Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: soodent
avatar Kasutajast soodent

HV Guru
liitunud:  10.04.2002
viimane külastus:  10.02.2017 00:42:41
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  10817
[0.20% kõigist / 1.22 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja soodent sõnumeid
amet:  Rauaroobert
kontakt soodent
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: soodent
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 564 häält
Neutraalne: 1% 6 häält
Negatiivne: 3% 19 häält
Sinu arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
StuffMaster
Kreisi kasutaja
StuffMaster

liitunud: 07.10.2002



sõnumpostitatud: 22.09.2004 16:42:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Igati abivalmis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Talumees
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001



sõnumpostitatud: 16.09.2004 23:14:11    postituse pealkiri: okas vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

thumbs_up.gif kaup käes, kaup korralik... mis veel tahta icon_smile.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.09.2004 23:56:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

vahetasin raha ühe emaplaadi vastu icon_biggrin.gif
toimib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atiboy
HV kasutaja


liitunud: 28.07.2004



sõnumpostitatud: 03.09.2004 15:27:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Norm vend
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwölf
Kreisi kasutaja
zwölf

liitunud: 05.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.08.2004 21:59:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Usaldusväärne ja täpne äripartner thumbs_up.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.08.2004 12:16:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

äri tehtud. kõik korras, kõuik sujus ilusti. mis muud kui thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiki
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2003



sõnumpostitatud: 24.08.2004 00:22:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Hdd käes ja toimib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaT
Kreisi kasutaja
MaT

liitunud: 19.11.2001



sõnumpostitatud: 18.08.2004 11:18:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Neutraalne

tsitaat:
Ise pakkus mulle mälu ja hind sobis ja siis kadus samamoodi.Kommenteerin ,et teinekord mitte kaubitseda


Tuli välja mul oli natuke teiste näitajatega mälu kui meeles oli.
Tahtsin sulle vastata, aga ei leidnud enam üles, kellele pakkusin seda.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.08.2004 08:38:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

mälu korralik thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001



sõnumpostitatud: 14.08.2004 17:05:30    postituse pealkiri: positiivne kogemus :) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

kõik sujus nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.08.2004 15:34:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Julgeb sõnavõtta
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuzim
HV kasutaja
onuzim

liitunud: 06.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.08.2004 17:15:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostsin temalt toiteka, sain asja cargoga kätte ja kaup igati thumbs_up.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001



sõnumpostitatud: 03.08.2004 16:20:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

prose käes ja varsti proovima thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.07.2004 17:04:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

äri sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.06.2004 11:02:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Meeldiv oli äri ajada thumbs_up.gif
Teinegikord veel
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002



sõnumpostitatud: 08.04.2004 12:51:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ikka positiivne, jumbu mu arust soodent sinust vanem icon_razz.gif . aga jah ostis asjad ära ja võttis talle ebavajalikud vidinad kah ära. see oli ammu aga taipasin alles nüüd kommentaari kribada:D
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
count6
HV vaatleja
count6

liitunud: 26.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2004 16:44:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Väga abivalmis ja usaldusväärne!

....moderaatorid banisid ta konto, kuna avaldas arvamust!!!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.03.2004 15:34:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin mälu. Broneeris ja kokkulepe pidas vett. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antratsiit
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2003



sõnumpostitatud: 14.03.2004 20:14:51    postituse pealkiri: arvamus kasutajast vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Väga positiivne on temaga äri ajada.Soovitan soojalt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joss
HV veteran
Joss

liitunud: 16.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.03.2004 18:28:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

vahepeal sai jälle bisnessi tehtud...
aitab võimalusel hädast välja icon_lol.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003



sõnumpostitatud: 08.03.2004 10:13:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Hea ostja. Soovitan!
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 04.03.2004 17:29:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

IceUul kirjutas:
Sai ostetud talt aasta tagasi mälu. Esmakordselt masinasse pannes käis pauk ja kärsa haisu tuli kõvasti: mälu oli omadega kutu. Kas oli mälu juba enne katki või läks see katki ddr mälu sloti sisestades ei ole teada. Igatahes vedeleb see mälu mul endiselt laual, kuna ta ei olnud isegi nõus lubatud garantiid täitma.
Tegelane teatas alles nädal hiljem ,et mälu läks suitsema ja et pärast enam ei suitsenud-järelikult tema käes maha ka põles ,sest muidu poleks temal enam suitsenud vaid minul.Eriti ebaaus suhtumine arvestades sellega et tegemist suure kiirendaja ja apacer pc2100 cl2 mäluga pole raske järeldusi teha.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002



sõnumpostitatud: 03.03.2004 10:52:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ei oleks arvanud, et oma arvamust selle kasutaja suhtes muutma pean. icon_smile.gif

Põhjuse, miks minu hinnang neutraalsest positiivseks muutus, andis soodenti seisukoht ekskombel omandatud parema kauba (ja ilmselt ka leitud asjade) tagastamise suhtes, mis 100%liselt kattub minu omaga.

ten points, soodent thumbs_up.gif
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joss
HV veteran
Joss

liitunud: 16.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2004 02:32:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

pleasure to make business icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 03.03.2004 02:20:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Neutraalne

Sai mälu äri tehtud kevadel, kahjuks lõppes asi halvasti, mälu kärssas kohe maha ja raha lännu... läks kuidagi lühisesse ddr slotis. Sellepärast päris positiivset ei pane, et ei saanud selgusele, kumb siis ikkagi süüdi asjas oli, kas mina või tema.

viimati muutis IceUul 05.03.2004 20:42:35, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiki
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2003



sõnumpostitatud: 01.03.2004 22:45:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai prose ostetud, kõik OK.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2004 22:24:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

positiivne kogemus müümisel icon_wink.gif
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2004 19:52:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Protsessor sai kenasti ostetud! Kõik nii kuis pidi! Meeldiv! thumbs_up.gif beer_yum.gif selle peale!

viimati muutis seven` 29.02.2004 22:08:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tony
HV kasutaja
Tony

liitunud: 18.11.2002



sõnumpostitatud: 16.02.2004 01:03:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ketas töötab ja kõik on tiptop. Tänan.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tony
HV kasutaja
Tony

liitunud: 18.11.2002



sõnumpostitatud: 11.02.2004 00:21:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kõik on tiptop. Ketas töötab ilusti.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rehv
HV Guru
rehv

liitunud: 09.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2004 14:34:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

lol....tahaks ka aru saada mille üle vaidlus käib icon_smile.gif saan soodendist täiesti aru, kui talle dumbuserid ei meeldi ja nendega tihtipeale arusaamatused tekivad. mis puutub vaidlemisse, siis see ju normaalne et elavalt kaitstakse oma seisukohta ja kellelegi ei mahu pähe et kuidas vastane saab teistmoodi mõelda. see ei tähena seda et keegu pesapallikurikaga ukse taha tuleks ja hakkaks sahtlit puhtaks taguma. ise korduvalt soodendi käest nõu küsind ja stuffi ostnud ja alati meeldivad kogemused. mõelge enne kui lambist sõimama hakkate
Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.02.2004 17:18:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

soomehega taas posit.äri icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002



sõnumpostitatud: 03.02.2004 13:40:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Jõudu kasutaja soodentile, (kes on enda väitel vanem kui moderaator Jumbu ja võib seetõttu Jumbu kohta öelda, mis iganes pähe peaks tulema) ükskord ka suure ja väikse tähe erinevuste selgeks saamisel icon_smile.gif
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 03.02.2004 12:58:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

Uurisin nüüd reegleid ja pean tunnistama ,et modedel on õigus.Nad võivad kustutada teemasid ,kirjutada ükskõik milliseid vastuseid privas või teemas.See on nende õigus.Kui mina solvusin ,et teemad kustutati argumenteerimata või pandi ülbet teksti siis ma poleks tohtinud samaga vastata nagu mitmed moded õiglaselt märkisid.Ma lihtsalt pidasin ennst nendega samaväärseks ja see on viga ,sest mina pole keegi ent nemad on tähtsad asjapulgad.See kõik näitab ,et õiglustaju pole eestlasi maha jätnud ja väljend-eestlane on loomult aus saab minu jaoks aina sügavama tähenduse.Jääb üle vaid loota et demokraatia arenedes saavad moded kustutada endale sobimatud kasutajad ja nende kommentaarid HV-st. Seniks jõudu raskes töös jumbule ja digebenile.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 02.02.2004 16:02:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

Sa Jumbu oled kahjuks must noorem-noor sõber millele viitab ka sinu arusaamine asjadest.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002



sõnumpostitatud: 02.02.2004 14:40:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

soodent kirjutas:
Seega ei ole sa võimeline objektiivselt otsustama.
Aga sellisel juhul, sa väike taipamatu sõber, ma otsust ei teegi - nii et selle kohta ei saa sa ka midagi öelda icon_lol.gif
Me ju vestlesime sellest privas...

Ehk annab "aeg maha" kiirusepiirang sulle võimaluse ennast paremini kontrollima hakata icon_smile.gif
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 02.02.2004 13:38:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

Mul savi mida sa arvad minu jaoks oled mingi jupijumal kes ei tee vahet sellel kes mingi konflikti alustab.Seega ei ole sa võimeline objektiivselt otsustama.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002



sõnumpostitatud: 02.02.2004 02:00:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

soodent kirjutas:
Teadmatutele selgituseks niipalju ,et soovitasin müügi kuulutusi mitte kustutada mõne nädala või kuu jooksul mille peale "woosh" ja "jumbu" mõlemad moded haukuma hakkasid.Woosh lubas tikud ja bensiini tuua öeldes ,et ma saan ise aru mis nendega teha.Sellised inimesed on moded ja nad ei saa aru et on midagi valesti teinud.Nendel tüüpidel on täis vabadus öelda mis sülg suhu toob.

Alati tuleks enne otsuse langetamist ära kuulata ka teine pool - mina kommenteeriksin asja nii, et kasutaja soodent ei suuda objektiivselt mõelda ja kipub väga isiklikuks minema. Seetõttu alustas ta ka süljepritsimist, mille tulemusena paratamatult ka mõndade moderaatorite (mina sealhulgas) veri keema läks. Igaljuhul kavatsen seni, kuni soodent ei õpi erapooletult mõtlema ja viisakalt käituma, tema isikusse väga põlglikult suhtuda thumbs_down.gif
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
>yuz
HV vaatleja
>yuz

liitunud: 21.12.2003



sõnumpostitatud: 31.01.2004 11:16:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kiir ja korralik ostja soovitan!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.01.2004 22:45:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

õigel ajal õiges kohas, positiivne ärikogemus olemas beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003



sõnumpostitatud: 29.01.2004 18:01:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

sai üks protsessor ostetud!Kõik väga kena.Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.01.2004 12:26:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Võib ka jälle thumbs_up.gif panna
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mze
HV vaatleja
mze

liitunud: 26.12.2003



sõnumpostitatud: 15.01.2004 19:42:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Äri sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alpine
HV veteran

liitunud: 27.01.2003



sõnumpostitatud: 11.01.2004 18:26:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

sai äri tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiigrik
Kreisi kasutaja
tiigrik

liitunud: 25.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2004 14:35:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tasub temaga äri teha thumbs_up.gif
kaup korralik,tehing kiire
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafishas
HV kasutaja
Mafishas

liitunud: 17.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.01.2004 12:25:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Pühade vägi, nagu lasteaed!!!
Summerdajad ja mis te siin olete - kui on midagi öelda, tehke seda privas.
Kipub laimamiseks.
Soodent ja kipub peksma? Püha lihtsameelsus...
Ma tunnen Soodenti üle 5 aasta vist juba ja olen alati abi saanud.
Ma pole ka temaga alati nõus, arvamused ju erinevad, aga ma küll ei
kipu laimama ja tema mind peksma...
_________________
"Those are my principles, and if you don't like them, well... I have others."
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 08.01.2004 20:53:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

[quote="soodent"]
Anc kirjutas:
soodent kirjutas:
Anc kirjutas:
ehk tsiteeriksid midagi totrat?
ja sina oled siis härra legaalne tarkvara? openoffice ei suuda ms office asju avada? väga mõttetu jutt sul...

ja see siis on totter vastus postile, kus tehakse maha xls formaadi kasutamist argumendiga, et selle vaatamine läheb liiga kalliks, kuna on vaja legaalne office muretseda?

no vadever. ma just tahtsin uurida mis sa kostad mu eelmise kommentaari peale ja vastus oli täpselt sama mida ma ootasin - muutsid arvamuse minust negatiivseks. Masendav lollidega vaidlemine-ma tegin maha xls laiendi kasutamise firma kodulehe hinnakirja vaatamiseks mis peab lihtsalt avatav olema.Kui iga firma paneb erineva laiendiga avatava hinnakirja siis anc lämbub õnnest.Ja summer võiks üldse moka maas hoida kui ei julge kontaktigi võtta.


arvamust muutsin kuna polnud mõtet hellitada - minust oli niikuinii arvamus juba negatiivseks muudetud minu postide peale. mis ma siin oma arvamust enam vaka all hoian. kui on soov minu mainet mustata siis ei leia ma miks ma sind hellitama ja oma arvamuse väljendamata jätmisega.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2004 21:17:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

[/quote]Sa argpüks ole üldse tasa.[/quote]

Argpüks oled sina, kuna ei oska muudmoodi asju ajada kui peksmisega.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 07.01.2004 18:12:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

summer kirjutas:
Jube hea argument Soodent thumbs_up.gif icon_lol.gif
Vähemalt on neid palju, kellega sa ajuvaba kaigast vead.
Sa argpüks ole üldse tasa.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 07.01.2004 18:09:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

[quote="Anc"]
soodent kirjutas:
Anc kirjutas:
ehk tsiteeriksid midagi totrat?
ja sina oled siis härra legaalne tarkvara? openoffice ei suuda ms office asju avada? väga mõttetu jutt sul...

ja see siis on totter vastus postile, kus tehakse maha xls formaadi kasutamist argumendiga, et selle vaatamine läheb liiga kalliks, kuna on vaja legaalne office muretseda?

no vadever. ma just tahtsin uurida mis sa kostad mu eelmise kommentaari peale ja vastus oli täpselt sama mida ma ootasin - muutsid arvamuse minust negatiivseks. Masendav lollidega vaidlemine-ma tegin maha xls laiendi kasutamise firma kodulehe hinnakirja vaatamiseks mis peab lihtsalt avatav olema.Kui iga firma paneb erineva laiendiga avatava hinnakirja siis anc lämbub õnnest.Ja summer võiks üldse moka maas hoida kui ei julge kontaktigi võtta.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  järgmine
15/17

soodent arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 755 häält
Neutraalne: 3% 25 häält
Negatiivne: 4% 35 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.