Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: mamba
avatar Kasutajast mamba

HV kasutaja
liitunud:  04.06.2012
viimane külastus:  16.04.2026 16:43:52
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  346
[0.01% kõigist / 0.07 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja mamba sõnumeid
kontakt mamba
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: mamba
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 39 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ mamba ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
ShaoKahn
HV veteran
ShaoKahn

liitunud: 28.08.2009



sõnumpostitatud: 28.09.2016 21:41:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

korralik ostja
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 296
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalevs
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.07.2016 19:03:29    postituse pealkiri: sony xperia tablet z2 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

ostsin tahvli ... äri kiire ja korralik !
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.06.2015 18:45:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Ostsin molu 22" thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.06.2015 11:07:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

ostsin Seasonic Gold toite ja töötab!
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.06.2015 16:00:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Ostsin HD7770, kõik väga viis thumbs_up.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.03.2015 22:49:26    postituse pealkiri: lg vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

5+ thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p33rs6
HV Guru
p33rs6

liitunud: 05.03.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.09.2014 21:31:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

ostetud prose, kõik tip top!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 379
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.02.2014 19:03:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Ostis steami kasutaja. Tehing sujus kiirelt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smartwo
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2014 21:24:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Ostsin posti teel mängu. Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jarmo026
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2011



sõnumpostitatud: 09.01.2014 21:06:41    postituse pealkiri: ostsin nba vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

suurepärane tehing. üli kiire postitus ja mäng nagu uus.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tussuland
HV vaatleja
Tussuland

liitunud: 17.11.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2014 20:01:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Sai ostetud mäng, tehing kiire! Soovitan. icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xvc
HV Guru
Xvc

liitunud: 26.02.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.10.2013 20:10:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Kõik ok
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 646
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.10.2013 21:03:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Pakkus, saatis, sai.

Sai üks asuse masin soetatud, tehing kiire ja korralik. Paberid ka meilil kenasti. icon_smile.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006



sõnumpostitatud: 22.08.2013 18:35:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Ostsin ühe masina, kõik ok. Kiire tehing!
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamiil
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2007



sõnumpostitatud: 22.07.2013 13:56:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Kiire ja korralik tehing. Hea suhtlus. Vägagi positiivne kogemus.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.05.2013 01:15:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Usaldusväärne ja aus kaasfoorumlane icon_wink.gif
Tõi emaplaadi ja protsessori ka kohale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 469 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.05.2013 23:41:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Ostsin korpuse, asi korralik thumbs_up.gif
_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluesglues
HV vaatleja

liitunud: 11.05.2011



sõnumpostitatud: 25.05.2013 20:56:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Ostsin toiteploki - tehing oli kiire ning korralik!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skymanuva
Kreisi kasutaja
skymanuva

liitunud: 02.10.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.05.2013 01:06:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

ostsin t60. tehing kiire ja positiivne.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xvc
HV Guru
Xvc

liitunud: 26.02.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.04.2013 20:27:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Kõik ok
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 646
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riho888
HV kasutaja
riho888

liitunud: 08.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.04.2013 20:14:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Müüsin graafikakaardi, kõik sujus korrektselt ja kiiresti icon_wink.gif Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003



sõnumpostitatud: 22.03.2013 18:19:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neggg
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2009



sõnumpostitatud: 14.03.2013 01:58:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Ostsin emaplaat ja protsesor.Kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ferru
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2013 20:00:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Ostsin GT 220.
Hind hea, äri kiire, võib soovitada.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.02.2013 14:26:58    postituse pealkiri: i3-3220 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Sai prose müüdud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fg
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2004



sõnumpostitatud: 07.01.2013 15:08:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Sai nutikas posti vahendusel müüdud. Kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.01.2013 21:35:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Müüs arvuti maha. Äri toimis sujuvalt.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.11.2012 22:08:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Kiire tehing thumbs_up.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaksviis
Kreisi kasutaja
kaksviis

liitunud: 13.06.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2012 18:35:49    postituse pealkiri: Mobo vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Ostsin mobo kõik korras icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rurik
HV veteran
rurik

liitunud: 29.10.2007



sõnumpostitatud: 12.11.2012 08:00:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

kõik on korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 400 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pyromaniac
Kreisi kasutaja
Pyromaniac

liitunud: 20.03.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.10.2012 11:33:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Sain vajaliku toiteploki temalt. Väga positiivne tehing! Soovitan icon_wink.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007



sõnumpostitatud: 13.10.2012 15:24:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Kaubad koos thumbs_up.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005



sõnumpostitatud: 11.10.2012 09:24:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Tehing kiire ja korralik! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.09.2012 17:09:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Sai klaver soetatud, kaup korralik, tehing kiire.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004



sõnumpostitatud: 06.09.2012 20:36:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Ostsin hiire ning tehing oli kiire ja sujuv.
Kiitused müüjale ka hiire korrashoiu eest thumbs_up.gif.
_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.09.2012 22:52:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

aus ja vastutulevik müüja, väike viperus kaubaga sai igati mõistlikult ja kokkuleppeliselt lahendatud.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.09.2012 19:44:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Kaup kiirelt käes.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexus2k9
Transporter
lexus2k9

liitunud: 21.01.2009



sõnumpostitatud: 10.08.2012 14:31:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Korras!
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurask
Kreisi kasutaja


liitunud: 07.11.2003



sõnumpostitatud: 06.08.2012 09:19:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Müüsin videokaardi, kõik laabus kenasti. Tema kui väga uus kasutaja kandis raha ette ära ja mina saatsin kauba. thumbs_up.gif
_________________
IT haldus | IT hooldus | CarrotArrow.com
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gerd001
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.08.2012 16:35:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Ostsin videokaardi, väga muhe härra, aitas ja pidas lepingust kinni icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002



sõnumpostitatud: 31.07.2012 17:31:57    postituse pealkiri: Kommenteerimine: mamba vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mamba ]: Positiivne

Küsisin muüdava kauba kohta ja vastas ausalt, mingit kiidulaulu ei laulnud või müügijuttu ei ajanud.
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

mamba arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 39 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.