Avaleht
otsing leidis 895 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia Koduinternet
Kevvare

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697117

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 16.06.2026 16:31:07   pealkiri: Telia Koduinternet
Kindlalt läbi käinud teema aga mis juhtub kui Genexis Aura E650 pikali lapikult panen? Tehnik ütles, et see peab kindlalt püsti olema aga ma ei saa aru tehnikal ju ei tohiks vahet olla mis pidi ta ...
  teema: iPhone
Kevvare

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 10.06.2026 12:19:00   pealkiri: iPhone
Pärnu Mobifonis müüja ütles, et saada on originaal-aku ja analoog-aku. Kumb oleks mõistlikum lasta paigaldada - kas originaal või analoog-aku?
Hinnad on erinevad neil, aga sisu vist on enam-vä ...
  teema: Grand Theft Auto 6
Kevvare

vastuseid: 307
vaadatud: 99222

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.06.2026 18:02:32   pealkiri: Grand Theft Auto 6
Imestama paneb, et alla poole aasta mängu ilmumiseni ja peale kahe traileri, mis ühtegi tilka gameplay infot ei sisalda pole midagi tulnud.

Hype on nii kõrgeks kruvitud, et suht kindel, et mäng ...
  teema: Grand Theft Auto 6
Kevvare

vastuseid: 307
vaadatud: 99222

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.04.2026 18:42:28   pealkiri: Grand Theft Auto 6
Kisage siin siis kui gta vi tulek on kindel ja mis konsool oleks miinimum millega seda mängida võiks, siis teab jõuab ehk järelturult mõne enne ära näpata kui tühi auk tekib.
  teema: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu
Kevvare

vastuseid: 44
vaadatud: 5353

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.03.2026 22:51:59   pealkiri: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu
Aga päriselt mis teema samsungiga on? Sooviks mõne mitte fänni arvamust kuulda miks nad galaxy seeriaga suht paigal püsivad ja arengut ei toimu? Kas need odavad telod toovad siis nii palju sisse, ...
  teema: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu
Kevvare

vastuseid: 44
vaadatud: 5353

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.02.2026 20:27:51   pealkiri: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu
Täitsa lõpp baasmudelitel ikka samad sensorid mis s23 v, aga jälgin teemat for fun beer_yum.gif
  teema: Arvutitark
Kevvare

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435447

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 10.02.2026 23:52:06   pealkiri: Arvutitark
Eelmisel aastal juhtusin poodi külastama kui naisterahvas pojaga otsisid monitori. Valitud monitori mudel oli veel riiulil näidisena jäänud.
Huvi pärast küsisin kõrvalt, kas näidistootelt ka ...
  teema: Kommenteerimine: MannyJQ
Kevvare

vastuseid: 2
vaadatud: 131

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2026 13:45:24   pealkiri: Kommenteerimine: MannyJQ
Kiire ja usaldusväärne isik, minu poolt positiivne!
  teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
Kevvare

vastuseid: 3099
vaadatud: 980774

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.02.2026 21:17:11   pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
Kas ongi nii, et DPD kaotab saadetise ära ja saaja lihtsalt unustagu ära oma pakk?

Tegin kaasfoorumlasele ülekande, tema pani paki DPD pakikapi minu poole teele. Pakki aga ei tulnud ja kui saat ...
  teema: Targa kodu ehitamine
Kevvare

vastuseid: 5716
vaadatud: 1509942

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 08.01.2026 15:54:23   pealkiri: Targa kodu ehitamine
Neid on turul niipalju, et ei jõua soovitadagi. Kui nutikoduga ühenduses peab olema, siis on neid veel eriti palju.. Lisaks veel autonoomsed, mis ise kraani sulgevad lekketuvastuse korral.

Sul o ...
  teema: Targa kodu ehitamine
Kevvare

vastuseid: 5716
vaadatud: 1509942

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 08.01.2026 15:38:15   pealkiri: Targa kodu ehitamine
Ma ei usaldaks ühtegi sellist nutiandurit veelekke puhul. Raudselt on selle ühendus katkenud just õigel hetkel
Hetkel olen veendumusel, et parem kui mitte midagi. Kui töötab on hästi kui ei tö ...
  teema: Targa kodu ehitamine
Kevvare

vastuseid: 5716
vaadatud: 1509942

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 08.01.2026 14:32:04   pealkiri: Targa kodu ehitamine
Olen otsimas veelekke andureid mis oleks töökindlad.

Hetkel jäi silma Ezviz T10C aga see vajab koduvalvekeskust ka mis tunduks nagu mõttetu kuna kaameraid ja asju pole vaja. Kas keegi oskab mid ...
  teema: Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi! :: Kodu- ja köögitehnika
Kevvare

vastuseid: 433
vaadatud: 228599

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 06.01.2026 00:49:55   pealkiri: Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi!
Mul on kööki vaja aga ma ei tea millist

Soovitati Ikeat, Arensit ja mingit köögiarti

Kehv on see, et elamine ei ole veel valmis aga samas võiks sissekolides olemas olla midagi
Väga erinev ...
  teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid
Kevvare

vastuseid: 4078
vaadatud: 1078385

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 03.01.2026 18:41:23   pealkiri: Lenovo [ThinkPad]
Ma tegelikult saan dilemmast aru. OLED on kahtlemata ahvatlev ja sellega Thinkpad'i ei saa pruugitunagi alla tonni. T-seeria ekraanidega on oldud väga tagurlik - ma kirjutasin siin teemas suht suure ...
  teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid
Kevvare

vastuseid: 4078
vaadatud: 1078385

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 03.01.2026 16:42:01   pealkiri: Lenovo [ThinkPad]

Milline masin siis tänapäeval üldse hea on, kui poest ei kõlba enam isegi T seeriat osta? icon_eek.gif
Ega ometi vaid mäkbuuki?Päris mõistlik on osta arvuti seeriast, mis on ajalooliselt olnud kindel ...
  teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid
Kevvare

vastuseid: 4078
vaadatud: 1078385

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 03.01.2026 11:59:23   pealkiri: Lenovo [ThinkPad]
Lenovo gorilla võtab samamoodi klahviruudustiku peale kui mittepuutekad. See ideabljäd on vähem arvuti kui see jooga. Aga ma ei sas aru mida sa otsid kui need 2 võrdlusesse oled pannud. Otsi trann ...
  teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid
Kevvare

vastuseid: 4078
vaadatud: 1078385

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 03.01.2026 01:15:47   pealkiri: Lenovo [ThinkPad]
https://www.klick.ee/sulearvuti-lenovo-thinkpad-l13-yoga-g3-2in1-i5-16gb-256gb-outlet

Mis arvate? On need puutetundlikud ekraanid nii vastupidavad ka?

Või https://www.klick.ee/sulearvuti-lenovo ...
  teema: iPhone
Kevvare

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 19.12.2025 22:54:46   pealkiri: iPhone
Apple pushib täiega ios 26.02 peale. neile kes veel 18.7.2 peal
Jah, aga kuuldu põhjal see 26 ikka paras ikaldus vist.

Eks kes on andku teada kuidas olukord on, sest kohe kohe peaks ka 26.03 tu ...
  teema: Kommenteerimine: pinTero
Kevvare

vastuseid: 149
vaadatud: 38051

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.11.2025 13:37:55   pealkiri: Kommenteerimine: pinTero
Meeldiv tehing.
Konkreetne ja sujuv suhtlus.
  teema: iPhone
Kevvare

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 12.11.2025 11:37:41   pealkiri: iPhone
Sellest pole väga kasu kui see kõvast plastikust on, pigem peaks just pehmem olema, et löögi vastu võtaks.
https://panzerglass.com/collections/iphone-16-pro-cases/products/care-by-panzerglass%C2 ...
  teema: iPhone
Kevvare

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 12.11.2025 08:57:21   pealkiri: iPhone
Keegi mingit firma ümbrist oskab soovitada mis oleks kõvast plastikust? Hetkel on Panzerglass urban combat aga see teeb ikka telefoni maru suureks ja tummiseks. Ehk midagi õhemat?
  teema: iPhone
Kevvare

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 09.11.2025 22:07:08   pealkiri: iPhone
Sain kuidagi syncitud, logisin keep märkmete kaudu google kontoga sisse ja soovitas mul kalendri ja nipet näpet ära syncida seega sellega korras. Galerii jäi ka pilve lihtsalt kas onedrive on kuid ...
  teema: iPhone
Kevvare

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 09.11.2025 14:52:09   pealkiri: iPhone
Liikusin 16 pro peale, sest välimuselt tundub veits atraktiivsem ja eks hind aitas ka kaasa.

Aga küsimus, mida transportida saab samsungit mida mitte? Galerii'd vist mitte?
Kas onedrive sünkro ...
  teema: Grand Theft Auto IV
Kevvare

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.11.2025 00:26:25   pealkiri: Grand Theft Auto IV
https://github.com/ThirteenAG/GTAIV.EFLC.FusionFix/releases


Tänud, sain sellega pildi päris stabiilseks. Ehk saab lõpuks läbi ka tehtud selle gta.
  teema: Samsung Galaxy S25 seeria arutelu
Kevvare

vastuseid: 96
vaadatud: 29274

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.10.2025 18:45:34   pealkiri: Samsung Galaxy S25 seeria arutelu
S25 Ultra on hea, seda ma tean aga kas ta igapäeva kasutuses võib ka natuke suureks jääda?
Ja meenutage mulle kui tuleb S26 seeria välja kas siis S25 pakkumised samasungi kodulehel läksid väga ...
  teema: Samsung Galaxy S25 seeria arutelu
Kevvare

vastuseid: 96
vaadatud: 29274

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.10.2025 12:53:17   pealkiri: Samsung Galaxy S25 seeria arutelu
Sai ligi võetud S25+ (Tegu kasutatud mudeliga, seega sai 700€ kätte.)

Ma muidugi halb võrdleja, aga võrreldes Nokia G60-ga on piltide tegemine lausa rõõm. Plaks ja tehtud, fookus enamasti v ...
  teema: Arvutitark
Kevvare

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435447

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.10.2025 15:43:46   pealkiri: Arvutitark
Mõnus, 1. okt esitatud tellimus ja tänaseni on 0 progressi. Nii nagu pärast maksmist oli staatuses kinnitatud nii ta on tänaseni.
Kirjuta arvutitarga vestlusesse, annavad kohe staatuse teada.
  teema: iPhone
Kevvare

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 22.09.2025 21:14:50   pealkiri: iPhone
, olen kasutanud Garmini kella Applega. Jah, kellalt vastata ei saa nagu androidiga, aga see pole minu arust eriline tehingumurdja.

Pigem ma vaatan, et mul on kolakastis iPhone 12, millel viimane i ...
  teema: iPhone
Kevvare

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 21.09.2025 20:56:05   pealkiri: iPhone
Kiire küss siia vahele, et kui ma viimased pea 10 aastat olen androidi peal olnud ja seadmeteks on garmini fenixi seeria, klappdieks on näiteks Samsung Galaxy Buds2 Pro siis kas iphone peal need tö ...
  teema: iPhone
Kevvare

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743825

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 21.09.2025 14:33:40   pealkiri: iPhone
Kiire küss siia vahele, et kui ma viimased pea 10 aastat olen androidi peal olnud ja seadmeteks on garmini fenixi seeria, klappdieks on näiteks Samsung Galaxy Buds2 Pro siis kas iphone peal need tö ...
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Kevvare

vastuseid: 3379
vaadatud: 983025

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 20.09.2025 17:18:49   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Jätkuks, tasulise teenuse osutaja kirjutas järgmist.

Tere

Täname taas kirjutamast.

Teenusele ligipääsu ostu algatamiseks on mobiilist välja saadetud tekstisõnum lühinumbrile:
2025-08 ...
  teema: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv
Kevvare

vastuseid: 397
vaadatud: 207810

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 12.09.2025 21:24:57   pealkiri: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv
4G/5G toega eriti soodsad tavaliselt pole. 150 minimaalselt vist. Reolink Go seeria näiteks.
Mõtlesin kas nägin valesti aga vist ikka ei näinud.

https://www.ezviz.com/product/h5+4g/56952
htt ...
  teema: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv
Kevvare

vastuseid: 397
vaadatud: 207810

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 12.09.2025 20:17:00   pealkiri: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv
Mis aparaati soovitate kuhu saaks 4G/5G kaardi sisse toppida. Oluline oleks hea veebi tugi kuhu saaks nt 24/7 ligi ilma probleemideta ehk võiks sujuv olla. Mälukaart võiks ka igaks juhuks sisse mah ...
  teema: AMD Navi arutelu
Kevvare

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080744

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.09.2025 22:35:01   pealkiri: AMD Navi arutelu
No mida ma lahmin? See tema välja käidud kaart maksab ju seal samas 385 ja see 9070xt on 629. Millest me räägime?

Lahmimine on pigem veits random numbrite välja käimine ning pakkumine X % kal ...
  teema: 007 First Light
Kevvare

vastuseid: 19
vaadatud: 3770

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.09.2025 20:45:13   pealkiri: 007 First Light
sest hitman mängud on "ajudeta shooterid" ? icon_biggrin.gif
Hitmaniga väga võrrelda ei anna. Tundus palju rohkem arcade ja kuulid lendavad vastu keha mingi kahtlase plahvatuse effektiga icon_lol.gif
  teema: AMD Navi arutelu
Kevvare

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080744

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.09.2025 18:58:08   pealkiri: AMD Navi arutelu
Kui 1080p gaming, siis ma võtaksin 9060xt kindlasti.
Seal kus comp FPSi vaja on, seal enivei on prose ja mälude teema, kumbki neist kaartidest seal otseselt piirama ei jää.
Kui on graafikanõud ...
  teema: AMD Navi arutelu
Kevvare

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080744

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.09.2025 12:20:51   pealkiri: AMD Navi arutelu
PowerColor Radeon RX 9060 XT 16GB Hellhound või ASUS TUF Gaming GeForce RTX™ 3080 V2 OC edition LHR

Kumb oleks nüüd mõistlikum? Uuena mõlema hind sama. Isegi kui uuena ei võta kumba eelista ...
  teema: Arvutitark
Kevvare

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435447

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.09.2025 09:53:43   pealkiri: Arvutitark
Seoses sellega tekkis küsimus, et kui ma erakliendina lähen Prismasse piima ostma ning ostan korraga lausa 2 pakki, siis kuidas saaks kassapidaja käest soodust?
Ma ei tea mis poodides sina käid a ...
  teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika
Kevvare

vastuseid: 1343
vaadatud: 359239

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 04.09.2025 22:46:19   pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel
see on ka paljulubav, minu rahakotile sobilik https://www.hinnavaatlus.ee/2076242/electrolux-eem43211l/
Mul on see masin olnud 2 aastat igapäevases kasutamises, super masin. Kõik puhtad ja kui ei l ...
  teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika
Kevvare

vastuseid: 1343
vaadatud: 359239

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 01.09.2025 22:19:24   pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel
Tere
1. Sügavkülma ust mine proovima, kas sobib või mitte. Uks käib siini peal millel liigub teine sahtel rullikuga sama siini peal ja kui tahad kolmandat sahtlit lahti pead siis alumise enne vä ...
  teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika
Kevvare

vastuseid: 1343
vaadatud: 359239

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 31.08.2025 12:02:30   pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel
Tere
1. Sügavkülma ust mine proovima, kas sobib või mitte. Uks käib siini peal millel liigub teine sahtel rullikuga sama siini peal ja kui tahad kolmandat sahtlit lahti pead siis alumise enne vä ...
  teema: Arvutitark
Kevvare

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435447

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.08.2025 16:59:44   pealkiri: Arvutitark
Kas kuidagi arvutitarga kaudu soodukat ka saaks? Letis küsides kas teevad pigem või pigem mitte? Sooduskood nt hinnavaatlusele ka on?
  teema: Mafia: The Old Country
Kevvare

vastuseid: 61
vaadatud: 12698

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.07.2025 19:23:48   pealkiri: Mafia: The Old Country
Ma pole 3 osa saanud korralikult mängidagi sest kõik 4 videokaarti mis mul vahepeal olnud on ja peaks seda mängu põhjas välja jooksutama ei ole suutnud isegi seda low peal teha + mingi random bug ...
  teema: Mafia: The Old Country
Kevvare

vastuseid: 61
vaadatud: 12698

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.07.2025 21:27:40   pealkiri: Mafia: The Old Country
Ikka väga jama. Mulle meeldib see 7.28 granaadi koht icon_lol.gif + kommentaarides kirjutatakse veel väga väga palju aspekte aga animatsioonid on täiesti mööda.
  teema: STALKER 2
Kevvare

vastuseid: 886
vaadatud: 182378

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.06.2025 12:21:29   pealkiri: STALKER 2
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yR2DDPJHHcg[/youtube]
  teema: Huawei uus nutikell aitab targalt sportida ja terviseandmeid jälgida
Kevvare

vastuseid: 6
vaadatud: 3936

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 08.06.2025 10:56:03   pealkiri: Huawei uus nutikell aitab targalt sportida ja terviseandmeid jälgida
Ultra näeb massiivsem ja ägedam välja, kahjuks see kell on mõõtmetelt liiga väike ja õhuke aga see on puhtalt maitse asi. Muidu isegi oleks kaalunud selle ostmist.
  teema: Witcher 4
Kevvare

vastuseid: 89
vaadatud: 19871

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.06.2025 20:57:08   pealkiri: Witcher 4
Tundub äge küll icon_eek.gif graafika nägi suht realistlik välja kuigi natuke nagu tundus kuidagi tuhm ei ole nagu sellist teravust ? aga võib olla see minu kiiks icon_rolleyes.gif kui seda linna näitas kus olid ...
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Kevvare

vastuseid: 1391
vaadatud: 716986

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 04.06.2025 20:05:13   pealkiri: Mugav tool
Keegi sellele toolile kummirattaid oskab soovitada?

https://www.ikea.ee/et/products/tookohad/kontor/kontoritoolid/markus-kontoritool-art-70261150
https://www.euronics.ee/meelelahutus/mangutarvikud ...
  teema: Konsoolid vs PC
Kevvare

vastuseid: 6482
vaadatud: 855120

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.05.2025 21:57:27   pealkiri: Konsoolid vs PC
Tegelikult suht mõttetu teema ja enda arvamuse peale surumine käib. Lihtsalt öeldes kogu selle teema võib kokku võtta ühe lausega, et asi on inviduaalne ja kes kuidas mängida soovib. Ma näitek ...
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Kevvare

vastuseid: 1815
vaadatud: 257016

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.05.2025 22:27:46   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
https://www.frog.ee/en/product/3563444-asus-prime-rtx5070-o12g-nvidia-geforce-rtx-5070-12-gb-gddr7

600€ atm? icon_eek.gif
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.