Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: soodent
avatar Kasutajast soodent

HV Guru
liitunud:  10.04.2002
viimane külastus:  10.02.2017 00:42:41
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  10817
[0.20% kõigist / 1.22 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja soodent sõnumeid
amet:  Rauaroobert
kontakt soodent
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: soodent
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 564 häält
Neutraalne: 1% 6 häält
Negatiivne: 3% 19 häält
Sinu arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
adic
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2013 17:32:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Väga positiivne tehing vaatamata minu väiksele hooletusveale. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hrks
HV vaatleja

liitunud: 16.09.2005



sõnumpostitatud: 08.09.2013 22:20:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. kõik bro.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
finch
HV Guru
finch

liitunud: 13.12.2002



sõnumpostitatud: 27.08.2013 11:37:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Korralik ostja! icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.08.2013 12:05:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin objektiivi, kõik OK thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealik001
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.08.2013 10:37:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostis videokaardi, tehing kiire ja korralik.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001



sõnumpostitatud: 05.07.2013 10:25:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin Sigma objektiivi, kõik thumbs_up.gif
_________________
Laiformaat digitaaltrükk kuni 152 cm laiusele meediale, külm- ja kuumlamineerimine, värviline ja must-valge lasertrükk kuni A3+ formaadile.
Hinnad soodsad! Täpsem info: www.parexnn.ee
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.06.2013 20:05:49    postituse pealkiri: 25kg vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

müüs natuke vene rauda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mustpaike
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.06.2013 18:58:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Müüsin objektiivi. Tehing sujus muretult.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.06.2013 14:22:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ülimalt positiivne tehing oli, aitas mul kahe valgusseadme toiteosad korda saada.
Suur respect!

thumbs_up.gif
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



sõnumpostitatud: 15.05.2013 11:44:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tehing kiire ja korralik! 5+
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.04.2013 18:52:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

toiteplokid vahetasid omanikku, tehing nagu peab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.04.2013 22:51:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

sai üks ps3 soetatud, tehing laabus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inz002
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.03.2013 00:02:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin GTX 275'e. Hea gpu, hea hind, kiiresti käes.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2013 22:45:09    postituse pealkiri: e510 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

nagu ikka 5+++ thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristjan_2
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2006



sõnumpostitatud: 15.03.2013 11:26:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

tehing sujus nobedalt. soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.03.2013 19:47:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Minu kaameral nüüd usu objektiiv küljes norm hinnaga icon_smile.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr3m3
HV kasutaja
xtr3m3

liitunud: 22.06.2004



sõnumpostitatud: 09.03.2013 16:22:24    postituse pealkiri: CPU vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai soetatud CPU. Tehing OK. thumbs_up.gif
_________________
Shut up and Squat!!!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2013 20:16:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai soetatud Pentaxi SLR isend koos objektiiviga, objektiivi hinnaga. Kiire, konkreetne ja korrektne tehing thumbs_up.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DreadDog
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.02.2013 11:17:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Teinegi mäludega äri tehtud. Samuti väga soodent hind ja... soovitan! icon_smile.gif
_________________
Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega).
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urrucala
freek

liitunud: 27.12.2009



sõnumpostitatud: 20.01.2013 22:50:43    postituse pealkiri: ddr2 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ok
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002



sõnumpostitatud: 17.01.2013 22:17:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Minu lugupidamine
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekupeku
HV kasutaja
ekupeku

liitunud: 07.04.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.01.2013 17:58:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin mälud , kõik ok icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karukas
HV veteran
karukas

liitunud: 31.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.12.2012 14:31:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. Kiire ja positiivne.
Kommentaarid: 202 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehto08
Kreisi kasutaja
lehto08

liitunud: 15.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.12.2012 21:19:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tehing sujus vaatamata minu poolsele blokile.
Tugev positiivne!
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holden
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2001



sõnumpostitatud: 18.09.2012 21:18:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tehing sujus hästi, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coxman
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2003



sõnumpostitatud: 05.09.2012 16:29:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tehing sujus hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ilman
HV Guru
ilman

liitunud: 20.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.08.2012 19:10:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostsin fotoka
Kõik nagu kokku lepitud.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 350 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.07.2012 14:28:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostis objektiivi, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.06.2012 23:25:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai temalt üks vana hea P4 prose hangitud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JT17
Kreisi kasutaja
JT17

liitunud: 07.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.06.2012 15:35:16    postituse pealkiri: Prose P4 640 s775 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai talt protsessor hangitud - kõik sujus ootuspäraselt. beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taimot
Kreisi kasutaja
taimot

liitunud: 14.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.06.2012 16:33:28    postituse pealkiri: p4 630 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Prose vahetus raha vastu sujus ilusasti, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.04.2012 22:39:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Super, super, super!
Soovitan soojalt! thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
h2kk
HV kasutaja
h2kk

liitunud: 06.10.2004



sõnumpostitatud: 06.04.2012 12:22:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Pakkus parima hinna,
võttis ühendust,
maksis peale kauba üleandmist pangaülekandega.
5+
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mentxxx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 16.02.2012 10:51:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin kaamera, kõik ok icon_smile.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.02.2012 14:02:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

soodent kirjutas:
Noname kirjutas:
Ajas kunstlikult hinda kõrgemale koos müüjaga. EBAUSALDUSVÄÄRNE!!!


Tegelane on töötu kerjus, kelle ainuke rõõm on teha teemades katteta pakkumisi ja siis on teised süüdi.Mine tööle tolgus ja siis tee pakkumisi.


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 10.02.2012 13:47:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

Noname kirjutas:
Ajas kunstlikult hinda kõrgemale koos müüjaga. EBAUSALDUSVÄÄRNE!!!


Tegelane on töötu kerjus, kelle ainuke rõõm on teha teemades katteta pakkumisi ja siis on teised süüdi.Mine tööle tolgus ja siis tee pakkumisi.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.02.2012 11:44:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Ajas kunstlikult hinda kõrgemale koos müüjaga. EBAUSALDUSVÄÄRNE!!!
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
johhu12
HV kasutaja
johhu12

liitunud: 19.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2012 01:44:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai posti teel tehingu tehtud ning kõik sujus õlitatult. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.02.2012 21:17:39    postituse pealkiri: d40 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

thumbs_up.gif SUPER! thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.01.2012 18:49:46    postituse pealkiri: nikon vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

thumbs_up.gif Kõik nagu lubatud ja isegi parem thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.12.2011 01:13:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Järjekordselt tehing nagu peab! Teinekordki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.12.2011 13:08:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

thumbs_up.gif Täitsa OK thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deadmeat
HV kasutaja
deadmeat

liitunud: 05.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.12.2011 20:25:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Positiivne tehing
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2011 20:48:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin vidokaardi. Maksin raha. Sain Smartposti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtreem
HV vaatleja

liitunud: 08.06.2009



sõnumpostitatud: 13.11.2011 22:41:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin mälu, kõik OK!
Soovitan.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR 3.0
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.10.2011 19:51:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin mälu, kõik sujus probleemideta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.10.2011 12:42:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Mis suppi mul siis süüa on, ise sa muudkui keedad seda juurde.
Ma olen veel täitsa rahulik, selleks et mind endast välja ajada, peab kõvasti vaeva nägema, aga sellegi poolest vali sõnu mis sa suust välja ajad, sa oled mulle vabanduse võlgu juba.
Kui mul on põhjendatud arvamus inimese omaduste kohta mis võib äritehingut mõjutada siis on kohane sellest profiili märge teha nii et tõmblemine, solkimine, valetamine, quote palun, muidu on see tühja lahmimine mis kvalifitseerub laimuks.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 29.10.2011 00:49:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

[quote="elukaz"]

Kuule kummipea rahune maha- ise alustasid tõmblemise ja profiili solkimisega, valetamisega, nüüd söö oma supp ära mille kokku keetsid.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.10.2011 20:26:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Mis see Tanel siia puutub, tema vastu mul pretensioone ei ole. Ja mis mõttes vaatab et idioot? Räägi iseenda eest.
Paistab et sa ei saa üldse aru mis toimub, las ma seletan sulle ära siis.
Tekkis põhimõtteline arvamuste erinevus selle kohta kas Eestis peaks üldse olema fotopoode ja inimesi kes vahendavad kaupa piiri tagant või peaks igaüks viimse kui pudina ise Hiinast tellima. Kuna ainult sinu arvamus on õige siis läks lahmimiseks millele ma ei pidanud mõistlikuks hakata ühes brändi arutelu teemas vastama, ehk ma siis "kaotasin" vaidluse. Küll aga jättis see sinust piisavalt kehva mulje et profiili märk jätta et taolise eriarvamuste lahendamisega on ühise keele leidmine äritehingu juures küsitav. Sõim jätkus ja ka otsene süüdistamine valetamises nii et leidsin et neutraalne ei ole päris see mis ma sust arvan.
tsitaat:
Elukaz, sa pole selles ise süüdi, et sa seest mäda oled- "shit happens".
Näost näkku ka selliseid asju öelda julged? Kui sa arvad et taolise ütlemise peale keegi sinusse veel neutraalselt suhtub siis arva uuesti.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 27.10.2011 22:47:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

elukaz kirjutas:
Lähed juba liiga kaugele isiklike solvangutega, ei saa öelda et mu arvamus enam neutraalne oleks. Sa ei tunne mind et mingeid diagnoose panna. Valetamise koha pealt, ma sügavalt kahtlen et kui sul äritehingus teise poolega tõsisem eriarvamus tekib, et sa samamoodi käituma ei hakka. Oled ennast juba piisavalt avanud et mingit kindlust küll ei ole sinuga äri teha. Õige ärimehe tunneb selle järgi ära kuidas probleeme lahendatakse.


Lõpeta see plära ja pöördu Taneli poole, kui mingi pretensioon on ja karta võib, et sa seda teha ei saa, sest ta vaatab ka, et sa idioot oled.
Sa pole ainuke, sinusuguseid on palju, katsu hakkama saada.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  järgmine
3/17

soodent arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 755 häält
Neutraalne: 3% 25 häält
Negatiivne: 4% 35 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.