Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Kaupsk3
avatar Kasutajast Kaupsk3

Kreisi kasutaja
liitunud:  04.11.2003
viimane külastus:  14.04.2022 16:50:51
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1003
[0.02% kõigist / 0.12 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Kaupsk3 sõnumeid
huvid:  arvutid, autod...Honda
arvuti:  Kõlarid:
Microlab SOLO3 MK3
kontakt Kaupsk3
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Kaupsk3
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 42 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
kylaline
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2010



sõnumpostitatud: 06.03.2018 11:46:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

igati positiivne tehing
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalevs
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.07.2016 19:12:49    postituse pealkiri: nexus 9 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

ostis tahvli - äri kiire !
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sifkad
HV veteran
sifkad

liitunud: 28.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.03.2015 14:43:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Prose ostetud ja töötab tuttava arvutis hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 286 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 244
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.02.2015 21:46:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Soovitan thumbs_up.gif
_________________
Müüa palju uusi korpuseid: https://www.upload.ee/files/19165838/Korpuste-pakkumie-1.pdf.html
Enamusi on mitu! Kui huvi siis PS või kõne.
Valikus ka kümneid mänguarvuteid igale hinnaklassile - küsi lisa!!!
Kommentaarid: 1601 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaava007
HV Guru
Slaava007

liitunud: 02.08.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.02.2015 19:26:07    postituse pealkiri: HD6870 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Ostis kaardi, käis ise järgi! icon_smile.gif
_________________
Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu
Kommentaarid: 804 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 690
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarts608
HV kasutaja
tarts608

liitunud: 18.10.2009



sõnumpostitatud: 21.05.2014 15:16:43    postituse pealkiri: Monitor vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Ostsin monitori, tehing oli kiire ja igati positiivne thumbs_up.gif
_________________
http://steamcommunity.com/id/Twizek/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
i8080
Kreisi kasutaja
i8080

liitunud: 15.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.03.2014 20:41:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

ostsin Corsair DDR2 mälud, jõudlustestid läksid kiiremaks. seega kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aista
HV Guru
Aista

liitunud: 18.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.03.2014 20:55:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Ostis kõvaketta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 451 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2hkel7
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2012



sõnumpostitatud: 01.03.2014 12:05:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Sai ruuter ostetud. Tehing aus ja korralik
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002



sõnumpostitatud: 10.11.2013 13:24:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Usaldusväärne ostja. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.11.2012 01:29:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Ostsin kleepse thumbs_up.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ultrraz
HV veteran
Ultrraz

liitunud: 04.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.11.2011 15:39:49    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Tehing positiivne, tõi kauba koju kätte thumbs_up.gif Soovitan!
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 208
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006



sõnumpostitatud: 28.10.2011 21:18:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Ostis sülearvuti, tehing kiire ja konkreetne! Saatsin kauba cargoga.
Igati soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
x-ray
HV vaatleja
x-ray

liitunud: 05.12.2009



sõnumpostitatud: 22.06.2011 21:00:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Korralik ostja, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.02.2011 15:04:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

meeldiv ostja, kiire tehing. Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erkinem
HV Guru
erkinem

liitunud: 06.11.2004



sõnumpostitatud: 17.08.2010 22:45:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Sai sata karp müüdud. Kõik tip-top! Tuli järgi ka veel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 329 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mälukaart
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.11.2007 20:15:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Ostsin võimu, äri käis kiiresti ja kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vaatleja
Kreisi kasutaja
Vaatleja

liitunud: 16.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.05.2007 03:44:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Sain oma aparaadist igati mugavalt ja probleemivabalt lahti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lanec
HV vaatleja
lanec

liitunud: 30.03.2006



sõnumpostitatud: 17.09.2006 18:59:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Kõik ok selle ostjaga !!!
_________________
Ostan vanu või rikkis laptoppe, sümboolse hinnaga - muuseumi! HTTP://www.lanec.eu
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deluxe05
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.09.2006 15:44:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Müüsin läpaka. Kõik OK, usaldusväärne ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2006 18:20:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Müüsin kuvari. Kõik OK
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004



sõnumpostitatud: 26.02.2006 16:36:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Müüsin cd-karbid maha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.02.2006 20:42:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

igati positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2006 19:08:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

väga abivalmis kuju. sain ühe programmi tema abiga tööle. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PCDJ
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.08.2005 12:50:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

vahetasin webi 2.1 500w kõlarite vastu. tänu sellel jäi tööle hiljaks aga kaup sai ilusti tehtud icon_wink.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001



sõnumpostitatud: 23.03.2005 18:23:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Müüs mulle Nexuse DiskTwin-i. Väga bro asi! banaanitants banaanitants
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.03.2005 16:25:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Seekord käisin ise kauba järel. Saak oli hea thumbs_up.gif
_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.03.2005 00:24:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

müüsin hardcano 9, täitsa OK tüüp tundus
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.03.2005 17:03:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Täitsa normaalne sell. Tõi kraami ise kohale ja tehing laabus thumbs_up.gif
_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003



sõnumpostitatud: 25.02.2005 17:33:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: puudub

Sai 2 rounded kaablit ostetud - väike äri küll aga möödus väga edukalt ja operatiivselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IgaLucky
HV vaatleja
IgaLucky

liitunud: 02.01.2005



sõnumpostitatud: 16.01.2005 13:18:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Tore poiss, tuli, nägi ja võttis.. nüüd peab kirjavahetust - aga tige vist ei ole icon_biggrin.gif
Eks ma ise ka nagu süüdi natuke.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
L7
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2004



sõnumpostitatud: 06.12.2004 10:59:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Bisness thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004



sõnumpostitatud: 09.10.2004 17:12:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

taas üks väga positiivne tehing, soovitan icon_smile.gif
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pagdad
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2003



sõnumpostitatud: 31.08.2004 19:55:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Asjalik ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mesinik
HV Guru

liitunud: 19.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.08.2004 21:53:15    postituse pealkiri: kast OK vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

müüja samuti OK
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004



sõnumpostitatud: 01.08.2004 11:07:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Korpus normis, nii nagu lubatud ja tõi ise ära ka.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004



sõnumpostitatud: 13.07.2004 16:28:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

kõik kulges nagu plaanitud
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Henry 1
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.07.2004 11:14:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Väga hea!Äri kiire ja korralik, õrn kaup oli väga hästi pakitud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mean
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2003



sõnumpostitatud: 30.03.2004 23:45:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

norm vend
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002



sõnumpostitatud: 11.03.2004 09:54:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

vsjo normalno thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.03.2004 20:19:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

hea kogemus kauba myymisel.Andis ilusti pärast teada ka et asi oli ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003



sõnumpostitatud: 20.02.2004 19:14:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

kunagi oli ari tehtud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kvborg
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2003



sõnumpostitatud: 13.02.2004 19:44:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

igati positiivne,
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tehnik00
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.02.2004 14:56:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Neutraalne

kaup oli korras, nagu lubatud soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vol1ti0n
HV kasutaja
vol1ti0n

liitunud: 06.03.2003



sõnumpostitatud: 21.12.2003 21:08:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

thumbs_up.gif positiivne

viimati muutis vol1ti0n 07.02.2004 19:52:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 21.12.2003 15:01:09    postituse pealkiri: Kommenteerimine: kaupsk3 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kaupsk3 ]: Positiivne

Kõik ok.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

Kaupsk3 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 43 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.