja terviseandmeid jälgida |
Kevvare
vastuseid: 6
vaadatud: 3936
|
foorum: Pressiteated postitatud: 08.06.2025 10:56:03 pealkiri: Huawei uus nutikell aitab targalt sportida ja terviseandmeid jälgida |
| Ultra näeb massiivsem ja ägedam välja, kahjuks see kell on mõõtmetelt liiga väike ja õhuke aga see on puhtalt maitse asi. Muidu isegi oleks kaalunud selle ostmist. |
teema: Witcher 4 |
Kevvare
vastuseid: 89
vaadatud: 19871
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.06.2025 20:57:08 pealkiri: Witcher 4 |
Tundub äge küll graafika nägi suht realistlik välja kuigi natuke nagu tundus kuidagi tuhm ei ole nagu sellist teravust ? aga võib olla see minu kiiks kui seda linna näitas kus olid ... |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Kevvare
vastuseid: 1391
vaadatud: 716986
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 04.06.2025 20:05:13 pealkiri: Mugav tool |
Keegi sellele toolile kummirattaid oskab soovitada?
https://www.ikea.ee/et/products/tookohad/kontor/kontoritoolid/markus-kontoritool-art-70261150
https://www.euronics.ee/meelelahutus/mangutarvikud ... |
teema: Konsoolid vs PC |
Kevvare
vastuseid: 6482
vaadatud: 855120
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.05.2025 21:57:27 pealkiri: Konsoolid vs PC |
| Tegelikult suht mõttetu teema ja enda arvamuse peale surumine käib. Lihtsalt öeldes kogu selle teema võib kokku võtta ühe lausega, et asi on inviduaalne ja kes kuidas mängida soovib. Ma näitek ... |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
Kevvare
vastuseid: 1815
vaadatud: 257016
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.05.2025 22:27:46 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
https://www.frog.ee/en/product/3563444-asus-prime-rtx5070-o12g-nvidia-geforce-rtx-5070-12-gb-gddr7
600€ atm?  |
| |